Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



jesu li godine problem?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
samantha
Offline
Avatar

Ukupno postova: 11
Lokacija: Republika Bosutsko
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.01.2006. 16:52 
Naslov: Fight jesu li godine problem?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo ovako... postoji jedan mali, malicni problem...pa ako imate pametnog komentara voljela bih da mi kažete svoja iskustva u vezi toga! da li su godine stvarno toliki veliki problem ili su godine samo brojka? Rolling Eyes mislim na razliku u godinama, jer iz mog iskustva bile su problem... Crying or Very sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.01.2006. 20:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vjerojatno je sve individualno. jer, ako je razlika npr. 10 godina, onda je 15 i 25 nebo i zemlja, a 35 i 45 više ne toliko...
ali u biti htjedoh napisati kako ti je avatar presladaaaak Smile Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nevia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 123
Lokacija: legograd
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.01.2006. 20:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Godine nisu problem dok god su obje osobe toga svjesne i dok neki stari ofucani pedofil ne vreba tek propupale curičke!!!

_________________
Beautiful memories hold many treasured days and those days turn into yaers, years into centuries till the eternity
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ozana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 701
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.01.2006. 21:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zna biti nezgodno kada se djevojčice ili dječaci u pubertetu zaljube u neku npr. 5 godina stariju osobu.... Znaš ono, njemu (njoj) recimo 13, a drugoj strani 18. To je razlika k'o nebo i zemlja. Smile

_________________
Puno je tuge u svijetu....
Upravo sad, dok čitaš ovo, 7 milijuna ljudi se seksaju!
A ti si na kompjutoru...
To je tako tužno...
Rolling Eyes
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gost
Post Postano: 15.01.2006. 23:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Problem je u onoj glavi koja se to pita. Jer ona se pita radi drugih. Ako je tebi super, šta te boli k...c jel drugima to paše ili ne. Uživaj u kompatibilnosti, ludilu, zajebanciji, šegi, ševi dok traje, dok je imaš, jer može ti se dogoditi da je više nikad s nikim ne ostvariš makar su ti generacijski bliži.

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.01.2006. 23:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

samantha je napisao/la: › evo ovako... postoji jedan mali, malicni problem...pa ako imate pametnog komentara voljela bih da mi kažete svoja iskustva u vezi toga! da li su godine stvarno toliki veliki problem ili su godine samo brojka? Rolling Eyes mislim na razliku u godinama, jer iz mog iskustva bile su problem... Crying or Very sad


Ako si ti ta koja je mladja, onda vjerojatno grijesis misleci da je problem u godinama... vjerojatnije je da je frajer u fazi momackog zivota, kada mu ne treba neko vezivanje... ti si mu dosla kao socna mlada vocka, ali ima jos vocnjaka i plodova za isprobati Smile

Jos samo reci da je 10 godina stariji i da je ti je bio prvi...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Catharine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 354
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.01.2006. 23:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da, godine jesu poblem ma koliko god mi sebe zavaravali/le... prije ili poslije, ali brutalna istina je ta da jesu!

_________________

www.myspace.com/venus4u
Anonymous
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jooooooj
Offline
Avatar

Ukupno postova: 133
Lokacija: D.G.O.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.01.2006. 10:17 
Naslov:  Re: jesu li godine problem?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Godine uopće nisu problem. Problem je ako dvoje ljudi nisu na na nekoj istoj razini zrelosti, ako nemaju sličan način života ili neka shvačanja o životu... Upravo je to glavni razlog zašto nije toliko bitna razlika između recimo 35-40 ali je recimo između 15-20 je. Premda ima i onih koji u ranim godinama dostignu neku zralost a neki je nikad ni ne dostignu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gost
Post Postano: 16.01.2006. 12:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="Leteći mungos

Jos samo reci da je 10 godina stariji i da t je bio prvi...

nije toliko puno stariji! nekih 5 god...ma nismo otišli tako daleko...čisto ovako... a ja ti se njemu kao ne sviđam...a sviđam mu se! proziran kao flis papir! zamisli da ti se sviđa neka cura koja je mlađa od tebe 5 god.a ti cijelo vrijeme negiraš to!makar to nije istina! nadam se da si shvatio... osijek031.com smile

Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.01.2006. 13:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nebitna je sve dok ljubav postoji i traje. No, znate, zbog razlike u godinama ljudi imaju i različit "vijek trajanja"

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.01.2006. 14:49 
Naslov:  Re: jesu li godine problem?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sve počinje, traje i završava s čovjekom.
To ti otprilike znači da nema univerzalnog odgovora, već je svaki slušaj zaseban.

Neki parovi su slabi sustavi koji funkcioniraju niskim porivima zahvaljujući.
Recimo, uz prosječnog Osječanina danas nema ništa krasnije nego vidjeti najbolju među istima kako smjelo kroči u čizama s ogromnom imitacijom krzna u trofrtaljnoj jakni.
U takvim zajebnicama poželja je razlika u godinama, ali nikako u IQ ili nedajbože razini obrazovanja i kulturnim preferencijama.
Svako ispadanje iz stereotipa predstavlja neprirodno stanje za sustav i on je ugrožen od strane jednog ili oba člana.

S druge strane, postoje parovi koji furaju neku svoju furku, koje nitko živ ne razumije osim njih samih. Postoje parovi u koji ne govore zajedničkim jezikom. Postoje parovi kod kojih je razlika 30 godina. Postoje parovi udaljeni tisućama milja.

Sve počiva na kvalitetama individualaca koji čine cjelinu.
Svako drugo mišljenje pa i ovo moje, nevažno je za nečiji privatni život.

Baš me briga hoće li tko ovako ili onako valorizirati.

Važno je biti slobodan i neopterećen. Onda možeš poslagati svoje preferencije, definirati ciljeve i činiti izbore.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nevia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 123
Lokacija: legograd
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.01.2006. 17:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma uopće nije bitno tko što misli kada se dvije osobe sretnu, najmanje su važne godine...važno je kako se mi nosimo s tom razlikom u godinama. Npr. prije nekoliko godina muškarac koji je 10 godina stariji od mene bio je jako zainteresiran za vezu,a ja sam bila do ušiju zaljubljena u njega ...jedini problem je bio što se nisam znala nositi s njegovim godinama. I svaka veza bez obzira na godine može uspjeti jedino ako mi to dozvolimo i ako se potrudimo. Jednako tako nitko nema pravo osuđivati tuđi izbor.

_________________
Beautiful memories hold many treasured days and those days turn into yaers, years into centuries till the eternity
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ozana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 701
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.01.2006. 20:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gost je napisao/la: ›
[quote="Leteći mungos

Jos samo reci da je 10 godina stariji i da t je bio prvi...

nije toliko puno stariji! nekih 5 god...ma nismo otišli tako daleko...čisto ovako... a ja ti se njemu kao ne sviđam...a sviđam mu se! proziran kao flis papir! zamisli da ti se sviđa neka cura koja je mlađa od tebe 5 god.a ti cijelo vrijeme negiraš to!makar to nije istina! nadam se da si shvatio... osijek031.com smile



Imam osjećaj da je naša Samantha jako, jako mlada. Čim joj se razlika od 5 godina čini ogromnom. A i zbog nekih drugih komentara. Btw, iako je ovdje potpisana samo kao "gost" vidim da je ovo njen tekst. Mala, drži se, narast ćeš SmileSmile i prije nego misliš Smile

_________________
Puno je tuge u svijetu....
Upravo sad, dok čitaš ovo, 7 milijuna ljudi se seksaju!
A ti si na kompjutoru...
To je tako tužno...
Rolling Eyes
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jooooooj
Offline
Avatar

Ukupno postova: 133
Lokacija: D.G.O.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.01.2006. 12:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pet godina je velika razlika, recimo 21-16. Razliku odrađuješ u nekom zatvoru...

_________________
...malo sam maka...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
greta
Offline
Avatar

Ukupno postova: 9
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.01.2006. 13:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

svaki par ima problem, nekima su problem godine, nekima nešto drugo. ne možeš to generalizirati. baš kao što i 8 kaže.
u svakom slučaju ja mislim da 5 godina i nije neka razlika, možda čak taman, ako ste iznad 20. tako da ako se na to vadi, pošalji ga u ....
ima on nekih drugih problema.
nedaj se

_________________
osijek031.com smile greta
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: