Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Jeste li zadovoljni rezultatom izbora?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Jeste li zadovoljni rezultatom izbora?

Da
27%
 27%  [ 14 ]
Ne
72%
 72%  [ 37 ]
Ukupno glasova : 51


Autor Poruka
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.03.2008. 19:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la: ›
Svaka vam čast, argumenti su vam se sveli na opise fizičkog izgleda, to više govori o onima koji se time služe nego što čine štetu onome kojega toliko želite ocrniti...


Neki stvarno pretjeruju s opisima Đapićevog fizičkog izgleda. Ja bih se bavio argumentima. A ima ih nekoliko. Ajde, Tatamata, desničaru dosljedni, reci ti što Đapićeva obitelji još radi u Zagrebu, ako se čovjek vratio da pomogne Osijeku? Kako je Đapić došao u Hsp? Što je bilo sa Paragom, Paradžikom, Prkačinom, Tadićem, Rožićem, a skoro i Ružom? Što je sa tom slavnom dvoranom? Nije li se Đapić kleo da nema drugog modela od 900 milijuna jp.p. (iako je, da se razumijemo, i Hdssb-ov 450 smiješan)? Koji su to projekti, osim dvostrukog uređivanja Vinkovačke, koje je Đapić pokrenuo? Evo, ako si u Hsp-u, znat ćeš nam odgovoriti na ova pitanja.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.03.2008. 19:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kyoto je napisao/la: ›
Smile Ovo iznad je fotomontaža i Đapić je to nekoliko puta izjavio...ili to ili lik desno od njega nije baš fotogeničan


đapić nije antisemit, bože sačuvaj, đapić je europejac!

Glas Istre je napisao/la: › Glas Istre: 02. 11. 2005.

EPHRAIM ZUROFF POTVRDIO OTKAZIVANJE POSJETA OSJEČKOG GRADONAČELNIKA IZRAELU

Đapić Izraelu nepoželjan

Anto Đapić je ekstremist i antisemit kojemu na zidu visi slika Ante Pavelića, rekao je Zuroff. U HSP-u se jučer još nisu predali, nastojeći diplomatskim kanalima spasiti Đapićev posjet

ZAGREB - Anto Đapić nije dobrodošao u Izrael jer je ekstremist i antisemit, izjavio je u ponedjeljak Ephraim Zuroff, voditelj jeruzalemskoga ureda Centra Simona Wiesenthala, potvrđujući time našu informaciju da će Izrael otkazati posjet gradonačelnika Osijeka, koji je 8. studenoga trebao započeti petodnevni posjet toj zemlji.

Đapić je ondje namjeravao uspostaviti partnerstvo Osijeka i izraelskoga grada Ariela, ali i međunarodno rehabilitirati HSP, koji se posljednjih mjeseci trudi promijeniti imidž ustašofilske stranke. Gradonačelnik Ariela Ron Nachman, međutim, telefonski je i pismeno proteklih dana otkazao Đapićev posjet. Dopisom osječkoj gradskoj upravi, pomoćnik gradonačelnika Ariela Sharon Ben-Avi potvrdio je 31. studenoga da je gradonačelnik Nachman odlučio otkazati Đapićev posjet.
- Pišem na zahtjev gradonačelnika Nachmana kako bih potvrdio njegovu odluku o otkazivanju posjeta, što vam je sinoć kazao i telefonom, stoji u Ben-Avijevom dopisu osječkoj gradskoj upravi. Razlozi otkazivanja posjeta u tom se dopisu ne navode, ali se sugerira da ih se može doznati u Simon Wiesenthal Centru ili u izraelskome ministarstvu vanjskih poslova. U tome ministarstvu, kao ni u izraelskom veleposlanstvu u Zagrebu, nismo jučer uspjeli doznati te razloge, ali ih je hrvatskoj redakciji RTL-a u ponedjeljak navečer objasnio Ephraim Zuroff.
- Anto Đapić je ekstremist i antisemit kojemu na zidu visi fotografija Ante Pavelića. On nije osoba koja bi bila poželjna i dobrodošla u Izraelu, kazao je Zuroff toj televizijskoj postaji


„Presuda Dinku Šakiću je sramotna za Hrvatsku, i ta je presuda ustupak Židovima“ /Izjava „transformiranog“ Ante Đapića za „Glas Amerike“, 1999. godine/

Kako ne bi ispalo da je to slučajni lapsus, evo sljedeće antisemitske izjave od strane antisemita Đapića:

„Imovina hrvatskim Židovima nije oduzimana za vrijeme NDH nego je davana drugima na upravljanje“ /Izjava Ante Đapića na predizbornom skupu HSP-a u Varaždinu, 1999./

„Nepotrebna je isprika za ustaške zločine protiv Židova koju je izrekao potpredsjednik hrvatske vlade Goran Granić u Yad Vashemu“ /Izjava Ante Đapića na Hrvatskoj radio-televiziji, 2000. godine/

„Nikako ne mogu dopustiti da je Dobroslav Paraga u kojem teče, uz hrvatsku i židovska krv, veći Hrvat od tolikih Hrvata koji položiše svoje živote za NDH od Bleiburga pa do Vukovara“ /“Večernji list“, travanj 1993./

„Ustaški pokret je biser u hrvatskoj povijesti. Bez ustaškog pokreta ne bi bilo Hrvatske. Ustaštvo je najsvjetlija vertikala Hrvatske stranke prava!“ /Anto Đapić u „Novom listu“, 7. travnja 1997./



djapkan i pavelic.jpg
 Opis:
 Veličina:  367.15 KB
 Pogledano:  77 put(a)

djapkan i pavelic.jpg




Zadnja promjena: gaap; 10.03.2008. 19:23; ukupno mijenjano 3 put/a.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.03.2008. 19:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Odgovori Tatamata, zašto Đapić priča o političkoj karijeri u BiH?

Zašto je mentor na magisteriju Đapiću bio stranački kolega Kandare? Zašto je prepisao 114 od ukupno 176 stranica svoga uratka?

Zašto je mjerio klasje? Zašto nije bio u Osijeku 1991.?

Zašto nismo vidjeli j.p.p. ugovor sa Osijek-koteksom za autobusni kolodvor?

Tko je glavni u Sportstadia net-u? Zašto je Sanader potpisao j.p.p. za dvoranu, a poslije ju odlučio financirati kešom?

Argumetni, argumenti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.03.2008. 19:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tatamata, čekamo. Ili nek se javi Matković. Ili Srb. Ili Papić. Ili Doležal (volio bih da mi Doležal objasni tko je uređivao Zoo hotel kao Delboyevu dnevnu sobu, takav neukus još nigdje nisam vidio, a vidio sam svašta).

Zašto se Vinkovačka dvaput uređivala?

Zašto je na kružnom toku bilo parkirano 30 buseva iz BiH na koncertu Bulića? Tko je te ljude doveo?

Što firma Matkovićevog brata radi za Unikom? U kojem obujmu? Da li je bilo javne nabave?

Ajmo, argumenti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.03.2008. 19:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čuj stvarno ne kužim ovu postizbornu kampanju i koja joj je svrha, uskoro ćeš vidjeti koji su to projekti HSP-a i biti će ti drago ukoliko voliš ovaj grad kao što kažeš....

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.03.2008. 19:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la: ›
Čuj stvarno ne kužim ovu postizbornu kampanju i koja joj je svrha, uskoro ćeš vidjeti koji su to projekti HSP-a i biti će ti drago ukoliko voliš ovaj grad kao što kažeš....


nije to nikakva kampanja, samo me pere sramota, smije mi se ekipa u rijeci, zagrebu, čakovcu, varaždinu...

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.03.2008. 19:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la: ›
Čuj stvarno ne kužim ovu postizbornu kampanju i koja joj je svrha, uskoro ćeš vidjeti koji su to projekti HSP-a i biti će ti drago ukoliko voliš ovaj grad kao što kažeš....


Tatamata, Hsp-ovče, nisi nam odgovorio niti na jedno jedino pitanje. Očekivano.

Možda će to napraviti Trdin? I on je član foruma, zar ne? Sumnjam.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Igor_OS
Offline
Ukupno postova: 200
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.03.2008. 19:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kyoto je napisao/la (Pogledaj post): ›
Hm...sudeći po tvojim postovima, tebi ne odgovara niti je odgovaralo u prošlosti, ništa što uključuje HSP i Đapića, radilo se o dobrom ili lošem. Što god Đapić napravio ako bude gradonačelnik tvoji će komentari uvijek biti isti. Član sam HSP-a, ali mi nije na kraj pameti nazivati debilima članove, simpatizire ili glasače drugih stranaka. To više govori o tebi.


Ne pametuj i ne pričaj neargumentirano!

Nigdje nisam spomenuo HSP kao stranku nego isključivo đapića. (namjerno napisano malim slovom)

Da sam ja zadrti član bilo koje stranke i da mi je predsjednik te iste stranke nakaza kao đapić pokrio bih se ušima.

Od prebjega za vrijeme rata, do prepisivanja magistarskog rada, pa najave da se ide kandidirat za predsjednika BiH, pa pokušaja krađe novaca i na kraju takvog rezultata na parlamentarnim izborima, te davanja pa povlačenja ostavke...

Ako si nakon svega toga glasao za đapića, onda si zaljubljen u njega, a ne u stranku. Ne samo ti nego svih 13755 ljudi koji ga se iz neznam kojeg razloga ne usude kazniti.

Da ne pričam o poštenim ljudima (npr. Matković i Trdin) koji se iz ne znam kojeg razloga ne usude suprotstavit đapiću.

Već sam nekoliko puta na ovom forumu izjavio da bih prvi razmislio o davanju svoje podrške HSP-u kad bi se đapića isključilo iz stranke i na čelo iste postavio častan čovjek! Tako misli i ostatak HSP-ovih glasača na razini države, samo oni imaju muda kazniti nekoga, pa zato ta VELIKA STRANKA ima čak jednog zastupnika u saboru.

Ako je tebi bezrezervna podrška jednom đapiću bitnija od povijesti jedne stranke, a HSP je nekad davno bio respektabilna stranka, onda je sve što možeš postići slijepim glasanjem za đapića to da ćete još neko vrijeme imati malu regionalnu strančicu, koja će ubrzo nestati sa političke scene.

Pozdrav!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.03.2008. 20:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Igor_OS je napisao/la: ›
Već sam nekoliko puta na ovom forumu izjavio da bih prvi razmislio o davanju svoje podrške HSP-u kad bi se đapića isključilo iz stranke i na čelo iste postavio častan čovjek! Tako misli i ostatak HSP-ovih glasača na razini države, samo oni imaju muda kazniti nekoga, pa zato ta VELIKA STRANKA ima čak jednog zastupnika u saboru.


nisam i neću nikada biti glasač haespea, ali slažem se s tobom... matkoviću i srbu dat stranku, debelog maknut, nek ide u dijasporu pjevat juru i bobana, nek bude veleposlanik u sydneyu - apetiti (politički) zadovoljeni, ne mora bit u osijeku za koji ga boli kurac, oko njega - sve njegovi, hrvatske vidjeli nisu, al sve ustaša do ustaše, može bit predsjenik NK Croatia iz Sydneya, kad već nemože bit glava Dinama...

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.03.2008. 20:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap je napisao/la: ›
Igor_OS je napisao/la: ›
Već sam nekoliko puta na ovom forumu izjavio da bih prvi razmislio o davanju svoje podrške HSP-u kad bi se đapića isključilo iz stranke i na čelo iste postavio častan čovjek! Tako misli i ostatak HSP-ovih glasača na razini države, samo oni imaju muda kazniti nekoga, pa zato ta VELIKA STRANKA ima čak jednog zastupnika u saboru.


nisam i neću nikada biti glasač haespea, ali slažem se s tobom... matkoviću i srbu dat stranku, debelog maknut, nek ide u dijasporu pjevat juru i bobana, nek bude veleposlanik u sydneyu - apetiti (politički) zadovoljeni, ne mora bit u osijeku za koji ga boli kurac, oko njega - sve njegovi, hrvatske vidjeli nisu, al sve ustaša do ustaše, može bit predsjenik NK Croatia iz Sydneya, kad već nemože bit glava Dinama...


Ja sam dosad na svim mogućim izborima uspio glasati za Hdz, Hsls, Sdp, Hns, na predsjedničkim izborima, Budišu pa Mesića. Mogao bih čak glasati i za Hsp, pod određenim okolnostima. Za Hdssb ipak puno teže. Osobno nemam nikakve koristi od bilo koje opcije.

Sad sam glasovao za Vrdoljaka.

Tatamata, ti si član Hsp-a, pa nam odgovori na poneko pitanje (ako ne znaš, pitaj Matkovića, možda on zna). Tako se, naime, regrutiraju novi glasači. Šef će biti ponosan ako uspiješ.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.03.2008. 21:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: ›
Tatamata, ti si član Hsp-a, pa nam odgovori na poneko pitanje (ako ne znaš, pitaj Matkovića, možda on zna). Tako se, naime, regrutiraju novi glasači. Šef će biti ponosan ako uspiješ.

Hvala ti lijepo na motivaciji ali šef je već ponosan na mene i na moj rad u HSP-u, na poneko pitanje sam ti odgovorio:

Nemoj misliti da te ignoriram ali morao sam kćerki pripremiti večeru, i da ja kao desničar pomažem ženi u kući, kuham, usisavam, vješam veš i ostalo po potrebi-pozivam i ostale forumaše, liberale, sdp-ovce, hns-ovce, hdssb-ovce, hdz-ovce da se javno izjasne o tome.
Što se tiče tvojih upita vezanih uz Đapića mogu samo reći da je dio njih vezan uz sam početak organizirane obrane Hrvatske i tada je većina nas Hrvata bilo desno nabrijano i podizanje desnice i pjevanje domoljbnih pjesama je bilo uobičajeno, međutim ja nisam ničiji odvjetnik i ponavljam da je nešto od onoga što tvrdiš točno budi siguran da bi to bilo i na STV-u i u Glasu slavonije a i maksimalno iskorišteno u kampanji protiv HSP-a.
U Kući mladih uvijek prostor koristi 8-10 bandova,
Minus human, Ginsu frenzy, Apstinencija, THP, ponekad i Nuspojava, naiđe i Ninac, Delač itd..

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.03.2008. 21:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: ›
Drugo, aktivnom kampanjom Đapić ih je uspio uvjeriti da je nešto napravljeno, što je naravno glupost,


hmmm... zanimljivo mišljenje... a obnovljene ulice, trgovi, parkovi itd. ... to je napravio možda SDP...??? ili možda glavaš???... ma o čemu pričate vi?...

Svi se kačite na jebenu dvoranu... jedan član foruma je u jednom postu u ovoj temi napisao kako je on platio i 15-ogodišnje održavanje dvorane ( istina ili ne, to samo znaju đapić i ekipa )... Al navedite, kada ste svi toliko pametni, samo JEDNOG POLITIČARA koji ne krade....

o politici se ne treba raspravljati... jer svi su, kao što sam rekao isti kurac... samo kradu i ništ pametnog ne rade... svatko ima svoje uvjerenje i podržava neku stranku iz ovog ili onog razloga i pljuvat će po drugim strankama... tako da se to može tako u nedogled odužiti... stoga... treba prihvatiti demokraciju, priznati poraz i to je to... jbg... da HSP nije dobio.. ha jbg... više sreće drugi put... šta sada...

Sve će ostati isto bio na vlasti đapić, škoro, šišljagić il bilo tko drugi... tak da... čemu svađa i prepiranje, potkopavanje i mrženje... sve je to demokracija... čudo da već niste navikli na političare...

Uživajte...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.03.2008. 22:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la: ›
W.M. Felt je napisao/la: ›
Tatamata, ti si član Hsp-a, pa nam odgovori na poneko pitanje (ako ne znaš, pitaj Matkovića, možda on zna). Tako se, naime, regrutiraju novi glasači. Šef će biti ponosan ako uspiješ.

Hvala ti lijepo na motivaciji ali šef je već ponosan na mene i na moj rad u HSP-u, na poneko pitanje sam ti odgovorio:

Nemoj misliti da te ignoriram ali morao sam kćerki pripremiti večeru, i da ja kao desničar pomažem ženi u kući, kuham, usisavam, vješam veš i ostalo po potrebi-pozivam i ostale forumaše, liberale, sdp-ovce, hns-ovce, hdssb-ovce, hdz-ovce da se javno izjasne o tome.
Što se tiče tvojih upita vezanih uz Đapića mogu samo reći da je dio njih vezan uz sam početak organizirane obrane Hrvatske i tada je većina nas Hrvata bilo desno nabrijano i podizanje desnice i pjevanje domoljbnih pjesama je bilo uobičajeno, međutim ja nisam ničiji odvjetnik i ponavljam da je nešto od onoga što tvrdiš točno budi siguran da bi to bilo i na STV-u i u Glasu slavonije a i maksimalno iskorišteno u kampanji protiv HSP-a.
U Kući mladih uvijek prostor koristi 8-10 bandova,
Minus human, Ginsu frenzy, Apstinencija, THP, ponekad i Nuspojava, naiđe i Ninac, Delač itd..


Eto, više mi nije trebalo.

Iako mi nisi odgovorio na gotovo ništa, jednu stvar vrijedi ponoviti, jer se u tome razlikujemo, i zbog toga neću još dugo glasati za Hsp. Većina mojih pitanja nema veze sa početkom obrane Hrvatske, dapače - mogli bismo ih vremenski smjestiti u zadnjih nekoliko godina - no, neovisno o tome, za mene nikad nije bilo normalno podizanje desnice. To nije imalo veze s obranom Hrvatske.

Kažeš nisi ničiji odvjetnik? Nemoj zaboraviti da će tvoj šef, čiji odvjetnik ne želiš biti, predstavljati grad Osijek, i u neku ruku ga simbolizirati - i to je sramota preko koje ne mogu prijeći. Ljudi iz Hrvatske i svijeta nam se smiju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.03.2008. 22:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

... je napisao/la: ›
W.M. Felt je napisao/la: ›
Drugo, aktivnom kampanjom Đapić ih je uspio uvjeriti da je nešto napravljeno, što je naravno glupost,


hmmm... zanimljivo mišljenje... a obnovljene ulice, trgovi, parkovi itd. ... to je napravio možda SDP...??? ili možda glavaš???... ma o čemu pričate vi?...

Svi se kačite na jebenu dvoranu... jedan član foruma je u jednom postu u ovoj temi napisao kako je on platio i 15-ogodišnje održavanje dvorane ( istina ili ne, to samo znaju đapić i ekipa )... Al navedite, kada ste svi toliko pametni, samo JEDNOG POLITIČARA koji ne krade....

o politici se ne treba raspravljati... jer svi su, kao što sam rekao isti kurac... samo kradu i ništ pametnog ne rade... svatko ima svoje uvjerenje i podržava neku stranku iz ovog ili onog razloga i pljuvat će po drugim strankama... tako da se to može tako u nedogled odužiti... stoga... treba prihvatiti demokraciju, priznati poraz i to je to... jbg... da HSP nije dobio.. ha jbg... više sreće drugi put... šta sada...

Sve će ostati isto bio na vlasti đapić, škoro, šišljagić il bilo tko drugi... tak da... čemu svađa i prepiranje, potkopavanje i mrženje... sve je to demokracija... čudo da već niste navikli na političare...

Uživajte...


Ne shvaćam tvoje primjedbe. Obnovljene ulice, trgovi, parkovi? Koje ulice, koji trgovi, koji parkovi? Zar nam je to prijeko potrebno, taman da je i istina? Misliš da ljudi bježe iz Osijeka zato što im se ne sviđaju parkovi?

Političar koji ne krade... Na žalost, Hdz-ova kampanja iz kraja 90' pala je na plodno tlo - imala je cilj uvjeriti ljude da su svi političari isti.

Nisu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
steam
Offline
Avatar

Ukupno postova: 811
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.03.2008. 22:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › međutim ja nisam ničiji odvjetnik i ponavljam da je nešto od onoga što tvrdiš točno budi siguran da bi to bilo i na STV-u i u Glasu slavonije a i maksimalno iskorišteno u kampanji protiv HSP-a.


Zboravljaš da su uništitelji osječkog gospodarstva posljednji koji bi se htjeli hvatati povijesnih tema.

_________________
--
Don't rub the lamp if you don't want the genie to come out.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: