Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zgadit ćete mi ženski rod

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.11.2007. 14:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Korina je napisao/la: ›
izgleda da je stvarno nekima ovaj forum postao Dnevna soba iz koje se ne mogu otjerati koliko su se vezali...stvarno zanimljiva konstatacija muških kolega : žensko biće=frustracija/uzrokovana manjkom jebačine...stvarno zanimljivo...i onda se pitate zašto se otvaraju topici tipa Gdje naći "normalnog" muškarca u Os???


Nigdje nisam rekao da me navedeni topici smetaju. Većinom dio foruma nazvan 'Čavrljanje' obilazim u širokom luku jer znam što od njega mogu očekivati i što tamo mogu pisati - ništa pametno. U svijetlu toga pišem ovdje kako pišem. No, stoji činjenica da mi se mozak sve više i više puni glupostima. Vidiš i sama kakav rezultat to ima na stanje uma (ionako poremećene) osobe.

Korina je napisao/la: ›
nema potrebe za takvim pljuvanjem, nismo svi jednako zreli, niti smo svi prošli kroz iste situacije u životu da bi na njih znali odgovore...gdje je tolerancija? pravo reći što misliš?
samo gadi mi se ovo, gadi mi se ono...jadno..


Dijete drago, dobro došla na internet. Ovdje tolerancija, razumijevanje i slične real life spike nemaju značenja. Što se mene tiče, jedan ću dan biti super, drugi te poslati u kurac, ali ću i dalje imati dostojanstvo nazdraviti ti brljom kod Deez-a. To je forum. Nema veze s pravim životom. Neki su se ljudi ovdje previše zanijeli, neki su ušli na ovaj forum s očekivanjem da će im se preplesti virtualni životi s pravim, ali to je sve bullshit... Ljudi bi ovdje trebali shvatiti SVE kao najobičniju igru. Jer forum to i je.
Sa time na umu mogu u trenucima dosade reći 'no more mr. niceguy' i prvog neznanca poslati u rodi kraj. Bez imalo promišljanja. To što ti, vi, vama slični i šire forume smatrate kao nekakvo virtualno okupljalište ljudi ('virtualno pleme', wtf?!) veći je problem od nas koji (s razlogom ili bez) visimo na netu 15-tak sati dnevno i koji na istu stvar gledaju onako kako i treba - zdravo gubljenje vremena.
Najbolji primjer u što se može izroditi ozbiljan stav prema forumima/usenetu:
http://www.osijek031.com/viewtopic.php?t=10464&start=0

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.11.2007. 4:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
Ovdje tolerancija, razumijevanje i slične real life spike nemaju značenja. Što se mene tiče, jedan ću dan biti super, drugi te poslati u kurac, ali ću i dalje imati dostojanstvo nazdraviti ti brljom kod Deez-a. To je forum.
Tolerancija i razumijevanje su bitni u svim odnosima, pa cak i u elektronickim. A to sto se na kraju dana mozemo pocastiti brljom (poslao me u rodni kraj ili ne)... to nije "forum", to je znak zrelog mentaliteta.

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.11.2007. 16:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): ›
('virtualno pleme', wtf?!)
pošto sam ja autor ovih riječi i osjetio sam se prozvanim red bi bio da se objasnim. pod tim "virtualno pleme" sam mislio na forumsku zajednicu, znači ljude koji (ne ulazeći u bilo čije motive) zajednički čine ovaj forum. kao što je to slučaj sa navijačkim skupinama, političkim strankama ili udrugama homoseksualaca. nebitno. činjenica je da smo svi dio istog kupusa. ti si forumaš, ja sam forumaš i to je to. kao takvi smo poznati u svijetu Smile

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.11.2007. 17:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la: ›
ti si forumaš, ja sam forumaš i to je to. kao takvi smo poznati u svijetu Smile


Jebote, ako će me ljudi u stvarnom svijetu poznavati kao 'forumaša' - pucat ću si u glavu!
Rađe terorista ili čak gay (i oni su više cool od 'forumaša')...

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: