Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



jesu li godine problem?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Delfin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 505
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.06.2008. 0:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sa mnom u skolu je isla cura koja je imala 15 god a decka od 25god, svi su joj govoroli da pazi, da to prekine, cak je isla i na razgovore s pedagogom. a danas 10god poslije oni su u braku i imaju dijete. nije ih bilo briga sta drugi kazu.
dobro znam da je ovo iznimka.
opcenito mislim da godine nisu vazne a onog trena kad postanu problem to se lako rijesi sa prekidom.

_________________
...MOJ OSIJEK PUN JE SUNCA... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
imart314
Offline
Ukupno postova: 49
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.06.2008. 21:33 
Naslov:  Re: jesu li godine problem?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lugar je napisao/la (Pogledaj post): ›
imart314 je napisao/la (Pogledaj post): › ako je za jednu noć nije problem


Sorry, al s ovim se ne bih složio...
Znači li to da veza nikako ne dolazi u obzir uslijed razike u godinama dok najobičnije jebavanje odobravaš?
neodobravam ništa već kažem ako je seks na brzinu da godine ne bi trebale biti problem

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.06.2008. 23:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

netko opravdava svoju savijest... Very Happy

_________________
"si quid novisti rectius istis, candidus imperti; si nil, his utere mecum."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
imart314
Offline
Ukupno postova: 49
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.06.2008. 23:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pitam se tko je taj što opravdava svoju savjest Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
deer_hunter
Offline
Avatar

Ukupno postova: 478
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 13.06.2008. 14:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

godine nisu problem sve dok ti ne krenu boleštine i sveopća slabost, a senilnost i impotenciju da ne spominjem osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eldiablo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 713
Lokacija: so high
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.06.2008. 23:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

deer_hunter je napisao/la (Pogledaj post): › godine nisu problem sve dok ti ne krenu boleštine i sveopća slabost, a senilnost i impotenciju da ne spominjem osijek031.com smile



a sirocic Wink kad vec prije? pa jos si mlada Laughing Laughing Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
obyzouth
Offline
Avatar

Ukupno postova: 139
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.07.2008. 18:56 
Naslov:  Re: jesu li godine problem?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mislim da je najvažnije biti slobodan i otvoren. Time smo sposobniji donijeti odluku koju smatramo boljom za sebe, a ne za ostale kojih se ona ni ne tiče.


Život je jedan-sada, ovdje-Carpe diem!!!

Svi oni koji traže izgovore bilo kakvog tipa, pa tako i razlike u godinama, ne znaju se opustiti i uživati, tvrdim da se čak i ne vole osijek031.com smile (samo da se razumijemo-pedofilija i nekrofilija ne dolaze u obzir).

Kada sam imala 17 bila sam s tipom od 27 (8 dana, koliko sam izdržala njegovo "ozbiljno" ponašanje), sada imam 33 i s tipom sam koji ima 26, zajedno smo preko 2 godine-koliko će trajati, uopće se ne opterećujem, bitno mi je da dokle god sam s nim na istoj valnoj duljini i dok rezoniramo, apsolutno me ne zanimaju komentari okoline.
Svako ima svoju mjernu jedinicu normalnosti, nenormalnosti i da brijem što će drugi bla, bla, bla, pa već davnih dana bih završila na psihijatriji zbog svih silnih "nenormalnih" odluka u svom životu. Bitno je da je čovjek načistu sam sa sobom.

_________________
I do it because I can. I can because I want to. I want to because...Anonymous said I couldn't!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.07.2008. 3:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma godine nisu nikad bile problem.... bitno je imati volje.....sve je ostalo sporedno sasvim....

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.07.2008. 9:20 
Naslov:  Re: jesu li godine problem?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne znam, kad bolje razmislim i jesu problem... Ja sam deklarirani pedofil i koliko se mogu sjetiti sva ta čeljad što se meni sviđala se mene bojala. Zašto, ne znam.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.07.2008. 3:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

trenutno sam u vezi sa jednom lijepom, dobrom, ispravnom, slatkom, pravednom .... uglavnom... sve naj naj Cool.... djevojkom koja je starija od mene točnom 516 dana ili 17 mjeseci ili godinu dana i pet mjeseci... i uopće se ne osjeti razlia u godinama... štoviše... čak se i sam iznenadim kada me netko pita koliko godina ima... stvarno nisu bitne godine...

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 13.07.2008. 6:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

... je napisao/la: › djevojkom koja je starija od mene točnom 516 dana ili 17 mjeseci ili godinu dana i pet mjeseci... i uopće se ne osjeti razlia u godinama...

Nekako sumnjam da je autor teme mislio na tako malu razliku u godinama.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.07.2008. 8:19 
Naslov:  Re: jesu li godine problem?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kako god, ovisi o samim osobama i parovima, nema pravila, ali obično uvijek postoji nekakvo ali...
Sjećam se kad sam bila srednjoškoljka, onda mi se većina dečkića mojih godina činila djetinjasta, i uvijek mi je bilo ok biti s nekim do 2 godine starijim, sve preko toga bilo je previše. Negdje oko 20-e mi je već bilo ok s likovima i do 5 godina starijim, i onda poslije ta razlika se gubi. Gledaš neke druge stvari i kvalitete, ali ipak mislim da partneri ne bi trebali ići dalje od nekih 10-ak godina razlike. A sad, svatko zna svoje...
Nekoliko ljudi koje znam su sa mlađim ili starijim partnerima, neki iskreno razgovaraju o svojim dilemama, npr. jedan lik od 50 god. ima "klinku" od 23, papa viagru, i stalno nešto ne štima, stalno kuka... Pa što je očekivao? Njegova kćer stara je jednako kao i cura, to su meni nepojmljive razlike u načinu života, razmišljanjima, ciljevima koji su pred njom, a on lagano na zalasku, ogromna psihološka i biološka razlika. Meni su totalno bez veze. A ona ga eto, voli, ali u biti ga se stidi, skriva ga od obitelji i prijatelja, i pate se tako, niti mogu jedno s drugim, niti jedno bez drugog... Kod nekih sličnih slučajeva veze nisu dugo potrajale, matorci su poletjeli rasturiti brakove i koješta, a ptičice su s vremenom poželjele nešto drugo i odlepršale, što je normalno. A opet, znam par od 25 godina razlike koji je nedavno slavio 20-godišnjicu braka... Sto ljudi, sto ćudi, tko bi tu bio pametan...

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
liberta
Offline
Ukupno postova: 35
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.07.2008. 14:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sve sto hoda valja.....jednom mi se desilo da sam poceo razgovor s jednom lijepoticom i to se nastavilo dalje. Ja i svi moji frendovi joj dali 19, 20. Visoka, crna kosa, dobra pluca, cvrsta......da neidem dalje, ali kad nas je stari skonto skoro sud izbjego mala je imala 15.
Sta godine bitne vecina cura gleda debljinu novcanika i velicinu.......kolekcije kreditnih kartica, a sta ja mogu iskoristen sam jako.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.08.2008. 1:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

NE!
bitna je glava!
i to gornja!

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 01.08.2008. 12:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

liberta je napisao/la: ›
Ja i svi moji frendovi joj dali 19, 20. Visoka, crna kosa, dobra pluca, cvrsta......da neidem dalje, ali kad nas je stari skonto skoro sud izbjego mala je imala 15.

Ne razumijem što se dešava sa ovim novijim generacijama tinejđerki.
Sve su razvijene kao dvadesetpetogodišnjakinje.lijepe,zgodne,visoke....
Kad ih vidim sa svojim prijateljima istog godišta ti dečkići izgledaju kao djeca pokraj njih....moja susjeda ima 16 godina,mala je bomba,da ju ne znam dala bi joj 25 godina..dok njen brat od 24godine izgleda kao balonja od 17?!!!

liberta je napisao/la: ›
kolekcije kreditnih kartica, a sta ja mogu iskoristen sam jako.

Iskoristi i ti njih....

Jedino što će mi biti čudno zauvijek je to što jedna lijepa mlada zgodna cura od 15 godina ima raditi sa čovjekom od 50 godina??a on nije bogataš............sve više u gradu srećem mladih cura sa tim matorim konjima..odvratno....ajd navikla sam kad je čovjek bogat pa joj kupuje ovo ono bla bla a ak nema para koji ćeš K s njime onda..ne voliš ga,nema šanse....nemoguće da je dobar u krevetu,bolji od nekog dvadesetogodišnjaka...jest više iskustva ali smežurani K bljak....
Najljepša je razlika oko 2,3godine.... recimo ja 22 on 25...sasvim solidno....

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: