Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Whitesnake - Osijek, 10. srpnja 2008.

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.07.2008. 14:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Justice, kod tebe mi smeta sto svoje misljenje konstantno prezentiras kao objektivno. I kad pritom vrijedjas, normalno je da reagiram, kao i drugi. Covjece, reci svoje misljenje, reci zasto ti se ne svidjaju WS, ili netko drugi, ako se kuzis u glazbu onda nam i argumentiraj, reci ja bih tu to tako odsvirao, reci sto mislis o organizaciji, reci kako bi ti to napravio i sto bi izmijenio, reci "meni je to losa glazba i ne bih ju slusao ni da sam na pustom otoku i da samo to mogu slusat", ali nemoj jednostavno reci "to mi je sranje" (zasto? zato!). "to su stare prdonje, zive na staroj slavi". itd...

Usto, pun si predrasuda i stavova koji se temelje na neinformiranosti i neznanju, što zapravo predrasuda i jest. Prvo kazes "zast nisu svirali stvari s novog albuma", onda, onako usput, u zagradi, spomenes da su svirali dvije-tri, e a onda kad ti ljudi fino napisu koliko i koje su svirali-ti se fino ispricas. Pa covjece daj se prvo informiraj kad donosis nekakav sud, ne samo u ovom slucaju, nego i inace u zivotu.

Opet nastavljas: "kažeš potcjenjivanje-pa i je,jer je nemogu smisliti te ishlapljene rokere koji uzimaju lovu na staru slavu"...

Prvo si pitao "što fali mom prvom postu", pa onda kažeš da to i je potcjenjivanje! Pa dobro jel ti misliš da je u redu nekog potcjenjivati? Hej, ajmo malo promotriti tu rijec "pot-cjenjivanje."...ajmo opet: "POT-cjenjivanje".

Ti ne mozes smilsliti te ishlapljele rokere? E pa ti ishlapljeli drmaju sat i pol na stageu iz sve snage, i tako dan za danom, i to preko svih kontinenata! Jel se bavis glazbom? Ja se bavim, sviram bubnjeve. E pa mogu ti reci da ja nakon 1 i pol satne/dvosatne PROBE (ne SVIRKE, a pogotovo ne ovako velikog KONCERTA) budem crknut, kao i mnogi moji kolege, a uskoro cu 26. Tako da ti se ti ishlapljeli rokeri jako dobro drze, bolje i od nekih 20 godina mlađih. I kakve veze, ponavljam, ima sto su oni stari. Zar stari slikar ne smije izlagati svoja djela koja je stvorio u mladosti? Ha? A glazbenicima je njihovo djelo, a mnogima i zivot-glazba. Jel bi trebali prestati svirati mozda? Ili biti ponosni sto se bave onim cim vole dok su drugi vec na pragu penzije.

"sve je bio stari repertoar, al dobro to je vjerojatno bolje neg ove nove"...ma znas, sve se meni cini da ti njih nisi ni poslusao. Sve ti je nesto na foru "vjerovatno", "mozda", "nemam pojma kolko su novih stvari svirali al cu pretpostaviti-a ak sam se zeznio onda cu se ispricati"...itd...i daj se odluci, jel bi ti bio mrvicu zadovoljnjiji da su izvodili stare il nove? Covjece, prepun si kontradikcija!

Kažeš, Gustafi su jedini normalan koncert na OLJM-u? Koji q ti znaci to "normalan koncert"? I jesi ti bio na svim koncertima da mozes imati takav sud? Ja sam bio na svima. Meni su se neki drugi bendovi svidjeli. Opet necu reci da su Gustafi jedini "normalni". I usput, Gustafi su u cvijetu mladosti, jel? Laughing

Da, ovo je forum, i slobodno ti pisi sto mislis, budi ti ono sto jesi, nemoj biti lazno pristojan, kulturan, tolerantan, asertivan...

Ovo na kraju sto si napisao da ovom DEČKIĆU iz Vž neces nista napisati je jadno da ne moze bit jadnije. Pod broj jedan, obracas mu se sa deckicu, sto nije nimalo lijepo, a pod broj dva ako mu neces nista napisati kojeg vraga si to onda uopce napisao? Mislim, covjece, spustas svima, te ovog zoves deckicem, te su ti ovi ishlapljele stare prdonje, te se slatkoo podsmjehujes kad vidis "Whitesnake Tešanj"... Svaka tebi cast ako si ti s takvim stavom sretan u zivotu. Pozdrav.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
b0nz0
Offline
Ukupno postova: 4
Lokacija: Varaždin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.07.2008. 14:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la: ›

ovom dečkiću iz varaždina neću ništ ni odgovoriti,jer nema smisla


Možda i ja jesam dečkić al u tih 20 god kolko živim naučio sam se nekoj kulturi i ne pravim s nekog budalu samo zato što ima drugačije mišljenje od mojeg...Za razliku do tebe djedice.
A Zen nadam se da ćemo se vidjet i upoznat u Koprivnici - imaš pivu Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.07.2008. 15:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uuuuuu to zen majstore svaka ti čast za ovo pisamce.
odmah ću ti reći da sam ja s svojim stavom jako zadovoljan u životu.
Pišeš da sam trebao napisati "meni je to losa glazba i ne bih ju slusao ni da sam na pustom otoku i da samo to mogu slusat" pa mislim da sam ja to napisao samo malo u drugom obliku,ako nisi primjetio onda su me svi počeli napadati jer sam bio iskren i rekao šta ja mislim o toj mjuzi,
ah da pa naravno da nisam preslušao novi album tvojih rokera,već sam napisao da sam slušao takvu muziku kad sam imao 13-14 godina tak da me uopće ne zanima takva vrsta rokenrole.
ovo za OLJM neću uopće komentirati,al moram ti priznati dobro sam se nasmijao.
e i sorry ak sam nešto krivo napisao,nisam išao na faks na kojem je nešt puno trebao pravopis i gramatika.
ma brca samo ti i dalje nastavi slušati i uživati u svojoj mjuzi... bay bay

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.07.2008. 15:23 
Naslov:  Re: Whitesnake - Osijek, 10. srpnja 2008.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hebiga, ja se raspisem, profesionalna deformacija! Smile

Zivio, Justice!
Bonzo, vidimo se na Heepovcima! Imas i ti pivu,skontat cemo se nekak!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toma_os
Offline
Ukupno postova: 99
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.07.2008. 15:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja još uvijek ne vjerujem da je David Coverdale pjevao u Osijeku na Srednjoškolskom igralištu.... Bilo je pravo zadovoljstvo vidjeti sve te ljude, kako iz Pule, Rijeke, Zagreba, tako i iz Tešnja i Tuzle...
Daj Bože svake godine jednog ovakvog koncerta u gradu, klupska scena će biti jaka jer Mini Tetar sada ima savršen prostor, a kao bonus nam stiže Tito&Tarantula.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
duba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 23
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.07.2008. 15:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovaj koncert je bio nešto najljepše što sam ja doživjela,predobra atmosfera, simpatični kosati ljudi i genijalnijalna glazba.Nadam se da je ovo samo početak dobrih ROCK koncerata u Osijeku.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
empetri
Offline
Avatar

Ukupno postova: 656
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.07.2008. 15:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Šteta što se Zeppelini raspali sad kad nam je krenulo ;D

_________________
--
Finding beauty in the dissonance.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
duba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 23
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.07.2008. 16:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la: ›
U svakom slučaju Whitesnake je šund isto kao i cajke.

ti si očito neki jaaako ˝pametan˝ dečko!ideš pljuvati bend koji postoji 30 godina, prodaje svoje albume u milion primjeraka.Pa ajde ti zasviraj za nas pa da naučimo šta je to dobra glazba......Nije ni čudo što su u ovom gradu svi cajkaroši i što se nikad ništa ne događa pored ovakvih ljudi koji znaju samo srat po drugima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
duba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 23
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.07.2008. 16:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

b0nz0 je napisao/la: ›
justice je napisao/la: ›
i šta fali mom prvom postu???


evo ovako...ako ti ne voliš i ne slušaš WhiteSnake (ili Opću Opasnost i Divlje Jagode), nemaš pravo srati po njima i vrijeđati ih jer mnogim ljudima se sviđaju,a 80-tih su bili jedan od najvećih rock bandova.Koristio si naziv ostarijele ocvale zvijezde..e meni to nisu negu su legende hard rocka..jedni od najvećih i baš mi je drago da sam ih imao prilike čuti, a za to smo ja i 3 frenda potegnuli iz varaždina, drndali se u vlaku po vrućini 4-5 sati..i pri tome stajali od koprivnice do osijeka..potrošio sam ukupno 450 kn (student sam tak da i nemam previše para)...došo doma sav umoran, neispavan, i s laganim mamurlukom od pivi Smile..al vrijedilo je svake lipe i svake kapi znoja Smile .. meni je koncert bio fenomenalan...grad mi se isto čini super..bili smo prije u par kafića..u studentsom restoranu..ljudi su mi super i susretljivi..poslje koncerta par domaćih cura nam je pokazalo put do jednog rock birca (cadillac il tak nesto)..i mogu samo reći sve super i sve je za pet Smile i prvom prilikom dok se skupi nešto love i dok bude neki dobar (po mom ukusus dobar) koncert evo nas opet..dotad osiječani keep on rockin..i da za 2 mjeseca evo nas opet u Slavoniji Smile Županja we are coming (blues festival (Sardinas) i u koprivnici Uriah Heep (nekima ocvale zvijezde a nekima legende koje su stvarale rock 'n' roll i koje vjerovatno više neću imati prilike čuti)

e ja sam jedna od tih cura koje su vas dovele do cadillaca..veliki poz iz Osijeka

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
b0nz0
Offline
Ukupno postova: 4
Lokacija: Varaždin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.07.2008. 19:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[/quote]
e ja sam jedna od tih cura koje su vas dovele do cadillaca..veliki poz iz Osijeka
[/quote]

e zahvaljujem onda još jedanput Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
saKe
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.07.2008. 19:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Heeee,citam ove 'komentare' u biti verbalno nadmetanje justice-a i ostalih, justice pa ti pojma nemas...nisam ni ja neki strucnjak previse, ali ni ne trebas biti strucnjak da bi zakljucio koje gluposti pises...jer kazes..
Whitesnake su ocvale zvijezde...pa da... 'djedice' su u godinama (tj. da se imalo kuzis, ili da si se makar raspitao, znao bi kakva je bila postava Whitesnake-a =>iz cijele ekipe samo su 2 matora clana..), i da vidis jos uvijek su zvijezde...isto kao i Rolling Stones npr.koji su postali popularni u 60-ima..te zvijezde drmaju scenom i dan danas...
Oni su isto 'ocvale zvijezde' jel? Te 'ocvale zvijezde' su u Riu (negdje 2004.,2005. godine,tako nest) skupile brojku od 1 i pol milijun ljudi...pa ti vidi...)
Eh da je meni biti tak'a ocvala zvijezda prijatelju moj..,sa 50 i 'kusur' godina onako imat snage za skakat i divljat po pozornici kao Coverdale...pffff...kapa dolje...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
saKe
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.07.2008. 20:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E da..sto se tice predgrupa, isto je bilo skroz okej, necu reci odlicno, jer opca opasnost mi nekako prebrzo zavrsila sa svirkom al cuj...ipak okej, svirali su 30minuta, minuta vise-manje...ni nemaju oni neku karijeru veliku,oni koji ih poznaju znaju u koje su vrijeme svirali i koliko dugo...krivo mi samo sto nije bilo bisa Sad((

Sto se tice divljih jagoda,isto je bilo okej,drugaciji je to malo stil, opet rock al ono...vise stil balade,ko slusa zna...drago mi je sto su doveli najstarijeg tj.prvog njihovog pjevaca (ime neznam da me ubijes sad), i solaza koju je izveo onaj frajer u pol koncerta je bila preeeejebena...kapa dolje, legenda je, virtuoz...
Marko Ignjatovic je mlad al ima odlican glas,i stvarno nemam zamjerke...

A onda Whitesnake,iskreno ocekivao sam da nece bas toliko puno ljudi znati njihove stvari...al se i ugodno iznenadio...atmosfera je bila predobra,energicna,bas onako kako i dolici nabrijanom rock koncertu...

..pitam se jedino sto se desilo sa najavljivanim Hard Time-om Sad

mislim ono u globalu, 3 koncerta za 100kn (ja kupio kad je bilo 120kn jbg zakasnio sam) i 3 i pol sata dobre...doooobre, rock mjuze...je , da...stvarno je koncert bio 'SRANJE' Smile)))

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
empetri
Offline
Avatar

Ukupno postova: 656
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.07.2008. 20:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

saKe je napisao/la: › solaza koju je izveo onaj frajer u pol koncerta je bila preeeejebena..


"onaj frajer", pa daj nemoj me zezati Very Happy

_________________
--
Finding beauty in the dissonance.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.07.2008. 20:28 
Naslov:  Re: Whitesnake - Osijek, 10. srpnja 2008.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Sake

Marko Osmanović, inače vokal Cote G4 je bio, ne Marko Ignjatović. Ak znaš nekog Marka Ignjatovića da tak dobro pjeva, javi! Dobro bi nam došao dobar vokal! Laughing Jel, Pero? Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
saKe
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.07.2008. 12:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

empetri je napisao/la (Pogledaj post): ›
saKe je napisao/la: › solaza koju je izveo onaj frajer u pol koncerta je bila preeeejebena..


"onaj frajer", pa daj nemoj me zezati Very Happy


a sta Zele nije frajer, nemoj ti mene zezat e, koja solaža eee Shocked Shocked

a za ovog Osmanovica iskreno nisam mu znao prezime znam da je Marko jbg Very Happy pa velim da nisam strucnjak Smile

as a matter a fact i znao sam jednog lika, mislim da se bas Marko i zove (ovaj put je Ignjatovic sigurno Very Happy), al nisam ga vidio jaaaako dugo, al frajer isto ima glasinu..naravno ne ovog kalibra al jos je mlad Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: