Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zgadit ćete mi ženski rod

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.11.2007. 23:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajd sada lijepo pročitaj offtopice od broja 108 do 115, zatim ponovno ovaj cijeli topic.
Jer zaista mi se ne da neprestano iste stvari iznositi.

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Korina
Offline
Avatar

Ukupno postova: 416
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.11.2007. 23:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ah, da..
tvoja inteligencija je preuvrijeđena da bi nešto smisleno argumentirala..

_________________
dobro, gdje je taj kulen? osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.11.2007. 23:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Korina je napisao/la: ›
ah, da..
tvoja inteligencija je preuvrijeđena da bi nešto smisleno argumentirala..

Naravno.
Ja sam ipak umišljen i ne vidim svrhe objašnjavati tebi zašto ja tako mislim.

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.11.2007. 1:33 
Naslov:  Re: Zgadit ćete mi ženski rod
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Korina ako ništa drugo, evo ti jednostavan razlog za pljuvanje. forum puno sporije radi zbog debilnih tema. ja sam čak za to da si admin uzme tu slobodu i briše iste/vrlo slične topice te topice u kojima se nije raspravljalo 3 godine. kraj priče.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Korina
Offline
Avatar

Ukupno postova: 416
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.11.2007. 1:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ali o tome se i radi!!
zašto PLJUVATI???
pa nitko od nas nije s brda sišao!nismo stoka!
i ovo se zove demokracija ako je netko čuo za to..
i ako se to ne može na lijep i pristojan način riješiti onda stvarno ne znam kakvi se to likovi skrivaju iza tipkovnica..

_________________
dobro, gdje je taj kulen? osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.11.2007. 1:43 
Naslov:  Re: Zgadit ćete mi ženski rod
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vidi, radi se o tome, jednom sam već to napisao, da i u demokraciji postoje pravila. internet je medij, a u svakom mediju postoje pravila. ako ti je emisija sranje gledanost ti je 5% i ljudi je isprdavaju šta se događa? sprema te se u ropotarnicu i ko živ ko mrtav. takva su pravila. demokratska pravila. isto tako nije u redu da se demokracija koristi za sve moguće sitne pobude. kužiš o čemu pričam?

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.11.2007. 1:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nisu čak ni probleme ljubavne teme. Jer ih ima nekoliko koje su normalne, pa jebote čak i poučne.
No dvije osobe su otvorile pet tema minimum na istu foru. Besmisleno i iritirajuće. I zato pljuvanje.
Možda ti Korina to ne gledaš isto kao mi, ali jebiga, takva je situacija.

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Korina
Offline
Avatar

Ukupno postova: 416
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.11.2007. 2:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dobro...
vi ste najpametniji s najispravnijim razmišljanjem...

_________________
dobro, gdje je taj kulen? osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.11.2007. 2:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Korina je napisao/la (Pogledaj post): › dobro...
vi ste najpametniji s najispravnijim razmišljanjem...
ovo korina moja nije suprotstavljanje argumentima osijek031.com smile

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Korina
Offline
Avatar

Ukupno postova: 416
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.11.2007. 2:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam ipak u godinama kada sam shvatila da je pametnije od nekih stvari odustati nego se raspravljati s uskogrudnim ljudima, a i nisam znala da je mr.sc. Mladjo odvjetnik gdina Aethur pa da mu se drži strana ili je to jednostavno zbog čiste bratske ljubavi ala OZ osijek031.com smile
svaka čast, u čoporu smo jači...

_________________
dobro, gdje je taj kulen? osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.11.2007. 2:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Korina je napisao/la (Pogledaj post): › ja sam ipak u godinama kada sam shvatila da je pametnije od nekih stvari odustati nego se raspravljati s uskogrudnim ljudima, a i nisam znala da je mr.sc. Mladjo odvjetnik gdina Aethur pa da mu se drži strana ili je to jednostavno zbog čiste bratske ljubavi ala OZ osijek031.com smile
svaka čast, u čoporu smo jači...
to što si u godinama ne znači da si pametnija, čak se to izravno očituje iz tvog načina komuniciranja. korina draga jel te nisu naučili da u nedostatku argumenata nije lijepo vrijeđati a to je ono što ti upravo radiš. nigdje nećeš naći da smo aethur, monstrum, ja ili sveti petar u izražavanju našeg bunta ikoga osobno uvrijedili. dakle mi nismo napali osobu već topic. isto tako ne vidim zašto mr. sc. Mladjo nebi smio držati stranu nekome. jel si ti tu da određuješ tuđa mišljenja? ovaj dio sa ozom neću ni komentirati. jednostavno je ispod mog nivoa. i stoga draga korina ako i dalje nemaš argumenata slobodno se povuci iz rasprave. neću ti zamjeriti.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Korina
Offline
Avatar

Ukupno postova: 416
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.11.2007. 3:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dobro ajd ti meni molim te objasni kako ne napadaš autora topica ako napadneš temu koju je on započeo???? kojim procesom dedukcije si ti do toga došao??? znači xy knjiga je odvratna, ali je pisac fenomenalan? svašta..
ja nijednom rečenicom nisam izjavila da sam pametnija od bilo koga ovdje, ali životnim iskustvom sam došla do nekih zaključaka koji tebi tek trebaju nadoći, stoga se nemoj osjećati ugroženim što misliš da netko napada tvoju inteligenciju, ja sam spomenula uskogrudnost, ali ti očito izvrćeš tuđe rečenice kako tebi paše...
i ako sam ja nešto raspravljala a aethurom, ne vidim u kojem si ti dijelu naše konverzacije uočio poziv da se ubaciš?
ja nikoga nisam napadala i ne vidim zašto ti mene napadaš?
i oprosti molim te, ali rečenice tipa - žensko preseravanje i ženska frustracija uzrokovana manjkom jebačine - JEST vrijeđanje! ako odvrtiš moje postove malo gore onda ćeš vidjeti da ja ovdje zamjeram NAČIN na koji se obraća autorima topica i smatram da za sve ovdje ima mjesta dok se ti ponašaš kao da je napadnut Camelot muške egzistencije na ovom portalu! i ako ti se žene gade, nitko te ne tjera da se upuštaš u bilo što s njima pa ako nemaš ništa lijepo za reći onda bolje šuti..
pored OZa je bio smajlić koji ti očito ne znaš protumačiti kao humor..
i molim te lijepo, ako mi imaš nešto za reći, obavi to na PM, riješit ćemo to ko ljudi u 4 oka jer javljanje u čoporu pokazuje da si jak na riječima samo kada imaš nekoga u zaleđu da te podrži...
ja inače ne grizem...hvala Bravo

_________________
dobro, gdje je taj kulen? osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.11.2007. 3:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Korina je napisao/la (Pogledaj post): › dobro ajd ti meni molim te objasni kako ne napadaš autora topica ako napadneš temu koju je on započeo???? kojim procesom dedukcije si ti do toga došao??? znači xy knjiga je odvratna, ali je pisac fenomenalan? svašta..
ja nijednom rečenicom nisam izjavila da sam pametnija od bilo koga ovdje, ali životnim iskustvom sam došla do nekih zaključaka koji tebi tek trebaju nadoći, stoga se nemoj osjećati ugroženim što misliš da netko napada tvoju inteligenciju, ja sam spomenula uskogrudnost, ali ti očito izvrćeš tuđe rečenice kako tebi paše...
i ako sam ja nešto raspravljala a aethurom, ne vidim u kojem si ti dijelu naše konverzacije uočio poziv da se ubaciš?
ja nikoga nisam napadala i ne vidim zašto ti mene napadaš?
i oprosti molim te, ali rečenice tipa - žensko preseravanje i ženska frustracija uzrokovana manjkom jebačine - JEST vrijeđanje! ako odvrtiš moje postove malo gore onda ćeš vidjeti da ja ovdje zamjeram NAČIN na koji se obraća autorima topica i smatram da za sve ovdje ima mjesta dok se ti ponašaš kao da je napadnut Camelot muške egzistencije na ovom portalu! i ako ti se žene gade, nitko te ne tjera da se upuštaš u bilo što s njima pa ako nemaš ništa lijepo za reći onda bolje šuti..
pored OZa je bio smajlić koji ti očito ne znaš protumačiti kao humor..
i molim te lijepo, ako mi imaš nešto za reći, obavi to na PM, riješit ćemo to ko ljudi u 4 oka jer javljanje u čoporu pokazuje da si jak na riječima samo kada imaš nekoga u zaleđu da te podrži...
ja inače ne grizem...hvala Bravo
na tvoje prvo pitanje evo ti banalnog primjera. da li ti se sviđaju sve knjige određenog pisca? ili recimo sve pjesme određene skupine? ili recimo sve što ti mama skuha? i rest my case here. drugo. nisam rekao da si najpametnija ovdje, naprotiv, doveo sam samo u pitanje tvoje pametovanje. i jel ti mene osobno poznaješ pa da možeš reći jesu li mi neke stvari nadošle ili nisu? treće. nisam znao da od veleuvažene trebam dobiti dozvolu da se uključim u raspravu. ako je tako oprosti. četvrto. ti si napala mene jer ne vidim kako bi drugačije opisao gore navedene postove. peto. postoje različite vrste smajlića. tvoj nije bio dobronamjeran a još manje duhovit. šesto. nemam ja što s tobom rješavati baviti se s tobom već 2 sata mi je ionako ispod časti. gospojice draga ti si član ovog čopora i ako ti smeta način na koji ovdje ljudi komuniciraju - prošeći. sedmo. e stvarno mi se više neda natezat s tobom

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Korina
Offline
Avatar

Ukupno postova: 416
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.11.2007. 5:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ti ne moraš apsolutno ništa milo dijete, kao što rekoh, sam si se pozvao, a na čopor nisam mislila na sve forumaše već na pljuvače u ovom topicu..
kad kažeš mami da ti se ne sviđa njeno jelo, znači da ti se ne sviđa kako je ona to skuhala (ili je neš zabrljala ili je pravila nešto što nije po tvom ukusu) ergo - napadaš nju kao autora toga jela..ja ne govorim o svim jelima kao što si ti generalizirao..ajme koja analogija (kako si se samo mame sjetio u ovome trenutko da mi je znati?)..ne možeš napasti nekoga za njegovo djelo, a da pri tome ne napadneš i autora jednim dijelom..ako prigovoraš nisi indiferentan..
dalje, ja sam samo rekla da si ti uskogrudan, s čime sam ja drugim tebe napala jer kako sam kažeš - ne vidiš kako bi drugačije opisao gore navedene postove? samo zato što ti sebi protumačiš neke činjenice na svoj način, ne znači da su drugi isto tako mislili ili da je to istina..
molim da mi netko od svekolikog pučanstva forumaša pokaže kategorije u koje su podijeljeni dobronamjerni od zlonamjernih smajlića? i kako uopće smajlić može biti zlonamjeran ak se zove smajlić?? hvala unaprijed Smile

sva sreća pa nikakvog odgovora od mlađahnog gospodina neće biti jer je njemu to ispod časti osijek031.com smile

_________________
dobro, gdje je taj kulen? osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.11.2007. 12:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A zašto tebe toliko to boli što smo mi napali ljubavne topice. Ne autore. Čak nigdje nismo niti napisali imena autora topica. Samo smo teme napali.
Još jednom ti preporučam, pročitaj offtopice od 108 do 115, pročitaj cijeli ovaj topic. Pročitj pregršt besmislenih tema koje su nastale u roku od tjedan dana.
Možda tada budeš razumila naš bunt.

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: