Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Đapiću važniji nogomet od zdravlja i sigurnosti građana

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.09.2005. 10:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E ljudi zašto se ne dozvoljava šinterima iz Stanice, koji su dobili tu lovu za rješavanje pasa lutalica i lešina životinja u gradu, da jednostavno obavljaju svoj posao. Psa lutalicu se može hvatati žičanom omčom ili trankvilajzr puškom za koju nemamo novaca jer jedna strelica košta 15 €. Rok za udomljenje lutalice propisan zakonom iznosi 30 dana, a onda se isti uspava sa T-61 i odloži u Jamu u Nemetinu. No Fajl otima pse od šintera, a onda zapomaže da mu neko hrani pse i čisti boxove. BTW box 1m2 je lakši za održavanje, i mislim da je u skladu sa svim zakonskim aktima. No kad vi izražavate svoje mišljenje i igrate na moralnost, budite spremni i na negativne komentare ostatka ljudi.
@gaap moja šugava djeca nisu ostavljena na ulici da se likovi željni medijske pažnje sažaljevaju nad njima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
D
Offline
Avatar

Ukupno postova: 328
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.09.2005. 11:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ljudi se uvijek prepucavaju i pokušavaju zaraditi lovu glumeći dobre duhove zaštitnike djece, životinja...
najlakše je osnovati sektu, dom za djecu, pse ili stare i nemoćne pa ubirati pare i gledat će se na njih kao na osobe velikog srca, ali avaj kad neki novinar odškrine vratanca i iznese prljavo rublje ...

_________________
"...sav sam k'o ona staklena stvar u kojoj veje kada je pomeriš..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
D
Offline
Avatar

Ukupno postova: 328
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.09.2005. 11:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli, ti baš i ne pokazuješ previše osjećaja prema životinjama. jel ti tako lakše obavljati posao?
srce me boli pri pomisli na uspavljivanje sirotih psića, a ne mogu ih dovući čopor kući.
mislim da svi možemo pomoći povremeno donirajući stare deke, zdjele za hranu i vreće hrane - to se ne da lako unovčiti pa zasigurno korist od toga imaju psi

_________________
"...sav sam k'o ona staklena stvar u kojoj veje kada je pomeriš..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
iawgoM
Offline
Avatar

Ukupno postova: 222
Lokacija: The Restaurant at the End of the Universe
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.09.2005. 12:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

D je napisao/la (Pogledaj post): ›
debeli, ti baš i ne pokazuješ previše osjećaja prema životinjama. jel ti tako lakše obavljati posao?


hm..ovo mi je zanimljivo..imam i brata i starog veterinare..i nijedan nije kukao ni plakao kad je bila afera s biglovima nego su malo kuzili neke stvari..a sto je najgore veterina je postao fax sa pun ku*ac curica i tatinih kcerkica tipa ixia koje studiraju veterinu jer "vole zivotinje" a tatica ce im onda kad zavrse otvorit kliniku za lijecit mice i zeke malene flufave...ma daaaaaj?!

ljudi moji pa veterina postoji zato da bi se zastitili LJUDI! ljudi imaju kucne ljubimce koji im mogu prenijeti zaraze, ljudi jedu zivotinje, zivotinje su svuda oko nas..a ti ako vec odlucis zavrsiti veterinu onda uopce ne moras biti mekog srca prema zivotinjicama...jebiga..to je posao a ne ljubav niti uzitak..tako da potpuno razumijem debelog...i guess...

_________________
osijek031.com smile ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ {: : : n0 tHiNk3r b3hiNd tH@ tH0uGht : : :} ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Vjestica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.09.2005. 13:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slavonac je napisao/la (Pogledaj post): ›
kakve veze ima gradonacelnik sa azilom???? apsolutno nikakve, osim toga azil sponzoriraju vanjski ljudi tocnije van nase drzave i uplacuje im se u stranoj valuti dovoljna kolicin novaca,a to sto su oni nesposobni vodit i njima nikad dosta love je druga prica...


NIJE ISTINA, STRANIH DONACIJA NEMA VEĆ JAAKO JAKO DUGO!

Gost je napisao/la (Pogledaj post): ›
Gospodin Feil traži volontere za očistiti boksove i nahraniti pse, nisam ga vidio da sa metlom u ruci ustvari ne pojavljuje se u azilu osim kad se treba uslikati za novine nebili iskamčio lovu od grada


KAD SI BIO U AZILU ZADNJI PUT!?
William H. Bonney je napisao/la (Pogledaj post): ›
Gemi je napisao/la (Pogledaj post): ›
gaap je napisao/la (Pogledaj post): ›
@Will.... ja tiskam preko medija jer znam i mogu!


@gaap, a ne bi li ti trebao biti nepristran kao takav?? osijek031.com smile


Kako nepristran ako ima interes?


MOJ JEDINI INTERSE SU PSI KOJI SKAPAVAJU NA ULICI OD GLADI, KOJE GAZE, TUKU, TJERAJU....prijatelju moj, ja od te priče nisam zaradio ni kune. plaćena mi je avionska karta za london 2000. godine a vratio sam se sa 17.000 funti koje su potrošene za izgradnju azila, nabavku prve hrane, veterinare (koji deru u p....materinu...)) i tako dalje i tako dalje....i ovdje ću stati...ja ću raditi ono što mislim da je ok, a vi pljujte i brinite za svoje debele samožive i samodostatne guzice, hranite prosjake i beskućnike, kopajte nos, jebe mi se!!!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 88
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.09.2005. 15:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u demokratskoj si drzavi, zasto za svaki kurac treba pomoc od drzave, i kake veze drzava ima da fifkama u azilu? ko je osnovao tu udrugu? drzava? sami ljudi? mozda ja? onda moze svaka budala otvorit i trazi od drzave jer nema nitko love...... gluposti

to sto nek ljudi tjeraju pse van na ulicu, onda treba to drugaciej rijesti i sankcionirat bolje da se borite za take stvari u azilu vec kad nema love; drzava ima idemo kukat pa ce oni dat, ako ne idemo prosvjedovat..treba istetovirat SN na uhu, i ako se ne javi vlasnik u roku od 2 tjedna uspavat i kaznit vlasnika sto je pas vani, doima se surovo mozda i je sto kazem ali ima previse kerova na cesti. ne zelim danas sutra da se moje djete, i ne samo moje igra vani na travnjaku i da ga ugrize pas iz cista mira bolje da se za to brinu ako vec tolko vole zivotinje..(nisam da ih se uspava volim zivotinje i da imam prilike imao bih kera ali nemam) osim tog zasto bi ja placao porez i da taj novac ide u azil? nit imam kakovu zivotinju nit me to zanima, radje da mi poprave ulicu il naprave kanalizaciju negdje nekom, neg u azil. to je rupa bez dna...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.09.2005. 16:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gaapče da li bar možeš objasniti zašto ne naprave stečaj udruge ako se ne mogu financirati. Veterinari nisu studirali po osam godina da bi radili za kikiriki, možda oni žele postići za cilj, da oni koji nemaju para za održavanje zdravljai kućnog ljubimca ni ne nabavljaju iste.
Gaap ako želiš mogu ti srediti da dobijete popust na grupnu eutanaziju i tri glazbena broja po želji. Zakapanje u neposrednoj blizini Azila da se smanje troškovi prijevoza.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
William H. Bonney
Offline
Avatar

Ukupno postova: 382
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.09.2005. 19:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli a di će onda sisat pare?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.09.2005. 21:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

William H. Bonney je napisao/la (Pogledaj post): › debeli a di će onda sisat pare?


Pa nek rade nešto u životu ili nek se pridruže Dorinu u njegovu malu skupinu ped....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.09.2005. 13:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Debeli, zaboravljas - Don't b evil!!!

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.09.2005. 15:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nema, prijatelju, stečaja - značilo bi to da treba uspavati 200 divnih živih bića koji nisu imali priliku roditi se na tako visokoumnoj razini da bi se školovali za veterinare. hvala ponudi za eutanaziju, ali ne hvala!
nemam posla s onima koji mrze životinje, homoseksualce i crnce...evoluirao sam, prijatelju! a ti se i dalje koprcaj u svom stanu na vijencu i bacaj drkicu kad ti se klinci ševe pod prozorom.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
William H. Bonney
Offline
Avatar

Ukupno postova: 382
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.09.2005. 16:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

prilčno jadan odgovor nekog tko koristi plemenitost ljudi prema kućnim lubimcima za vlastitu dobit, opet starom poznatom metodom guraš ljudima rijeći u usta i
podvaljuješ nebili sakrio vlastitu ne etičnost u istupanju u medijima. evoluirao jesi iz lažova u kokošara.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.09.2005. 8:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

William H. Bonney je napisao/la (Pogledaj post): ›
prilčno jadan odgovor nekog tko koristi plemenitost ljudi prema kućnim lubimcima za vlastitu dobit.... evoluirao jesi iz lažova u kokošara.


ah! razumjevanje procitanog -2!!! daj već jednom da i ja vidim tu dobit o kojoj stalno sereš, prijatelju moj....

a vidim da su ti i argumenti kojima braniš svoj stav ograničeni...osim pljuvanja po meni ne vidjeh ni jedan post u kojemu si ti nešto zaista pametno rekao. ako je to tvoj način da braniš svoje stavove respect!!! trebao si me ranije upozoriti, a ne ovako...

nadalje, ako ti smeta to što pišem, il ne čitaj, ili čitaj i kušuj ili probaj napisati nekakav suvisli komentar (ako ne ide googlaj pa prepiši od nekoga nešto pametno).

a moje se evolucije ostavi, vidim, imaš dovoljno svojih problema...

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
William H. Bonney
Offline
Avatar

Ukupno postova: 382
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.09.2005. 12:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap je napisao/la (Pogledaj post): ›
William H. Bonney je napisao/la (Pogledaj post): ›
prilčno jadan odgovor nekog tko koristi plemenitost ljudi prema kućnim lubimcima za vlastitu dobit.... evoluirao jesi iz lažova u kokošara.

(ako ne ide googlaj pa prepiši od nekoga nešto pametno).

ne otrkrivaj nam sve svoje novinarske trikove

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.09.2005. 13:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

šta je, nemaš više argumenata!? razočaran sam

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: