Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Vožnja u pijanom stanju

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.10.2007. 16:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a to je tvoj drlog bio tako parkiran Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.10.2007. 0:02 
Naslov:  Re: Vožnja u pijanom stanju
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osam vozača, 1.200 prijava i svi voze

Samo u Makarskoj je osam mladih vozača zajedno prikupilo 1.198 prijava za prekršaje u prometu. Apsolutni rekorder je evidentiran čak 273 puta. Svi se i dalje voze.

U Makarskoj osam vozača zajedno ima 1.200 prometnih prekršaja i svi još uvijek voze. Mladić (23) koji je prošlog tjedna skrivio sudar jer je vozio pijan, tim je incidentom zaradio 273 prijavu za prometni prekršaj, piše portal Kronika.hr.

Policijski krugovi su pak potvrdili da već oko Splita ima i većih "junaka", evidentiranih i po 500 puta.

Skupina najčešćih prekršitelja prometnih pravila u Makarskoj zajedno je izbrojila ravno 1198 evidencija.

Nakon što su u službenim podacima navedeni njihovi inicijali, neslužbeno su se doznala i puna imena.

Ljubomir Molnar (23) - 273 prometna prekršaja, 8 kaznenih bodova, 8 zaštitnih mjera, Stipe Medić (20) - 188 prometnih prekršaja, Ante Selak (24) - 188 prometnih prekršaja, Milivoj Grepo (22) - 152 prometna prekršaja, Marko Šarac (29) - 133 prometna prekršaja, Neven Prgomet (23) - 127 prometnih prekršaja, Antonio Grepo (19) - 88 prometnih prekršaja, Juroslav Prgomet (47) - 49 prometnih prekršaja.

Apsolutni rekorder prometnih prekršaja u Makarskoj, Ljubomir Molnar, 2003. godine završio je zubotehničku školu u Splitu, a danas radi u firmi svojeg oca, vlasnika poznatog makarskog zubnog laboratorija.

Nekoć je bio dio ekipe makarskih "gasera" koji su noću ludovali gradom, no kaže da već duže vrijeme nije u tim vodama. Izrazio je kajanje za slučaj od prošlog ponedjeljka, tvrdeći da je odavno odustao od onoga što je radio dok je bio mlađi.

"Žao mi je stvarno, najviše zato što sam posljednji prekršaj napravio prije više od godinu, možda i godinu i pol dana. No, prošlog ponedjeljka sam popio više i malo toga se sjećam. Znam da sam udario jedno auto te da sam se kasnije čuo s vlasnikom, kojeg osobno poznajem, kako bi nadoknadio štetu. Nisam bježao od policije, kao što se govorilo. Parkirao sam auto i pješice se vratio na mjesto gdje je bio sudar", ispričao je Ljubomir Molnar.

Kako je naveo, za upravljačem je još od punoljetnosti, a od marki automobila odabrao je BMW. Do sada ih je, prisjetio se, promijenio devet.

Prošlost, u kojoj stoji gotovo 300 prometnih prijava, okarakterizirao je ludom mladošću.

"Ne znam što bih kazao osim da se to zaista događalo. Bio je to nekakav mladenački hir, od kojeg sam u međuvremenu odustao i u većini stvari se promijenio. Zato zbog ovog posebno žalim", kazao je Molnar za Kroniku.hr.
Net.hr

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: