Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Festetić:Pivarski dani Tvrđi su donijeli samo pijance i buku

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
mladunce
Offline
Avatar

Ukupno postova: 339
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.10.2007. 17:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jucer bila na koncertu u zagrebu na britancu (trznica gdje bake prodaju povrce), bilo buke, piva, pijanih, pisanja po fasadama a danas u novinama samo najbolje! niko se ne zali, sretni sto se nesto dogadja! kod nas se nitko ne zali samo kad se neka seljacina dovede na glavni trg...a stacte kad smo selo...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 13.10.2007. 18:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

JuniorRiot je napisao/la: ›
istina, ali oni su drugačiji kapacitet nego mi, kod njih je to već rutinski svake godine imati oktoberfest...

A sto mi imamo svake godine?
Zasto nemam neki rutinirani festival za koji ce iz godine u godinu sve vise ljudi izvan Osijeka znat?
Zato sto svaki pokusaj da se napravi nesto kvalitetno netko mora sabotirat!
Iskreno, nekoliko tisuca ljudi svakog dana u satoru, naspram nekoliko lajavih plemića i nije bas neki omjer...
Svaka, doslovce svaka, odluka donesena na gradskoj razini nekome odgovora, a nekom smeta i to je savrseno normalno...
Mislim da su festivali, kulturne i ine manifestacije uvijek nailazile na vise pohvala nego pokuda, samo sto su oni negativno nastrojeni uvijek glasniji i pun mi ih je kurac...

Ponavljam, kome smeta gradska vreva, dogadjanja, promet, buka, koncerti, mladez i sto sve ne, neka se odseli u pizdu materinu i ostavi nas da zivimo zivot dostojan jednog, pazi sad cuda, GRADA!!!

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.10.2007. 18:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mladunce je napisao/la: ›
jucer bila na koncertu u zagrebu na britancu (trznica gdje bake prodaju povrce), bilo buke, piva, pijanih, pisanja po fasadama a danas u novinama samo najbolje! niko se ne zali, sretni sto se nesto dogadja! kod nas se nitko ne zali samo kad se neka seljacina dovede na glavni trg...a stacte kad smo selo...


Tamo da se nitko ne žali? Pa tamo su napravili karijere u žaljenju. Vjeruj mi žale se oni, na sve. Zato što je veća lova u igri.

Glede buke čujem od znalaca da su zvučnici i pozornica trebali biti okrenuti prema Baranji, i buka bi bila puno slabija. Osobno nisam bio u šatoru, ali sam dobro čuo koncerte. E da vidim koncert na Britancu od nedjelje do petka bilo koji dan, da traje do 1, pola 2, i da ori pola grada. Onda bi vidio žaljenje. Naime, ima ljudi koji vole preko radnog tjedna zaspati prije 1, a bez da im je namjera uništiti noćni život mladeži.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 13.10.2007. 18:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eto ja sam jedan od onih u blizini, koji svako jutro ide na posao i do sada sam u satoru bio na let3 i T.B.F.-u, a ne zalim se.
To su uobicajene zrtve urbanog zivota i moramo se naucit zivjet s tim...
I kad zivis na selu ne smijes izac ubit susjeda kojemu su u subotu u 6 ujutro dosli rezat drva i probudili te...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SeR4f
Offline
Avatar

Ukupno postova: 10
Lokacija: Čepin-Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.10.2007. 18:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

idea da naprave na katakombama je josh gora, neko ce se pijan josh bacat u dravu ili u prazne bazene, a buka josh veća.

Ovo kod tvrđe je bas mutavo neko se napije odluta tamo u mrak drven parka prema promenadi, neš ga nač
do ujutro, a što se westa tiče to bi trebalo nekako sankcionirat ili bar poskupit cugu!

_________________
p07p15uj3m 53 k40 Tr()()tz
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.10.2007. 18:55 
Naslov:  Re: Festetić:Pivarski dani Tvrđi su donijeli samo pijance i
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

festetić je mali ljigavac koji je promijenio već nekoliko stranaka i najmanje mu je stalo do "dobrobiti građana". zgrada u kojoj živim je blizu šatora i ovo za buku je definitvno preseravanje bez pokrića.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.10.2007. 19:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

SeR4f je napisao/la: ›
idea da naprave na katakombama je josh gora, neko ce se pijan josh bacat u dravu ili u prazne bazene, a buka josh veća.

Ovo kod tvrđe je bas mutavo neko se napije odluta tamo u mrak drven parka prema promenadi, neš ga nač
do ujutro, a što se westa tiče to bi trebalo nekako sankcionirat ili bar poskupit cugu!


Prilično pesimistični scenariji. Pojava nestanka pijane osobe nije baš tako učestala.

Circa je napisao/la: ›
Eto ja sam jedan od onih u blizini, koji svako jutro ide na posao i do sada sam u satoru bio na let3 i T.B.F.-u, a ne zalim se.
To su uobicajene zrtve urbanog zivota i moramo se naucit zivjet s tim...
I kad zivis na selu ne smijes izac ubit susjeda kojemu su u subotu u 6 ujutro dosli rezat drva i probudili te...


To je u redu, i ja kažem, tjedan ili dva u godini svi mogu pretrpjeti. Ali mogli bi i organizatori malo uključiti moždane vijuge.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
saba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1320
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.10.2007. 19:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma nek oni odjebu sa tom šemom.... tvrđa je uvjek puna buke i pijanih klinaca jebiga i sad ovi seru ko kreteni.... sve što se dešava na danima piva dešava se i svaki vikend

_________________
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kripl
Offline
Avatar

Ukupno postova: 11
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.10.2007. 19:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gospodin Festetic neka prvo krene od sebe i SVOG pijanstva i mokrenja.

On uopche nije podoban da pricha o ovoj temi.
I uopche nije ni bogat ni plemenit kako se predstavlja, nego teski kompleksash!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.10.2007. 19:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uma je napisao/la: ›
TataMata je napisao/la: ›
Blofeld je napisao/la: ›
Gosp. Festetić nije baš idealan kritičar lokalnih zbivanja, jer ne znamo točno u kojoj je sad stranci.


Trebalo bi da je hdssb-ovac, zato i "preskače" predsjednika GČ koji je iz HSP-a.


On je iz HSLS-a, Ls-a današnjeg. Išao je samnom u razred u srednju školu, oduvijek je bio jedan od onih koji puno prica a malo kaže, i uskace sam sebi u usta, vidjela sam ga poprilicno pripitog kako baulja po tvrdji sa plasticnom casom u ruci, naravno pive od 7 kn....a di je pišao kad ga potjeralo hm?....a lega moj....


čisto radi prave informacije
Mario Festetić
lista
HRVATSKI DEMOKRATSKI SAVEZ SLAVONIJE I BARANJE,

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.10.2007. 11:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la: ›
čisto radi prave informacije
Mario Festetić
lista
HRVATSKI DEMOKRATSKI SAVEZ SLAVONIJE I BARANJE,

Iskreno, uopce mi nije bitno s cije liste dolazi. Bitnije mi je da gleda dalje od vlastitog nosa kada saziva pressice o "skandaloznom" festivalu na kojem ljudi piju pivo, mokre i slusaju glazbu...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jelena2
Offline
Ukupno postova: 4
Lokacija: susjedstvo
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.10.2007. 13:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sva ta buka oko pivnice je politička propaganda , smijena vlasti i odjednom nekom smeta buka , a što se tiče alkoholoziranja maloljetnih osoba sve se pokušalo spriječiti ,a li klincima su kupovali stari pivo , što to uopče nisu mogli kontrolirati , koliko ja znam uvijek su tražilo osobne

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.10.2007. 13:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jelena2 je napisao/la: ›
sva ta buka oko pivnice je politička propaganda , smijena vlasti i odjednom nekom smeta buka , a što se tiče alkoholoziranja maloljetnih osoba sve se pokušalo spriječiti ,a li klincima su kupovali stari pivo , što to uopče nisu mogli kontrolirati , koliko ja znam uvijek su tražilo osobne

nema to veze s politikom... druga je stvar što neki likovi poput Festetića to pokušavaju iskorisiti za svoju propagandu... no više potkopo nego što je uspio... dani piva su gotovi, buke više neće biti, deset tisuća stanovnika tvrđe će se vratiti svojim životima kako je bilo i prije, bez rock koncerata do 1 sat iza ponoći i pijanih maloljetnika u prostoru perivoja. nastavit će slušati kreštanja narodnjaka iz folk klubova do 4 sata iz ponoći, trpit će i dalje pišanje i riganje po vlastitim vratima... festetić će početi borbu da ukine dane piva... savršenog li nam grada...
JEBO BELFAST, GORE CECA!!!

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Burence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 143
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.10.2007. 14:26 
Naslov:  Re: Festetić:Pivarski dani Tvrđi su donijeli samo pijance i
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

10 000 stanovnika u tvrdji??? Shocked pa toliko ljudi u tvrdji nema ni za vrijeme trajanja školske nastave u svim školama koje su tamo pozicionirane!! Razz

_________________
www.pivopije.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.10.2007. 14:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Burence je napisao/la: ›
10 000 stanovnika u tvrdji??? Shocked pa toliko ljudi u tvrdji nema ni za vrijeme trajanja školske nastave u svim školama koje su tamo pozicionirane!! Razz

Mjesni odbor Tvrđa obuhvaća i druge dijelove: vijenaci meštrovića, drvljanik, kašićevu...

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: