Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Suzavac u Q clubu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.11.2006. 23:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la: ›
daniel-202 je napisao/la: ›
Na obljetnici Vukovara, svi su pjevali vikali "...jebeš srbe, nabijem ja srbe na k... itd" a te iste osobe koje su to vikale još prošli tjedan su skakali na narodnjacima i napili se na narodnjacima. Ne možeš vikat "...mrzim srbe..." a slušat srpsku glazbu.


Kako ti nije jasno: to nema veze. Osim toga, ti s Vukovarom veze nemaju. Takve junake pozivam da odu u Borovo Selo, pa da vidimo koliko će pjevati.

Osim toga, kad netko kaže "mrzim Srbe", znači da ni sebe ne voli.

Kako se uopće možeš družit s takvim seljacima?!?
8, krivo si me razumio, moji prijatelji uopče ne govore ništa protiv srba, ni u jednom tekstu nisam reko da izlazim s ljudima koji govore protiv srba, nego naprotiv izlazim s ljudima koji idu na srpsku glazbu. Ja sam to općenito reko kako NETKO zna vikat da mrzi srbe, a ustvari i on sam sluša narodnjake.

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.11.2006. 23:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Forever Defiant je napisao/la: ›
Problem narodnjaka nije u glazbi. Problem je u kulturi koju za sobom nose, i ciji su sastavni dio. A protiv te kulture su ljudi prije petnaest godina ustali,te su mnogi u toj borbi ostavili sve sto su imali-ukljucujuci i svoj zivot. A to nije mala stvar. I stoga se treba iz pijeteta prema njima suprostaviti navali tog jeftinog smeća!


Tu se slažem s tobom

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Nekvinda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 138
Lokacija: Istočno od šanka
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.11.2006. 3:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne vidim zasto se samo Srbi spominju u kontekstu narodnjaka, to je onda cisto licemjerje,jer ima i nasih izvođača koji nastupaju s jednakom vrstom lose glazbe.

Za cijelu ekipu jedno do dva pitanja.Kad odgovorite na ista,procitajte jos jednom neke od svojih postova, bit ce smijeha! Very Happy

1. Dopada li vam se zadnji album LET 3-a i njegov naziv?

2. Dopada li vam se pjesma "Dijete u vremenu" i znate li tko ju izvodi u originalu i u kakvoj izvedbi?

Na danima piva cijeli sator je pjevao pjesmu, slozno! osijek031.com smile

Uzivajte.

_________________


Kroz moj život prolaze mnoge budale. Samo ja ostajem!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.11.2006. 6:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

daniel-202 je napisao/la (Pogledaj post): › eto, to što ti slušaš je za MENE nekvalitetna glazba, ali neću i ne želim reči da ti i ljudi koji to slušate ste nekvalitetni, jer to je vama glazba broj 1. ne želim nikog suditi po glazbi koju sluša. tebi su narodnjaci nekvalitetna glazba, a njima je pank, rock... nekvalitetna. Neko bi zabranio narodnjake u osijeku, a neko bi zabranio rock. Zato najbolje nek ima za svakog po nešto i svi sretni, a ko če šta slušat njegov odabir.


Pih, prljavi rock'n'rolleri, sa svojim drogeraskim elvisima i inima... Samo se drogiraju i skachu okolo Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.11.2006. 6:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[[/quote]Ne pričam ja bezveze, ja samo ne razumijem zašto se svi prepiru oko glazbe??? Nije glazba najvažnija u životu.
[/quote]

Glazba je jednima ono sto je drugima zrak u plucima... Recimo, osobe tvoje intelektualne razine ne razumiju zasto nekima TREBA glazba, samo zato sto i ne znate drugo misliti osim "udahni - izdahni". Vidish kakvo je zivot opterecenje, bolje da vas majka odmah abortira, zar ne?

Xe,xe, flejm, flejm, flejm!!!

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
saba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1320
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.11.2006. 8:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

daniel-202 je napisao/la (Pogledaj post): › eto, to što ti slušaš je za MENE nekvalitetna glazba, ali neću i ne želim reči da ti i ljudi koji to slušate ste nekvalitetni, jer to je vama glazba broj 1. ne želim nikog suditi po glazbi koju sluša. tebi su narodnjaci nekvalitetna glazba, a njima je pank, rock... nekvalitetna. Neko bi zabranio narodnjake u osijeku, a neko bi zabranio rock. Zato najbolje nek ima za svakog po nešto i svi sretni, a ko če šta slušat njegov odabir.


al recimo ako je to nekvalitetna glazba zašto ju onda slušaju ljudi diljem svijeta, a narodnjaci prolaze samo na balkanu?

_________________
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
euchrid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.11.2006. 10:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

daniel-202 je napisao/la: ›
...to što ti slušaš je za MENE nekvalitetna glazba... tebi su narodnjaci nekvalitetna glazba, a njima je pank, rock... nekvalitetna.


hoćeš li mi molim te objasniti ovo...

ako je nešto kvalitetno, onda je kvalitetno; kvaliteta je objektivna kategorija i o njoj raspravljaju stručnjaci... kada govoriš o tome da je tebi nešto nekvalitetno onda govoriš o subjektivnom doživljaju... kvaliteta je objektivna stvar i o njoj trebaju govoriti oni koji se u glazbu zaista i razumiju, a ti o glazbi možeš govoriti samo na razini sviđanja ili ne sviđanja (tj. subjektivno)...

_________________
__________________________________
Stojim uz to što sam jučer rekao. Ne znam doduše što sam rekao, no znam, što mislim, a mislim točno ono što sam rekao!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.11.2006. 12:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nekvinda je napisao/la: ›
1. Dopada li vam se zadnji album LET 3-a i njegov naziv?


Normalno. Album je genijalan, a naziv čista provokacija. I to za nas. Nešto kao Borat za Amerikance i Engleze. Nikako ne za Kazakhstan, odnosno Srbiju.

Nekvinda je napisao/la: ›
2. Dopada li vam se pjesma "Dijete u vremenu" i znate li tko ju izvodi u originalu i u kakvoj izvedbi?

Na danima piva cijeli sator je pjevao pjesmu, slozno! osijek031.com smile


Eh, čekaj malo nekvinda, ti govoriš o predratnim pjesmama koje su imale nakladu i umjetničku vrijednost "Dijete u vremenu" (Šaban Šaulić ako se ne varam).
Druga razina problema s narodnjacima i jest to što ljudi nemaju osjećaj što je tu bolje, a što lošije - pa je onda samo bitna dugmetara i Dara Sisara.
Kužiš, sevdah, starogradska i tradicionalna srpska glazba (naučništivi klarinet) imaju ostvarenja za udžbenike. Pričamo o turbofolku koji je smeće.
Nije bitno podrijetlo, nego izričaj.

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.11.2006. 12:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

saba je napisao/la: ›
a narodnjaci prolaze samo na balkanu?


Sve zemlje u procjepu između zapada i istoka imaju narodnjake. Znam za turske, albanske, poljske, češke... Ali svi su ostali u okvirima etno melosa, a samo kod nas evoluiraše u turbo inačicu.

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.11.2006. 13:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dosta o narodnjacima i ostalima, ajmo mi malo na ozbiljnije teme, jel ko gledo jučer big brother??? Smile

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.11.2006. 13:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nekvinda je napisao/la: ›
2. Dopada li vam se pjesma "Dijete u vremenu" i znate li tko ju izvodi u originalu i u kakvoj izvedbi?

mene asocira isključivo na child in time od deep purple Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.11.2006. 13:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A Floyde
CatCloe je napisao/la: ›
mene asocira isključivo na child in time od deep purple Very Happy


A inserti Pink Floyda?

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.11.2006. 13:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

euchrid je napisao/la (Pogledaj post): ›
daniel-202 je napisao/la: ›
...to što ti slušaš je za MENE nekvalitetna glazba... tebi su narodnjaci nekvalitetna glazba, a njima je pank, rock... nekvalitetna.


hoćeš li mi molim te objasniti ovo...

ako je nešto kvalitetno, onda je kvalitetno; kvaliteta je objektivna kategorija i o njoj raspravljaju stručnjaci... kada govoriš o tome da je tebi nešto nekvalitetno onda govoriš o subjektivnom doživljaju... kvaliteta je objektivna stvar i o njoj trebaju govoriti oni koji se u glazbu zaista i razumiju, a ti o glazbi možeš govoriti samo na razini sviđanja ili ne sviđanja (tj. subjektivno)...

Problem je to što se u drugim zemljama ne vodi računa oko toga tko šta sluša, a kod nas da, zbog rata vjerojatno, možda ne...?!? vjerojatno da...
Poslušajte Magazin ... protiv njega se nitko ne buni, a čisto smeće!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.11.2006. 14:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Od pojedinih postova bih mogla zaraditi čir na želucu Rolling Eyes

Kao prvo, okarakterizirati kompletnu rock glazbu kao nekvalitetnu... nema puno veze s mozgom. ne nam jesu li ti koji to tvrde svjesni uopće šta pričaju? i koliko pojmova "rock" sadrži u sebi?

Daniel, a šta je Elvis svirao/pjevao? Cajke? A ja misla...

Dalje, na našim prostorima vlada toliki primitivizam da to više nije normalno. Jedino dobro što bi nam EU mogla donijeti je sprječavanja općeg pokolja na našim područjima - again. Ako je to uopće moguće spriječiti.

Ljudi su očito preglupi da bi prestali generalizirati i trpati ljude u isti koš prema sljedećem: tko ima penis, a tko vaginu, kome je tata Srbin, kome Hrvat, kome "Šiptar", tko sluša cajke, a tko rock...

Ne znam postoji li područje na svijetu gdje ima više seljačina...

Neki od mojih najboljih prijatelja su Srbi. I, gle ti čuda, nisu u ovom ratu nikog ubili. A, zamislite, nisu čak imali veze ni sa strahotama u Vukovaru. Vjerojatno zato što su bili tek djeca... Čak ni cajke ne slušaju... No, bez obzira na to, ajmo ih svi pljunit u prolazu. Pa, ipak, oni su Srbi!

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.11.2006. 14:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la (Pogledaj post): › sevdah, starogradska i tradicionalna srpska glazba (naučništivi klarinet) imaju ostvarenja za udžbenike. Pričamo o turbofolku koji je smeće.
Nije bitno podrijetlo, nego izričaj.


Slažem Wink Žute dunje... svaki dan se drogiram tom pjesmom, iako inače slušam nešto sasvim drukčije...

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: