Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Suzavac u Q clubu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.11.2006. 18:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

daniel-202 je napisao/la: ›
a recimo meni je rock čista galama, je ga ne mogu smislit, ali svako ima svoj ukus, ko šta voli nek izvoli!


waaah... neki nikad neće shvatiti.

Gle, nekima je isto jedu li teletinu ispod peke s postavljenog stola i to zalijevaju vinom ili loču napoj iz valova na podu. Normalno, tko voli nek' izvoli, ali jao nama ako baš svi izgube osjećaj za bolji i kvalitetniji izbor.

Kužiš? Nije sve jednako vrijedno... U svatovima sretnem sestričnu iz Njemačke i ona kaže: "Kakva vam je ovo turska mus'ka?!?"

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.11.2006. 18:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

daniel-202 je napisao/la: ›
dvije-tri bombe, i ti si mi hrvat???? što bi te bombe ubile ljude u Q clubu to ko jebe???


Kakve to veze sad ima? Ja sam iz Bageristana, ali po nacionalnosti nisam Bager, već pripadam najmalobrojnijoj nacionalnoj manjini - Kamionima. Da se predstavim, ja sam Kamion. Molim da se to štujepo.


Forever Defiant je napisao/la: ›
Ubijeno je i tisuću osječana od strane onih koji su tu glazbu izmislili, pa nikoga nije briga. Uostalom ono je bilo figurativno rečeno! A što se samog t-folka tiče-primitvna i glupa galama(to se ne može svrstat pod glazbu) za isto tako primitvne i glupe ljude.

U Osijeku se '91. branila Hrvatska, a danas je ovaj grad jedno od najjačih uporišta svega onoga što je u apsolutnoj suprotnosti prema bilo čemu hrvatskome...


Ne kažem ja ti to nije istina, ali brate to nema nikakve veze. Pogledaj oko sebe, ljudi gledaju srpski film, čitaju srpsku literaturu, kupuju srpske aute (i uvijek su ih kupovali), a da ne govorim koliko proizvoda na policama imaš iz Srbije...

Ispada da je Miroslav Ilić i Vesna Zmijanac krivi što su ljudi ginuli u Osijeku. Ceca je bila soundtrack tog nekog poretka s ranih '90.... ali ljudima bi se njena glazba trebala gaditi kao šund, a tek onda ona kao prljava Arkanova droljetina... Na žalost, ovo što ja pišem je super jednostavno, ali očito mozak suvremenog građanina ove zemlje i nije sposoban i za što drukčije.

"Sačuvaj me, bože, hrvatske kulture i srpskog junaštva." dajem 10 kikirikija onome tko zna autora ovoj epohalnoj rečenici.

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.11.2006. 18:53 
Naslov:  Re: Suzavac u Q clubu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u svakom slucaju svi imaju pravo na izbor gdje ce izlaziti i koju ce vrstu glazbe slušati.....isto tako se sjecam kad je poznati osjecki pjevac Panta.....za vrijeme rata pjevao borbene (da ne kažem ustaške) pjesme, a sad taj isti Panta je glavni pjevac cajki.....kao što je on sam rekao sve je to zbog novaca i preživljavanja....i zato svatko od nas kad otvori neka vrata bilo kojeg kluba može sam odluciti hoce li uci ili izaci......

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.11.2006. 18:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"Sačuvaj me, bože, hrvatske kulture i srpskog junaštva."

Miroslav Krleža.......

ne treba mi kikiriki.....

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.11.2006. 18:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"Sačuvaj me, bože, hrvatske kulture i srpskog junaštva." dajem 10 kikirikija onome tko zna autora ovoj epohalnoj rečenici.
[/quote]

Roll Eyes Roll Eyes. Citat: barthezz

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.11.2006. 19:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

svatko nešto voli, neko voli bijelu boju, a neko plavu, svako ima svoj izbor. Ako je drugačiji od ostalih ne znači da nije normalan.

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
euchrid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.11.2006. 20:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sačuvaj nas Bože kuge, gladi i narodnjaka!!!

_________________
__________________________________
Stojim uz to što sam jučer rekao. Ne znam doduše što sam rekao, no znam, što mislim, a mislim točno ono što sam rekao!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.11.2006. 20:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

daniel-202 je napisao/la: ›
svatko nešto voli, neko voli bijelu boju, a neko plavu, svako ima svoj izbor. Ako je drugačiji od ostalih ne znači da nije normalan.


Ne volim definirati normalno, ali neki bi prije nego započnu javnu glorifikaciju svoje dekadencije trebali proučiti što je prihvatljivo, a što nije. Pa malo opće kulture, prstohvat etike... i da vidiš sklada.

Ciljam recimo na homiće: podržavam i pozdravljam uvođenje registriranog partnerstva, ali da šetam dijete ulicom, a njih dvojica se hvataju za kite, volio bih da ih netko ispizdi.

Neke stvari su vrjednije od drugih (ne u smislu homo-hetero, nego društveno valoriziranom ponašanju). Nauči to. Gnjila jabuka vrijedi manje od pečenog vola.
Ni gnjila jabuka i pečeni vol ne bi smjeli trubiti po selu da su oni posebni zbog svojeg identiteta i bolji jedno od drugoga.

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.11.2006. 20:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la: ›
Ciljam recimo na homiće: podržavam i pozdravljam uvođenje registriranog partnerstva, ali da šetam dijete ulicom, a njih dvojica se hvataju za kite, volio bih da ih netko ispizdi.

Neke stvari su vrjednije od drugih (ne u smislu homo-hetero, nego društveno valoriziranom ponašanju). Nauči to. Gnjila jabuka vrijedi manje od pečenog vola.


Koliko vrijedi, gledano kroz prizmu drustvene valorizacije o kojoj govoris, kad riba frajera hvata za kitu dok ti setas dijete?! Vrijedi li to vise ili manje od dva frajera koji se hvataju za kite?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.11.2006. 22:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Za odgovornog roditelja jednako neprihvatljivo, prijezira vrijedan čin.

A zašto me to pitaš?

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.11.2006. 22:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja se u potpunosti slažem sa 8, svatko je drugačiji, ali neprimjereno ponašanje na javnom mjestu.....

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.11.2006. 22:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la: › Za odgovornog roditelja jednako neprihvatljivo, prijezira vrijedan čin. A zašto me to pitaš?


Zato sto si napisao "Ciljam recimo na homiće: podržavam i pozdravljam uvođenje registriranog partnerstva, ali da šetam dijete ulicom, a njih dvojica se hvataju za kite, volio bih da ih netko ispizdi. "

Ne shvacam zasto si hvatanje za kitu na javnom mjestu pripisao iskljucivo homicima, kad to cine i heteromici.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ROWEN
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.11.2006. 4:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Forever Defiant je napisao/la: ›
daniel-202 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Forever Defiant je napisao/la: ›
sramota... suzavac bacit... trebalo je tri-četiri bombe a ne suzavac!! A najzalosnije je sto je gazdin otac poginuo u ratu, a motiv za cajke je jednostavan-profit... i ko je tu lud?


dvije-tri bombe, i ti si mi hrvat???? što bi te bombe ubile ljude u Q clubu to ko jebe???


Ubijeno je i tisuću osječana od strane onih koji su tu glazbu izmislili, pa nikoga nije briga. Uostalom ono je bilo figurativno rečeno! A što se samog t-folka tiče-primitvna i glupa galama(to se ne može svrstat pod glazbu) za isto tako primitvne i glupe ljude.

U Osijeku se '91. branila Hrvatska, a danas je ovaj grad jedno od najjačih uporišta svega onoga što je u apsolutnoj suprotnosti prema bilo čemu hrvatskome... I to sve zahvaljujući raznoraznim debilima, počevši od Alena Borbaša te njegovih dupelizaca i beskičmenjaka koji ga slijepo slijede kao pačić patku.
POTPISUJEM NA KVADRAT!!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.11.2006. 7:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la: ›
Sorry, ali to je uobičajena predrasuda... A nema baš nikakve veze. Glupost i neukus su univerzalni, nisu rezervirani za Srbiju, Hrvatsku...
Tako i turbofolk.
Uvijek je postojao i mogao se čuti, ali to je bilo prirodno ograničeno sviješću javnosti o kvaliteti tog izričaja, o svemu što uz to ide... Danas je to etablirano kao zabava za friško stasalu "elitu"... ribe koje su jučer izkočile iz štale bez poda, uskočile u prvi blatnjavi BMW i za prvu ševu dobile krpu s potpisom "Prada".

Nemoj tako.... ti su ljudi pobornici multikulturalnosti, profinjeni znalci sa istančanim ukusom za lijepo.

Jel tako Rajus?

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.11.2006. 11:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Ne shvacam zasto si hvatanje za kitu na javnom mjestu pripisao iskljucivo homicima, kad to cine i heteromici.


To nije istina. Uzmi u obzir populaciju i ocitaj devijacije pa zakljuci tko je ipak malo privatniji, a tko dekadentniji.

Budi pošten. Da je heteroseksualnost tabu, a da se ja kao hetero borim za svoja prava među homićima, sigurno ne bih dopustio da me predstavljaju četrdesetogodišnjaci subotom ujutro golih guzica s mudima u lateksu... a majke sklanjaju djecu.
Ili recimo lfićfirići tipa Dorino koji na javnom skupu kaže: "Sigurno nam nije lako u državi u kojoj je 93% neobrazovano..." A od sigurnih batina dvjestotinjak okupljenih čuva ga 400 "neobrazovanih" policajaca.

U redu je boriti se za svoja prava, ali kad zagrizeš u hipokriziju, jebi se, moju podršku nećeš dobit.
U ostalom, jebeš akciju koja provizvede suprotan učinak.

Homoseksualne zajednice, kao i neke manjinske, rade posao u selfdestruct modu jer ne razumiju (a možda prirodno imaju malo razumijevanja) za sredinu u kojoj žive.
Žao mi je jer upoznam ljude homoseksualne orijentacije koji žive obične živote, a ograđuju se od te "estrade".

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: