Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Jeste li zadovoljni rezultatom izbora?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Jeste li zadovoljni rezultatom izbora?

Da
27%
 27%  [ 14 ]
Ne
72%
 72%  [ 37 ]
Ukupno glasova : 51


Autor Poruka
tayllor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 180
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.03.2008. 7:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la: ›
tayllor je napisao/la: ›
Jedna od bitnih stvari kojom su se busali u prsa (HSP) za vrijeme kampanje je proširenje tramvajske pruge na vinkovačku i obnova tramvaja, a ja koliko se sječam natpisa iz novina od prije 4-5 god. (a tada nije HSP bio na vlasti) su upravo ti njihovi projekti koji su već ranije ugovoreni i započeti od strane bivše vlasti!!!

Da i bili bi još uvijek "započeti"....


Pa ne vjerujem da bi ostali samo započeti, jer su tu bili plaćeni i potpisani neki ugovori koje je trebalo ispoštivati, a jasno je o kojim je to iznosima rijeć. Ne mislim ja kako je ta bivša vlast bila dobra zbog toga, već samo hoču reći da je to bilo ranije započeto, a nebitno tko je započeo!!!

_________________
Evo ti ga...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Delfin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 505
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.03.2008. 14:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="toni"]


Imas ti pravo. Jab prije svega ukinio HNK.. kom je to (prijeko) potrebno. Il recimo one glupe manifestacije tipa ufo, panonijan čelendž (wtf!?kakav jebeni čelendž!?), ljeta neka.. neki mladi.. kultura !? il ona glupa dvorana sto ju oce svi gradit !? koi ce nam to racku ??



Cuj lega ti mozda ne volis kazaliste,kulturu niti nikakav posao gdje je vazan talent i kreativnost.
E ako ti mislis da nam to ne treba onda ja neznam sto ti smatras pod potrebnim.
Nekim ljudima-umjetnicima a vjeruj mi ima ih jako puno, HNK, galerije, ljeto mladih,koncerti,gostovanja jazz glazbenika itd..... znaci mnogo. Kao i meni samoj jer mi je umjetnost zivot i da toga nema u Osijeku onda bih se odselila a dokle god ima entuzijasta u podrucju kulture ja ostajem dopridonositi Osjeckoj kulturi.

_________________
...MOJ OSIJEK PUN JE SUNCA... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.03.2008. 14:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Toni ajd molim te prekini, vidiš da ima previše ljudi koji te ne znaju... Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.03.2008. 15:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Delfin je napisao/la: ›
Cuj lega ti mozda ne volis kazaliste,kulturu niti nikakav posao gdje je vazan talent i kreativnost.
E ako ti mislis da nam to ne treba onda ja neznam sto ti smatras pod potrebnim.
Nekim ljudima-umjetnicima a vjeruj mi ima ih jako puno, HNK, galerije, ljeto mladih,koncerti,gostovanja jazz glazbenika itd..... znaci mnogo. Kao i meni samoj jer mi je umjetnost zivot i da toga nema u Osijeku onda bih se odselila a dokle god ima entuzijasta u podrucju kulture ja ostajem dopridonositi Osjeckoj kulturi.


Laughing negdi je postovani kolega Felt napisao :

"Obnovljene ulice, trgovi, parkovi? Koje ulice, koji trgovi, koji parkovi? Zar nam je to prijeko potrebno, taman da je i istina?"

ovo sto si quotao je bila ironicna reakcija na to.. dali su nam parkovi prijeko potrebiti..

tako da se ti i ja apsolutno slazemo. pazljivijim citanjem bi i sama dosla do tog zakljucka.

Evil Poodingh je napisao/la: ›
Toni ajd molim te prekini, vidiš da ima previše ljudi koji te ne znaju... Very Happy Very Happy Very Happy


A jebate.. znam ja dosta istine provuc koroz tu moju zahebanciju.. iako, priznajem, dosta puta sam neshavcen ! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.03.2008. 17:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toni je napisao/la: ›
Delfin je napisao/la: ›
Cuj lega ti mozda ne volis kazaliste,kulturu niti nikakav posao gdje je vazan talent i kreativnost.
E ako ti mislis da nam to ne treba onda ja neznam sto ti smatras pod potrebnim.
Nekim ljudima-umjetnicima a vjeruj mi ima ih jako puno, HNK, galerije, ljeto mladih,koncerti,gostovanja jazz glazbenika itd..... znaci mnogo. Kao i meni samoj jer mi je umjetnost zivot i da toga nema u Osijeku onda bih se odselila a dokle god ima entuzijasta u podrucju kulture ja ostajem dopridonositi Osjeckoj kulturi.


Laughing negdi je postovani kolega Felt napisao :

"Obnovljene ulice, trgovi, parkovi? Koje ulice, koji trgovi, koji parkovi? Zar nam je to prijeko potrebno, taman da je i istina?"

ovo sto si quotao je bila ironicna reakcija na to.. dali su nam parkovi prijeko potrebiti..

tako da se ti i ja apsolutno slazemo. pazljivijim citanjem bi i sama dosla do tog zakljucka.

Evil Poodingh je napisao/la: ›
Toni ajd molim te prekini, vidiš da ima previše ljudi koji te ne znaju... Very Happy Very Happy Very Happy


A jebate.. znam ja dosta istine provuc koroz tu moju zahebanciju.. iako, priznajem, dosta puta sam neshavcen ! Wink


Ne uvlači me u tuđe rasprave, kad sam već završio s političkim temama. Uostalom, ja sam rekao da nam uređivanje parkova nije prijeko potrebno kao prioritet, a ne parkovi sami po sebi. Možda se i složimo da uređivanje cvijeća i drveća neće popraviti ekonomsku sliku grada. A pogotovo da uređivanje istih nije velebni projekt gradske vlasti zbog kojeg im treba povjeriti novi mandat. Imam par prijatelja vani koji još nisu potpuno odustali od povratka u Osijek, i teško da bi se htjeli zaposliti u Zelenilu ili Unikomu (a i neće dati 3 milje eura za ugovor na neodređeno, he, he).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
euchrid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.03.2008. 18:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="Delfin"]
toni je napisao/la: ›


Imas ti pravo. Jab prije svega ukinio HNK.. kom je to (prijeko) potrebno. Il recimo one glupe manifestacije tipa ufo, panonijan čelendž (wtf!?kakav jebeni čelendž!?), ljeta neka.. neki mladi.. kultura !? il ona glupa dvorana sto ju oce svi gradit !? koi ce nam to racku ??



Cuj lega ti mozda ne volis kazaliste,kulturu niti nikakav posao gdje je vazan talent i kreativnost.
E ako ti mislis da nam to ne treba onda ja neznam sto ti smatras pod potrebnim.
Nekim ljudima-umjetnicima a vjeruj mi ima ih jako puno, HNK, galerije, ljeto mladih,koncerti,gostovanja jazz glazbenika itd..... znaci mnogo. Kao i meni samoj jer mi je umjetnost zivot i da toga nema u Osijeku onda bih se odselila a dokle god ima entuzijasta u podrucju kulture ja ostajem dopridonositi Osjeckoj kulturi.




osijek031.com smile!!!!!!!!!

_________________
__________________________________
Stojim uz to što sam jučer rekao. Ne znam doduše što sam rekao, no znam, što mislim, a mislim točno ono što sam rekao!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: