Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Jeste li zadovoljni rezultatom izbora?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Jeste li zadovoljni rezultatom izbora?

Da
27%
 27%  [ 14 ]
Ne
72%
 72%  [ 37 ]
Ukupno glasova : 51


Autor Poruka
mala_maja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 61
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.03.2008. 23:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): › Tatamata, čekamo. Ili nek se javi Matković. Ili Srb. Ili Papić. Ili Doležal (volio bih da mi Doležal objasni tko je uređivao Zoo hotel kao Delboyevu dnevnu sobu, takav neukus još nigdje nisam vidio, a vidio sam svašta).

Zašto se Vinkovačka dvaput uređivala? - zato što Matković živi na Bosutskom Very Happy

Zašto je na kružnom toku bilo parkirano 30 buseva iz BiH na koncertu Bulića? Tko je te ljude doveo? Đapić, glavom i bradom

Što firma Matkovićevog brata radi za Unikom? U kojem obujmu? Da li je bilo javne nabave? Pomaže, velikom, možda

Ajmo, argumenti.


Ja sam glasala Hsp:
1. jer sam ustaški orijentirana Razz
2. jer sam oduvijek bila njihov fun
3. za Hdz ne bi ni mrtva glasala
4. a za HDSSb pogotovo!!

Đapić je imao kikseva u posljednje vrijeme, ali budemo realni-tko nije?
Ako je dvoranu i htio smuljati, ok, uhvatili su ga, sad će imati prilike za popravni, a ako i tu šansu propusti gadno će se zaj...ti.

Drugi kao neće krasti? Kakav drugi imaju program i rad iza sebe? Škoro se hvali da je ing. građevine i dipl.oecc - a nema dan radnog staža u struci!

jedino mi je još simpatičan Vrdoljak, njega držim u rezervi! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.03.2008. 23:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

... je napisao/la: ›
Al navedite, kada ste svi toliko pametni, samo JEDNOG POLITIČARA koji ne krade....


Svi oni koji nisu bili u prilici. Al u politici su upravo zbog toga.. da dojdu u priliku.

Citat: ›
Sve će ostati isto bio na vlasti đapić, škoro, šišljagić il bilo tko drugi... tak da... čemu svađa i prepiranje, potkopavanje i mrženje... sve je to demokracija... čudo da već niste navikli na političare...


Bas. Ko da su se jucer rodili. Wink

W.M. Felt je napisao/la: ›
Ne shvaćam tvoje primjedbe. Obnovljene ulice, trgovi, parkovi? Koje ulice, koji trgovi, koji parkovi? Zar nam je to prijeko potrebno, taman da je i istina? Misliš da ljudi bježe iz Osijeka zato što im se ne sviđaju parkovi?


Imas ti pravo. Jab prije svega ukinio HNK.. kom je to (prijeko) potrebno. Il recimo one glupe manifestacije tipa ufo, panonijan čelendž (wtf!?kakav jebeni čelendž!?), ljeta neka.. neki mladi.. kultura !? il ona glupa dvorana sto ju oce svi gradit !? koi ce nam to racku ??

de molim te..

da budem malo slikovit; lopatu u ruke i kopat kanale ! i ti si moras osigurat i volju i ruke i lopate !

sve ostalo cim se sluze politijoti je cista demagogija. ovi kradu, oni kradu. kod nas je kradja vrlo rastezljiv pojam.. koe sta ukro ? sta !? sud ima to da dokze.. otislo u zastaru !? bed. ajmo do kraja zivota kukat nad svojom sudbom kletom, sto nismo slucajno mi bili u prilici ?

postavit okvire (koji su postavljeni, pitanje je jedino koliko su dobri i kako ih poboljstai) i raj.. krecite se u tim okvirima i osiguravajte si egzistenciju. pa jesmo se za to izborili '91 ?! jesmo htjeli da ne budemo svi isti, da bolji, sposobniji isplivaju, a oni malo manje sposobni da rade za ove druge il da umru !?

ima ona jedna.. pazi sto zelis, moglo bi ti se ostvariti.

Citat: ›
Političar koji ne krade... Na žalost, Hdz-ova kampanja iz kraja 90' pala je na plodno tlo - imala je cilj uvjeriti ljude da su svi političari isti.

Nisu.



nisu. (opet) imas pravo. 99.9% ljudi koji udju u politiku, ulaze u nju iz plemenitih razloga.. zele pomoci drustvu, raditi za opce dobro..

gdje ti zivis..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.03.2008. 23:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A gdje ti zapravo živiš? I zašto?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.03.2008. 23:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: ›
Kažeš nisi ničiji odvjetnik? Nemoj zaboraviti da će tvoj šef, čiji odvjetnik ne želiš biti, predstavljati grad Osijek, i u neku ruku ga simbolizirati - i to je sramota preko koje ne mogu prijeći. Ljudi iz Hrvatske i svijeta nam se smiju.

Zašto smo mi osječani uvjereni da nekog iz drugih gradova i iz svijeta uopće zanima što se dešava u našem gradu, a posebice da "nam se smiju". Bandiću u Zagrebu propadne cijela ulica i ljudi ostanu bez kuća i nikome ništa, to sigurno nije smiješno a nije ni pohvalno za SDP.
I još jednom: Hvala svima koji su glasali za HSP.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Petar S
Offline
Avatar

Ukupno postova: 118
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.03.2008. 3:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap je napisao/la: ›
Petar S je napisao/la: › nek odrade to do kraja sada dok ne budu redovni izbori


stenjat ćemo četiri stotine dana pod mješinom, ali nismo bolje ni zaslužili

nego, ako ništa drugo sad bar imaju ZOO restoran, cijeli grad na dlanu s lijeve obale imaju, u kuhačevu ne moraju ni dolazit... samo da debeli ne krene iz retfale kompom u ZOO restoran...


iskreno mora se priznat da je covjek stvarno debel to se ocito vidi ali ne znam kakve to veze ima sad ali ajd pustiti "debelog" da vidimo sto napraviti u ovih 400 dana,
a u vezi kampanje Hdssb-a moram priznati da je bila vise kriticki usmjerena na HSP nego na svoje programe i da je tu nastala greska
... nemojte zaboraviti ni cinjenicu da je taj isti Hdssb dao upravo Đapiću politicku potporu za gradonacelnika !!!

_________________
Sloboda je kip u New Yorku ....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.03.2008. 3:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Joj samo da Škoro ukine ZAMP na njegove pjesme za Osijek, pa ću da otvorim birtiju gdje će 24/7 svirat "Ne dirajte mi Antu!" osijek031.com smile

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.03.2008. 8:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: ›
A gdje ti zapravo živiš? I zašto?


Uh ! Bas si mi lijepo reko. Argumentirano i opširno. Odgovorio na svaku moju tezu. Idem se sad pokrit ushima od stida i sprda.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kyoto
Offline
Ukupno postova: 80
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.03.2008. 8:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: ›
TataMata je napisao/la: ›
Čuj stvarno ne kužim ovu postizbornu kampanju i koja joj je svrha, uskoro ćeš vidjeti koji su to projekti HSP-a i biti će ti drago ukoliko voliš ovaj grad kao što kažeš....


Tatamata, Hsp-ovče, nisi nam odgovorio niti na jedno jedino pitanje. Očekivano.

Možda će to napraviti Trdin? I on je član foruma, zar ne? Sumnjam.


Hm...zbiva li se nekakvo druženje forumaša u skoroj budućnosti. Ja ti mogu odgovoriti na većinu pitanja. Na neka jednostavno nema odgovora jer se ne radi o istini. O autobusnom kolodvoru i dvorani možemo zajedno s Papićem na kavu jedan dan. Javi na PM.

_________________
zar i ti sine Brute
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.03.2008. 9:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la: ›
W.M. Felt je napisao/la: ›
Kažeš nisi ničiji odvjetnik? Nemoj zaboraviti da će tvoj šef, čiji odvjetnik ne želiš biti, predstavljati grad Osijek, i u neku ruku ga simbolizirati - i to je sramota preko koje ne mogu prijeći. Ljudi iz Hrvatske i svijeta nam se smiju.

Zašto smo mi osječani uvjereni da nekog iz drugih gradova i iz svijeta uopće zanima što se dešava u našem gradu, a posebice da "nam se smiju". Bandiću u Zagrebu propadne cijela ulica i ljudi ostanu bez kuća i nikome ništa, to sigurno nije smiješno a nije ni pohvalno za SDP.
I još jednom: Hvala svima koji su glasali za HSP.


Zanima ih onoliko koliko i nas zanima što se događa u drugim gradovima. Pogotovo ih zanima kad naš gradonačelnik dođe u posjet, pokušava dogovoriti suradnju, ili "projekte". Onda ih itekako zanima. Zanima i ljude koji su otišli iz Osijeka, a imaju još pomalo sentimenta za ovaj grad. No, taman i da nikog ne zanima, da li to znači da nam je svejedno tko je gradonačelnik? Da li nam je svejedno što nam je gradonačelnik moralna i karakterna sprdačina, kojeg nitko u Hrvatskoj, a kamoli šire, ne shvaća ozbiljno?

toni je napisao/la: ›
W.M. Felt je napisao/la: ›
A gdje ti zapravo živiš? I zašto?


Uh ! Bas si mi lijepo reko. Argumentirano i opširno. Odgovorio na svaku moju tezu. Idem se sad pokrit ushima od stida i sprda.


Nemam vremena za tvoje teze, osim eto teze da su svi lopovi i kradu. To je žalosna teza, proizvodi skepsu i letargiju, slab odaziv na izbore, a uostalom i potpuno je netočna. Kao primjer, uzmi samo kandidate za gradonačelnika Osijeka na prošlim izborima. Za trojicu možemo pretpostaviti da su nešto ukrali, za ostale ne. Tvrditi da će svi zasigurno krasti totalna je besmislica, moralna katastrofa, čak i nekršćanska, podcijenjivačka, bezobrazna i pogrešna teza, zbog kakvih tonemo sve dublje i dublje.

Inače, pitao sam gdje živiš, sasvim namjerno, jer smo već negdje na forumu nešto raspravljali, pa mi se učinilo da si rekao da živiš u Zagrebu. Ako je to točno, samo nam još i to fali, da nam čovjek iz Zagreba prodaje demagogiju. Ima i Zagreb dovoljno svojih problema.

Kyoto je napisao/la: ›

Hm...zbiva li se nekakvo druženje forumaša u skoroj budućnosti. Ja ti mogu odgovoriti na većinu pitanja. Na neka jednostavno nema odgovora jer se ne radi o istini. O autobusnom kolodvoru i dvorani možemo zajedno s Papićem na kavu jedan dan. Javi na PM.


Meni ne trebaju tvoji odgovori, ja ih ionako znam. Odgovori tu na forumu, da znaju i drugi forumaši. Pogotovo mi ne trebaju Papićevi odgovori, mogao bih te odgovore i sam napisati (kao lažni intervju sa Sanaderom).

Evo forumaš Gaap i ja pitali smo neke stvari. Pa gospodo iz Hsp-a, odgovorite ovdje na forum. S tim da odgovor "to sve nije istina" i nije neki odgovor, zar ne?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.03.2008. 10:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: ›
Nemam vremena za tvoje teze, osim eto teze da su svi lopovi i kradu. To je žalosna teza, proizvodi skepsu i letargiju, slab odaziv na izbore, a uostalom i potpuno je netočna. Kao primjer, uzmi samo kandidate za gradonačelnika Osijeka na prošlim izborima. Za trojicu možemo pretpostaviti da su nešto ukrali, za ostale ne. Tvrditi da će svi zasigurno krasti totalna je besmislica, moralna katastrofa, čak i nekršćanska, podcijenjivačka, bezobrazna i pogrešna teza, zbog kakvih tonemo sve dublje i dublje.


Smile Selektivno pristupas odgovaranju na post. Odgovoris na ono, u biti, nebitno.. al srz poruke ne vidis, il ne zelis vidjeti il ne shavacas.

Isto tako, ako si dajes slobodu da pretpostavljas da su neki kandidati lopovi, isto tako ja (il bolo ko drugi) mogu pretpostavljati da su svi isti.


A o nekršćanskim, podcijenjivačkim, bezobraznim i pogrešnim tezam.. jel kome od tih kandidata dokazana kradja ? kako se ono kaze.. nevin dok se ne dokaze krivnja ? ljepis etikete 'uglednim' gradjanima.. nije li to kleveta ? ili imas dokaze ? daj ih nadleznim organima..

Citat: ›
Inače, pitao sam gdje živiš, sasvim namjerno, jer smo već negdje na forumu nešto raspravljali, pa mi se učinilo da si rekao da živiš u Zagrebu. Ako je to točno, samo nam još i to fali, da nam čovjek iz Zagreba prodaje demagogiju. Ima i Zagreb dovoljno svojih problema.


eto, da objavim svekolikom forum pucanstvu; napisao i sluzbeno urucio nadredjenima otklaz ! :Đ idem u privatnike Wink

na pitanje 'zasto?' - zajebo se ! Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tayllor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 180
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.03.2008. 10:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jedna od bitnih stvari kojom su se busali u prsa (HSP) za vrijeme kampanje je proširenje tramvajske pruge na vinkovačku i obnova tramvaja, a ja koliko se sječam natpisa iz novina od prije 4-5 god. (a tada nije HSP bio na vlasti) su upravo ti njihovi projekti koji su već ranije ugovoreni i započeti od strane bivše vlasti!!!

_________________
Evo ti ga...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.03.2008. 11:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tayllor je napisao/la: ›
Jedna od bitnih stvari kojom su se busali u prsa (HSP) za vrijeme kampanje je proširenje tramvajske pruge na vinkovačku i obnova tramvaja, a ja koliko se sječam natpisa iz novina od prije 4-5 god. (a tada nije HSP bio na vlasti) su upravo ti njihovi projekti koji su već ranije ugovoreni i započeti od strane bivše vlasti!!!

Da i bili bi još uvijek "započeti"....

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jeff Murdock
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1502
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.03.2008. 12:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bili su započeti, samo što je ta vlast tvrdila da tramvaji ne mogu proći ispod podvožnjaka u Vinkovačkoj. I da zato nisu završeni...
Goru od te vlasti koju smo imali do 2005. ne možemo imati.

I tu je HSP-u pala žlica u med. Takva prilika se ne ukazuje često. Vidjet ćemo kako će ju iskoristiti...

Ako budu imalo pametni, predviđam im dugo zadržavanje na pijedestalu.
Osijek je jako letargičan i tolerantan. Čak i Kramarića, koji je i ono malo što je radio, radio loše, držali smo na vlasti 14 godina (s kraćim prekidima).

_________________
Zbirka poezije: Na rubu ljubavi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.03.2008. 12:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma možemo naklapati do besvjesti,nema smisla...
Dobili su što su dobili,neka se dogovore sa hadezovcima i neka dobro obave što su naumili,u suprotnome najpoštenije bi bilo da se gospodin Đapić povuče za godinu dana i da prostora drugima...
Smjena generacija je ionako neizbježna,prije ili kasnije...Ali bolje što prije.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
baranjac22
Offline
Avatar

Ukupno postova: 64
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.03.2008. 18:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
bilo je za očekivati nešto slično, ali sam svejedno vrlo razočaran apatijom jednih i glupošću drugih.

..mislim isto, jer uvijek su budale vladali prostorom kojeg su pametni ostavljli..pa nekaq bude.."Car je gol"...i k tome još malo punašan..he,he

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: