Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Debakl Runway festivala

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.10.2007. 10:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja, iskreno, ovakvu glazbu volim slušati, i znala sam i kada je i gdje je fest, ali da oprostite karte su bile malo preveć novaca za moj ukus.. a i temperatura od 5 stupnjeva me je zakovala jedino za deku i krevet... Rolling Eyes

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.10.2007. 11:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa kolko su koštale te karte?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.10.2007. 11:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

185 kn za jednu večer... pa nekih 500 kn VIP karte i oko 350-400 kn karte za obje večeri.. ne znam sad baš točno, čitala sam to u Jutarnjem tjedan prije održavanja..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
goose
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1245
Lokacija: tenja
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.10.2007. 12:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

auu....500 kn za vip? kao da se imalo sta vidjet tamo Very Happy Very Happy osim organizatora i par tonaca Very Happy

_________________
Žak je osmi kontinent Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lalalagirl86
Offline
Avatar

Ukupno postova: 47
Lokacija: nebitno
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.10.2007. 13:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zao mi stvarno ukleto podrucje definitivno neznam samo kako se ljudi danas zabavljaju utripovani seljaci sorry...... jbg a moglo je bit sssuuppeerrr smrc

_________________
jednom se zivi to sigurno..................
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tinus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 64
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.10.2007. 14:22 
Naslov:  Re: Debakl Runway festivala
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cijena ulaznice je ispočetka bila 190 kn za jedan i 290 kn za oba dana i naknadno je smanjena na 150 za jedan i 250 za oba dana. To bi bila neka realna cijena da su došli dj-evi koji su trebali doći i nebi mi uopće bilo žao dati te novce.

Organizator je uzeo preveliki zalogaj. Bookirao je podosta dj-a i nadao se kako će im od novaca iz pretprodaje ulaznica platiti predujmove. Ali uloženo je premalo(skoro ništa) novca u marketing i karte se nisu prodavale (jer nitko uopće nije znao za festival) . Nije bilo novaca za platit predujam i dj-evi su otkazivali. Na stranici od festivala i dalje su se vrtila imena za koja se znalo da neće svirati. Za ta otkazivanja se saznavalo od ljudi sastrane a organizator se pojavljivao tek nakon 2-3 dana ispričavajući se zbog otkaza i svejedno obećavajući spektakl. Ta situacija se dogodila 3-4 puta i nakon toga je otganizator izgubio sav kredibilitet kod ljudi i velika većina je odlučila ne doći na fest jer je sve smrdilo na prevaru.

Na kraju fest se ipak održao. Organizacija što se tiče stejđeva, wc-a, šankova, parkirališta , ozvučenja na zavidnoj razini. Neki najavljivani dj-evi su se pojavili ali nisu htjeli svirat jel im organizator nije htio dati ostatak novca jer mu je na partiju samo 300 ljudi (od kojih je 200 ušlo bespla) i već je debelo zaronio. Oni se okrenuli i otišli kući.
Tako su na festu svirali lokalni dj-i + foort i barbato od najavljenih headlinera.

Velika šteta jer smo mogli dobiti festival koji bi ovu našu zabit stavio na europsku party kartu i mogli bi bar jednom godišnje uživati u nečem kvalitetnom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jerry
Offline
Ukupno postova: 26
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.10.2007. 23:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

koko je napisao/la: ›
I molio bi pojedine forumaše da ne seru po el. glazbi ako nemaju pojma o njoj. Ni ja ne prigovaram njihovom rocku ili popu... niti me zanima tko u kakvom stanju skače na koju glazbu u kojem klubu...
bavite se drugim stvarima, noobčine...

sorry, ali pročitaj još jednom pažljivije, ako si mislio na moje postove - nisam napadao glazbu, nego baš obratno, rekao sam da glazba ne zaslužuje takav tretman...znači, više sam govorio protiv ljudi koji to rade s njom. Ako ti voliš el. glazbu, i nije ti uvjet da svaki put kad ideš na party i sl. da moraš neku drogu uzet da bi ti i glazba bila bolja, onda ok, ako ipak moraš ili uzimaš, onda još jednom promisli što ti se zapravo sviđa kod svega toga - glazba ili feeling koji stvara droga koji bi lako moguće došao i uz neku drukčiju vrstu glazbe? Ako je tebi glazba bitna sama po sebi, ispricavam se, ali samo tebi, jer to ne znači da nema drugih koji ne razmišljaju kao ti! ;-)
...no hard feelings!

P.S. podržao bi i ja ovaj event (iako ne slušam el. glazbu), jer se slažem da treba na ovim područjima malo više nekih atraktivnijih događanja, pa bili to rock, metal ili elektr. koncerti - bitno da se nešto događa i pokreće! Ne glumim suosjećanje, ali stvarno je šteta što nije uspjelo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
koko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 215
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.10.2007. 0:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jerry je napisao/la (Pogledaj post): ›
koko je napisao/la: ›
I molio bi pojedine forumaše da ne seru po el. glazbi ako nemaju pojma o njoj. Ni ja ne prigovaram njihovom rocku ili popu... niti me zanima tko u kakvom stanju skače na koju glazbu u kojem klubu...
bavite se drugim stvarima, noobčine...


sorry, ali pročitaj još jednom pažljivije, ako si mislio na moje postove


nije se odnosilo na tebe! skužih po tvom prvom postu da nisi seljo i da si također u muzici...
odnosi se na neke konzervativne komentare "slike dana", koje ne čujem prvi puta...


@Tinus

Novac od eventima tj. od pretprodaje karata se organizatoru isplaćuje tek nakon eventa.
Tako da tvoja teorija o "plačanju predujma DJ-ima od novaca pretprodaje" pada u vodu...
u ovaj projekt su krenuli sa premalo novaca, ali su očekivali da će lažnom reklamom (pozdrav jutarnjem listu) privući više ljudi i nakon festa otići sa parama doma koje nisu bile niti predviđene za ikakve "super duper mega DJ-eve"... jer oni nisu bili bookirani pravilno, već samo do avansa da ih mogu legalno staviti u najavu i privući masu...

...bla bla bla prevara bla bla...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: