Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Football Manager 2010

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.07.2010. 16:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zadnji put sam igrao Fm negdje 2004-te..
malo sam čitao vas i vratila mi se želja..
dajte mi recite jel taktički igra jako otišla naprijed?
Složiš formaciju, daš nekoliko individualnih zadataka i to je dovoljno ili?
mislim, ne da mi se za svaku temu slagat ekipu 15 min..

_________________
"Ne budi kao onaj koji skuplja znanje učenih i mudrost mudrih, a prema
Istini se odnosi kao jedan od glupih."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.07.2010. 17:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maniche je napisao/la: ›
Zadnji put sam igrao Fm negdje 2004-te..
malo sam čitao vas i vratila mi se želja..
dajte mi recite jel taktički igra jako otišla naprijed?
Složiš formaciju, daš nekoliko individualnih zadataka i to je dovoljno ili?
mislim, ne da mi se za svaku temu slagat ekipu 15 min..

Nemoj ulazit ako se tome nadaš Smile

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.07.2010. 17:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovaj zadnji manager je svojevrsni pomak naprijed. uz standardno namještanje formacije postoje individualne postavke za svaku poziciju i igrača u momčadi. primjerice, striker može biti target man, complete forward, poacher, advanced forward, defensive forward, trequartista. Na početku je malo zbunjujuće, ali sve je lijepo objašnjeno i s vremenom i to postane rutina. u biti svakog igrača podešavaš tako da što više do izražaja dođu njegove dobre strane. pojavile su se i press konferencije koje s vremenom isto postanu rutina i pomalo dosadne jer je baza pitanja dosta mala. neznam kad su uveli mogućnost adjusta transfer i wage budgeta koja je vrlo zgodna i korisna. ali sama osnova je ostala manje više ista. postoji i mogućnost 3D praćenja tekme, ali ja je ne koristim jer je dosta ružno napravljeno i nepraktično je jer ne vidiš kako ti stoje igrači na terenu. postoji određeni pomak unaprijed i u namještanju team settingsa jer možeš prilagođavat taktiku cijele ekipe ovisno o stanju na terenu (tipa da se skroz zatvore u bunker ili krenu vabank), kao i mogućnost doslovno dernjave uz teren i naređivanje stvari u hodu. sve su to po meni pomaci prema naprijed, ali vrlo brzo se svladaju. tako da mi je manager iz godine u godinu sve bolji.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.07.2010. 17:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa ok onda to nije strašno...
neke osnove nogometne taktike.

ajd hvala, javim se kad stignem malo zaigrati.

_________________
"Ne budi kao onaj koji skuplja znanje učenih i mudrost mudrih, a prema
Istini se odnosi kao jedan od glupih."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sedmi_patuljak
Offline
Avatar

Ukupno postova: 94
Lokacija: Tamo daleko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.07.2010. 18:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U odnosu na sve prethodne verzije ova je mnogo napredovala u realnosti. Uživaj.

_________________
Sultan od Bruneja
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.07.2010. 21:01 
Naslov: Hehehe ! Re: Football Manager 2010
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

počeo sam uživati.

uzeo real da se ušemim...pripreme,sve super.

dođe prva tekma, espanyol doma.
10 min. casillas crveni, ozljeda arbiola(ozljeđeni i drugi bekovi za vrijeme priprema)
umjesto njega garay(jedini branič sposoban igrati)

da ne dužim, pljuska u madridu..0-1.

sad igram s valencijom Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.07.2010. 23:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la: ›
postoji i mogućnost 3D praćenja tekme, ali ja je ne koristim jer je dosta ružno napravljeno i nepraktično je jer ne vidiš kako ti stoje igrači na terenu.

imaš više kutova gledanja, a tako baš možeš vidjeti i razliku u reakciji pojedinih igrača, pogotovo ako ih uspoređuješ da vidiš koji ti bolje odgovara na nekoj poziciji ili u nekoj formaciji. uglavnom, kad se navikneš na 3d, ne možeš bez njega.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
shota98
Offline
Ukupno postova: 27
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.07.2010. 9:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
Mladjo je napisao/la: ›
postoji i mogućnost 3D praćenja tekme, ali ja je ne koristim jer je dosta ružno napravljeno i nepraktično je jer ne vidiš kako ti stoje igrači na terenu.

imaš više kutova gledanja, a tako baš možeš vidjeti i razliku u reakciji pojedinih igrača, pogotovo ako ih uspoređuješ da vidiš koji ti bolje odgovara na nekoj poziciji ili u nekoj formaciji. uglavnom, kad se navikneš na 3d, ne možeš bez njega.

XX

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 23.07.2010. 15:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eo ja opet počeo igrat...uzeo Borussiu Dortmund...u početku novaca ni za biber...al doveo kvalitetne trenere koji oće radit i učit Smile (prosinečki, laudrup...) ...završio na 8. mjestu prvu sezonu....drugu sezonu dobio par milijuna za dovođenje igrača...i prodao subotića za 12,5 mil. evra...došli mi defour i još jedan obrambeni...i par igrača na posudbu (vanden borre, saivet)...na golu mi 16-godišnjak, izdanak škole nogometa Dortmund Smile ...završio na 4. mjestu...i sad sam u trećoj sezoni...i pokušat ću izborit ligu prvaka s igračima kao što su...defour,vanden borre, roque santa cruz, rosicky...i na posudbu dovedeni kompany i carlos vela....

Update:
2015.god...i osvojio ligu prvaka...prvenstvo i njemački kup još uvijek nisam...bayern munchen nepobjediv...al zato sam šef ko mamić...doovedem hamsika besplatno (istek ugovora) i za 2 sezone ga prodao u Barcelonu za 20,5 mil. evra...doveo još neke igrače tako da sad imam igrače kao...akinfeev, sidnei, schwaab, gojko kacar, j. dos santos, ignacio camacho, adem ljajić, carlos vela, kadlec, lukaku...........

_________________
TIII ZNAŠ ŠTA JE ISTINA...........IMA...U OVOJ DRŽAVI....KO JE ZADUŽEN....ZA ISTINU !!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.04.2011. 23:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jel neko zna kako se pokreće onlajn? Jać evo majkemi popizdit Very Happy probali smo preko hamachija i sve napravili kako smo čitali po netu, al kad upadamo stalno govori unable to connect. i to je kraj Very Happy

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dino8090
Offline
Avatar

Ukupno postova: 440
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.03.2012. 3:16 
Naslov:  Re: Football Manager 2010
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pregazilo me vrijeme definitivno!
Vratila se meni neka luda zelja iz davnih srednjoskolskih dana kada sam noci i noci probdio, milijune skolskih sati prespavao... Very Happy i tako ja danas instaliram FM 2012 i sav pun andrenalina krenem igrat. ALI... sve bi to bilo super da ja nisam zapeo u 2009. Shocked
Sucelje promijenjeno, zbunjujuce mi za popizdit, skroz se gubim. More novih informacija, mogucnosti oko taktike, individualne postavke igraca me ubijaju, treninzi... Ta igra je miljama napredovala!
Nema smisla! Da bi se vratio na staru razinu igranja, trebam mjesec dana proucavanja i kombiniranja da bi to sve pohvatao i updateao u glavi... Nekako mi se to sve ne da i sad me instantno prosla volja za managerom. Bas sam se razocarao... Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: