Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Đapiću važniji nogomet od zdravlja i sigurnosti građana

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
William H. Bonney
Offline
Avatar

Ukupno postova: 382
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.09.2005. 16:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

argumenata za što gaapče? nisam shvatio da se o nečemu raspravlja. nauči razlikovati bitno od nebitnog.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.09.2005. 8:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

očito...nema veze. tako je bolje za tebe...linija manjeg otpora...

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.09.2005. 16:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eto nema me par dana i vi se svađate. Gemi nisam htio biti evil. Ako sam Gaapčeta uvrijedio ispričavam se, no ako misli da je sposoban iznositi mišljenja neka bude spreman i na neslaganja dijela pučanstva s njegovim uvjerenjima. Ljudi svi mi malo previše iznosimo rekla- kazala informacije kao činjenice, no kad neko nešto napiše o nama, onda ne biramo riječi.
No smatram da imam pravo reći svoje mišljenje o lutalicama pa makar to nekom zvučalo zločesto. Btw ponekad su najveći ljubitelji životinja ujedno i najveći mučitelji no oni svi misle da njihove beštije baš to traže.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.09.2005. 13:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

čovjek mudro zboriš. ispričavam se i ja. poštujem tvoje mišljenje i stavove, dopusti da i ja imam svoje. i tko kaže da se u svemu moramo slagati, mislim inače s ljudima u životu. znam da bi meni bilo jako dosadno bez pokušaja da druge uvjerim u ono u što ja vjerujem...

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 88
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.09.2005. 10:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aj sad prestanite kakit o cuckima i sad ste se vidim poceli trpat jednom drugom, mir sada, svatko u svoj kut klecat na kukuruzu....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kyoto
Offline
Ukupno postova: 80
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.10.2005. 19:42 
Naslov:  Re: Đapiću važniji nogomet od zdravlja i sigurnosti građana
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Buduci da autor teme nije nista novo javio a odavno me bode u oci naslov, navodim:

"U 2006. godini grad će izdvojiti više novca za azil

Tijekom jučerašnjeg posjeta azilu za napuštene i izgubljene pse u Nemetinu dogradonačelnik Gordan Matković i član Poglavarstva Tone Papić složili su se da su uvjeti u kojima su psi smješteni daleko od onih kakvi bi trebali biti te odmah najavili drukčiji odnos nove gradske uprave prema tom problemu.
- Treba jasno reći, azil je gradu potreban i imat ćemo više razumijevanja za rješavanje problema pasa lutalica i humaniji odnos prema njima. Sedamdeset tisuća kuna godišnje, koliko je do sada izdvajano iz proračuna grada, nedovoljno je za normalan rad, zato ćemo u proračunu za sljedeću godinu osigurati više sredstava. Do kraja ove godine pomoći ćemo za vršiti već započete boksove, a u proljeće 2006. azil će dobiti i sustav odvodnje. Očekujem da ćemo posao zaokružiti za dvije godine kada bi trebao biti obnovljen i u ratu razrušeni higijenski servis koji se nalazi uz azil. Posebno želim apelirati na građane da se počnu humanije odnositi prema životinjama. Nedopustivo je da pojedinci noću dovoze pse ispred azila i ostavljaju ih zavezane za ogradu, rekao je Matković te zahvalio u ime gradske uprave Davorku Feilu i Društvu za zaštitu životinja “Život” na dosadašnjem radu i brizi za napuštene pse. “Da posljednjih godina nije bilo azila i društva “Život”, situacija bi bila bezizlazna”, zaključio je Matković. Davorko Feil istaknuo je da su osnovni preduvjeti za smanjenje broja lutalica sterilizacija i edukacija, a odmah zatim i provedba postojećih zakona. Zakoni postoje, ali se u praksi ne provode, što je velik problem. Ova je gradska uprava, za razliku od prošle, očito shvatila da su psi lutalice problem cijeloga grada i svih građana. Moram zahvaliti i “Belju” i “Kruni” koji nam pomažu oko ishrane 160 pasa, koliko ih je sada u azilu, rekao je Feil te upozorio na još jedan problem. Naime, ove je godine azil primio 140 pasa, a samo je polovina njih udomljena, iako, tvrdi Feil, svijest građana raste. “Problem pasa lutalica u Osijeku može se riješiti samo suradnjom Grada, građana i društva “Život”, za ključili su sugovornici. "
Glas Slavonije

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
William H. Bonney
Offline
Avatar

Ukupno postova: 382
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.10.2005. 22:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako na taj način raspolaže sa mojim novcem jel trebam glasat za njega?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.10.2005. 10:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zar vi ljudi zaista mislite da tih 160 pasa treba pustit natrag na ulicu?

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
D
Offline
Avatar

Ukupno postova: 328
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.10.2005. 12:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Naš dragi gradonačelnik je jučer darovao krv i pokazao da mu je stalo do zdravlja svojih sugrađana, ma što god vi rekli Razz
Koji li će sretnik dobiti te plemenite kapljice Rolling Eyes

_________________
"...sav sam k'o ona staklena stvar u kojoj veje kada je pomeriš..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
William H. Bonney
Offline
Avatar

Ukupno postova: 382
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.10.2005. 14:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap je napisao/la: ›
zar vi ljudi zaista mislite da tih 160 pasa treba pustit natrag na ulicu?

ne, eutanazija bi pomogla

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.10.2005. 12:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap je napisao/la (Pogledaj post): › zar vi ljudi zaista mislite da tih 160 pasa treba pustit natrag na ulicu?


Ja mislim da ih treba sustavom odvodnje pustit u Dravu pa u Dunav, a iz Dunava u Crno more. Ma brate pobit ih treba Twisted Evil

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.10.2005. 19:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Auuuunuuuu... vidim, ovdje se opasno lozi vatrica... zahladilo, da je ona arena s blatom pocne lagano krckati i zagrijavati?! Smile

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: