U petak 12. lipnja 2015. godine održana je konferencija za novinare u sklopu projektnih aktivnosti projekta Zdravlje je IN III. Tom prigodom prezentirane su provedene aktivnosti i rezultati projekta. Više o svemu pročitajte u nastavku.
Udruga Optimalnom težinom do zdravlja „VAGA“ je u školskoj godini 2014./15. provela projekt „Zdravlje je IN III“ putem kojeg smo osvijestili i educirali o važnosti utjecaja načina prehrane učenike od 1. do 4. razreda Trgovačke i komercijalne škole Davor Milas podružnica Dom učenika u Osijeku.
Koliko su prehrana i tjelesna aktivnost važni u prevenciji razvoja sekundarnih nezaraznih bolesti prikazano je na vrlo zanimljiv i edukativan način i kratkim animiranim filmom koji se prikazivao svim korisnicima projekta, ali i široj javnosti putem internet portala i medija.
Projekt je financiran od strane Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta te proveden u partnerstvu s Prehrambeno-tehnološkim fakultetom i Trgovačkom i komercijalnom školom Davor Milas podružnica Dom učenika.




![Sajam antikviteta [kolovoz, 2026.]](https://www.osijek031.com/wp-content/uploads/2026/08/2026_08_01_sajam_antikviteta_spaic_00002-768x512.jpg)

![[FOTO] 34. Street Race Show](https://www.osijek031.com/wp-content/uploads/2025/09/2025_09_07_street_Race_milicic_004-768x512.jpg)
