Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Biciklistima upozorenja, a potom kazne od 300 kuna

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.07.2011. 8:14 
Naslov:  Re: Biciklistima upozorenja, a potom kazne od 300 kuna
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cruz031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Noelle je napisao/la: ›
ti si sigurno neki frustrirani drot (ali i oni imaju bar toliku naobrazbu da znaju razliku između č i ć, zato ostavi se latinskog i nauči bar svoj materinji) kojemu je događaj dana kad nekog unesreći jer sa svojom malom školom ima nažalost tu moć. ti nisi čak ni čoban. ti si metilj


Oprosti, jesam li se tebi obračao? Ne vidim tvoj nick/nadimak u svom postu. To što si se osjetio/la prozvanim je druga stvar.... Istina boli Wink Priznajem, ne ide mi gramatika Hrvackog jezika. Knjigu se ne sudi po koricama već po njenom sadržaju. Nemam lijepe korice ali sam zato sadržajno opsežan Very Happy


a nije ti fora cruz upadat ovdje na žustru raspravu sa tim hakerskim forama... Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Noelle
Offline
Ukupno postova: 34
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.07.2011. 8:49 
Naslov:  Re: Biciklistima upozorenja, a potom kazne od 300 kuna
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cruz031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Noelle je napisao/la: ›
ti si sigurno neki frustrirani drot (ali i oni imaju bar toliku naobrazbu da znaju razliku između č i ć, zato ostavi se latinskog i nauči bar svoj materinji) kojemu je događaj dana kad nekog unesreći jer sa svojom malom školom ima nažalost tu moć. ti nisi čak ni čoban. ti si metilj


Oprosti, jesam li se tebi obračao? Ne vidim tvoj nick/nadimak u svom postu. To što si se osjetio/la prozvanim je druga stvar.... Istina boli Wink Priznajem, ne ide mi gramatika Hrvackog jezika. Knjigu se ne sudi po koricama već po njenom sadržaju. Nemam lijepe korice ali sam zato sadržajno opsežan Very Happy




sadržajan si kao rola wc papira.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Cruz031
Offline
Ukupno postova: 244
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.07.2011. 10:09 
Naslov:  Re: Biciklistima upozorenja, a potom kazne od 300 kuna
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Noelle je napisao/la: ›
sadržajan si kao rola wc papira.


Ti znaš kako izgleda rola WC papira!? Šokiran sam! Shocked
Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
patak
Offline
Ukupno postova: 77
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.07.2011. 15:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

uskoro očekujmo zakon koji propisuje biciklistima da imaju obaveznu kutiju prve pomoći i registriranje i teh. pregled.
[/quote]
pa nebi bilo lose jer kad takav neki nadobudni biciklista uleti u vrata tvog ili tatinog skupog auta , a nije postivao znak stop i stao , kako mislis naplatiti stetu prika moj , gradanskom parnisom hahahah aj nebudi smijesan svuda u svijetu je to normalna stvar , a sto ako je bajs tehnicki neispravan kocnice mu nerade ili tak nesto i bum u auto jer se nije mogao zaustaviti .... Razmisli malo stavi se u poziciju pjesaka na kojeg je naletio jedan takav biciklista i polomio mu rebra ili u poziciju vozaca auta kojem se zabio u vrata i napravio stetu os par tisuca kuna e tada kad se i ako mozes staviti u takvu poziciju onda pisi to sto tu pises.. POZDRAV

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
patak
Offline
Ukupno postova: 77
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.07.2011. 15:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cruz031 je napisao/la: ›
Čita m i ne vjerujem! Upravo zbog takvih kao Anonymous akcija policije je prijeko potrebna! Ćoban ostaje ćoban ma koliko god se trudio prikazati urbanim*!


* Urban - od latinske rjeći Urbanus što u prevodu znaći - Gradski, uglađen,pristojan. Prema tome, Anonymous je sve samo ne URBAN!

bitno da si ti urban debilu jedan , dabogda ti se zabio neki kreten u auto i da ga nemos popraviti pa se onda javi tu sa svojom urbanoscu, anaplatit ces stetu znas kada NIKADA urbanisto

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
patak
Offline
Ukupno postova: 77
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.07.2011. 15:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la: ›
Opet Anonymous Smile

šta ja opet majku mu staru Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Noelle
Offline
Ukupno postova: 34
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.07.2011. 15:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hejteri ne spominjite više moje ime uzalud. palim ja odavde..zato vas moram sve skupa poslati u tristo lijepih pički materinih kako bi me admin obrisao iz ovog sranja jer se navodno ne može ugasiti profil. odite svi u kurac a admin prvi. bila sam i predugo fina. Twisted Evil

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.07.2011. 15:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Noelle je napisao/la (Pogledaj post): › hejteri ne spominjite više moje ime uzalud. palim ja odavde..zato vas moram sve skupa poslati u tristo lijepih pički materinih kako bi me admin obrisao iz ovog sranja jer se navodno ne može ugasiti profil. odite svi u kurac a admin prvi. bila sam i predugo fina. Twisted Evil

Šta se odmah ljutiš, pa ima još takvih. Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Cruz031
Offline
Ukupno postova: 244
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.07.2011. 16:49 
Naslov:  Re: Biciklistima upozorenja, a potom kazne od 300 kuna
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Noelle je napisao/la: ›
hejteri ne spominjite više moje ime uzalud. palim ja odavde..zato vas moram sve skupa poslati u tristo lijepih pički materinih kako bi me admin obrisao iz ovog sranja jer se navodno ne može ugasiti profil. odite svi u kurac a admin prvi. bila sam i predugo fina. Twisted Evil

Ispričavam se ako sam te uvrijedio. To je bila obična šala i nije mi bila namjera izazvati ovakvu reakciju. Mir Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.07.2011. 17:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cruz031 je napisao/la: ›
Noelle je napisao/la: ›
ti si sigurno neki frustrirani drot (ali i oni imaju bar toliku naobrazbu da znaju razliku između č i ć, zato ostavi se latinskog i nauči bar svoj materinji) kojemu je događaj dana kad nekog unesreći jer sa svojom malom školom ima nažalost tu moć. ti nisi čak ni čoban. ti si metilj


Oprosti, jesam li se tebi obračao? Ne vidim tvoj nick/nadimak u svom postu. To što si se osjetio/la prozvanim je druga stvar.... Istina boli Wink Priznajem, ne ide mi gramatika Hrvackog jezika. Knjigu se ne sudi po koricama već po njenom sadržaju. Nemam lijepe korice ali sam zato sadržajno opsežan Very Happy


Obračao ti ide s mekim ć.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.07.2011. 18:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

danas vozim po promenadi, a reklame od kafiće na pola biciklističke staze... a onoga tko je odredio širinu staze na pješačkom mostu treba objesiti

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.07.2011. 18:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la (Pogledaj post): › danas vozim po promenadi, a reklame od kafiće na pola biciklističke staze... a onoga tko je odredio širinu staze na pješačkom mostu treba objesiti

Nisu oni krivi što su nestručni i što su biciklisti smotani.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
BIciklista
Offline
Avatar

Ukupno postova: 11
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.07.2011. 21:57 
Naslov:  Re: Biciklistima upozorenja, a potom kazne od 300 kuna
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sutra baš namjerno idem provocirat Exclamation
Već mi ih je pun k**** što sve rade s nama biciklistima, ovima nevalja kad smo na cesti, ovima nevalja kad smo na stazi pa im onda smeta što im uzimamo od staze (onih bijednih 10 cm).... dajte ljudi priberite se, shvatite da niste sami na svjetu i da nemožete letat okolo ko muve bez glave Exclamation

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmen v.n.o.
Offline
Ukupno postova: 1
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.07.2011. 9:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

treba kaznit ok.ali jel neko platio kaznu za crvenog fiću.Udubili su mu krov,pa to je spomenik. roditelji puštaju djecu da skaču po njemu.treba im oduzet djecu,ne znaju odgajat djecu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.07.2011. 23:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

darkmen v.n.o. je napisao/la (Pogledaj post): › treba kaznit ok.ali jel neko platio kaznu za crvenog fiću.Udubili su mu krov,pa to je spomenik. roditelji puštaju djecu da skaču po njemu.treba im oduzet djecu,ne znaju odgajat djecu.


Juče sam tamo prolazio..nisam amijeti ništa..nemoš vjerovat kakvih sve debila ima....tvarno danas svakakvih roditelja ima..a i dječurlije...ko stoka smo.. Evil or Very Mad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: