Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Football Manager 2010

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Seba
Offline
Ukupno postova: 62
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.11.2009. 18:58 
Naslov:  Football Manager 2010
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Igra neko? Ima hrpa tema po okolnim forumima, al niko neće igrat sa Osijekom, pa ovdje možemo dogovarat strategije Very Happy


Vezane teme:
Football manager 2009

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DARCHO
Offline
Avatar

Ukupno postova: 242
Lokacija: citybosutsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.11.2009. 19:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma igram ja sa osijekom,drugu sezonu..igram 4-3-1-2
mada rezultat mi i nije neki..prvoj sam bio 5,sad sam 4..u polusezoni...

_________________
tko pita,taj ne skita..oš,neš bangladeš ! http://www.youtube.com/watch?v=z-Wgb_gh8Ps&feature=player_embedded
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.11.2009. 21:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i ja igram s osijekom, formacija kao i gospođina u postu iznad 4-3-1-2
još uvijek igram prvu sezonu, evo taman sam ga sad ugasio. počeo sam odlično, skoro deset kola sam bio prvi, trenutno sam drugi sa neka 4 boda zaostatka za dinamom. trenutni skor je 8-5-2, imam uvjerljivo najmanje poraza u ligi a mislim da sam čak i zabio najviše golova. taman sam nabio cibaliju kući 2 : 0 zbog čega je gospodin mršić morao odstupiti Smile
odlično igrao na poljudu i dobio jajduka 0 : 2 a definitivno najjači rezultat je protiv dinama u gradskom vrtu; osijek - dinamo 6 : 2! Smile ubio sam ih. primjetio sam da više kiksam protiv slabijih ekipa, od ekipa osijekovog ranga sam izgubio samo od slavena u koprivnici. najviše boli poraz kući od šibenika 1 : 3. hajduk stoji katastrofalno, uz mene je ugodno iznenađenje zadar koji je treći. malo me ubija količina taktičkih postavki al polako se navikavam. skonto sam da je dobro uglavnom slušati savjete koje ti daje assistant prije meča. obranu sam namjestio recimo solidno, sa tri srednja vezna imam dosta problema (prosjek sve trojice ispod 7,00 što mi je nekakav graničnik), prednjeg veznog sam namjestio dosta dobro, a napadače fantastično. samo miličević mi je u 13 utakmica zabio 15 golova i ima još jedno 5-6 asista!? primorac isto dobar, podjednak broj golova i asista, otprilike 7-8.


sastav:

vargić (solidan)

ibriks (ne baš naročit, namješten na support wing backa)
vida (isto ništa posebno, prednjači sa grubostima što sam uostalom i sam tražio Smile, namjestio sam da bude ball playing defender)
prahić (kupio ga iz varteksa, fantastičan stoper, igra mi klasičnog centre defendera, prosjek 7,40!)
andre luiz (malo bolji od ibriksa, ponajviše zbog boljeg crossinga i zato što mi izvodi kornere, također wing back)

jugović (namjestio ga na box to box midfieldera ali mi je uvjerljivo najlošiji pojedinac te je zamjenjen todorčevom)
caraballi (ekvadorski penzioner (36 godina) doveden za bespla da bi malo uravnotežio tu mladost. on mi je klasični central midfielder i playmaker. igra onak solidno)
brezovec (doveden iz varteksa, najbolji od ove trojice mc-a, on mi je kao advanced playmaker ili tak nešto)

knežević (klasični attacking midfielder, mislim da sam mu namjestio inside forward da bude, pristojan broj golova i asistencija i vrlo dobar prosjek)

miličević (poacher koji trpa ko da nije normalan, mislim da mu je prosjek oko 7,80 - boleština)
primorac (dobar target man)


obratite pažnju na strane igrače. ima dosta stranih, dobrih igrača koji oće doć za ne baš velike pare. dosad sam vrlo dobro kupovao, pored navedene trojice, zamjene su mi i tomislav šarić iz intera i onaj mali alispahić iz šibenika.
para za početak ima solidno, nekih 750k funti tak da se da pokrpat cijela ekipa.
trening već imam svoju šemu kak namještam, jedino što pederi nedaju da imam više od šest trenera (prosinečki dobar trener, uzet ga!)
što se tiče onih basic team postavki skužio sam da je protiv dobrih ekipa isplativo igrati ono counter. standard isto daje dobre rezultate dok mi attacking a pogotovo overload nisu donijeli ništa dobroga. onaj drugi vrag mi je uglavnom na balanced, ponekad posegnem za rigid dok me fluid igra dosad nije usrećila.
a jebote jesam se raspisao, dosta za sada...
p.s. dinamo ima uvjerljivo najbolju ekipu, čak su i igrači koji su u stvarnosti u kifli napravljeni prebolesno (npr. papastopulos)
i super mi je napravljeno to da igračima ako dobro igraju strelovito raste cijena (recimo miličević je vrijedio neku siću a sada mi, pola godine kasnije, vrijedi 1,8 milijuna funti. isto je s kneževićem)

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Seba
Offline
Ukupno postova: 62
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.11.2009. 22:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Raspiso se? Ma ne Very Happy

Ja sam na prvoj sezoni negdje 10. kolo valjda... Pobjedio sam Ajduka 2:0, i onda izgubim od međimurja i slavena. I par onda kikiriki utakmica za zagrijavanje za dinamo i za dinamo sam potrošio jedno pola sata namještanja ekipa, sa savjetima lege koji visi na tom cijeli život i dobio 3:0 dinamo Very Happy.

Meni Primorac igra nenormalno dobro, po utakmici da gol, dva, doveo sam nove fitness trenere, i goalkeeper trenere (neznam imena napišem kad pogledam).

Iz Varteksa uzeo Brezovca i Prahića, a bogami i doveo Prosinečkog ( čini mi se da smo obojica prihvaćali savjete asistenta ). Tak da imam skoro identičnu postavu, jedino mi je formacija malo drukčija, al probat ću 4-3-1-2. Zasad sam 3. na ljestvici, ništa neočekivano kod mene, prvi dinamo drugi hajduk, na kraju lokomotiva, croatia s., zadar, šibenik i ostali.

Isto tako ko što si i reko, gubim od ekipa sličnih ili lošijih od Osijeka, a pobjedio sam i Hajduk i Dinamo. Attacking sam koristio kad sam gubio 2:1 u negdje 80 i zabio za 2:2 u 95 valjda Very Happy. Counter nisam probo, probam Wink.

Fali mi neki MR i DR jako, krpam se sa ljudima koji nisu prirodno na toj poziciji, a nisam na vrijeme kupovo i sad mi je prošo deadline, a neda mi se ispočetka.

Imaš jednog tipa, 35 godina, Khalilou Fadiga, natprosječno dobre ocjene, free transfer, midfielder center/left mislim, meni ga pred nosom zdipio Varteks i prodat će ga tek za 120k € (moš mislit).

Ako imaš dobrih MR il DR za preporučit sam pucaj Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.11.2009. 23:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ista muka kod mene, ibriks mi igra dosta slabo i baš tog dr trebam. doskočilo se i tome. na ljeto stiže mađar, sad da ga jebeš neznam točno kak se zove, počinje sa sz mislim da je szalai, opcija je bila i neki turčin, mislim eher al je bed što ima 31 godinu dok je zadnja ali i najprimamljivija opcija bio povratak tinte iz gyora za 110k funti al je piza ošo u debrecen. ak nemaš para probaj otić na board room i budget adjustment. tu sam si ja uspio podić budžet za 150 milja. naravno pod uvjetom da ti wage budget može trpiti.
p.s. igro skroz dosad, zabilježio još dvije pobjede, trenutni skor 10 - 5 - 2, prvi sam, bod ispred dinama ali i utakmica više. zadru bježim valjda 4 boda. ovima od 4 pa nadalje bježim već dosta. europska liga je na vidiku! Smile

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 15.11.2009. 23:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hm isto 4 - 3 - 1 - 2 attacking igram i dobro mi ide. Drugi iza Dinama za nekih 2 boda. Golman mi je Luka Bilobrk - bespla doveden - bolji i od Karduma i od Vargića i to podosta. 23 godine. Probao Skendera vratiti ali neće Very Happy Obrana svi na defend namješteni - pranjić Lb, Stranatić i Vida na CB i Matković - 16 o godišnji junior kaoRB i igra odlično unatoč relativno slabim ocjenama. na MC kaosupport imam egipčanina Ahmed Fathi koji mi je ujedno i primary playmaker i odličan je. Na ML mi je knežević isto vrlo dobar na attack opciji naređen kao i MR koji mi igra Ibriks i to isto vrlo dobro. AMC mi je Jugović isto dobar i napad Miličević koji trpa i Pavličić koji ne zaoszaje za njim Very Happy. Sve u svemu koristim svoje trening šeme i svoju taktiku i ide vrlo dobro za prvu sezonu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Seba
Offline
Ukupno postova: 62
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.11.2009. 10:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja 2. po novom, pobjedio Varteksa 3-0, popeo preskočio hajduk Very Happy.

Al me zato istra izbacila iz kupa u prvom kolu -.-. I bolje, da mi se igrači bezveze ne umaraju tamo.

Ja se sjećam da je prije bilo ono da podesiš trening da se nauči na novu poziciju neki igraš i nakon nekog vremena mu postane natural, a ne onako blijedo zeleno, a sad nemogu nać.

Meni Kardum uopće ne brani, nego Vargić, probat ću dovest nekog novog za sljedeću sezonu.

@Mladjo koji mađar ne počinje na sz Very Happy

Wage budget mi je još oko 10k ispod granice, tak da mogu tu dosta prebacit u transfer budget. Al imam još oko 400k za transfere ( u € )

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DjSNOW
Offline
Avatar

Ukupno postova: 72
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.11.2009. 11:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sta mislite da se u skorije vrijeme umrezimo pa da igramo ligu nas par, ono svaki vikend par kola odigramo ? ili tako nesto, tako smo mi radili sa 2009 managerom i bilo je ful zanimljivo...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.11.2009. 11:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo baš sam ja ujutro počeo tražiti po netu kako šta i zašto pa sam skontao da bi mogli onlajn igrat.
Nebi trebao biti problem.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.11.2009. 12:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajde neka netko ode na Join Network i proba upisati 192.168.0.11 ili 88.207.47.249
ili zajedno samo s / između. Neznam koji treba (ili zaedno) jerbo mi je tako pokazao sve kao adresu. Ako ne ide tako onda nešto preko hamachija možda osijek031.com smile
I javite mi što brže jel radi.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DjSNOW
Offline
Avatar

Ukupno postova: 72
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.11.2009. 13:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

to se igra preko hamachija, i onda netko bude server npr. ti i onda se svi povezemo na tvoji ip, koja ti pise u hamaciju i igramo, et bilo bi dobro da nas se okupi sto vise, bit ce zanimljivijee....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.11.2009. 13:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DjSNOW je napisao/la: ›
to se igra preko hamachija, i onda netko bude server npr. ti i onda se svi povezemo na tvoji ip, koja ti pise u hamaciju i igramo, et bilo bi dobro da nas se okupi sto vise, bit ce zanimljivijee....

Ma čitao sam nešto na netu da može i ovako, ako ne napisao sam i ja gore opciju Hamachi tako da može, uopće nije problem.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DARCHO
Offline
Avatar

Ukupno postova: 242
Lokacija: citybosutsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.11.2009. 17:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

golman : bilobrk (kardum)
obrana: ibriks barišić(uzeo sam ga na free,može igrat dl,dr,dc,dosta dobar) vida (nije loš) pranjić (imam bagarića,on rastura )

e sad veza,ona je problem,jer sam maltene uzeo sve nove igrače ovako : seifo soley (odlične ocjene,sam što je dmc,tak da nije za sad jako dobar) todorčev ( zamjena mu je benson mhlogo-dobre ocjene,al bolji je kao dc) gabonamong (isto jak jeftin igrač,al se još uigrava na toj poziciji,zamjena mu je tinashe-nije loš igrač) tu imam još jugovića koji igra toplo-hladno

onda amc : knežević ( dosta dobar,igra playa) zamjena je pavličić,tražim nekog drugoga

napad: ima dosta dobrih igrača i ne skupih,tak da sam ja sve prodao,osim miličevića i barišića,al i njih cu se rješit. amusan( 20 godina iz nigerije,dobro se razvija,ima dobre ocjene) aloizi ( isto nigerija,ima finishing 16,jako zanimljiv igrač,ima 21 god ) acosta ( argentina,jako mlad igrač)

s takom sam postavom krenio jučer,nakon 9 kola sam 5,s tim da mi drugi bježi 4 boda,vjerojatno ih treba dobro uigrat.
imam prosinečkog kao coacha,jurić goran skaut i braović kao asistent menager.
istra je jako dobra za sada,dinamo je prvi i najjači,ima najaču ekipu,odigrao sam s njima 2-2 na maksimiru.
imam još na piku neke mlade igrače poput nikao ( brazil) torric ( mislim meksiko)
imate dobrog dr igrača u vinogradaru zove se radas marko,sam nisam ga još doveo.
eo vam još jedan dobar mladi vezni igrač i jeftin :
koffi, možete uzet linića u izraelu. Wink

_________________
tko pita,taj ne skita..oš,neš bangladeš ! http://www.youtube.com/watch?v=z-Wgb_gh8Ps&feature=player_embedded
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.11.2009. 17:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gospođo jel vi igrate sa osijekom ili sa kaizer chiefs (RSA) Smile

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Seba
Offline
Ukupno postova: 62
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.11.2009. 20:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kako funkcionira to preko neta? Mislim, kak se igra, kak to izgleda?

DARCHO mislim da si pretjero sa stranim igračima, i prodavanjem domaćih, ja nisam nikog otjero, doveo sam par novih di je falilo, i jednog stranca, i 2. sam na ljestvici Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: