Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Trg Ante Starčevića: Prosvjed "E pa sad je dosta"

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65786
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.03.2018. 10:59 
Naslov:  Trg Ante Starčevića: Prosvjed "E pa sad je dosta"
18.03.2018. 11:55
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[18.03.2018.] Nekoliko stotina Osječana prosvjeduje protiv neučinkovitosti nadležnih u slučaju trovanja životinja


Jutros je na društvenim mrežama osvanuo događaj "E sad je dosta". Organizatorica vas poziva da joj se pridružite sutra, 18. ožujka 2018. u 11:55 na Trgu Ante Starčevića na prosvjedu protiv nepoznatog počinitelja koji truje životinje po cijelom gradu.

"Na policiju se ne može osloniti, čak i nakon presice ista ta policija je par puta odbila izaći na uviđaj!!! Nalaze šaljemo u ZG iako imamo laboratorij u OS!!! Trebamo čekati 7-10 dana na nalaze, do tada u Osijeku više neće biti živih životinja!

Pozivam Vas sve da dođete u nedjelju u 11,55 (doslovno 5 do 12 da spasimo sto se spasiti da!) na Trg A. Starčevića i da svi zajedno promarširamo po centru grada!!!
Zašto nedjelja? Jer nedjeljom se ne radi (oni koji su te sreće je l') i mislim da će se ljudi u većem broju odazvati.

Navodno se ovakve stvari najavljuju u policiji (prosvjedi, marširanja...itd.) Ja to neću napraviti, ako netko želi slobodno.

Nema opravdanja za nedolazak (posao je jedino opravdanje!)

Ne znam za Vas, ali ja sam ovo jako ozbiljno shvatila i uopće mi nije svejedno.

*pse i djecu nemojte voditi jer nije sigurno!!! Zovite prijatelje i shareajte!!!!! Ovo je napad na sve nas, ne samo na životinje!!
"



Pročitajte i..
Građani se pozivaju da sve sumnjive tvari od sada prijavljuju Vetamu!
[VIDEO] Jesu li i osječki golubovi potrovani? Čekaju se prve ljudske žrtve!
MUP demantira dojave o navodnim otrovima razbacanima po cijelom Osijeku


Zadnja promjena: Redakcija 031; 18.03.2018. 13:39; ukupno mijenjano 2 put/a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
borod
Offline
Avatar

Ukupno postova: 282
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.03.2018. 16:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa ako MUP demantira dojave o navodnom otrovu onda otrova niti nema. Pa nisu trovaci biciklisti da ih se kaznjava.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: