Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Suzavac u Q clubu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.11.2006. 16:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

daniel-202 je napisao/la: ›
a recimo meni je rock čista galama, je ga ne mogu smislit, ali svako ima svoj ukus, ko šta voli nek izvoli!


Što se mene tiče - nema ko' voli nek' izvoli... Neka se lijepo t-folk zabrani - i gotovo! Ako ljudi idu u zatvor zbog džointa, zašto ne bi trpali debile koji jecaju na 'voleo sam te - volela si me', razbijaju čaše, sebe, druge, pucaju, pišaju po šanku, općenito, rade sve ono što radi i ljudska rasa samoj sebi.
Možemo mi biti filozofi do neba i reći kako oni kopiraju makro model društva, al' da ne valja - ne valja! Jebemu! Treba znati granicu na kojoj prestaje sapiens, a počinje homo.
Dakle, da rezimiram, svi koji slušaju narodnjake su homići!

PS: hehe, nekak me taj T-folk podsjeća na nešt... češ, češ... Veliko, rozno T...

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.11.2006. 16:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nema svrhe u zabrani.

Obrazovan svijet mora početi žaliti narodnjake.

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.11.2006. 17:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

UF sjeća li se još neko teme "narodnjaci u Tvrđi" čini mi se da opet žvačemo istu temu.
Sramota je što se Grad trudi predstaviti Tvrđu kao meku kulture. Mislim da posjetitelji prepoznaju naš grad kao središte Turbo-folk festivala, ili da ti kažu da je Radićeva Knez Mihajlova. A najveća sramota je što tu muziku konzumiraju mladi, to je žalosno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.11.2006. 17:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...ne samo mladi...više puta sam bila u prilici čuti klinca od 7-8 godina kako pjevuši cajke...a o melodijama zvona na mobitelu da ne pričamo...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Forever Defiant
Offline
Ukupno postova: 31
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.11.2006. 18:52 
Naslov:  Re: Suzavac u Q clubu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nema me jedan dan a vec dvije stranice nove, i to spama... Sa narodnjaka na pedere... Rolling Eyes

Al aj da se vratimo temi:

Citat: › Istina. I meni je zao sto je tako. Al ne moze se to silom iskorjenit. Treba djeci neku alternativu ponudit, a ja ne vidim di se danas u Osijeku moze zabavit.
Ja sam volila u Bunker ic, tamo je bila ok muzika i atmosfera, al eto nis od toga vec godinama...
Danas bas ima dobre rock glazbe, neki novi bendovi se pojavili, al nigdje se to ne pusta... Steta, jer bas je ta glazba nekako plesna.. Mislim na Franza, Arctic Monkeys, Hard Fi, the Rapture... U Zagrebu se to moze cut na par mjesta, U Ksetu recimo. Eto da imamo takav klub u Osijeku ne bi imala nis protiv!
A da, pa imamo mi klub studenata. OKS se zove!


Slazem se apsolutno s ovime... U Osijeku postoji gomila neafirmiranih bendova, od kojih su mnogi prilicno kvalitetni. A nigdje nemaju priliku pokazati svoje umijece. A i Osijek slovi kao slavonska metropola, a lakse je naci iglu u sijenu neg tamburice u ovome gradu.. Al ajd, zadnjih mjesec dana doslo je do pozitivnog pomaka i u toj sferi.


Citat: › Ne kažem ja ti to nije istina, ali brate to nema nikakve veze. Pogledaj oko sebe, ljudi gledaju srpski film, čitaju srpsku literaturu, kupuju srpske aute (i uvijek su ih kupovali), a da ne govorim koliko proizvoda na policama imaš iz Srbije...

Ispada da je Miroslav Ilić i Vesna Zmijanac krivi što su ljudi ginuli u Osijeku. Ceca je bila soundtrack tog nekog poretka s ranih '90.... ali ljudima bi se njena glazba trebala gaditi kao šund, a tek onda ona kao prljava Arkanova droljetina... Na žalost, ovo što ja pišem je super jednostavno, ali očito mozak suvremenog građanina ove zemlje i nije sposoban i za što drukčije.

"Sačuvaj me, bože, hrvatske kulture i srpskog junaštva." dajem 10 kikirikija onome tko zna autora ovoj epohalnoj rečenici.


Mentalitet ljudi, sto reci... Da bi se ovdje nesto napravilo treba opet pocet ljude gađat granatama... I zadnji primjer-slucaj Glavas; sva sreca pa je HDSSB pozvao na potporu bez prosvjeda... Jer i da nije, opet se nebi nista napravilo... Zalosno je sto vecina ljudi sjedi u foteljama, sa stavom :" a sto ja tu mogu uciniti", i nastavljaju ici linijom manjeg otpora....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.11.2006. 19:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Na obljetnici Vukovara, svi su pjevali vikali "...jebeš srbe, nabijem ja srbe na k... itd" a te iste osobe koje su to vikale još prošli tjedan su skakali na narodnjacima i napili se na narodnjacima. Ne možeš vikat "...mrzim srbe..." a slušat srpsku glazbu. Ja sam ljubitelj glazbe elvisa presleya, i to volim kao što neki od vas vole metalicu, nirvanu itd, ma da me neki dosta znaju malo kroz šalu podjebavat, ali ako je elvis za podjebavanje, zašto je onda 70-ih bio kralj??? Meni je njegova glazba sasvim ok!!! A izlazim na narodnjake samo zato što moji prijatelji jednostavno vole tu glazbu, a ne mogu ja biti "crna ovca" među njima, kada je njih više koji vole srpsku glazbe. E onda šutim i pokušavam se zabavit koliko mogu.

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.11.2006. 19:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...hm, onda ti je prag tolerancije vrlo visok...pa da mi cijelo društvo izlazi na narodnjake, ne bi mene natjerali, pa taman i pet puta bila crna ovca...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
saba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1320
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.11.2006. 21:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

što se tiće srba i srpske glazbe. mogu reći da imam par jako dobrih prijatelja srba i da slušam srpske bendove. al narodnjake si nemogu smisliti zatoo što to smatram nekvalitetnom glazbom a i ljudi koji to slušaju su nekvalitetni.

_________________
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.11.2006. 21:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

saba je napisao/la: › što se tiće srba i srpske glazbe. mogu reći da imam par jako dobrih prijatelja srba i da slušam srpske bendove. al narodnjake si nemogu smisliti zatoo što to smatram nekvalitetnom glazbom a i ljudi koji to slušaju su nekvalitetni.
Saba, što ti slušaš'????

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
saba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1320
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.11.2006. 21:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

daniel-202 je napisao/la (Pogledaj post): ›
saba je napisao/la: › što se tiće srba i srpske glazbe. mogu reći da imam par jako dobrih prijatelja srba i da slušam srpske bendove. al narodnjake si nemogu smisliti zatoo što to smatram nekvalitetnom glazbom a i ljudi koji to slušaju su nekvalitetni.
Saba, što ti slušaš'????



ska, pank, dub, reggae, rock .... ono alternativa ugl.

eto bio na sixpacku i družio se sa cijelim bendom i svi su okej

_________________
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.11.2006. 21:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eto, to što ti slušaš je za MENE nekvalitetna glazba, ali neću i ne želim reči da ti i ljudi koji to slušate ste nekvalitetni, jer to je vama glazba broj 1. ne želim nikog suditi po glazbi koju sluša. tebi su narodnjaci nekvalitetna glazba, a njima je pank, rock... nekvalitetna. Neko bi zabranio narodnjake u osijeku, a neko bi zabranio rock. Zato najbolje nek ima za svakog po nešto i svi sretni, a ko če šta slušat njegov odabir.

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.11.2006. 22:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

daniel-202 je napisao/la: ›
eto, to što ti slušaš je za MENE nekvalitetna glazba, ali neću i ne želim reči da ti i ljudi koji to slušate ste nekvalitetni, jer to je vama glazba broj 1. ne želim nikog suditi po glazbi koju sluša. tebi su narodnjaci nekvalitetna glazba, a njima je pank, rock... nekvalitetna. Neko bi zabranio narodnjake u osijeku, a neko bi zabranio rock. Zato najbolje nek ima za svakog po nešto i svi sretni, a ko če šta slušat njegov odabir.


Nisam za to da se ista zabrani, ali ti pricas bezveze.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.11.2006. 22:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: ›
daniel-202 je napisao/la: ›
eto, to što ti slušaš je za MENE nekvalitetna glazba, ali neću i ne želim reči da ti i ljudi koji to slušate ste nekvalitetni, jer to je vama glazba broj 1. ne želim nikog suditi po glazbi koju sluša. tebi su narodnjaci nekvalitetna glazba, a njima je pank, rock... nekvalitetna. Neko bi zabranio narodnjake u osijeku, a neko bi zabranio rock. Zato najbolje nek ima za svakog po nešto i svi sretni, a ko če šta slušat njegov odabir.


Nisam za to da se ista zabrani, ali ti pricas bezveze.
Ne pričam ja bezveze, ja samo ne razumijem zašto se svi prepiru oko glazbe??? Nije glazba najvažnija u životu.

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Forever Defiant
Offline
Ukupno postova: 31
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.11.2006. 23:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Problem narodnjaka nije u glazbi. Problem je u kulturi koju za sobom nose, i ciji su sastavni dio. A protiv te kulture su ljudi prije petnaest godina ustali,te su mnogi u toj borbi ostavili sve sto su imali-ukljucujuci i svoj zivot. A to nije mala stvar. I stoga se treba iz pijeteta prema njima suprostaviti navali tog jeftinog smeća!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.11.2006. 23:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

daniel-202 je napisao/la: ›
Na obljetnici Vukovara, svi su pjevali vikali "...jebeš srbe, nabijem ja srbe na k... itd" a te iste osobe koje su to vikale još prošli tjedan su skakali na narodnjacima i napili se na narodnjacima. Ne možeš vikat "...mrzim srbe..." a slušat srpsku glazbu.


Kako ti nije jasno: to nema veze. Osim toga, ti s Vukovarom veze nemaju. Takve junake pozivam da odu u Borovo Selo, pa da vidimo koliko će pjevati.

Osim toga, kad netko kaže "mrzim Srbe", znači da ni sebe ne voli.

Kako se uopće možeš družit s takvim seljacima?!?

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: