Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



deja vu!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
snaša
Offline
Avatar

Ukupno postova: 820
Lokacija: 7 km od centra
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.06.2008. 7:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajd sad bar znam da nisam luda...

_________________
Niti jedan dokaz ne podupire tezu da je život ozbiljan.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
yoomie
Offline
Avatar

Ukupno postova: 28
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.06.2008. 8:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zeko je napisao/la: ›
deja vu je kod koje se osobi čini da je već proživjela određeni trenutak a dpgađa se kada se neka informacija koja dođe u kratkoročno pamćenje iz senzornog pamćenja(koje je automatsko i ono prvo prihvaća informaciju,podražaj) na trenutak,zbog pogreške u obradi,vrati u senzorno...još se ne zna zašto dolazi do te pogreške ali eto...nikakva mudrost Very Happy
događa mi se često...ali sada kad znam tu neku kao definiciju izgubilo je čar...uvijek sam prije mislila da je tu nešto mistično Smile

ko je reko ZEKO je reko, slažem se s tobom ništa spektakularno, i meni se događa dežavi ali samo kad sam umorna,valjda mi mozak onda ne fercera

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.06.2008. 10:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Deja vu za mene predstavlja poslasticu kojoj se uvijek obradujem, podsjetnik na relativnost svega u ovom životu tako da suhoparna pročitana definicija mi ne može uništiti doživljaj,,,,

_________________
Riding high, when I was king
Played it hard and fast, cause I had everything
Walked away, won me then
But easy come and easy go
And it would end
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aquarius33
Offline
Avatar

Ukupno postova: 19
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.07.2008. 12:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Možda je to prvi korak prema telepatiji ili predviđanju budućnosti koje ćemo svojim malim ljudskim mozgom moći pojmiti tek kad ga stvarno počnemo koristiti. Shocked

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.07.2008. 13:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A el ima neko recimo slucaj da mu se desava jedan te isit dejavu u nekom vremenskom razdoblju?

_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marisol
Offline
Avatar

Ukupno postova: 70
Lokacija: fatamorgana
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.07.2008. 15:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia je napisao/la: ›
Meni se baš danas desio.. još sam pod dojmom, pa zato i stavih topic o tome.. hodam ulicom, i prema meni ide neki tip.. za kojeg sam SIGURNA da ga nisam nikada vidjela.. i onak.. paf! ja kao da ga poznajem.. i on isto tako.. gleda u mene kao..-ej, pa jel ti nisi ona.. ali isto pogled kao i moj-wtf?!?! i onak, odlazimo, i okrenemo se jedno za drugim, s čuđenjem na licu.. ne znam da li sam dobro objasnila, ali ja sam 100% sigurna da je tip osjetio isto što i ja, da smo imali isti začuđen pogled na faci.. totalno mi je to stravično bilo..
a mozda si samo bila hiper cuga jednoga vikenda u nekom bircu i pricala s likom....i tak ti sad naletis na njega u gradu, a i on tad bio cuga pa te se sjeca kroz dejavuovsku maglu? Wink

_________________
" Punctuality is the virtue of the bored." Zvižd Motor
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marisol
Offline
Avatar

Ukupno postova: 70
Lokacija: fatamorgana
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.07.2008. 15:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zeko je napisao/la: ›
a to što vam se događaju te neke telepatske slučajnosti,neki kažu da to i nisu baš slučajnosti,nego da ljudi imaju mogućnost telepatije ali kako koristimo samo vrlo malen postotak mozga ne može doći do izražaja...
tako recimo te stvari kao da pomisliš da će te netko nazvati pa te nazove,ili da ćeš nekoga vidjeti pa ga vidiš...to nije zapravo slučajnost Very Happy
vrlo kul područje istraživanja,heh

tu je još i informacija da recimo da koristimo veći postotak mozga,točnije da znamo kako koristiti,da bi mogli kontrolirati osjetila...što znači da npr kod okusa,mogli biste piti vodu i zamisliti okus bilo čega drugoga i osjetili biste to Wink
ee tooo bi bilo dobro Very Happy
gledala sam dokumentarac u kojem je dokazano kako aboridzini funkcioniraju upravo putem telepatije. osijek031.com smile toliko su povezani jedni s drugima i sa svijetom/prirodom oko sebe da su im stvari koje mi dozivljavamo kao nadnaravne cista svakodnevna pojava na koju nitko niti ne podigne obrvu. Poslali su mladog lovca nekih 100km dalje od njih, naletio je na neku zvjerku i jedan covjek je tocno opisao gdje sta, kako, i putem misli mu je dao upute kako da izbjegne ili sredi zivotinju..nesto tako, osijek031.com smile ne sjecam se detalja... jaaaaako kuuuuul osijek031.com smile

_________________
" Punctuality is the virtue of the bored." Zvižd Motor
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.07.2008. 15:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Marisol je napisao/la: ›
insomnia je napisao/la: ›
Meni se baš danas desio.. još sam pod dojmom, pa zato i stavih topic o tome.. hodam ulicom, i prema meni ide neki tip.. za kojeg sam SIGURNA da ga nisam nikada vidjela.. i onak.. paf! ja kao da ga poznajem.. i on isto tako.. gleda u mene kao..-ej, pa jel ti nisi ona.. ali isto pogled kao i moj-wtf?!?! i onak, odlazimo, i okrenemo se jedno za drugim, s čuđenjem na licu.. ne znam da li sam dobro objasnila, ali ja sam 100% sigurna da je tip osjetio isto što i ja, da smo imali isti začuđen pogled na faci.. totalno mi je to stravično bilo..
a mozda si samo bila hiper cuga jednoga vikenda u nekom bircu i pricala s likom....i tak ti sad naletis na njega u gradu, a i on tad bio cuga pa te se sjeca kroz dejavuovsku maglu? Wink

Hm, vjeruj mi da mi je i to bilo palo na pamet Wink ali nije, nismo se stvarno znali.. Ma to su ti te natprirodne fore, znaš Wink

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.07.2008. 15:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja imam deja vu svaki put kad ubijem komarca osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 01.07.2008. 15:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jesam ja vec jednom napisao ovaj post? Zbunj, zbunj

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.07.2008. 15:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijek031.com smile

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marisol
Offline
Avatar

Ukupno postova: 70
Lokacija: fatamorgana
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.07.2008. 19:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Citat: › Hm, vjeruj mi da mi je i to bilo palo na pamet Wink ali nije, nismo se stvarno znali.. Ma to su ti te natprirodne fore, znaš Wink
e, a mozd si ti zapravo jako privlacna i lijiepa zenska i jednostavno to odasiljes muskom rodu u obliku super-nabrijanih i samouvjerenih feromona Fight , i taj lik je skonto tvoju pozitivnu kul vibru, i bila si mu wow? stara, mozd je to tvoja STVARNOSt! Smile Smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.07.2008. 22:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Marisol je napisao/la: ›
Citat: › Hm, vjeruj mi da mi je i to bilo palo na pamet Wink ali nije, nismo se stvarno znali.. Ma to su ti te natprirodne fore, znaš Wink
e, a mozd si ti zapravo jako privlacna i lijiepa zenska i jednostavno to odasiljes muskom rodu u obliku super-nabrijanih i samouvjerenih feromona Fight , i taj lik je skonto tvoju pozitivnu kul vibru, i bila si mu wow? stara, mozd je to tvoja STVARNOSt! Smile Smile osijek031.com smile

osijek031.com smile osijek031.com smile da, tako je bilo!

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: