Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Utrka predsjedničkih kandidata [izbori 2009/2010.]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Callistemon
Offline
Ukupno postova: 572
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.12.2009. 13:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

padobranac je napisao/la (Pogledaj post): › sto je bilo bilo je..sad treba birati manje zlo..tj manju sramotu..


razmislite samo kakvu poruku saljemo EU i svijetu izborom Bandica za predsjednika!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.12.2009. 13:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...@BrickTop, samo mi objasni kakve veze ima što je Josipović agnostik?????

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.12.2009. 13:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

to se i ja pitam... a kontam.....

KATOLIK I RVAT MORA BITI... agnostik..ma fuj... taj ne vjeruje u SVETU CRKVU KATOLIČKU... mora da je loš čovjek..još i ezdepeovac....ufffff.... znači nema sliku poglavnika..uffff

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.12.2009. 13:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...@BrickTop, samo mi objasni kakve veze ima što je Josipović agnostik?????

Pa ima, kako ne bi imalo veze. Mi smo (na papiru) katolička država, gdje se skoro 90% građana izjašnjava vjernicima. Na kraju krajeva, i predsjednička prisega završava riječima "Tako mi Bog pomogao". Meni osobno nije pravo da čovjek čiji svjetonazor nije kao u ostalih 90% sunarodnjaka bude predsjednik svih Hrvata.

@DonQuijote: pa trudio sam se dati neko svoje viđenje ta dva kandidata i stvarno u ovoj situaciji i izboru, odlučiti između dva manja zla. Jednostavnim riječnikom, na kraju mi se izbor svodi na to da je jedan ljevičar, a drugi desničar i moj glas uvijek ide desnici i to je to.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.12.2009. 13:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la (Pogledaj post): › to se i ja pitam... a kontam.....

KATOLIK I RVAT MORA BITI... agnostik..ma fuj... taj ne vjeruje u SVETU CRKVU KATOLIČKU... mora da je loš čovjek..još i ezdepeovac....ufffff.... znači nema sliku poglavnika..uffff

Frende, skini se sa tih tabletica, vidiš da ti loše bude od njih.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.12.2009. 13:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

frende...... ahahaha... ti si vicomat???
mi katoločka zemlja, 90% na papiru da... zašto je Crkva protiv izbora kome ćeš uplatit dio svog poreza ( kau u D).jer znaju da nema 20% vjernika u RH...

MI SMO SEKULARNA DRŽAVA...al ti ne znaš što je to..očito..
ja mislim da je tvoj problem što ne piješ tablete...

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.12.2009. 13:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...aha, znači ako je katolik/vjeronik/whatever - dobar je predsjednik?...a ako nije, fuj odvratno - jer nije kao 90% Hrvata????....
...opet se vrtimo u istom začarom krugu politike i vjere.....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.12.2009. 14:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ti ne kontaš.... to je mentalitet krapinskog praprapra čovjeka .. nekima je i dalje 11. stoljeće... kakvo 21.

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.12.2009. 14:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la: ›
@DonQuijote: pa trudio sam se dati neko svoje viđenje ta dva kandidata i stvarno u ovoj situaciji i izboru, odlučiti između dva manja zla. Jednostavnim riječnikom, na kraju mi se izbor svodi na to da je jedan ljevičar, a drugi desničar i moj glas uvijek ide desnici i to je to.

da, na to se svodi, to i jest najgore. na stranu to što bandić nije zapravo ni ljevičar ni desničar, briga njega za to, on će se prikloniti tamo gdje bud vidio svoju korist. nema ti kod njega ideala, kakvi god oni bili.

žalosno je to što ti stavljaš na stranu sve argumente i ljudske kvalitete i svodiš na to na koju je stranu netko načelno orjentiran. vjerujem da bi ti isto napravio i da je umjesto josipovića neki kvalitetniji kandidat, svejedno bi ti na kraju bilo važno samo tko je ljeviji, a tko desniji. mada bi ti, kao nekom desničaru, zapravo trebao biti bitan boljitak hrvatske, pa i pod cijenu toga da je ljevičar na čelu.

no, u hrvatskoj politici slobodno možemo etikete "lijevo" i "desno" okačiti mačku o rep, sudeći prema programima i djelovanju stranaka i međusobnom koaliranju do kojeg nikad (pa ni onda) ne bi moglo doći negdje gdje ljevica i desnica imaju neku težinu i vjerodostojnost.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.12.2009. 15:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...aha, znači ako je katolik/vjeronik/whatever - dobar je predsjednik?...a ako nije, fuj odvratno - jer nije kao 90% Hrvata????....
...opet se vrtimo u istom začarom krugu politike i vjere.....

"Fuj odvratno"?? To sigurno nisu moje riječi, molim lijepo. I ne znam što si se ti sad toliko uhvatila mog osobnog mišljenja i stava da je IZMEĐU OSTALOG, Josipović agnostik. Dakle, nabrojao sam još nekoliko stvari zašto mislim da je Bandić ipak manje loš (meni osobno) od njega. Forumaš audiworld jezikom mržnje se obrati prema svim Hercegovcima (s kojima, usput rečeno, nemam nikakve veze) i kaže da namjerno neće glasovati za Bandića samo njima u inat i to je valjan argument i vrhunac civilizacije, 25. stoljeće kurac-palac, a ja sam s druge strane praprapračovjek... dajte ljudi o čemu vi pričate??

@DonQuijote: da je kod nas ljevica i desnica ono što je to u normalnom svijetu, onda bih se i složio s tobom i birao doslovno kvalitetnijeg kandidata, bez obzira na politički svjetonazor. Ali, nažalost, to kod nas nije slučaj. Kod nas ljevica, a bogami i desnica imaju neke sasvim drugačije karakteristike (ne da mi se sad nabrajat) i ja u ta dva pola biram uvijek desnu opciju, a Bandić definitivno više pripada njoj.
Kao što rekoh, Josipović vjerojatno je pametniji i obrazovaniji od Bandića, ali je li to dovoljan argument da bi on bio bolji predsjednik? S takvim karakterom, tj. osobnošću kuhinjske krpe? Ne znam baš.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 28.12.2009. 18:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la: ›
Hmmm...
Bandiću na dušu idu jedino te silne afere. ALI, (to je i on sam nekoliko puta napominjao), zar je moguće da on već ne bi kazneno odgovarao za to sve da je zaista kriv? I to u doba kada redom padaju ministri i kada se (kao nikada do sad) otkrivaju afere i malverzacije? Tko njega štiti onda? Pa ni saborski imunitet nema. Zašto onda ne odgovara, ako je pun afera? Uostalom, ti svi silni napadi i dolaze od SDP-a (što je uopće i nepotrebno komentirati zašto baš od njih i zašto baš SADA).
Tako da bih mu ja jedino uzeo kao manu što je, ajmo reći, seljačina u neku ruku, a to se najviše očituje u tome da ne zna riječ engleskog složiti. To je velika mana za čovjeka koji želi biti predsjednik jedne države. Nadalje, većeg demagoga dugo nisam imao prilike slušati i gledati.

Što se pak Josipovića tiče, u tome čovjeku vidim sve ono što ja osobno ne želim biti - dosadni, beskrvni bezveznjaković. K tome je još i agnostik, uveo ZAMP, a da ne govorim da je imao i prste u optuživanju naših generala u Haagu (makar on to sad pokušava umanjiti).
Pametniji je i školovaniji od Bandića, to da. Je li mu to dovoljno da bih mu osobno dao svoj glas, nije. Glasat ću za Bandića, makar je i on loš.



zbog ovakvih likova ću ipak izaći na izbore,moj Kajin nažalost nije mogao protiv ovih nakaradnika, al će zato Josipović dobiti moj glas...

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.12.2009. 18:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ti si stvarno panj... nauči prvo značenje riječi pa piši.. ja ne volim ercegovce..nisam rekao da ih mrzim.. to što ti nemaš što meni komentirat pa onda izmišljaš to je tvoj problem...

lega.. UPISUJ ti dalje... ja ne ću glasovat za Bandića jer je al capone... hercegovac i primitivac... kopa nos u javnosti, pijan bježi s mjesta nesreće..to je predsjednik?? jospiović nije dobar jer je agnostik i jer je na strani carle del ponte? strašno..neki podatak 90% rvata katolici..de molim te...

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dr. zoidberg
Offline
Avatar

Ukupno postova: 643
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.12.2009. 18:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jebe mi se sad treba birat bandića kad ga mutavi narod hoće onda će ga i to dobiti, bar ću se smijati 5 godina bio bi gori od busha.

_________________
I have come here to chew bubblegum and kick ass...and I'm all out of bubblegum.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.12.2009. 19:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la (Pogledaj post): › ti si stvarno panj...

Ti si idiot Rolling Eyes možemo tako do sutra.
audiworld je napisao/la (Pogledaj post): › nauči prvo značenje riječi pa piši.. ja ne volim ercegovce..nisam rekao da ih mrzim.. to što ti nemaš što meni komentirat pa onda izmišljaš to je tvoj problem...

Kakvo značenje riječi? Šta buncaš? Ne moraš doslovno napisati da ih mrziš, tvoji postovi dovoljno govore o tvom stavu prema njima. I šta bih ja tebi trebao komentirati više? Sve sam iskomentirao. Ako ti sa tim svojim stavovima misliš da si doživio vrhunac civilizacije i ljudskom poretka, da si u 25. stoljeću, neka ti bude, glasuj i za Josipovića, nigdje nisam rekao da ne glasuješ. Iznio sam samo svoj stav da ja neću.

Još jednom ti ponavljam, Josipović je imao prste u sastavljanju optužnica protiv naših generala i ustvari, blago je reći, da je bio na strani Carle. To što se ti ne sjećaš nekih stvari ili što on sad svira drugačije, to je drugi par rukavica.
Također još jednom; što se tiče Bandićevih afera, eto, ravna ti cesta i put, odi do policije, suda pa i novinara, podastri dokaze. Što čekate? I ti, i Milanović i ostali pametnjakovići? Da Bandić dobije predsjednički imunitet i bude nedodirljiv? Tjebote Rolling Eyes
Što se tiče kopanja nosa i Bandićevog primitivizma, tu mu nema opravdanja.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.12.2009. 19:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ono što brick vam želi reći je da bi više volio da ga bandić oplete lopatom nego josipović knjigom.
ono što ti većina ovdje @brick želi reći je da je bolji izbor čovjek koji je obrazovan,kulturan,elokventan nego prikriveni diktator sa kojim se možeš raspravljat kao sa piljaricom.ovdje se bira osoba koja će predstavljati ovo čudo od naše zemlje pa ako želiš da te u svijetu na spomen Hrvatske prepoznaju po jednom bandiću...lijep izbor.možemo li sad na osnovu tvog izbora zaključiti da si poput bandića?

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: