Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Forumaska kava

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.11.2007. 10:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nadjite se na iskrici...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.11.2007. 10:37 
Naslov:  Re: Forumaska kava
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svatko ima pravo na svoj stav i mišljenje. To je valjda svim a jasno. Ono što ja vidim kod osmice nije problem u njegovom stavu s kojim se mogu slagati ili ne, ne go u njegovom ponašanju prema ljudima koji ne misle kao on. U pravilu to prerasta u vrijeđanje koje on provlači kroz taj već toliko puta spomenuti, "verbalni proljev". Od kada sam na ovom forumu nisam primjetio da se netko toliko zakačio sa ostalim forumašima kao osmica. E sad, jedno je nekome suprostaviti svoje mišljenje i to argumentirati a drugo je kroz to suprostavljanje mišljenja nekoga konstantno vrijeđati. Mislim da je osmica sposoban s nekim raspravljati na deset stranica foruma a u isto vrijeme u svakom svom upisu na ovaj ili onaj način provući uvredu upućenu "protivniku". Po mogućnosti, pokušava biti duhovit ne bi li zadobio simpatije ljudi koji to čitaju a s druge strane pokušava biti pametan ne bi li i na taj način zadivio ljude i dobio ih na svoju stranu. Pogledao sam njegov blog i vidim sasvim drugog čovjeka. Ne znam ga osobno ali sumnjam da je u "stvarnom životu" ovako bahat i bezobrazan kao na ovom forumu. Da li mu ovaj forum služi da bi liječio neke svoje frustracije iz "stvarnog života" pljujući po drugima, ne znam. Ili mu je samo dosadno. Ili jednostavno uživa u maltretiranju nepoznatih ljudi na internetu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.11.2007. 10:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toni je napisao/la: ›

nemojte da opet pocnem o politici Wink


ok! ok! you win! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.11.2007. 10:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne mogu, nisam na iskrici.....
Stvarno, ovo je već takva trakavica da počinjem imati želučane tegobe...

Evo, Toni, bit ću dobra. Wink

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.11.2007. 10:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: ›
Po mogućnosti, pokušava biti duhovit ne bi li zadobio simpatije ljudi koji to čitaju a s druge strane pokušava biti pametan ne bi li i na taj način zadivio ljude i dobio ih na svoju stranu.


mislim stvarno, kako se samo usuđuje?!! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.11.2007. 10:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la (Pogledaj post): ›
Osječanin je napisao/la: ›
Po mogućnosti, pokušava biti duhovit ne bi li zadobio simpatije ljudi koji to čitaju a s druge strane pokušava biti pametan ne bi li i na taj način zadivio ljude i dobio ih na svoju stranu.


mislim stvarno, kako se samo usuđuje?!! Wink


? Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.11.2007. 11:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
... svako javno povezivanje nicka s pravim identitetom od strane treće osobe, a bez pristanka osobe o kojoj se radi, je isključivo zlonamjerno.
Mislis kao u ovom primjeru gdje je @Slijepi Poluvodic svjesno povukao direktnu liniju izmedju bivse administratorice a.k.a. @Gemi i drugog nicka (Sanja)... koji je btw njeno pravo ime, mislis to je zlonamjerno?
Slijepi Poluvodic je napisao/la: ›
Sanja: ili Gemi da tako kažem: ljubav prema metrijalizaciji neke ideje nije blasfemija. Jebiga, različite škole.

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.11.2007. 13:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fatcat je napisao/la: ›
DonQuijote je napisao/la: ›
... svako javno povezivanje nicka s pravim identitetom od strane treće osobe, a bez pristanka osobe o kojoj se radi, je isključivo zlonamjerno.
Mislis kao u ovom primjeru gdje je @Slijepi Poluvodic svjesno povukao direktnu liniju izmedju bivse administratorice a.k.a. @Gemi i drugog nicka (Sanja)... koji je btw njeno pravo ime, mislis to je zlonamjerno?
Slijepi Poluvodic je napisao/la: ›
Sanja: ili Gemi da tako kažem: ljubav prema metrijalizaciji neke ideje nije blasfemija. Jebiga, različite škole.


pa ako može on, možeš i ti? stvarno zrelo i odgovorno ponašanje, skidam kapu!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.11.2007. 14:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: › pa ako može on, možeš i ti? stvarno zrelo i odgovorno ponašanje, skidam kapu!
Imas pravo na vlastitu interpretaciju, moja je malo jednostavnija... Ako seres po tudjim pravima ne trazi da se postivaju tvoja. Ne podnosim licemjere... to je opci koment, nista osobno.

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.11.2007. 22:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Blofeld je napisao/la (Pogledaj post): › Iako je ovaj topic usmjeren protiv žena u politici, nekakva se ovdje rasprava započela o kavicama, moralnosti i licemjerju. Prije svega, autor prvog posta ne treba druge da ga brane, zna on to dobro sam, a pogotovo ako su ti drugi dva koplja ispod samog autora. Dapače, mislim da ga podrška nekih ovdje zapravo vrijeđa. Čovjek napadne žene, a one ga podržavaju! (mislim na forumašicu Poppy) To je, siguran sam, kraj debati kakvu poznajemo.


Nista me ne iznenadi kao groznicavo bdijenje na vlastitim uvjerenjima. Eto, ja mislim da te sjebalo. Dakle, dokazi da sam ja napao zene - i bit ces mi dragi gost, jesti i piti do sita.
Ako pak ne uspijes, u sto sam unatocoj tvojoj opcoj obavijestenosti, mislim da je red da povuces izjavu.

Ja sam rekao, i ponavljam jednostavnije, da zena koja je pred porodom, cuva trudnocu nije najbolji odabir za gradonacelnicu. Napose i zato, jer dosad ne imase upravljackih iskustava.
Ako si ti vidio sto drugo - sjebala te percepcija. Naocale koje imas. Od cega ti se cini da sam ja neki pakleni zenomrzac, nacionalsocijalist, ciganin...

Ja sam dragi moji, djubre, i takvim me smatrate. Zato, iako mozete, ne uspijevate shvatiti sto govorim. I uopce mi ne smeta objavljivanje podataka. Ovaj sataras je samo pokazao tko je kakav. Tko boluje od zavisti, tko je psihotican i salje mailove sa slikama okolo.

Dakle, meni ne trebaju pocasne salve i prijatelji koji se kao pazevi klanjaju do zemlje jer zajedno lijecimo komplekse. Pa se onda jave. Neki napisu post samo kad je njihov prijatelj ugrozen. To je jos jedan dokaz da je ovo copor. Nikakva virtuelna zajednica mislilaca. Ovo je bunar na kojem mentalni gubavci tiskaju pristeve i glade kraste jedni drugima, a onda si laskaju.

Ovo nije prvi put, podsjetimo se - na ovom forumu se moglo procitati i s kim spavam.

Smeta li to meni? Ima li tu materijala za parnicenje?

Eto, odgovorite si. Uz kavu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.11.2007. 3:02 
Naslov:  Re: Forumaska kava
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la: › Ja sam rekao, i ponavljam jednostavnije, da zena koja je pred porodom, cuva trudnocu nije najbolji odabir za gradonacelnicu


ovdje se ipak moram složiti sa Drugom Osmicom.

A i to što se deklarirala kao srpkinja joj kod našega naroda ne ide u prilog. Meni osobno to ne smeta, ionako ću glasovati za Vrdoljaka, no gledajući da je iz miješanog braka, ne znam što je htjela postići tim deklariranjem, kada je mogla birati i jedno i drugo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.11.2007. 3:08 
Naslov:  Re: Forumaska kava
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kontam da je borzanica išla s tom idejom da svoju glasačku bazu neće izgubiti a ako se na taj način pokupi još koji glas srba dobro je došlo. mene isto osobno nije briga. i moj glas ide vrdoljaku

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.11.2007. 11:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la: ›
Ovo nije prvi put, podsjetimo se - na ovom forumu se moglo procitati i s kim spavam.

Smeta li to meni? Ima li tu materijala za parnicenje?

Eto, odgovorite si. Uz kavu.


jupi napokon se i ta tema otvara osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.11.2007. 15:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

betty je napisao/la: ›
jupi napokon se i ta tema otvara osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile


betty, betty, nije li već otvorena? osijek031.com smile

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.11.2007. 17:55 
Naslov:  Re: Forumaska kava
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): › ovdje se ipak moram složiti sa Drugom Osmicom.
A i to što se deklarirala kao srpkinja joj kod našega naroda ne ide u prilog.


Zbog dezurnih dusebriznika, prvi se ogradjujem od ovakvog poimanja svijeta. Dakle, nemam nista protiv, neka gradonacelnik postane trenutno najsposobnija osoba.
Dok god ima domovnicu, ja ga dozivljavam kao svoga. A ako ga treba i uvesti, uvezimo ga.
Ako mozemo nogometase, zasto ne bi i menadzere, lijecnike, rudare.

Ono sto je vazno, po mom misljenju, Biljana Borzan nije najbolji odabir.

Cijenjeni feministi, pseudoliberali i raskvasene zenetine, moji stavovi su jasni. Slazem se i zalazem za ravnopravnost spolova i rodova. Ipak, drzim da su diskriminacijom zena u hrvatskom drustvu najvise pogodjene - djevojcice. Strog i tradicionalni obiteljski odgoj, trpljenje nejednakih pogodnosti u obitelji i drustvu i slicno.
Slazem se i da zene mogu u svemiru roditi, ali ih ipak nitko ne mece trudnice u rakete.

Btw., "kod naseg naroda" - samo ne znam kojeg. Ako u Hrvatskoj imas preko nekoliko gradonacelnika Bosnjaka koji rade svoj posao - pitam se tko ih postavi? Nas narod.

I onda cu ja biti idiot. Velim, cast mi je i prijeka potreba.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: