Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



jesu li godine problem?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Bentena
Offline
Avatar

Ukupno postova: 224
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.09.2008. 17:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nisu godine problem.Ljudi jesu...hehehe...

_________________
Jel' se smije tu spomenuti ime proizvodjaca omiljene mi cokolade u europskim krajevima?Znam,o u/okusima se kao ne raspravlja...al' ***** EXCELLENCE 99% CACAO je ocaravajuce odlicna...Smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dog
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.09.2008. 16:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mislim da nakon 25 sve granice nestaju,bar što se tiče godina.....5,6 god je najmanji problem..samo treba sjesti sam sa sobom i odlučiti,želim li to???? i imam li hrabrosti probati....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 29.09.2008. 19:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jesu li godine problem?

ne nužno.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hyppolita
Offline
Avatar

Ukupno postova: 306
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.09.2008. 19:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koliko su godine bitne, toliko si čovjek može stvoriti da budu nebitne tj. problem!

_________________
Uvijek mi navuće osmijeh sunce moje malo ...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.09.2008. 19:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bentena je napisao/la (Pogledaj post): › Nisu godine problem.Ljudi jesu...hehehe...


upravo tako Wink

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jasnica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 159
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.09.2008. 8:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sve zavisi od osobe i kako se tko nosi s tim godinama. .

_________________
He who dares, wins. osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.10.2008. 8:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pumpkin je napisao/la: ›
npr. jedan lik od 50 god. ima "klinku" od 23, papa viagru, i stalno nešto ne štima, stalno kuka... Pa što je očekivao? Njegova kćer stara je jednako kao i cura

Hm, da, to je i meni too much.. Ja se stvarno smatram super liberalnom osobom, i sama sam imala ''nešto'' s likom koji je bio 10 godina stariji od mene, nisam nikad osjetila razliku u godinama, a i on sam se uvijek isčuđavao kako se dobro slažemo, unatoč toj razlici.
Ali kad vidim neki par, i kad mi padne na pamet rečenica-mogla bi mu biti kćer- onda mi je to malo neshvatljivo, i jednostavno neprirodno. Ma super će neka cica sa 23 ostati sa ovim od 50. Možda neko vrijeme to i bi funkcioniralo, ali kad-tad bi razlike u razmišljanjima (ona je mlada, svašta bi još probala, vidjela svijeta, eto nije još spremna da se skrasi, a on matori, dosta mu zajebancije) preuzele glavnu riječ u vezi. Ja imam 25, i volim starije dečke, ali si jednostavno ne mogu zamisliti da bi bila s nekim tko je star kao moj tata.

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MikeLowrey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 27
Lokacija: Philadelphia
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.10.2008. 8:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia je napisao/la: ›
Ja imam 25, i volim starije dečke, ali si jednostavno ne mogu zamisliti da bi bila s nekim tko je star kao moj tata.
A ako je on, recimo na razini 25-ogodišnjaka i totalno neopterećen godinama? I još, recimo obdaren, uz to što je iskusan stari jebač? Nije broj godina koje čovjek nosi na grbači mjerilo njegove nazovimo to zrelosti ili načina života... Nisu svi sa 50 godina matori polu-mrtvaci umorni od posla i života....

_________________
My shit always works sometimes!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.10.2008. 9:21 
Naslov:  Re: jesu li godine problem?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Imam jednog divnog prijatelja koji živi u New Yorku zadnja dva desetljeća i nedavno je posjetio svoj rodni kraj. Da ne znam da ima 42 godine, mu nikad ne bih ni dala. Mogu se zamisliti biti sa tako očuvanim inteligentnim muškarcem, zašto ne? No, ne privlači me, simple as that. Uvijek sam voljela mlađe muškarce i opet sam sa jednim takvim. Tako da u mojem slučaju godine nisu problem, dok se čovjek zna nositi sa svojim godinama. Svaki dan viđam po gradu otromboljene vršnjake, zako da i zrele godine imaju svoje prednosti ukoliko je čovjeku stalo do samog sebe. A kad sebe voliš najviše i kad se poštuješ će i drugi to primjetiti. Nije ni fizička ljepota toliko važna, već stav.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
set96
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.10.2008. 14:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

samantha je napisao/la: ›
evo ovako... postoji jedan mali, malicni problem...pa ako imate pametnog komentara voljela bih da mi kažete svoja iskustva u vezi toga! da li su godine stvarno toliki veliki problem ili su godine samo brojka? Rolling Eyes mislim na razliku u godinama, jer iz mog iskustva bile su problem... Crying or Very sad


nije problem ako se osobe dobro slažu. imam osobno iskustvo. razlika je 12 god i sve je OK,ako su oboje dovoljno zreli u glavi

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Ng0Ce1VICp8
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: