Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Utrka predsjedničkih kandidata [izbori 2009/2010.]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.12.2009. 0:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

morgan je napisao/la (Pogledaj post): › ovdje se bira osoba koja će predstavljati ovo čudo od naše zemlje

Tako je, upravo se o ovome radi (iako je predsjednik u europskim državama, izuzev Francuske, manje-više marginalac). Upravo zato mislim da je Bandić malo bolji izbor jer bi se bolje i više borio za interese Hrvatske po bijelom svijetu, nego "niti-smrdi-niti-miriše-Josipović".

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 29.12.2009. 7:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[uklonjeno] vidiš..opet ne znaš značenje riječi... (ne)voljet ercegovce nije isto što i mrzit, panj nije isto što idijot itd.
Bandić bi se borio za interese RH, na kojem jeziku... službena himna EU neka ganga?
I prije usporedbe RH i Fra..malo čitat..jel... parlamentarizam vs. semiprezidencijalizam.... I nije samo u Fra.. prvi polupredsjednički susatv na svijetu je bila Finska... neki oblik(ne kao FRA) ima Island, Austrija itd.. al je praksa parlamentarna... u bit.. čemu tebi pravit razliku..

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.12.2009. 15:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 29.12.2009. 17:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moj glas ce dobiti Bandic (dobio ga je i u prvom krugu), unatoc svim njegovim nedostatcima smatram ga daleko jacim kandidatom od Josipovica koji se nedavno pojavio na sceni i koji je nabiflo nekih svojih 10 recenica i sranja o pravdi i sad idemo kao po pobjedu a u biti jasno je da je on pijun Milanovica sto ce se sigurno i dokazati uskoro...

iskreno nevjerujem da ce Bandic pobjediti jer dobio je duplo manje glasova u prvom krugu i tih 300k je tesko nadoknaditi ali uvijek treba postojati nada

Bandic nista izgubit nemoze, gradonacelnik je i ostat ce a SDP (kojem sam bio sklon ali zbog loseg vodstva Milanovica vise nisam) ako neizaberu Josipovica kojim slucajem za presidentea ce dozivjeti veci debakl nego HDZ i jos ce se jednom dokazati da je Milanovic najslabija karika stranke koja nije u stanju dobiti utakmicu kada mu njegov protivnik (ovdje mislim na hdz ne bandica) servira sansu za sansom ali on nema snage i hrabrosti zapucati prema golu

_________________
http://slavonija-baranja.net
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.12.2009. 18:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la: ›
[jer bi se bolje i više borio za interese Hrvatske po bijelom svijetu,

kako i kojim sredstvima kad ono najosnovnije ne poznaje a to je jezik. ok, može se naučiti al u Evropi ne pali odvođenje na janjetinu, pogodovanje u poslovima kao kod nas tako da su mu ruke po tom pitanju malo vezane.jedino rješenje mu je gomila dobrih savjetnika a njemu preostaje samo figuriranje što ga sigurno neće zadovoljiti jer ima velike političke apetite.

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.12.2009. 18:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la: ›
Upravo zato mislim da je Bandić malo bolji izbor jer bi se bolje i više borio za interese Hrvatske po bijelom svijetu, nego "niti-smrdi-niti-miriše-Josipović".


Ja isto mislim da će Bandić bolje predstaviti Hrvatsku svijetu: cosa nostri, ruskoj i albanskoj mafiji, kineskim trijadama, a možda i jakuze počnu ulagati u 'biznis' u rvatcoj, tko zna?
Već nosimo epitet države kojom vlada mafija, a što će tek reći kada mafija dobije vojsku i obavještajnu službu?
Bit ćemo najjači, mi rvati!

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fred
Offline
Ukupno postova: 127
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.12.2009. 19:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
Ja isto mislim da će Bandić bolje predstaviti Hrvatsku svijetu: cosa nostri, ruskoj i albanskoj mafiji, kineskim trijadama, a možda i jakuze počnu ulagati u 'biznis' u rvatcoj, tko zna?
Već nosimo epitet države kojom vlada mafija, a što će tek reći kada mafija dobije vojsku i obavještajnu službu?
Bit ćemo najjači, mi rvati!


Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.12.2009. 22:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Oke, i sam sam napisao da je Bandiću mana što ne zna engleski.
Ali isto tako, može kod Mesića na instrukcije. On je inače nadaleko poznat profesor engleskoj jezika Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Prezentirao nas je po svijetu svih ovih 10 godina na tečnom engleskom Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 30.12.2009. 8:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mesić nikada nije rekao da zna engleski..Banderas se čak ljuti što mi ne znamo da on zna...

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.12.2009. 16:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

po meni će Josipović ovako bezličan privlačiti manje pažnje i i zazivati manje nervoze nego Bandić sa svojim ispadima.
zgodan članak,pročitajte si


_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RKL
Offline
Avatar

Ukupno postova: 226
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.12.2009. 16:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zanimaju me kakvi će rezultati biti u Osijeku. Bit će koliko-toliko dobar pokazatelj koliko ljudi zapravo stoji uz HDSSB koji želi Bandića.
Moje predvidjanje, ujedno i želja; nadam se da Bandić neće dobiti niti trećinu ukupnih Josipovićevih glasova.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 30.12.2009. 16:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa pogledaj kolko je u prvom krugu Banderas dobio u Os... Josipović ga je nadmoćno potukao..pa nek on glanca cipele koje se sjaje k'o jaja u pesa... by milan bandić

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.12.2009. 16:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kao što sam u jednom postu već napisala, na 1. izborni krug nisam išla, ali na 2. ću zasigurno otići. Glasat ću za Josipovića. Iako ne znam puno o njemu, čovjek mi izgleda daleko ozbiljnije i staloženije od El Bandinja. Ne volim politiku, zato neću ni puno pisati ni komentirati, ali nema šanse da bi moj glas dobio Banderas.

Bilo tko pametan može vidjeti da je on jedan cirkusant i zamislite da taj netko vodi državu, tko priča svakakve gluposti, kao običan seljak, ne razmisli ni jedamput, a kamoli dvaput prije nego nešto bubne i ostane živ. Mesić mi se naspram Bandinja čini više ok, iako nisam baš velika ljubiteljica ni njega, ali Bandić...Hehe osijek031.com smile

Ne znam, da nije El Bandinjo ubrao toliko glasova jer je ljudima dijelio sokove u bocama koje su mogli prodati, pa ih je 'kupio' povratnom ambalažom (za male pare) ili ljudi nisu dovoljno pametni da razluče što je dobro, a što ne...veš puše ono što im XYZ kandidat da dvije kobase i odmah je on njihov idol! Moš si mislit! I to pogotovo oni stariji ljudi, koji baš previše i ne upotrebljavaju mozak, već im je bitno da ima netko da pišljivu jeftinu kobasu iz Konzića i lako ih je podmititi. Ovime ne želim nikoga vrijeđati, ali koliko sam dosat vidjela, tako je...

I da malo skrenem s teme...da sam ja nekakva kandidatkinja za neku stranku/predsjednicu, nema šanse da bih tolike silne pare spucala na samopromoviranje. Bolje da se taj novac uloži za obnovu i izgradnju bolnica ili da se da siromašnima, pa da vidiš onda kako će te ljudi poštovati. A ne kupovati glasove kobasicama, sokovima, ili pevaljkama...i trošiti silne novce na samopromociju na TV-u i hvaljenja samog sebe, na mega plakate i koješta...pomozi onima kojima je pomoć potrebna, pa će se lijepa gesta pohvaliti i zasigurno isplatiti! Wink

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 30.12.2009. 17:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la (Pogledaj post): › ...da sam ja nekakva kandidatkinja za neku stranku/predsjednicu, nema šanse da bih tolike silne pare spucala na samopromoviranje. Bolje da se taj novac uloži za obnovu i izgradnju bolnica ili da se da siromašnima, pa da vidiš onda kako će te ljudi poštovati. A ne kupovati glasove kobasicama, sokovima, ili pevaljkama...i trošiti silne novce na samopromociju na TV-u i hvaljenja samog sebe, na mega plakate i koješta...pomozi onima kojima je pomoć potrebna, pa će se lijepa gesta pohvaliti i zasigurno isplatiti! Wink


marketing ti je danas mocan, marketing ti prodaje svaki proizvod marketing je alfa i omega uspjeha... iako tvoja gesta/potez imaju smisla, tesko da bi s njima ista ucinila barem u svoju korist. mislim da je VŠ Ožbolt radila nesto takvo u svojoj sadasnjoj kampanji, pa smo vidili kako je prošla (barem je tako nesto rekla da je novce donirala ljudima umjesto da se vrti po TV-u milion puta...)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 31.12.2009. 9:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ono jučer na HRT/NovaTV je bilo žalosno... Bandićev nastup... osipović je 2 puta nešto odovarao..al malo na brzinu pa je neke pojmove pobrkao..ali se sam ispravio..tak da ono... mislim ne može čovjek govorit 1h bez greške( određene se uvažavaju i Bandiću..jel)..
Al Banderas je cijelo večer govorio premijerCi Kosor,kamali( valjda kamoli), teško smeten...4-5 puta je rekao da nije čuo pitanje, jdnom mu je Bago tumačio pitanje(oko odlikovanja Kosorke)...ono oko poznavanja engl. je bilo smiješno... znači samo prof. trebaju znati jezike?
e,da.... Bandić nije čitao Ustav RH... nema šta on sazivat sjednice vlade... to su ga ispravili jučer 4 puta..pa je na neku muljažu pokušao spasit stvar... On sebe oslovljava sa GOSPODIN BANDIĆ , kada priča o sebi.... Govori Josipoviću da je čovjek iz knjige, ja bih ga pitao koje knjige...zanimljiv bi bio odgovor... Iako ne volim Bandića, ukoliko taj dio oduzmem, objektivno... Bandić jučer sebe nije uvjerio da glasuje za GOSPODINA BANDIĆA

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: