Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Football Manager 2010

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.11.2009. 21:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la: ›
gospođo jel vi igrate sa osijekom ili sa kaizer chiefs (RSA) Smile

Eto znakovi zadrtog kladioničara Smile
Aaal to nije dobro jerbo naravno da znam i ja za klub Smile

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DARCHO
Offline
Avatar

Ukupno postova: 242
Lokacija: citybosutsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.11.2009. 12:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma ja volim rošade radit,ak neće odma u prvoj sezoni,onda će u drugoj biti bolji..

_________________
tko pita,taj ne skita..oš,neš bangladeš ! http://www.youtube.com/watch?v=z-Wgb_gh8Ps&feature=player_embedded
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 03.12.2009. 23:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma to sve štimaljke u hrv ligi Smile prži se samo engleska i španjolska Smile liga poštena ko i milan bandić...

_________________
TIII ZNAŠ ŠTA JE ISTINA...........IMA...U OVOJ DRŽAVI....KO JE ZADUŽEN....ZA ISTINU !!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
russell
Offline
Avatar

Ukupno postova: 317
Lokacija: v.lj.b.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.12.2009. 23:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja poceo prosli tjedan i dost mi dobro,doveo sam si prahica jel ste ga tu nahvalili i stvarno je dobar i traorea iz istre,nis posebno al bolji od mojih igram 4312 i bio sam 2 sad je pocela 2 sezona i slabije mi ide lagano dolazim u napast obrisat to i krenit s nekim englezom,ima prijedlog? al da nije man utd,chelsea il liverpool

_________________
fakofbolan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 04.12.2009. 0:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

russell je napisao/la (Pogledaj post): › ja poceo prosli tjedan i dost mi dobro,doveo sam si prahica jel ste ga tu nahvalili i stvarno je dobar i traorea iz istre,nis posebno al bolji od mojih igram 4312 i bio sam 2 sad je pocela 2 sezona i slabije mi ide lagano dolazim u napast obrisat to i krenit s nekim englezom,ima prijedlog? al da nije man utd,chelsea il liverpool

ja sam krenio sa sunderlandom...solidna ekipa...cilj im je opstanak u ligi...ja 1. sezonu završio 14....pa drugu sezonu 10 i treću 10...i onda me man utd zvao...i ja teška srca otišao sa stadiona svjetla...ugl...imaš dobre igrače tipa gordon,a.ferdinand,cattermole,richardson,darren bent...ak se ne varam i malbranque...moći ćeš neke i prodat za dobre pare...uz koje pojačanje je to momčad za borbu od 7-10 mjesta...toplo preporučam Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
russell
Offline
Avatar

Ukupno postova: 317
Lokacija: v.lj.b.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.12.2009. 0:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

et hvala,mislim da bih mogo s njima,jos se doduse dvoumim uzeo bi newcastle 2. liga su pa bi mogli bit zabavno,al vis sunderlanda se nikad ne bih sjetio tenks

_________________
fakofbolan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.12.2009. 0:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

neznam kako je u novom manageru, ali znam da je u prijašnjima bilo izuzetno zahvalno igrati sa aston vilom, barem za one koji se vole bazirati na mlade snage. pored liverpoola, s kojim sam bome u prvoj sezoni nakon 20 kola prvi iako je kadar vrlo tanak, kontam da bi sljedeći izazov mogao biti tottenham iz očitih razloga Smile

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.01.2010. 2:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i zaigro sam s crottenhamom

prvu sezonu završio 6., media prediction mi bilo da ću završit 8., plasirao se u kup uefa i na kraju zaostajao samo 14 bodova za prvakom (man utd), fa kup i liga kup truba

druga sezona: PRVAK ENGLESKE! 3 boda ispred čelzija, polufinale kupa UEFA, fa kup i liga kup truba

najbolji igrači: gomes, palacios, modrić, pavlyuchenko

ajd da vidim jel ima ko bolji?! Very Happy

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 20.01.2010. 3:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam svoje rekao...
počeo sa sunderlandom...predviđanja...borba za ostanak u ligi...prvu sezonu bio nekako 14.
pa onda dvije sezone završio na 10.mjestu...
nakon toga me zvao Man utd. poziv koji se ne odbija...inače oni su završili 7.
i s njima sam odmah prvu sezonu osvojio prvenstvo...malo sredio ekipu...i sad s njima uživam...nema više muke ko sa sunderlandom Smile

najbolji igrači...simon vukčević u sunderlandu...a rooney,zapata i young u unitedu Smile

_________________
TIII ZNAŠ ŠTA JE ISTINA...........IMA...U OVOJ DRŽAVI....KO JE ZADUŽEN....ZA ISTINU !!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Popaj031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 40
Lokacija: OsijeK
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.07.2010. 23:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jeeeeeej... postoji dio posvećen FM-u. Već sam se zabrinio da ga ne ću naći.

Ja sam krenio karijeru igrati (postavke iskustva najniže moguće) i trenutačno sam ponosni manager Belgijskog trećeligaša Bleid-a.
Mala je muka što je amaterski klub, ali za sada prva polusezona gotova, gornja sredina tablice. Laughing (a predviđali su mi relagaciju)

Ambicije: za dvije sezone ući u drugu ligu Twisted Evil

Nažalost nisam imao vremena, tek ću u 8. mjesecu biti u mogućnosti intezivnije igrati. Do sada sam igrao samo s Rennesom i isprobao par klubova, čisto da vidim kako igra leži. Very Happy

Kasnije proučim vaše komentare...

_________________
I oughta busk you right in the mush.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.07.2010. 23:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kak možeš karijeru igrat??? nisam to ni skontao. ja sam u zadnje vrijeme debelo premašio svoja dosadašnja igranja s jednim klubom. radi se naravno o omiljenom nam nk osijeku. nekim čudom sam uspio u prvoj sezoni osvojiti naslov i tu sam obećao sam sebi da ću probat igrat dok ne uzmem ligu prvaka. trenutno igram 11. sezonu (da, nisam normalan) i to se još uvijek nije dogodilo. u ligi mi apsolutno više ništa ne mogu, redovito osvajam naslov sa 20+ bodova prednosti. zadnje dvije sezone sam zavržio sa skorom 28 - 1 - 1. jedne sam sezone uspio čak zabiti preko sto golova u 30 kola. trenutno mi je skor u tekućoj sezoni 14 - 1 - 0. i to mi je jedan od ciljeva, završiti sezonu bez poraza. hajdina redovito derem i kuće i u gostima 4, 5, 6 razlike. u tih 10 sezona samo dvaput nisam bio prvak. u kupu falio tri puta. najveći kontinentalni uspjesi polufinale kupa uefa i četvrtfinale lige prvaka. jedini bed zbog kojeg bi odustao je taj što su se prestali pojavljivati dobri igrači. i jedna nevjerojatna činjenica - za mene igra trenutno najbolji igrač na svijetu. frajer se zove anderson, brazilac je i ima 22 godine. takve ocjene ja nisam u svom jebenom životu vidio. a managera igram od 1998. natural pozicije su mu mc i st. prvo mi je igrao u sredini i bio nenormalan a onda sam ga prebacio u napad (kad mi se van persie umirovio Smile) i tada je nastao cirkus. prošle sezone je majstor u 35 utakmica zabio 40 golova i imao 18 asistencija. prosjek 7,96. peder sad neće obnovit ugovor jer ga naravno traži pola europe i vjerojatno ću ga morati prodat na kraju sezone. majstor na auto vrijedi 30 milijuna funti. ako se sjetim napravim screen save pa vam ga pokažem. ako se pitate kako sam uspio dovesti van persiea, gattusa, puyola, defoea, dossenu... kupio me u nekoj četvrtoj, petoj sezoni neki irski tajkun i lupio u balance 45 milijuna funti Smile. po rezultatima sam negdje 26 klub u europi a po parama negdje 30. najbombastičniji rezultat se dogodio prošle sezone u skupini lige prvaka; osijek - milan 6 : 0 Smile

a jesam se raspisao...

da bar ispite tako dajem ko što managera igram...

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Popaj031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 40
Lokacija: OsijeK
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.07.2010. 23:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nemam sada vremena čitati sve... Ali skotnao sam ovo prvo pitanje.

Uglavnom kreneš nezaposlen i odabereš si što više nižih i raznovrsnijih liga a da ti komp to može razumno podnjeti, a da ti možeš naći posao. Pa vidiš što će ti sudbina baciti. Very Happy

Ja sam prestao praksu igranja s Osijekom još od... ma niti se ne sjećam (valjda FM05). Uvijek ih uzmem, malo kasnije čisto da vidim kakav je osjećaj, ali ne igram sezonu. Cilj mi je,sada, nakon što komp sjebe stvari a ja napravim nešto s nekim drugim klubovima otići u Osijek.

_________________
I oughta busk you right in the mush.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
shota98
Offline
Ukupno postova: 27
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.07.2010. 19:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

najjača igra. i ja sam igrao s osijekom. zavrsio 5 ili 6 sezona hmm. zvali su me i u vece klubove ali sam ih sve odbio. tek u sezoni 2014/15 sam uspio nest osvojit. i to hrvatski kup. pobjeda protvi dinama u finalu 1:0 Very Happy ako netko treba ss slobodno posaljem Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
russell
Offline
Avatar

Ukupno postova: 317
Lokacija: v.lj.b.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.07.2010. 20:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): › kak možeš karijeru igrat??? nisam to ni skontao. ja sam u zadnje vrijeme debelo premašio svoja dosadašnja igranja s jednim klubom. radi se naravno o omiljenom nam nk osijeku. nekim čudom sam uspio u prvoj sezoni osvojiti naslov i tu sam obećao sam sebi da ću probat igrat dok ne uzmem ligu prvaka. trenutno igram 11. sezonu (da, nisam normalan) i to se još uvijek nije dogodilo. u ligi mi apsolutno više ništa ne mogu, redovito osvajam naslov sa 20+ bodova prednosti. zadnje dvije sezone sam zavržio sa skorom 28 - 1 - 1. jedne sam sezone uspio čak zabiti preko sto golova u 30 kola. trenutno mi je skor u tekućoj sezoni 14 - 1 - 0. i to mi je jedan od ciljeva, završiti sezonu bez poraza. hajdina redovito derem i kuće i u gostima 4, 5, 6 razlike. u tih 10 sezona samo dvaput nisam bio prvak. u kupu falio tri puta. najveći kontinentalni uspjesi polufinale kupa uefa i četvrtfinale lige prvaka. jedini bed zbog kojeg bi odustao je taj što su se prestali pojavljivati dobri igrači. i jedna nevjerojatna činjenica - za mene igra trenutno najbolji igrač na svijetu. frajer se zove anderson, brazilac je i ima 22 godine. takve ocjene ja nisam u svom jebenom životu vidio. a managera igram od 1998. natural pozicije su mu mc i st. prvo mi je igrao u sredini i bio nenormalan a onda sam ga prebacio u napad (kad mi se van persie umirovio Smile) i tada je nastao cirkus. prošle sezone je majstor u 35 utakmica zabio 40 golova i imao 18 asistencija. prosjek 7,96. peder sad neće obnovit ugovor jer ga naravno traži pola europe i vjerojatno ću ga morati prodat na kraju sezone. majstor na auto vrijedi 30 milijuna funti. ako se sjetim napravim screen save pa vam ga pokažem. ako se pitate kako sam uspio dovesti van persiea, gattusa, puyola, defoea, dossenu... kupio me u nekoj četvrtoj, petoj sezoni neki irski tajkun i lupio u balance 45 milijuna funti Smile. po rezultatima sam negdje 26 klub u europi a po parama negdje 30. najbombastičniji rezultat se dogodio prošle sezone u skupini lige prvaka; osijek - milan 6 : 0 Smile

a jesam se raspisao...

da bar ispite tako dajem ko što managera igram...



meni kad sam manchester utd dobio kod kuće 3:2 miličević sva 3 dao Very Happy
i za razliku od tebe mene kupi dumba (wtf?!) i naravno kaze da nece biti investicija,meni je 6 sezona svaki put prvak kup sam 3 puta mašio isto i to jednom u prvom kolu od istre ispo,najveći euro uspijeh mi je četvrtfinale uefa lige,to upravo sad igram i protivnik je sampdoria
najviše mi smeta što su mi dumba i glavante prodali sve bez pitanja,znate ono,previše za odbit pa svake sezone izgubim 1,2 najbolja igrača,al sam si našo garicu garciu finishing 17,dobro trpa Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sedmi_patuljak
Offline
Avatar

Ukupno postova: 94
Lokacija: Tamo daleko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.07.2010. 23:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja najviše uživam u igranju low league management...npr. engleska Blue square south\north je idealna za to. Tko nije probao neka proba, nema boljeg....


Zadnja promjena: sedmi_patuljak; 15.07.2010. 18:18; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Sultan od Bruneja
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: