Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Glavaš - Državna tajna NO.1.

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
patak
Offline
Ukupno postova: 77
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 01.12.2007. 3:13 
Naslov:  eto ga sad
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

av8or je napisao/la (Pogledaj post): ›
pernabukano je napisao/la: ›
Simpatizirali vi Glavaša ili ne, idemo pogledati što se to dogodilo pojavom njegove udruge, a kasnije i stranke.

Prijatelju, pojavom njegove udruge/stranke/organizacije, kako god hoćeš, ništa konkretno se nije desilo što bi poboljšalo standard građana grada Osijeka. Od kada njegovi haraju i žare po Osijeku nije se niti jedan (NULA), ali doslovno niti jedna nova zgrada nije izgrađena po programu POS-a. Nadam se da znaš šta je to POS, i kolika je cijana kvadrata, mislim okvirna. Eto ako ne znaš, cijena je oko 900-950 EURA. Koliku cijenu kvadrata mi u Osijeku plaćamo?
U mom slučaju, to je trenutno za mene gorući problem. Ja nemam mamu i tatu ili baku koji bi mi ostavili nešto, stoga pokušaj razumiti moj interes.
Samo za usporedbu, stanovu po programu POS-a se grade u Vinkovcima, Rovinju Exclamation , Braču, Zagrebu, Zadru, Dubrovnik, Rijeka, Split (cca. 400 stanova), a Varaždin uopće ne treba spominjati jer je Čehok, i HSLS puno napravio za građane tog grada. Točan broj stanova u Varaždinu ne znam ali okvirno ću reći barem 700 stanova + 500 u izgradnji Exclamation. Osijek je krenio ali i to je stalo (72 stana), pa čak i Kramarić, kakav god da bio, on je zadnje dvije zgrade predao stanarima na upotrabu daleke 2005 ili 2004. god. Dakle za vrijeme njegove vladavine nešto je ipak napravljeno za građane......
Meni je najdraži komentar, kada građani kažu:"Osijek se gradi.....". Exclamation Exclamation
A što se to molim te lijepo gradi?? Obilaznica, možda?? Usput koja je napravljena državnim novcem? Ili možda Srijemska ulica?? Pa gradi se već 2 godine... Ili možda trg?? Ili možda rotor?? Ili možda donjogradska tržnica??? Gradimo je drugi put u zadnje 2-3 godine...... Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Pa zar ću spavati na trgu, ulici, rotoru ili obilaznici??
Eto šta se događa od tada (2005 god.)????? Question kad na scenu stupa Glavaš koji pogoduje građeviskom lobiju, te gradnja POS-ovih stanova staje/nema više i sada plaćamo kvadrat stano oko 1300 EURA.Sada ćeš ti reći da je država opet kriva zato što je sve centralizirano. E pa prijatelju dragi, država tu pogoduje lokalnoj upravi (gradska i županijska) te zajedno, ZAJEDNO, grade POS-ove stanove gdje građani po razumnoj, tj. normalnoj/realnoj cijeni plaćaju taj bijedni kvadrat stana....Medjutim zna se kome to ne odgovara, i tko o tome odlučuje.....
A to u ovom slučaju nije država.....



Alo dečko o čemu ti pričaš.Pa sta ti hoces reci da pojavom hdssb-a i hsp-a u gradu nista nije novo napravilo pa ti zaista nisi normalan oprosti na izrazu .Pa covjece dodi na uske njive i pogledaj zgrade koje su nikle nove za gradane 5 komada za 4 godine komparirajuci to sa samo jednom koju je dao kramer na koristenje prije tri godine,a ne dvije kako ti kazes vidis lose si informiran.Kramaric je prije tri godine dao na koristenje jednu jedinu zgradu i to navrat nanos napravljenu za izbore (koje je na kraju izgubio)i koja nije do prije 10 mjeseci imala uporabnu dozvolu a ljudi tu zive vec tri godine.A sto je sa divaltovom koju je isto kramer zapocinjao tri puta i uzimao novce iz proracuna za nju a nikad je nije ni zapoceo,a sto je sa tramvajem za bosutsko koje je kramaric zapoceo i uzimao svake godine novce iz proracuna da ju zavrsi a nikad nije otisao dalje od prvouradenogdijela do savske,a sto jae sa trgom koji je gradio tri godine i najskuplje stvari kupovao a nije ga zavrsio nikada,a sto je sa tom obilaznicom o kojoj ti govoris koja se napokon napravila nakon toliko godina iscekivanja,a sto je sa vukovarskom,koridorom c,razno raznim prometnicama itd itd.sto je s tim prijatelju to tebi i takvima nista ne znaci.pa mislim svaka ti cast.Daj mi navedi od zavrsetka rata tko je vise napravio u pospremanju grada i njegovog outfita od glavasa i dapica.Ma nekazem ja da su oni cvijece i da nisu krali ili cinili lose stvari u proslosti , ali to i je problem vas i takvih jer svi vi zivite u proslosti i dok je to tako ni mi ni ova drzava necemo naprijed.Ljudi oslobodite se proslosti i krenimo u buducnost,prema boljitku za nas i nasu djecu pa makar taj boljitak donosili i ljudi poput glavasa i đapica ili bilo kojeg koji ce napokon osim za sebe i svoj đep dati i napraviti i za narod,pa makoar to bilo i na titovski nacin ,a to je sine nacin "JA KRADEM ALI I NARODU DADEM PA ME NIKO NE PROZIVA ZA TIM" Toliko od mene malo se razmisli i nemoj sad odmah za tipkovnicu i spominjat mi majku i izmisljati toplu vodu jer ja sam ti samo podastro cinjenice a ne neciji politicki program ,jer ja nisam nikad bio niti cu biti ni u jednoj staranci osim stranci za Hrvatsku za koju sam se borio.

Pozdrav

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.12.2007. 7:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da, što stoji, stoji. Đapić je napravio tramvaj do Mačkamame, a mi smo ostali toliko zli da i nadalje ne puštamo Glavaša.
Patak, ti si se valjda jedini borio za ovakvu Hrvatsku kakvu imamo. Mi drugi smo se borili za drugačiju Hrvatsku. Zato i prigovaramo.

P.S. Napisao sam ti da nisam svjedok događaja nego svjedok vremena. ali da bi to shvatio moraš čitati. To ne znači da je Glavaš bio jedino zlo. I šeki i Kramer i još poneki bi trebali biti s njim.

P.P.S. Nemaš pravo jer braniš neobranjivo. Nikad do ovog ne bi došlo da nije bilo optužnice protiv Glavaša, tog finog i uglađenog demokrate koji ni stan ne bi kupio nelegalno. FUJ, gadi mi se.

P.P.P.S Što se mene tiče E.O.D. Želim mu dug život. U zatvoru.

_________________
Što sam to uočio?

1. Na vlasti je opet HDZ
2. Na portalu se vrti OSTV
3. Sve je poskupilo ali nitko iz vlasti to ne priznaje
4. Zemlja je okrugla, al' na svakom ćošku neka glupost
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
av8or
Offline
Avatar

Ukupno postova: 189
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.12.2007. 11:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

patak je napisao/la: › Alo dečko o čemu ti pričaš.Pa sta ti hoces reci da pojavom hdssb-a i hsp-a u gradu nista nije novo napravilo pa ti zaista nisi normalan oprosti na izrazu .Pa covjece dodi na uske njive i pogledaj zgrade koje su nikle nove za gradane 5 komada za 4 godine komparirajuci to sa samo jednom koju je dao kramer na koristenje prije tri godine,a ne dvije kako ti kazes vidis lose si informiran

Alo, <de-evilized>, ja pričam o jabukama a ti dereš po kruškama.....
Je napravljeno je 5 zgrada, ali po kojoj cijeni se prodaju ti kvadrati???
Raspitaj se malo pa ćeš vidjeti.....
Da se ne bi krivo shvatili, u Osijeku se gradi, naravno da se gradi, jer kada se gradi onda se može i krasti Exclamation Exclamation
Tih 5 zgrada nije napravljeno po programu POS-a i cijena kvadrate je bila daleko veća nego 900-950 eura, stoga ne prdi ako ti nije sila.
I te krilatice, ala ćopavi lopov, "JA KRADEM ALI I NARODU DADEM PA ME NIKO NE PROZIVA ZA TIM" daj lego odjebi, to samo pokazuje tvoju svijest, pa i odgoj. Ali i neboluze tvojeih misli, pa ONI (Glavaševci) kradu, ali NIKOME NE DAJU Exclamation Exclamation
Ja ne KRADEM, niti planiram KRASTI, jednostavno hoću da zaradim i pošteno platim.
Eto još jedno pitanje za tebe borbeni glavaševcu. Kako objašnjavaš da je PRIREZ grada Osijeka, koji mi zaposlenici plaćamo, drugi po veličini u Hrvatskoj, odmah iza Zagreba??? Question Question Zasto????? U ZG je 18%, u OS 12%, ali Rijeka 6,25%, Split 10%, Pula 7,5%, evo u Virovitici 6%, Slavonski Brod 8%......... ZAŠTO?
Jel opet Zagreb kriv za to???
Sinko smiješan si, a to da si se ti borio za Hrvatsku zadireš tamo gdje bi se lagano mogao opeći, sinko te bajke nekome drugome pričaj jer po tvojim postovima se da lako isčitati za koga si se ti borio ako uopće jesi.....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
patak
Offline
Ukupno postova: 77
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 01.12.2007. 16:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Alo, <de-evilized>, ja pričam o jabukama a ti dereš po kruškama.....
Je napravljeno je 5 zgrada, ali po kojoj cijeni se prodaju ti kvadrati???
Raspitaj se malo pa ćeš vidjeti.....

Ja sad ne kuzim ko je ovdje <de-evilized>,pa <de-evilized> o kakvim ti novcima pricas sto se tice tih zgrada some jedan pa te su zgrade date na koristenje gradanima i mladim obiteljima koji nemaju gdje zivjeti kakav pos s tim ima veze, jes ti malo prolupao.Zgrade o kojima ti ja govorim ,a i ti isto su sagradene novcem iz gradskog proracuna i donacija ,a date su na koristenje socijalno ugrozenim obiteljima grada Osijeka i neprodaju se ponikakvim cijenama jer su vlasnistvo grada.Radi se o zgradama koje sam ti naveo i one su na lokacije uske njive gdje je tvoj vrli kramaric napravio samo jednu jedinu zgradu za 15 godina.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
patak
Offline
Ukupno postova: 77
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 01.12.2007. 16:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mvarga je napisao/la (Pogledaj post): › Da, što stoji, stoji. Đapić je napravio tramvaj do Mačkamame, a mi smo ostali toliko zli da i nadalje ne puštamo Glavaša.
Patak, ti si se valjda jedini borio za ovakvu Hrvatsku kakvu imamo. Mi drugi smo se borili za drugačiju Hrvatsku. Zato i prigovaramo.

P.S. Napisao sam ti da nisam svjedok događaja nego svjedok vremena. ali da bi to shvatio moraš čitati. To ne znači da je Glavaš bio jedino zlo. I šeki i Kramer i još poneki bi trebali biti s njim.

P.P.S. Nemaš pravo jer braniš neobranjivo. Nikad do ovog ne bi došlo da nije bilo optužnice protiv Glavaša, tog finog i uglađenog demokrate koji ni stan ne bi kupio nelegalno. FUJ, gadi mi se.

P.P.P.S Što se mene tiče E.O.D. Želim mu dug život. U zatvoru.


Kao prvo i osnovno ti ocito nisi shvatio bit onoga sto sam ja htio reci ili sam se ja lose izrazio pa si ti shvatio onako kao ti odgovara.

Dakle ne radi se tu ni o đapicu ni o Glavasu niti o njihovim strankama ,vec se radi o tome da se je od kako je vlast promjenjena (tu mislim na Kramaricevu vlast u 15 godina njegove vladavine)da se u te cetiri godine u gradu pocelo nesto raditi,a ako je to nacin da mi idemo dalje da nas zbog toga jer si je glavas zamislio da na taj nacin izvuce svoju guzicu ,E pa zivo mi se jebe ako ce nama svima biti zbog toga bolje.Tvoj EOD stoji i potpisujem ali sam ti morao odgovoriti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
patak
Offline
Ukupno postova: 77
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 01.12.2007. 16:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

av8or je napisao/la (Pogledaj post): ›
patak je napisao/la: › Alo dečko o čemu ti pričaš.Pa sta ti hoces reci da pojavom hdssb-a i hsp-a u gradu nista nije novo napravilo pa ti zaista nisi normalan oprosti na izrazu .Pa covjece dodi na uske njive i pogledaj zgrade koje su nikle nove za gradane 5 komada za 4 godine komparirajuci to sa samo jednom koju je dao kramer na koristenje prije tri godine,a ne dvije kako ti kazes vidis lose si informiran

Alo, <de-evilized>, ja pričam o jabukama a ti dereš po kruškama.....
Je napravljeno je 5 zgrada, ali po kojoj cijeni se prodaju ti kvadrati???
Raspitaj se malo pa ćeš vidjeti.....
Da se ne bi krivo shvatili, u Osijeku se gradi, naravno da se gradi, jer kada se gradi onda se može i krasti Exclamation Exclamation
Tih 5 zgrada nije napravljeno po programu POS-a i cijena kvadrate je bila daleko veća nego 900-950 eura, stoga ne prdi ako ti nije sila.
I te krilatice, ala ćopavi lopov, "JA KRADEM ALI I NARODU DADEM PA ME NIKO NE PROZIVA ZA TIM" daj lego odjebi, to samo pokazuje tvoju svijest, pa i odgoj. Ali i neboluze tvojeih misli, pa ONI (Glavaševci) kradu, ali NIKOME NE DAJU Exclamation Exclamation
Ja ne KRADEM, niti planiram KRASTI, jednostavno hoću da zaradim i pošteno platim.
Eto još jedno pitanje za tebe borbeni glavaševcu. Kako objašnjavaš da je PRIREZ grada Osijeka, koji mi zaposlenici plaćamo, drugi po veličini u Hrvatskoj, odmah iza Zagreba??? Question Question Zasto????? U ZG je 18%, u OS 12%, ali Rijeka 6,25%, Split 10%, Pula 7,5%, evo u Virovitici 6%, Slavonski Brod 8%......... ZAŠTO?
Jel opet Zagreb kriv za to???
Sinko smiješan si, a to da si se ti borio za Hrvatsku zadireš tamo gdje bi se lagano mogao opeći, sinko te bajke nekome drugome pričaj jer po tvojim postovima se da lako isčitati za koga si se ti borio ako uopće jesi.....


Ja sam se borio za Hrvatsku moj majstore a moj nick ovdje Patak je u ovom gradu znan ,a i u Vukovaru jer tada je to bio Patak Vukovarski i ta opaska jesam li se ja borio ti nikako ne stoji ,Ja se za razliku od vas ne skrivam ni imenom ni mailom ni nikako ovdje jer nemam sto skrivati i savjest mi je cista ,a tebi sam samo htio reci da neznas bas dobro o cemu pricas s tim zgradama, a sto se tice Glavasa jebo te on i ti njega zaboli mene za njega i njemu slicne.A ti meni sad odgovori koji bi to po tebi ljudi jer ja govorim o ljudima a ne o strankama ,trebali doci tu na vlast pa da nama bude bolje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
av8or
Offline
Avatar

Ukupno postova: 189
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.12.2007. 17:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

patak je napisao/la: ›
Ja sad ne kuzim ko je ovdje <de-evilized>,pa <de-evilized> o kakvim ti novcima pricas sto se tice tih zgrada some jedan pa te su zgrade date na koristenje gradanima i mladim obiteljima koji nemaju gdje zivjeti kakav pos s tim ima veze, jes ti malo prolupao.Zgrade o kojima ti ja govorim ,a i ti isto su sagradene novcem iz gradskog proracuna i donacija ,a date su na koristenje socijalno ugrozenim obiteljima grada Osijeka i neprodaju se ponikakvim cijenama jer su vlasnistvo grada.Radi se o zgradama koje sam ti naveo i one su na lokacije uske njive gdje je tvoj vrli kramaric napravio samo jednu jedinu zgradu za 15 godina.

<de-evilized>
Otvori i operi uši, ili pročisti naočale <de-evilized> i shvati da ja radim, i da nisam socijalno ugrožen slučaj, imam svoju plaću, i lijepi porez i prirez plaćam, i NE ŽELIM da mi itko išta da, pokloni ili dodijeli.
Ja samo hoću ono što imaju Varaždinci, Zagrepčani, Brođani, Vinkovčani, i ostali građani ove naše prekrasne zemlje, a to je da imamo normalnu vlast koja skrbi o potrebama svojih građana KOJI IH DEBELO PLAĆAJU. A jedan od tih načina je da provedu program koji postoji, koji se sprovodi na nacionalnoj razini, i gdje je cilj programa uključivanje jedinica lokalne samouprave uz poticajna državna sredstva u gradnju stanova po cijeni od najviše 910 EUR po metru četvornom netto korisne površine stana.(skinuto sa www.mzopu.hr)
patak je napisao/la: ›
Dakle ne radi se tu ni o đapicu ni o Glavasu niti o njihovim strankama ,vec se radi o tome da se je od kako je vlast promjenjena (tu mislim na Kramaricevu vlast u 15 godina njegove vladavine)da se u te cetiri godine u gradu pocelo nesto raditi,a ako je to nacin da mi idemo dalje da nas zbog toga jer si je glavas zamislio da na taj nacin izvuce svoju guzicu ,E pa zivo mi se jebe ako ce nama svima biti zbog toga bolje.Tvoj EOD stoji i potpisujem ali sam ti morao odgovoriti.

Alo <de-evilized> prije nego što kreneš nekoga komentirat/citiratii, prouči malo matematiku pa i povijest. Nešto mi se ne slaže ta tvoja računica o Kramerovoj vladavini zadnjih 15 god., a da se zadnjih 4. godine nešto počelo raditi.
15+4=19 Exclamation Exclamation

<de-evilized>

A koliko je meni jasno pa i većini koji čitaju tvoje nebuloze, mi smo još uvijek u 2007. godini!!!!!!! Majstore marš nazad u osnovnu i nauči zbrajanje.....

<de-evilized>

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.12.2007. 19:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajde, malo oladite!
Ako ne možete razgovarat bez uvreda onda ni nemojte.
Činjenica je da je u gradu bilo love i u doba Kramarića i u doba Debeljka.ne zaboravite da su obojica vladali u različito doba kad su i prioriteti u gradu bili drugačiji.Trebalo je pokrpat svu onu ratnu štetu,pokrit izbjeglice i što li već.Činijenicaje da se više vidi da je debeljko napravio masu toga.Vjerujem da dio toga može zahvaliti onom postizbornom koalicijom sa Sanaderom pa je nešto novaca došlo i od tuda.Svi su projekti podržani dok je i Glavaš bio u igri i nije bilo frke do ove zezancije sa dvoranom.Ne znam da li je ovo sa POSom stopirano otkako se vlast promijenila al nisam čuo da se grade stanovi za mlade nego samo ova divlja gradnja za one punijeg džepa.

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
patak
Offline
Ukupno postova: 77
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 01.12.2007. 19:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

av8or je napisao/la (Pogledaj post): ›
patak je napisao/la: ›
Ja sad ne kuzim ko je ovdje <de-evilized>,pa <de-evilized>o kakvim ti novcima pricas sto se tice tih zgrada some jedan pa te su zgrade date na koristenje gradanima i mladim obiteljima koji nemaju gdje zivjeti kakav pos s tim ima veze, jes ti malo prolupao.Zgrade o kojima ti ja govorim ,a i ti isto su sagradene novcem iz gradskog proracuna i donacija ,a date su na koristenje socijalno ugrozenim obiteljima grada Osijeka i neprodaju se ponikakvim cijenama jer su vlasnistvo grada.Radi se o zgradama koje sam ti naveo i one su na lokacije uske njive gdje je tvoj vrli kramaric napravio samo jednu jedinu zgradu za 15 godina.

<de-evilized>
Otvori i operi uši, ili pročisti naočale majmunčino i shvati da ja radim, i da nisam socijalno ugrožen slučaj, imam svoju plaću, i lijepi porez i prirez plaćam, i NE ŽELIM da mi itko išta da, pokloni ili dodijeli.
Ja samo hoću ono što imaju Varaždinci, Zagrepčani, Brođani, Vinkovčani, i ostali građani ove naše prekrasne zemlje, a to je da imamo normalnu vlast koja skrbi o potrebama svojih građana KOJI IH DEBELO PLAĆAJU. A jedan od tih načina je da provedu program koji postoji, koji se sprovodi na nacionalnoj razini, i gdje je cilj programa uključivanje jedinica lokalne samouprave uz poticajna državna sredstva u gradnju stanova po cijeni od najviše 910 EUR po metru četvornom netto korisne površine stana.(skinuto sa www.mzopu.hr)
patak je napisao/la: ›
Dakle ne radi se tu ni o đapicu ni o Glavasu niti o njihovim strankama ,vec se radi o tome da se je od kako je vlast promjenjena (tu mislim na Kramaricevu vlast u 15 godina njegove vladavine)da se u te cetiri godine u gradu pocelo nesto raditi,a ako je to nacin da mi idemo dalje da nas zbog toga jer si je glavas zamislio da na taj nacin izvuce svoju guzicu ,E pa zivo mi se jebe ako ce nama svima biti zbog toga bolje.Tvoj EOD stoji i potpisujem ali sam ti morao odgovoriti.

Alo <de-evilized> prije nego što kreneš nekoga komentirat/citiratii, prouči malo matematiku pa i povijest. Nešto mi se ne slaže ta tvoja računica o Kramerovoj vladavini zadnjih 15 god., a da se zadnjih 4. godine nešto počelo raditi.
15+4=19 Exclamation Exclamation
<de-evilized>

A koliko je meni jasno pa i većini koji čitaju tvoje nebuloze, mi smo još uvijek u 2007. godini!!!!!!! Majstore marš nazad u osnovnu i nauči zbrajanje.....

<de-evilized>


Pa ti si <de-evilized> prvi spomenuo zgradu kojau je kramer dao ,a ta zgrada nije iz posa vec iz donacije danske drzave i nije na prodaju.A zgrade iz posa koje ti spominjes je napravio tvoj varazdinac jebem tebe i njega Cacic i te zgrade kostaju te novce o kojima to pricas.
<de-evilized>

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.12.2007. 21:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ček zar nije glavni problem oko POS stanova da poticaj daje država, odnosno vlada RH?
Pa sad objasni kako bi onda oni dali poticaj sredini u kojoj su na vlasti ljuti neprijatelji i mrzitelji vladajuće stranke u državi.
E sad ako nisi ničim drugim zaslužio da ti se nešto dodijeli, onda moraš kupiti sam, pa ako ti je ovdje preskupo ti onda odi u VŽ ili VK.
Ja se ne bunim jer sam dobio i još tražim, a najvjerojatnije ću opet dobiti pa ti mogu iznajmiti stan.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anatema
Offline
Avatar

Ukupno postova: 21
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.12.2007. 1:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli je napisao/la (Pogledaj post): › Ček zar nije glavni problem oko POS stanova da poticaj daje država, odnosno vlada RH?
Pa sad objasni kako bi onda oni dali poticaj sredini u kojoj su na vlasti ljuti neprijatelji i mrzitelji vladajuće stranke u državi.
E sad ako nisi ničim drugim zaslužio da ti se nešto dodijeli, onda moraš kupiti sam, pa ako ti je ovdje preskupo ti onda odi u VŽ ili VK.
Ja se ne bunim jer sam dobio i još tražim, a najvjerojatnije ću opet dobiti pa ti mogu iznajmiti stan.

dali su nevjerojatnu lovu za uništavanje komaraca, da li zbog ili usprkos ? nismo mi u Osijeku nikada dobijali neke značajne potivaje, a čini se najmanje dok je ovaj sadašnji 'ljuti neprijatelj i mrzitelj vladajuće stranke' bio u toj stranci i pomogao šefu da postane šef... možda i zbog činjenice da nikada i nisu imali gradonačelnika iz redova vladajuće stranke, ha? ili smo ponešto i dobijali (u županijsku blagajnu), a Glavonja nas kažnjavao zbog glasanja za Kramarića tako što je sve ulagao u Đakovo, Valpovo, Našice, Miholjac? ma ne... i oni jadni kao i mi Osječani. pače ne znaš tko jadniji.
dolazimo do jedinog logičnog i mogućeg razloga. lapao i bolio ga pišo i za Osijek i za Slavoniju!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.12.2007. 3:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma meni nije samo jasno otkud vam ti žuti kartoni a toliko malo postova?! hehe. Mora da ste gadno zaružili.

A by the way, dok se vi tu raspravljat tko je svetac a tko vrag u ovoj cijeloj priči, oni se dogovaraju koliko će ko love u slijedeće 4 godine jamit. Boli njih ona stvar za nas sve. Mislim da nijedni nisu uopće vrijedni spomena a kamoli ovakvih žustrih rasprava.

Daj ljudi nemojte se svađat, već uživajte u životu. Budimo svi djeca cvijeća! Very Happy

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marshall-T
Offline
Avatar

Ukupno postova: 525
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.12.2007. 19:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cane je napisao/la: ›
Ma meni nije samo jasno otkud vam ti žuti kartoni a toliko malo postova?! hehe. Mora da ste gadno zaružili.

A by the way, dok se vi tu raspravljat tko je svetac a tko vrag u ovoj cijeloj priči, oni se dogovaraju koliko će ko love u slijedeće 4 godine jamit. Boli njih ona stvar za nas sve. Mislim da nijedni nisu uopće vrijedni spomena a kamoli ovakvih žustrih rasprava.

Daj ljudi nemojte se svađat, već uživajte u životu. Budimo svi djeca cvijeća! Very Happy
- Evo čistog dokaza da Glavaš uvijek i bilo gdje napravi pomutnju među ljudima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marshall-T
Offline
Avatar

Ukupno postova: 525
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.12.2007. 19:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moćno zvuči : Gdje god idem sa mnom je Hrvatska!
http://www.youtube.com/watch?v=9bJcBK1yfFM

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
patak
Offline
Ukupno postova: 77
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.12.2007. 1:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Marshall-T je napisao/la (Pogledaj post): › Moćno zvuči : Gdje god idem sa mnom je Hrvatska!
http://www.youtube.com/watch?v=9bJcBK1yfFM


Tužno je to jel da????Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: