Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zgadit ćete mi ženski rod

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.11.2007. 15:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toni je napisao/la: ›
OligofreniDikobrazoid je napisao/la: ›
Da želim koitus s nekom online curkicom, logirao bi se na Iskricu, ili nešto slično..... Svaka ti dala Mladjo. Eve ti par kikosha za ovo.


Sta ce ti iskrica !? pa drolje su svuda oko nas ! Razz

osijek031.com smile
Moj komentar nije tu zbog tvog komentara, nego zbog nekih drugih ljudi u offline svijetu koji misle da je jedini razlog zašto bi netko pohodio forume taj da nađe nešto za pod pišu..... I pun mi je isti takovih likova....

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.11.2007. 16:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: ›
di je nestala opcija "edit"?!


stvarno bokte....ni ja je nemam

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.11.2007. 16:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...zašto ja uvijek zakasnim na ovakve predivne teme.....
no nikad nije kasno iznjeti svoje mišljenje svekolikom pucanstvu ovog foruma.....bilo to muškog ili ženskog roda.....te svakojakim letecim životinjama.....

....još u onom offtopicu sam spomenio da se ne može tražiti konstruktivni dijalog iliti razvoj dijaloga....ako su teme tipa sad bi išao srati...da li još koga tjera srati.....
no da je samo ta jedna tema takva...još bi bilo ok....jer kao što je netko rekao....jednostavno preskociš tu temu i piciš dalje....
no u zadnje vrijeme se pojavila tolika hrpa govana od tema....da jednostavno možeš više od pola preskociti....odgovoriti na 2/3 teme....i to je to......eventualno ostaviti komentar....što slušaš.....
...ono što bi još dodao kao problem otvaranja takvih tema....vodi do toga kada se slucajno pojavi stvarno neka dobra tema.....nakon frustracije zbog milion govnastih tema......ni ne možeš nešto konstruktivno odgovoriti na pravu temu.....odnosno.....ni ne vidiš svrhu zbog cega bi tu ostavljao neku svoju pametnu misao.....

i na kraju bi samo dodao.....jebo te....stvarno nema opcije edit....Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.11.2007. 16:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni stvarno nije jasno otvaranje 10 istih topica, na nekima namjerno ulazim u off jer mi dobrano dignu tlak...

1. meni je jasno da svi volimo držati svoj nos u tuđim guzicama i da štogod vi rekli ono što prodaje novine ili se razglaba na kavama su 90% tračevi.

2. mene ako netko zanima sam zabijem nos u njagov šupak i istražim situaciju. procjenim dal' smrdi il' ne

3. ljudi nemojte nas prisiljavati da stalno čitamo vaše bljezgavoće. ne da se nama svima turati nos u vaše guzice... obucite gaće i živite život.... ako drukčije ne možete pomoz Bog zdravstvo je besplatno, potražite stručnu pomoć. što da vama kaže hrpa neukih ljudi--koji po nekoj već pročitanoj definiciji samo vise na netu i asocijalna su bića.
tako da jednostavno matematičkom računicom 2+2=5 dođete do zaključka da vam mi, asocijalno-net-ovisni-forumaši i ne možemo baš pomoći jer nemamo život van foruma i internih druženja petkom koja prerastu u sveopću manifestaciju Dioniza

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jeff Murdock
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1502
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.11.2007. 17:29 
Naslov:  Re: Zgadit ćete mi ženski rod
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

NO MA'AM osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
Zbirka poezije: Na rubu ljubavi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.11.2007. 17:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

betty je napisao/la: ›
kao sto ce vama bit zgađen ženski rod, tako ce meni biti zgađen forum. ne mogu se oteti dojmu da neki ljudi sjede 24 sata dnevno za kompom na portalu 031 i tu zive svoj zivot i onda u nedostatku svojih super intelektualnih topica seru po tuđima. za lose topice na forumu su jednako kriva i ucestala forumaska druzenja,(sto naravno nitko nece priznati), i sad sam najebala jer sam to tako rekla.


Gle, jebe se meni što ti misliš i o kome; kao što i sama rečeš - nemoj čitati. Nemoj dolaziti na forum. Nemoj tražiti (neuspješno vidim) falusno obdarene mužjake na druženjima. Dakle, nisi ni najebala...
Zašto se uopće javljaš ako te pere ona 'ako ti smeta - ne čitaj'? Jebiga, ja pročitam, ne zato jer hoću, nego zato što čim vidim nekoliko slova u glavi složim riječ. Tebi je možda lako buljiti u monitor i slovkati teme koje te zanimaju, ali nekima je jebeno teško pomiriti se sa činjenicom da smo mikropromil mozga nepovratno iskoristili za skladištenje informacija o nečijim varanjima djevojke kuma jetrvinog sina.

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.11.2007. 18:15 
Naslov:  Re: Zgadit ćete mi ženski rod
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›

Gle, jebe se meni što ti misliš i o kome; kao što i sama rečeš - nemoj čitati. Nemoj dolaziti na forum. Nemoj tražiti (neuspješno vidim) falusno obdarene mužjake na druženjima. Dakle, nisi ni najebala...
Zašto se uopće javljaš ako te pere ona 'ako ti smeta - ne čitaj'? Jebiga, ja pročitam, ne zato jer hoću, nego zato što čim vidim nekoliko slova u glavi složim riječ. Tebi je možda lako buljiti u monitor i slovkati teme koje te zanimaju, ali nekima je jebeno teško pomiriti se sa činjenicom da smo mikropromil mozga nepovratno iskoristili za skladištenje informacija o nečijim varanjima djevojke kuma jetrvinog sina.

wow koji odgovor na moj post ocito nisi mogao smislit bolji pa si igrao na kartu ona bi se jebala na druzenjima...ne znam samo s kim?? s tobom???? da ja tamo bas zato dolazim, imas brdo forumasa koji ce ti to potvrdit, ne izgledam,imam 150 kg na visinu od 160cm i brkove,i redovno se tamo pojavljujem samo zbog sexa!!!
evo sad da ja tu napisem idiote,kretenu, imbecilu ja bi bila nekulturna ali kad ti meni napises da bi se ja jebala na forumaskim druzenjima to je prihvatljivo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.11.2007. 19:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

betty je napisao/la: ›
ne znam samo s kim?? s tobom???? da ja tamo bas zato dolazim, imas brdo forumasa koji ce ti to potvrdit, ne izgledam,imam 150 kg na visinu od 160cm i brkove,i redovno se tamo pojavljujem samo zbog sexa!!!


Moja hipoteza bila je manjak seksa iliti jebačine koji rezultira gore quotanim frustracijama. Sori ako te to gurnulo u surovu stvarnost, nisam niti ne želim insinuirati na ikakva općenja forumaša, jer istih niti nema, upravo to sam i napisao.

betty je napisao/la: ›
evo sad da ja tu napisem idiote,kretenu, imbecilu ja bi bila nekulturna ali kad ti meni napises da bi se ja jebala na forumaskim druzenjima to je prihvatljivo.


Hehe, gle, proslovkaj si opet moj gornji post.

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.11.2007. 19:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
betty je napisao/la: ›
ne znam samo s kim?? s tobom???? da ja tamo bas zato dolazim, imas brdo forumasa koji ce ti to potvrdit, ne izgledam,imam 150 kg na visinu od 160cm i brkove,i redovno se tamo pojavljujem samo zbog sexa!!!


Moja hipoteza bila je manjak seksa iliti jebačine koji rezultira gore quotanim frustracijama. Sori ako te to gurnulo u surovu stvarnost, nisam niti ne želim insinuirati na ikakva općenja forumaša, jer istih niti nema, upravo to sam i napisao.



ovaj... moram priznat da nisam primjetila da iz bettinih postova izbija ikakva frustracija (za razliku od mojih! Very Happy )

a i... mislim da je ona zadnja koja ima problema s pronalaskom frajera! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.11.2007. 19:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: ›
ovaj... moram priznat da nisam primjetila da iz bettinih postova izbija ikakva frustracija (za razliku od mojih! Very Happy )


Mislim, ljudsko biće ženskog roda - druga riječ za frustraciju. Very Happy

Poppy je napisao/la: ›
a i... mislim da je ona zadnja koja ima problema s pronalaskom frajera! Wink


Ne znam, kaže da ima brkove... ;-)

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.11.2007. 20:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a to je kao problem bazooka?? ja sam tamo gore navela svoj fizicki opis iz kojeg je jasno da frajeri na forumaskim okupljanjima padaju na mene osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
drachen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 54
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.11.2007. 20:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

betty je napisao/la (Pogledaj post): › a to je kao problem bazooka?? ja sam tamo gore navela svoj fizicki opis iz kojeg je jasno da frajeri na forumaskim okupljanjima padaju na mene osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile


evo zbog ovakvih narcisoidnih zenskih ti se skoro zgadi zenski rod... al ja se ne dam! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Korina
Offline
Avatar

Ukupno postova: 416
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.11.2007. 22:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

baš sam se fino nasmijala Smile

izgleda da je stvarno nekima ovaj forum postao Dnevna soba iz koje se ne mogu otjerati koliko su se vezali...stvarno zanimljiva konstatacija muških kolega : žensko biće=frustracija/uzrokovana manjkom jebačine...stvarno zanimljivo...i onda se pitate zašto se otvaraju topici tipa Gdje naći "normalnog" muškarca u Os???
Forum je otvoren za SVE koliko je meni poznato, a ako je otvoren koji neprimjeren topic, postoje ljudi koji ga mogu obrisati pa onda neka to i učine...ako su ljudi nesretni i neodlučni u nekim aspektima svoga života i lakše im je ovdje pitati kako da to riješe, čemu takvo nerazumijevanje i bezobrazluk??? nitko nije ovdje popio svu pamet svijeta i koliko god se stidili te činjenice, ali svi smo mi barem jednom u životu, bili debili s debilnim pitanjima u vezi ljubavi, sexa, muško-ženskih odnosa...nema potrebe za takvim pljuvanjem, nismo svi jednako zreli, niti smo svi prošli kroz iste situacije u životu da bi na njih znali odgovore...gdje je tolerancija? pravo reći što misliš?
samo gadi mi se ovo, gadi mi se ono...jadno..

_________________
dobro, gdje je taj kulen? osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.11.2007. 23:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Korina je napisao/la (Pogledaj post): › baš sam se fino nasmijala Smile

izgleda da je stvarno nekima ovaj forum postao Dnevna soba iz koje se ne mogu otjerati koliko su se vezali...stvarno zanimljiva konstatacija muških kolega : žensko biće=frustracija/uzrokovana manjkom jebačine...stvarno zanimljivo...i onda se pitate zašto se otvaraju topici tipa Gdje naći "normalnog" muškarca u Os???
Forum je otvoren za SVE koliko je meni poznato, a ako je otvoren koji neprimjeren topic, postoje ljudi koji ga mogu obrisati pa onda neka to i učine...ako su ljudi nesretni i neodlučni u nekim aspektima svoga života i lakše im je ovdje pitati kako da to riješe, čemu takvo nerazumijevanje i bezobrazluk??? nitko nije ovdje popio svu pamet svijeta i koliko god se stidili te činjenice, ali svi smo mi barem jednom u životu, bili debili s debilnim pitanjima u vezi ljubavi, sexa, muško-ženskih odnosa...nema potrebe za takvim pljuvanjem, nismo svi jednako zreli, niti smo svi prošli kroz iste situacije u životu da bi na njih znali odgovore...gdje je tolerancija? pravo reći što misliš?
samo gadi mi se ovo, gadi mi se ono...jadno..


Međutim, nitko od nas nije objavljivao u novinama ili na televiziji svoj problem i tražio od čitatelja/gledatelja pomoć.
Povlačim crtu, forum je javan, svi ga čitaju, zašto, bi mene, peru ložača ili aliju sirotanovića zanimalo ima li janja dovoljno laksativa, kakvo je govno netko israo sinoć ili pregršt drugih debilnih/provokacijskih topica i tema.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Korina
Offline
Avatar

Ukupno postova: 416
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.11.2007. 23:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tebe apsolutno NIŠTA ne mora zanimati na ovom forumu, ali ako je javan kao što si i sam zaključio onda ljudi imaju pravo pisati što žele i sami znaju da su time izloženi cenzuri i tuđim mišljenjima...
isto tako tebe nitko ni ne tjera da čitaš sve od A do Ž i ako ti po samom naslovu topica ili po autoru, zaključiš da je to neka debilana koja nije vrijedna tvoje pažnje onda je zaobiđi u širokom luku, možda je nekome zanimljivo i taj će komentirati...
pljuvanje prijavi kao novu disciplinu za OI..

_________________
dobro, gdje je taj kulen? osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: