Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Najmanje 150 studenata ispisalo se s osječkog Pravnog faksa

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
rden
Offline
Avatar

Ukupno postova: 17
Lokacija: Retfala
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.10.2007. 16:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

svaka cast betty!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kripl
Offline
Avatar

Ukupno postova: 11
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.10.2007. 18:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da, svaka čast!

P.s. slobodno ti sve njih prozovi!! Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.10.2007. 19:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

heheheheh nema dovoljno mjesta ovdje... a neki su se sami osjecali prozvanima na 2. ili 3. str ovog topica osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ljubi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 76
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.10.2007. 23:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

honey je napisao/la (Pogledaj post): › Pa eto, onda je najbolje rješenje - ispisati se, tko hoće, tko neće-ostane, zadovoljni ovi što su otišli, zadovoljni profesori-manje studenata i to je to!

P.s. Rijeka je zabranila prijelaz i pojačala kriterije, tako da ni ona više nije ono što je prije bila. A Split će valjda učiniti isto.

I jedna stvar što nema ni na jednom drugom faksu, kod nas kad dođeš na 4. godinu-tek onda vidiš što si upisao i pitaš se zašto?? Kad si na rubu snaga, oni ti još daju ispite po 1000 strana i profesore koji se iživljavaju, a kad te netko pita kad ćeš diplomirati samo se osmjehneš i kažeš: ne znam....
A na ekonomiji ili drugom faksu kad dođeš na 4.-u godinu, diplomiraš za 3 mjeseca...


Da nije tužno, bilo bi smiješno...

I na kraju - apsurd,nakon toliko muke, znoja, straha, strepnji i pokidanih živaca-ne možeš naći ni posao...ha,ha
tako je nažalost, ja sam u 2007. ušla sa 4 ispita, a sad ih nakon 10mj. za živo čudo i uz nevjericu mojih roditelja imam "samo" 3, i svi misle(pod svi mislim oni koji nisu pravo studirali) a to su tri ispita kako to ne možeš položit, mogu, ali kada to je već upitno...btw. do četvrte godine sve je išlo više-manje glatko, a od tada zastoj.. Glavom o zid

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.10.2007. 1:20 
Naslov:  Re: Najmanje 150 studenata ispisalo se s osječkog Pravnog fa
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

najveći problem ovog našeg faksa je što ljudi iz godine u godinu upadaju u sve veća govna a kraj im se ne nazire! slično kao i ljuba ja imam još pet ispita, post traje skoro godinu dana što zbog moje lijenosti, što zbog nametnutog voznog reda (čitaj redosljeda polaganja ispita). ne tražim za sebe nikakve alibije, priznajem da sam lijen po prirodi i neda mi se učiti dozlaboga, ali mogao bi probati potražiti motive za to. tu već dolazimo do milijun puta spomenute priče o preko 300 ljudi upisanih na godini, nikakve perspektive po završetku fakulteta, prosjek studiranja 8 godina, obiteljske veze i vezice od katedre do referade, tisuće nezadovoljnika, problematični profesori sa upitnim kvalifikacijama, egotriperi, političari itd. sve u svemu jedna gnjusna atmosfera, strah, nervoza i nemoral. žalosno je da se radi o pravnom fakultetu. fakultetu s kojeg bi ljudi puni svježih znanja i razmišljanja trebali pokretati stvari u ovoj zemlji i jednog dana biti elita ovog društva. bojim se da ćemo mi jednog dana izaći kao šačica frustriranih nezadovoljnika.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ljiljan
Offline
Ukupno postova: 21
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.10.2007. 12:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

betty je napisao/la (Pogledaj post): › joj meni je najjace kad se tako javi netko ko je cijeli faks samo u svoju knjigu gledao i nista ga drugo na faksu nije zanimalo, dajte molim vas pa tamo se ne zna ko pije ko placa, profesori zovu studentice na cuge, ljudi koji se nisu pojavili na pismenom prolaze usmeni, a prolaznost iz nekih predmeta je strasna,od 118 ljudi na pismenom 8 ih prodje na usmeni i onda profesor jos nece pitati one kojima ja falilo pola boda za prolaza a mora ih po pravilniku pitati pa makar 0 bodova na pismenom imali. uzas!!
sta se sad tu svi pravite glupi ,sta cemo sad tu na netu pisati kako i preko koga se ispiti kupuju???ko da i sami ne znate!!nemojte mi taj lazni moral prodavati jer i vi isto ko i ja pizidte kad netko udje i dobij 2 ili 3 jer mu je tata neka faca!
ne zelim ja nikog tu imenovati niti prozivati ali svi znamo ko je tamo ko i s kim je u rodu i kako je dobio svoj posao.


Nisam cijeli faks gledala samo u knjigu, nego samo u onim ključnim vremenima kada treba dati uvjet ili pred ispit. Imala sam sasvim normalan socijalni život!
A što se tiče ostalog što si napisala to sve stoji, ali ja i dalje želim reći da sam ja svaku svoju ocjenu zaradila, nije mi poklonjena, i da sam svaki ispit mogla proći bez veze ili novaca. Pa ako sam ja mogla, može svatko!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kripl
Offline
Avatar

Ukupno postova: 11
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.10.2007. 16:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E, ne može!! I bolje da to nisi iskusio na svojoj koži! Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.10.2007. 20:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

joj ljiljana tamo di ti zivis jel svinje lete a na vrbi rodilo grozdje???meni je drago da si ti uspjela ali ja sam htjela reci da su potrebne promjene na faksu a da 10 studenata ne mogu sami nista napraviti,a ostali samo gledaju svoja posla,pa i da i vi kojima je super islo pomognete.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jimmi1
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.10.2007. 12:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

svaka čast betty!
davnih dana sam odustao od pravnog,prvo što me zasmetalo,opća povijest,rezultat ispita-NEČITKO!
hehe,a dobro,reko,idem do profesora, da ga zamolim da mu pročitam moj test jer sam siguran da sam prošao!
naravno,kako je i bilo rečeno,da se "nečitko napisani testovi neće ocjenjivati",sve mi je to bilo jasno,al,opet,bar mu idem pročitati test,možda uzme u obzir,moj ne baš uredan rukopis,ali naravno,moj test nije pronađen!
dobar osjećaj,jel!Smile
drugo,nacionalna povijest,jako "draga" profesorica Engelsfeld- citiram "jedini pravi pravni fakultet je u Zgarebu"!!
ok,možda i je,al hej,odakle joj pravo tako šta izjaviti pred nama!??
zamisli,"ona" je "napisala" nacionalnu povijest?daj molim te!!!!!
eh,da,rimsko pravo,8 puta izlazio na ispit,od toga,5 puta na usmeni,naravno,"kolega,vidimo se sljedeći put"!!! da nisu ljudi sa strane rekli,koji su bili samnom,da nije fer,nebi ništa rekao,al eto...
neznam šta više reći na to!
ljudi sretno vam bilo,ne odustajte!Smile
QUOD INITIO VITIOSUMEST, NON POTEST TRACTU TEMPORIS CONVALESCERE.?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: