Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Glavaš - Državna tajna NO.1.

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.12.2007. 1:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cane je napisao/la (Pogledaj post): › Ma meni nije samo jasno otkud vam ti žuti kartoni a toliko malo postova?! hehe. Mora da ste gadno zaružili.

A by the way, dok se vi tu raspravljat tko je svetac a tko vrag u ovoj cijeloj priči, oni se dogovaraju koliko će ko love u slijedeće 4 godine jamit. Boli njih ona stvar za nas sve. Mislim da nijedni nisu uopće vrijedni spomena a kamoli ovakvih žustrih rasprava.

Daj ljudi nemojte se svađat, već uživajte u životu. Budimo svi djeca cvijeća! Very Happy
cane za misao dana si zaslužio šačicu kikoša. jebe se svima njima za nas. pa oni žive jedni zbog drugih i kao takvi su si neophodni. sve njih boli i za osijek i za slavoniju i za hrvatsku koliko je crnog ispod nokta. neki su to već i u ratu uredno pokazali a nastavili nakon rata izuzetno uspješnom privatizacijom. zadnja potvrda mojoj tezi je i sve izvjesnija koalicija hdssb - sdp. dakle, izgubio sam vjeru da u nas ima poštenih ljudi. ima samo većih i manjih govana.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.12.2007. 9:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la: ›
dakle, izgubio sam vjeru da u nas ima poštenih ljudi. ima samo većih i manjih govana.


Tu si u pravu. Ali potpuno si promašio. Zvuči glupo ali istina je.
Naime pošteni ljudi se povlače iz politike.
A oni koji bi htjeli da ima više poštenih u politici u nju niti ne ulaze.
Osobno mislim da se politički sustav može promijeniti samo iznutra. Zato predlažem svima da se uključe u neku stranku i sruše odnosno promijene sustav iznutra.

_________________
Što sam to uočio?

1. Na vlasti je opet HDZ
2. Na portalu se vrti OSTV
3. Sve je poskupilo ali nitko iz vlasti to ne priznaje
4. Zemlja je okrugla, al' na svakom ćošku neka glupost
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
čiopa
Offline
Ukupno postova: 40
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.12.2007. 10:51 
Naslov:  Re: Glavaš - Državna tajna NO.1.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jedno je sigurno: Glava(š) je psihički bolesnik!
I dakle, zato, stoga: Idi bre da se lečiš!

_________________
The sum of the intelligence on the planet is a constant. Population is growing.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.12.2007. 22:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mvarga je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mladjo je napisao/la: ›
dakle, izgubio sam vjeru da u nas ima poštenih ljudi. ima samo većih i manjih govana.


Tu si u pravu. Ali potpuno si promašio. Zvuči glupo ali istina je.
Naime pošteni ljudi se povlače iz politike.
A oni koji bi htjeli da ima više poštenih u politici u nju niti ne ulaze.
Osobno mislim da se politički sustav može promijeniti samo iznutra. Zato predlažem svima da se uključe u neku stranku i sruše odnosno promijene sustav iznutra.
lapsus calami. mislio sam na "poštene političare", a napisao ljude. ali u biti mislim da se shvaćamo.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marshall-T
Offline
Avatar

Ukupno postova: 525
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2007. 1:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Glavaš kaže - Ako je ratni zločin bio napraviti obranu za grad Osijek, onda sam ja ratni zločinac! Da se mogu vratiti nazad u to vrijeme napravio bi isto, ali još energičnije, pa mi onda dajte 40, bolje nego 20 godina zatvora! - čovjek karakter!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.12.2007. 2:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Marshall-T je napisao/la (Pogledaj post): › Glavaš kaže - Ako je ratni zločin bio napraviti obranu za grad Osijek, onda sam ja ratni zločinac! Da se mogu vratiti nazad u to vrijeme napravio bi isto, ali još energičnije, pa mi onda dajte 40, bolje nego 20 godina zatvora! - čovjek karakter!


Wow, jebote, ovo ću morati zapisati u bilježnicu s citatima. Mudrost nad mudrostima.

Borba za mir svojevrsni je oksimoron koji je, na žalost, često neizbježan.

No za neke stvari jednostavno nema opravdanja. Nema razloga puno moralizirati kada se radi o ratu. Teško ga je uopće povezati s moralom. Ali, oslonimo se barem na neke granice koje su već određene. Svima iole informiranima o svijetu oko sebe jasno je što je ratni zločin. Ako ga je, dakle počinio (a moje mišljenje je da itekako jest) neka onda za njega i odgovara.

Koristiti dječje suzice u spotu koji promovira nečije prljave igre krajnje je gnjusno. Neka se srame.

U spotu su plakala hrvatska djeca. Plakala su i srpska kada su im ubili majke. Kakve su to moralne odlike koje uspijevaju razdvojiti prava hrvatske djece od prava srpske djece? Kakav je to spot? Smisao? Poruka? Neka mi netko objasni.

Kada je sve to trajalo, tatina je puška bila dvostruko veća i teža od mene. Zolja mi je predstavljala vanzemaljsku napravu kojom bih možda, dok svi spavaju, mogla vidjeti čuda na nebu. Šta bih tek mislila da sam znala kako ona služi tome da moj tata puca na tuđeg tatu. Ili obratno.

Zato vi nas, koji nismo mogli nositi puške, slobodno smatrajte nekompetetnima za bilo kakve rasprave ovoga tipa. Ali ja nikad neću shvatiti opravdanja za neke zločince koje pojedinci zdušno brane. I sretna sam zbog toga, da se razumijemo.

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marshall-T
Offline
Avatar

Ukupno postova: 525
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2007. 2:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Počinio je ratni zločin, kao i svi generali RH, ali Glavaša branim jer je naš iako svi znaju što je radio, ali ne radi se o tome. Većina tih naših generala je na slobodi, brane se sa slobode, a ovo je čista politička namještaljka.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.12.2007. 3:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Marshall-T je napisao/la (Pogledaj post): › Počinio je ratni zločin, kao i svi generali RH, ali Glavaša branim jer je naš iako svi znaju što je radio


Sapient sat!

Namještaljka ili nije, u mom postu nema riječi o tome. Ne dijelim ljude na "naše" i "vaše". Nego na poštene i nepoštene. Ili možda pametne.. i one druge.

Kako bih htjela samo malo, mrvicu zaviriti u mentalni sklop određenih ljudi. Da vidim, što je to u njihovim glavama kada, na primjer, malog Žužića žele vidjeti u okovima jer je nenamjerno ubio, a ratnog zločinca bi slavili nakon zvjerstava koje je naredio ili počinio.

Jesu li to samo konflikti među stavovima pojedinaca ili možda neizgrađene ličnosti? Ustvari, obuhvatimo to u globalu, neizgrađena nacija s poprilično iskrivljenim poimanjem moralnih vrijednosti.

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.12.2007. 7:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Wendy je potpuno u pravu, zločin je zločin, "naš" general ništa ne znači ako je odgovoran za zločine.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
patak
Offline
Ukupno postova: 77
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.12.2007. 11:16 
Naslov: Funny 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): › Wendy je potpuno u pravu, zločin je zločin, "naš" general ništa ne znači ako je odgovoran za zločine.


vidi vidi zenske solidarnosti Smile

Neka odgovara svatko tko je kriv i pocinio bilo kakav zlocin ,aliiii prije sveka mu treba dati posteno sudenje pa kad se dokaze krivnja e, onda neka sluzi dozivotnu mada bi ja za neke slucajeve koji su se desili u zadnje vrijeme kod nas uveo i smrtnu kaznu jer drugo nisu ni zasluzili(slucaj PULA).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.12.2007. 11:23 
Naslov: Beark ! 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Žene nisu baš poznate po solidarnosti, ali tako se potrefilo.

Pošteno suđenje bi se trebalo podrazumijevati, ali isto tako pošten odnos prema svjedocima, da bi se usudili uopće svjedočiti.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marshall-T
Offline
Avatar

Ukupno postova: 525
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2007. 15:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la: ›
Žene nisu baš poznate po solidarnosti, ali tako se potrefilo.

Pošteno suđenje bi se trebalo podrazumijevati, ali isto tako pošten odnos prema svjedocima, da bi se usudili uopće svjedočiti.
- pošteno suđenje? Jel Sanader još uvijek premijer???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
patak
Offline
Ukupno postova: 77
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.12.2007. 17:11 
Naslov: Beark ! 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): › Žene nisu baš poznate po solidarnosti, ali tako se potrefilo.

Pošteno suđenje bi se trebalo podrazumijevati, ali isto tako pošten odnos prema svjedocima, da bi se usudili uopće svjedočiti.



Pošten odnos prema svjedocima to svakako ali,treba imati i poštene svijedoke prije svega.Zašto to kazem , e pa zato što jedna Mesočka to nije svakako jer mogu slobodno reci da sam 1991 bio u neposrednoj blizini toj osobi pa cak i jedan moze se reci i od nadredenih i vjeruj mi ona nije nikako mjerodavan svijedok ,a što se tiče onog malog kepeca od drota ha ha ha pa ja zaista nemogu vjerovati da njega netko uzima za ozbiljno,pa covjek je bolesnik u glavu i to dokazano ,drugo on je kod nas bio jako kratko, a treče pa kako čovijek koji javno priznaje da je pucao u čovijeka i ubio ga može nekažnjeno proći samo zato sto je zasticeni svijedok ,pa ljudi moji gdje to ima.Nekazem da glavonja s tim nema veze i da nesnosi dio krivice,ali zapamti i ovo da je Šeks bio nadređen svima nama pa tako i Glavašu ,a dijelila ga je samo kancelarija i vrata od glavaseve kancelarije,i jos k tome bio je u zgradi kada se sve to dogodilo i ne samo u zgradi vec i u dvoristu i vidio les za sto postoje svjedoci.E pa sada jebiga ko koga tu jebe glavas njih ili oni glavas to ostaje da oni rijese ,a mi da se ismijavamo kao glavinja pravi budale od sviju njih, i jednako tako kako nase pravosude dopusta sebi takovo blamiranje i jos k tomu pokazuje totalnu nezrelost i neznanje pa moraju konsultirati strane drzave da im kazu kako da se ponasaju.Pa mislim strasno ,ali sve je to cool i zabavno za nas koji to gledamo sa strane.UFFFFF al sam se raspisao SmileSmileSmileSmileSmileSmile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2007. 17:16 
Naslov: Beark ! 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

patak je napisao/la (Pogledaj post): › UFFFFF al sam se raspisao SmileSmileSmileSmileSmileSmile

Još da ti je gramatika poznatiji pojam. Ije/je, ć/č.
Sorry, ali kako misliš ostaviti ozbiljan dojam uz toliko grešaka?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
patak
Offline
Ukupno postova: 77
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.12.2007. 17:47 
Naslov: Beark ! 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aethur je napisao/la (Pogledaj post): ›
patak je napisao/la (Pogledaj post): › UFFFFF al sam se raspisao SmileSmileSmileSmileSmileSmile

Još da ti je gramatika poznatiji pojam. Ije/je, ć/č.
Sorry, ali kako misliš ostaviti ozbiljan dojam uz toliko grešaka?


cuj u autu dok lega vozi ja na laptopu, pa i nije tako lose:)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: