Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Glavaš - Državna tajna NO.1.

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
heidi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 39
Lokacija: Wien
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.11.2007. 23:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la: ›
Glavaš se nešto zalaže za Slavoniju i Osijek, a ustvari je on taj koji je razhebao cijelu gradsku privredu i industriju...
e zato bi trebao trunit u zatvoru , a ne zbog ratnih zločina osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.11.2007. 18:31 
Naslov:  Re: Glavaš - Državna tajna NO.1.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovdje na ovoj temi se provlači teza kako je Glavaš ukrao nečiju ideju regionalizma... Osobno mi nije jasno što to znači ukrasti!? Znači li to ako je Jakovčić prvi spomenio regionalizaciju, to nitko drugi ne smije učiniti... Simpatizirali vi Glavaša ili ne, idemo pogledati što se to dogodilo pojavom njegove udruge, a kasnije i stranke. Isprva su svi mislili da je stvaranje takve stranke pokušaj očajnika da se održi u politici i nisu mu davali nikakve šanse da preživi na političkoj sceni. Tada Glavaš sa nezavisnom listom odnosi uvjerljivu pobjedu u gradu i županiji što je bilo jasno upozorenje ostalim strankama u Slavoniji i Hrvatskoj da je Slavoncima očito dosta demagogije, te da su nezadovoljni životom u Slavoniji. Ti događaji su isprovocirali hrvatsku javnost da otvori temu o zapostavljenosti Slavonije, ali i drugih regija u Hrvatskoj, te očitoj centraliziranoj državi. Nakon toga retorika stranaka u odnosu prema Slavoniji se de facto počinje mijenjati... Većina stranka, izuzev vladajućeg HDZ-a u svoje programe uvode fiskalnu i upravnu decentralizaciju, licitira se novcem koji će biti uložen u Slavoniju, smišljaju se megalomanski projekti ulaganja u Slavoniju, najbitnije od svega u Slavoniji se priča o projektima i novcu,a ne o desnima, komunistima i ostalim ispraznim pričama... Spominje se da je Glavaš bio protiv regionalizma, da je uništio Slavoniju...Na ovo ću citirati jednu mudru izreku:"Samo budala i mrtav čovjek ne mijenjaju mišljenje."
Dakle, voljeli vi ili ne Glavaša i HDSSB, sigurno je da su pokrenuli jednu priču zbog koje Slavonija može samo profitirati...


Zadnja promjena: pernabukano; 30.11.2007. 18:38; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.11.2007. 18:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Je, sto je Glavas dosad posijao u Slavoniji, urodilo stostruko.

Na kraju ce HDSSB i SDP zajedno te jos krajinskog "poslanika" Voju Stanimirovica pod ruku i etot' vlade.

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Burence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 143
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 30.11.2007. 19:13 
Naslov:  Re: Glavaš - Državna tajna NO.1.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pernabukano je napisao/la (Pogledaj post): › Ovdje na ovoj temi se provlači teza kako je Glavaš ukrao nečiju ideju regionalizma... Osobno mi nije jasno što to znači ukrasti!? Znači li to ako je Jakovčić prvi spomenio regionalizaciju, to nitko drugi ne smije učiniti... Simpatizirali vi Glavaša ili ne, idemo pogledati što se to dogodilo pojavom njegove udruge, a kasnije i stranke. Isprva su svi mislili da je stvaranje takve stranke pokušaj očajnika da se održi u politici i nisu mu davali nikakve šanse da preživi na političkoj sceni. Tada Glavaš sa nezavisnom listom odnosi uvjerljivu pobjedu u gradu i županiji što je bilo jasno upozorenje ostalim strankama u Slavoniji i Hrvatskoj da je Slavoncima očito dosta demagogije, te da su nezadovoljni životom u Slavoniji. Ti događaji su isprovocirali hrvatsku javnost da otvori temu o zapostavljenosti Slavonije, ali i drugih regija u Hrvatskoj, te očitoj centraliziranoj državi. Nakon toga retorika stranaka u odnosu prema Slavoniji se de facto počinje mijenjati... Većina stranka, izuzev vladajućeg HDZ-a u svoje programe uvode fiskalnu i upravnu decentralizaciju, licitira se novcem koji će biti uložen u Slavoniju, smišljaju se megalomanski projekti ulaganja u Slavoniju, najbitnije od svega u Slavoniji se priča o projektima i novcu,a ne o desnima, komunistima i ostalim ispraznim pričama... Spominje se da je Glavaš bio protiv regionalizma, da je uništio Slavoniju...Na ovo ću citirati jednu mudru izreku:"Samo budala i mrtav čovjek ne mijenjaju mišljenje."
Dakle, voljeli vi ili ne Glavaša i HDSSB, sigurno je da su pokrenuli jednu priču zbog koje Slavonija može samo profitirati...


tko bi rekao da na ovom lokalno pljuvačkom forumu možeš pročitati nešto pametno i naići na osobu koja u svom postu ne pljune na nešto (pogotovo na nešto što dolazi iz Osijeka)! ugodno sam iznenađen..

_________________
www.pivopije.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.11.2007. 19:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dragi komentatori (osim romanovića) eto i moj komentar:

Glavaš je hodajuće zlo.

Nema u hrvatskom političkom prostoru većeg talenta od njega za upravljanje strahom i ambicijama ljudi. Uništio je puno tvrtki po svom ćeifu (MIO, OLT, Slavonsku Banku, Saponiju, LIO, Svilanu, Namu, Litokarton, Šibicaru, Mobiliu, IMK Slavoniju, Maru, TEINU, Obuću, Panoniju, Gradnju, Osijek-Koteks, Panturist, Slavonija-Osiguranje, IPK, Obnova, Pivovara i td.). To što neke od njih danas rade ne znači da ih nije uništio.
Uništiti tvrtku možeš na više načina. Zaustaviš joj rast i razvoj ili je pokloniš budali ili daš da je vodi onaj koji onda učini potrebno da se rasturi i kupi je neki rodijak.
Sjećam se kako je Talijan došao s nekim papirom u GPP i od tog dana je bio direktor. Kak'i program, kak'i natječaj, kak'i bakrači. Običan A4 i Baban odperjao, a čovjek sposoban i pošten (danas ima firmu i radi privatluk. I kaže hvala Bogu da me Glavaš otjerao, nikad se ne bih sam odlučio pokrenuti svoj posao). Pošto GPP nema love nije ni Tadić ostao dugo.
Eto tak'i ti je Glavašev regionalizam. Ili primjer Saponije. Bošnjak dobio befel da Mepasu da toliko odgode u plaćanju da mogu skupiti novac za kupnju Saponije. Saponijin prašak se prodaje u Bosni, lova se skupljau Mepasu i na kraju Saponija kupila samu sebe za Mepas. MA POLUDIT' NAČISTO.
Nije Glavašu do Slavonije nego do vlastite kože. Kad je shvatio da će ga Sanader stvarno procesuirati na temelju zahtjeva koji je stigao u Hrvatsku tad je odlučio isturiti pred sebe Slavoniju kao štit. A o njegovoj nebrizi za Slavoniju mogao bih doktorat napisat'. Samo vlastiti džep taj čovjek priznaje.
Pa što reći o čovjeku koji ni sina Filipa nije htio priznati dok ga nije sud natjerao. A poslije se skrivao iza malog, kao eto, oteli sinu oca, kad mu otac najviše treba. Zlo jedno sebično. Šta mislit' o takvom zlu? Glavno da ga crkva podržava.

_________________
Što sam to uočio?

1. Na vlasti je opet HDZ
2. Na portalu se vrti OSTV
3. Sve je poskupilo ali nitko iz vlasti to ne priznaje
4. Zemlja je okrugla, al' na svakom ćošku neka glupost
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.11.2007. 19:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ima li koji pop egzorcist da nas riješi takva zla?

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.11.2007. 19:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne treba nas nitko "riješiti" takva zla i nije moj post poziv na linč. Želim da ljudi spoznaju stvari i s drugog kuta gledanja. Ne treba "rješiti" to zlo nego ga treba onemogućiti u djelovanju. Zatvor je npr. sasvim ok za to.

_________________
Što sam to uočio?

1. Na vlasti je opet HDZ
2. Na portalu se vrti OSTV
3. Sve je poskupilo ali nitko iz vlasti to ne priznaje
4. Zemlja je okrugla, al' na svakom ćošku neka glupost
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.11.2007. 19:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@ mvarga

Zanimljivo kako ti sve to znaš iz prve ruke, isto kao i oni koje bez razmišljanja ustvrde da je Glavaš kriv za "garažu" i "selotejp" i da treba biti u zatvoru...A čovjek je tek osumljičen!!! Gdje je nestala presumcija nevinosti? To me sve podsjeća na inkviziciju...Takva razmišljanja nemaju veze sa 21. stoljećom i demokracijom.

_________________
Moj Osijek...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.11.2007. 20:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pernabukano je napisao/la (Pogledaj post): › @ mvarga

Zanimljivo kako ti sve to znaš iz prve ruke, isto kao i oni koje bez razmišljanja ustvrde da je Glavaš kriv za "garažu" i "selotejp" i da treba biti u zatvoru...A čovjek je tek osumljičen!!! Gdje je nestala presumcija nevinosti? To me sve podsjeća na inkviziciju...Takva razmišljanja nemaju veze sa 21. stoljećom i demokracijom.


Na moju žalost i znam sve to iz prve ruke. Za razliku od onih koji su se okoristili svojim odnosom s Glavašem ja sam mu vrlo rano rekao da je Branimir Glavaš dijagnoza, a ne ime i prezime. Nikada mi to nije mogao oprostiti. U stvari nikada mi nije mogao oprostiti što ga se ne bojim i što nemam ambicija koje mi zamute razum pa me ne može kupiti.
Hedl, Flauder, Bognar, Pecnik i još poneki javno su govorili o mnogim Glavaševim postupcima pa ne bih ja tome ništa dodavao. Ja nisam bio tolika faca da bi me novinari pitali bilo što, pa nema mojih intervjua. Ali postoje svjedoci vremena. Ja sam jedan od njih.
Što se tiče garaže i selotejpa nisam ih komentirao i ne želim ih komentirati jer je u tijeku sudski postupak. Ali ako te zanimaju detalji pitaj Dragu Hedla. Ja nisam bio u dvorištu kad se to dogodilo ali sam čuo od onih koji su bili i imam prilično dobru sliku o tome što se uistinu dogodilo jer tim ljudima vjerujem. Ti nažalost neznaš ili neželiš znati ali dovoljno je bilo u to vrijeme da Glavaš kaže "jel' da tog nećemo dirati" i da čovjek poslije najebe.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.11.2007. 20:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mvarga je napisao/la (Pogledaj post): ›
pernabukano je napisao/la (Pogledaj post): › @ mvarga

Zanimljivo kako ti sve to znaš iz prve ruke, isto kao i oni koje bez razmišljanja ustvrde da je Glavaš kriv za "garažu" i "selotejp" i da treba biti u zatvoru...A čovjek je tek osumljičen!!! Gdje je nestala presumcija nevinosti? To me sve podsjeća na inkviziciju...Takva razmišljanja nemaju veze sa 21. stoljećom i demokracijom.


Na moju žalost i znam sve to iz prve ruke. Za razliku od onih koji su se okoristili svojim odnosom s Glavašem ja sam mu vrlo rano rekao da je Branimir Glavaš dijagnoza, a ne ime i prezime. Nikada mi to nije mogao oprostiti. U stvari nikada mi nije mogao oprostiti što ga se ne bojim i što nemam ambicija koje mi zamute razum pa me ne može kupiti.
Hedl, Flauder, Bognar, Pecnik i još poneki javno su govorili o mnogim Glavaševim postupcima pa ne bih ja tome ništa dodavao. Ja nisam bio tolika faca da bi me novinari pitali bilo što, pa nema mojih intervjua. Ali postoje svjedoci vremena. Ja sam jedan od njih.
Što se tiče garaže i selotejpa nisam ih komentirao i ne želim ih komentirati jer je u tijeku sudski postupak. Ali ako te zanimaju detalji pitaj Dragu Hedla. Ja nisam bio u dvorištu kad se to dogodilo ali sam čuo od onih koji su bili i imam prilično dobru sliku o tome što se uistinu dogodilo jer tim ljudima vjerujem. Ti nažalost neznaš ili neželiš znati ali dovoljno je bilo u to vrijeme da Glavaš kaže "jel' da tog nećemo dirati" i da čovjek poslije najebe.


Dragu Hedla koji je u istrazi protiv Glavaša iskazivao što se pričalo po gradu, pa ga je čak sudac odbio kao svjedoka. Dragu Hedla koji je još 1993. Glavaša pozivao na promociju svoje knjige!? Što se promijenilo nakon toga da je sad najveći Glavašev neprijatelj? Dragu Hedla novinara koji je dobio nagradu novinarskog društva,a objektivnost mu je nepoznanica. Čovjeku koji namjerno govori ekavicom iako cijeli život živi u Hrvatskoj...Dovoljno je pročitati tekstove u Slavonskom domu da bi se spoznalo o kakvom je novinaru riječ...
Upravo si svojim odgovorom rekao ono o čemu ja pričam... Rekla-kazala efekt!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.11.2007. 20:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma što si se napalio. Ali neka imaš pravo na to. Dragu Hedla sam ti preporučio zato da imaš koga pitati za detalje jer ih on iznosi, a ja ne.
I da, naravno da je sudac odbacio sve svjedoke. Odbacio je Bila, Fehira, Hedla i čitav niz drugih. Ja međutim pričam o legi koji je danas mrtav, a koji je dao iskaz pod zakletvom znajući da umire. Na našem i svakom drugom sudu to se ne tretira kao iskaz svjedoka nego materijalni dokaz. Možda ti je promaklo ali vrlo je zanimljivo da su svi svjedoci koji su svjedočili protiv Glavaša prije ili kasnije bili dovedeni u sumnju za mentalno zdravlje.
I da, suce, tužitelje, policajce i državne odvjetnike se u Osijeku postavljalo tako da se pita Glavaša tko je podoban. Zato se danas proces protiv njega i mora voditi u Zagrebu ili u Rijeci.

_________________
Što sam to uočio?

1. Na vlasti je opet HDZ
2. Na portalu se vrti OSTV
3. Sve je poskupilo ali nitko iz vlasti to ne priznaje
4. Zemlja je okrugla, al' na svakom ćošku neka glupost
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.11.2007. 21:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mvarga je napisao/la (Pogledaj post): › Ma što si se napalio. Ali neka imaš pravo na to. Dragu Hedla sam ti preporučio zato da imaš koga pitati za detalje jer ih on iznosi, a ja ne.
I da, naravno da je sudac odbacio sve svjedoke. Odbacio je Bila, Fehira, Hedla i čitav niz drugih. Ja međutim pričam o legi koji je danas mrtav, a koji je dao iskaz pod zakletvom znajući da umire. Na našem i svakom drugom sudu to se ne tretira kao iskaz svjedoka nego materijalni dokaz. Možda ti je promaklo ali vrlo je zanimljivo da su svi svjedoci koji su svjedočili protiv Glavaša prije ili kasnije bili dovedeni u sumnju za mentalno zdravlje.
I da, suce, tužitelje, policajce i državne odvjetnike se u Osijeku postavljalo tako da se pita Glavaša tko je podoban. Zato se danas proces protiv njega i mora voditi u Zagrebu ili u Rijeci.


Nisam ja rekao da je Hedl poremećen,ali da ima nešto osobno protiv Glavaša to sigurno... Fehir nije odbačen kao svjedok, aliHedl je...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.11.2007. 22:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I ja bih imao nešto osobno protiv onoga koji te strojnicom izbaci sa radnog mjesta.Dok je Hedl uredovao Glasom sve je još bilo pitomo i u granicama normale.Glavi je očito trebao netko tko će malo doliti ulja na vatru pa si je dovukao onog malog da mu uređuje novine. A kad mu je tak odobro krenulo sa Glasom onda je nastavio i sa drugim firmama.
Čovjek je čisti reketar a u prilog mu je išlo vrijeme u kojem si svakoga mogao proglasiti državnim neprijateljem a to nisi treba odokazivat.Toliko o njegovu osjećaju za presumciju nevinosti.

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
patak
Offline
Ukupno postova: 77
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 01.12.2007. 2:44 
Naslov:  kakav provokator
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zanimljivo kako ti sve to znaš iz prve ruke, isto kao i oni koje bez razmišljanja ustvrde da je Glavaš kriv za "garažu" i "selotejp" i da treba biti u zatvoru...A čovjek je tek osumljičen!!! Gdje je nestala presumcija nevinosti? To me sve podsjeća na inkviziciju...Takva razmišljanja nemaju veze sa 21. stoljećom i demokracijom.

Ma daj molim te, koji si ti sad ispao kao ona mesička, pa bok te od kuda samo ispadate odjedamput,pa kad je takav zločo i opasan taj Glavaš kako to da vas, sve koji možete svjedčiti protiv njega nije več sve pobio,ma daj molim te iza tvog nicka i toga što pišeš se nalazi ili neki provokator od strane sanaderovih hdz_ovaca ili neki balavac koji slusa i cita po razno raznim forumima pa onda dode ovdje solit pamet drugima.Ajd molim te pokri se usima i prestani izmisljati, a ako vec znas toliko koliko znas pa sto se onda skrivas prijavi se dragovoljno odi svjedoci protiv njega i prekini vise ovu sagu od sudenja i blamazu kako Hrvatskog pravosuda tako i same Hrvatske.
PS: Pa kako to da sve te institucije od sanadera koje su prekopale slavoniju i Hrvatsku uzduz i popreko nisu dosli do tebe koji sve znas iz prve ruke,pa ti si idealan svjedok da Glavasa zatarabis dozivotno u zatvor i kako ti kazes rijesis nas sve od tog zla.Ajd sam molim te odi ti tamo negdje di ti je bolje a nas i glavasa i slavoniju ostavi na miru .


Zadnja promjena: patak; 01.12.2007. 2:58; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
av8or
Offline
Avatar

Ukupno postova: 189
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.12.2007. 2:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pernabukano je napisao/la: ›
Simpatizirali vi Glavaša ili ne, idemo pogledati što se to dogodilo pojavom njegove udruge, a kasnije i stranke.

Prijatelju, pojavom njegove udruge/stranke/organizacije, kako god hoćeš, ništa konkretno se nije desilo što bi poboljšalo standard građana grada Osijeka. Od kada njegovi haraju i žare po Osijeku nije se niti jedan (NULA), ali doslovno niti jedna nova zgrada nije izgrađena po programu POS-a. Nadam se da znaš šta je to POS, i kolika je cijana kvadrata, mislim okvirna. Eto ako ne znaš, cijena je oko 900-950 EURA. Koliku cijenu kvadrata mi u Osijeku plaćamo?
U mom slučaju, to je trenutno za mene gorući problem. Ja nemam mamu i tatu ili baku koji bi mi ostavili nešto, stoga pokušaj razumiti moj interes.
Samo za usporedbu, stanovu po programu POS-a se grade u Vinkovcima, Rovinju Exclamation , Braču, Zagrebu, Zadru, Dubrovnik, Rijeka, Split (cca. 400 stanova), a Varaždin uopće ne treba spominjati jer je Čehok, i HSLS puno napravio za građane tog grada. Točan broj stanova u Varaždinu ne znam ali okvirno ću reći barem 700 stanova + 500 u izgradnji Exclamation. Osijek je krenio ali i to je stalo (72 stana), pa čak i Kramarić, kakav god da bio, on je zadnje dvije zgrade predao stanarima na upotrabu daleke 2005 ili 2004. god. Dakle za vrijeme njegove vladavine nešto je ipak napravljeno za građane......
Meni je najdraži komentar, kada građani kažu:"Osijek se gradi.....". Exclamation Exclamation
A što se to molim te lijepo gradi?? Obilaznica, možda?? Usput koja je napravljena državnim novcem? Ili možda Srijemska ulica?? Pa gradi se već 2 godine... Ili možda trg?? Ili možda rotor?? Ili možda donjogradska tržnica??? Gradimo je drugi put u zadnje 2-3 godine...... Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Pa zar ću spavati na trgu, ulici, rotoru ili obilaznici??
Eto šta se događa od tada (2005 god.)????? Question kad na scenu stupa Glavaš koji pogoduje građeviskom lobiju, te gradnja POS-ovih stanova staje/nema više i sada plaćamo kvadrat stano oko 1300 EURA.Sada ćeš ti reći da je država opet kriva zato što je sve centralizirano. E pa prijatelju dragi, država tu pogoduje lokalnoj upravi (gradska i županijska) te zajedno, ZAJEDNO, grade POS-ove stanove gdje građani po razumnoj, tj. normalnoj/realnoj cijeni plaćaju taj bijedni kvadrat stana....Medjutim zna se kome to ne odgovara, i tko o tome odlučuje.....
A to u ovom slučaju nije država.....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: