Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Policija krenula u “lov” na bicikliste

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.05.2011. 17:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

muka mi je više od biciklista koji se vozikaju po kolniku kakogod im trenutno prdne,najčešće neoznačeni i neosvijetljeni,skreću naglo bez znaka,klate se i tandrkaju polutrijezni i potpuno nesvjesni opasnosti koju predstavljaju za sebe i druge.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Coca Cola
Offline
Avatar

Ukupno postova: 394
Lokacija: n'djamena
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.05.2011. 18:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la: ›
muka mi je više od biciklista koji se vozikaju po kolniku kakogod im trenutno prdne,najčešće neoznačeni i neosvijetljeni,skreću naglo bez znaka,klate se i tandrkaju polutrijezni i potpuno nesvjesni opasnosti koju predstavljaju za sebe i druge.
To ti isto vrijedi jednako i za aute i motore itd.. svi krse zakon samo sto auti,motori i pjesaci imaju bolje uvjete vise ceste i nogostupa dok biciklisticke staze ne pokrivaju svaku ulicu i u tome je problem i onda uvijek biciklista smeta jer je u tudjem teritoriju a negdje moraju proci pa su vecinom smetalo na cesti i razlog zivciranja.. al sve bi to bilo ok kad bi svaka ulica odnosno cesta u ulici ima 1m izdvojeno za biciklistu.. a sto se tice kulture toga nema ni u pjesaka ni u vozaca bilo kakvog prjevoznog sredstva..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
studenac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 238
Lokacija: Slavonija
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.05.2011. 19:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la (Pogledaj post): › muka mi je više od biciklista koji se vozikaju po kolniku kakogod im trenutno prdne,najčešće neoznačeni i neosvijetljeni,skreću naglo bez znaka,klate se i tandrkaju polutrijezni i potpuno nesvjesni opasnosti koju predstavljaju za sebe i druge.

I meni od takvih kao ti što ne vide dalje od nosa..., staza ima što je za pohvalu... ALI... kad bi sa malo vozao po njima vidio bi da je puno više pješaka po njima nego biciklista po pješačkim, a da ne govorim o automobilima.... kad se budeš vozao po njima češće onda piši što želiš... ako nigdje drugdje malo provozaj se po Gundulićevoj i šetalištu pa ćeš znati o čemu pišem... po tvom jedino im ostaje ovo :Vjestica

_________________
Dok je ovaca bit će i šišanja. osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Hadzo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 27
Lokacija: Zagreb, Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.05.2011. 23:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja kad sam biciklist jebem mater pješacima i vozačima, kad sam u autu pješacima i biciklistima a kad pješačim onda vozačima i biciklistima... Smile Smile Smile To je prometna kultura kod nas...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Futile Existence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.05.2011. 23:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

plahutarka je napisao/la: ›
a da možda, za promjenu, malo rade pravi policijski posao?!?


Upravo tako. Doduse ja osobno nisam vecih sranja imao iako stalno pitaju za svjetla. A cijeli jebeni grad osvjetljen. Ma mars.

Zafalilo para u gradskom proracunu pa se zajebava ljude. Jeste, evo prslukom cu se vozit ko najveci kreten.

_________________
Of my past, there remained only a heavy ruin,
Finally allowing my cold self to breath in.
Of my plans of a slow succumbing,
Silent smokes were now escaping, from their ashes dying.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Futile Existence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.05.2011. 23:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la: ›
muka mi je više od biciklista koji se vozikaju po kolniku kakogod im trenutno prdne,najčešće neoznačeni i neosvijetljeni,skreću naglo bez znaka,klate se i tandrkaju polutrijezni i potpuno nesvjesni opasnosti koju predstavljaju za sebe i druge.


Kada ima biciklisticke, uvijek sam na njoj. Kada je NEMA i kada je plocnik uzak i pun pjesaka, sto bi ja onda trebao napravit?

_________________
Of my past, there remained only a heavy ruin,
Finally allowing my cold self to breath in.
Of my plans of a slow succumbing,
Silent smokes were now escaping, from their ashes dying.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anastazija
Offline
Ukupno postova: 689
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.05.2011. 7:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Futile Existence je napisao/la (Pogledaj post): ›
Zafalilo para u gradskom proracunu pa se zajebava ljude. Jeste, evo prslukom cu se vozit ko najveci kreten.

Ne, nego u državnom.
Futile Existence je napisao/la: ›
Kada ima biciklisticke, uvijek sam na njoj. Kada je NEMA i kada je plocnik uzak i pun pjesaka, sto bi ja onda trebao napravit?

Voziti kolnikom kako je zakonom propisano?
Hadzo je napisao/la: ›
Ja kad sam biciklist jebem mater pješacima i vozačima, kad sam u autu pješacima i biciklistima a kad pješačim onda vozačima i biciklistima... Smile Smile Smile To je prometna kultura kod nas...

osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.06.2011. 21:27 
Naslov:  Re: Policija krenula u “lov” na bicikliste
Citirajte i odgovorite[Vrh] 



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: