Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



NAJBOLJI profesori u Osijeku

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 27.04.2010. 13:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mother Earth je napisao/la: ›
A za Horvaticu se sLažem, stvarno je biLo dobro organizirano, i baš te sve zadaće i timski radovi i ovo i ono me držaLo u tome i nisam mogLa zapostaviti i prošLa sam preko koLokvija, vrLo dobro Smile AL SteLLa svatko ima svoje viđenje nekoga, kao i većine npr. za Lamzu koja je tebi super. ILi prof. ŠundaLić, svi su *beep* po njemu, meni je čovjek zakon!

Razumijem da svatko ima svoje mišljenje, ali Karić i Proklin?? Ako je netko položio kolegij, ne treba zato hvaliti one koji nisu zaslužni za to...


djevojko, kod Karića sam išao na predavanja, karića da bi pratio moraš sjediti u prva 3-4 reda jer ga ostali ne čuju jer tiho priča. pratio sam i učio doslovno 2 sata za svaki kolokvij i bio 4. na godini po bodovima iz kolokvija tako da ne lupetaj, ako se tebi nije dalo njega slušati ili ne kužiš gradivo, ne znači da on nije dobar profesor. ja sam mikro i statistiku dao lakše nego većinu predmeta. Proklin je enciklopedija i što god da ga pitaš od njegovih predmeta, objasnit će ti, samo što se njemu većina ljudi ne usudi ni prići.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.04.2010. 13:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zla_tratinčica je napisao/la: ›
djevojko, kod Karića sam išao na predavanja, karića da bi pratio moraš sjediti u prva 3-4 reda jer ga ostali ne čuju jer tiho priča. pratio sam i učio doslovno 2 sata za svaki kolokvij i bio 4. na godini po bodovima iz kolokvija tako da ne lupetaj, ako se tebi nije dalo njega slušati ili ne kužiš gradivo, ne znači da on nije dobar profesor. ja sam mikro i statistiku dao lakše nego većinu predmeta. Proklin je enciklopedija i što god da ga pitaš od njegovih predmeta, objasnit će ti, samo što se njemu većina ljudi ne usudi ni prići.

Znam ja dobro kako je kod Karića...uvijek sam sjedila u prvom redu/redovima...i to je jednostavno previše takvog gradiva za tako malo vremena. Ja sam Ekonomiku poduzeća položila preko kolokvija kao 1. na ljestvici bodova, lala. Wink

A btw, Ekonomika poduzeća malo je kompliciraniji kolegij u nekim stvarima...vidjela sam simulaciju vašeg ispita...smiješno mi izgleda naspram onoga što mi imamo...

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.04.2010. 13:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

to je predmet koji moraš shvatiti... trebaš naučiti primjenjivat definiciju i onda nemaš problema... meni je bio lagan i bez problema sam ga dala

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.04.2010. 13:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la: ›
to je predmet koji moraš shvatiti... trebaš naučiti primjenjivat definiciju i onda nemaš problema... meni je bio lagan i bez problema sam ga dala

Istina...i za to treba malo više vremena da sam skontaš sve kako bi razumio na kolokviju ili ispitu. Kad ti postavi pitanje tipa: Kada prosječni prinos raste, kakvi su ukupni prinosi, u 2. sloju proizvodnje? A to jednostavno ne možeš napamet učiti, + to što nemaš ni taj grafikon po kojem bi to mogao zaključiti, pa je puno teže...

I još kad vidiš da ti na kompu odbrojava vrijeme 60 sec...pa se ti skoncentriraj...

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.04.2010. 13:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

poneseš papir i olovku i nacrtaš si....
prije nije bio test na kompovima, ali je vrijeme bilo ograničeno i bili su negativni bodovi. također nisi dobila nacrtan graf, već samo pitanje i ponuđena rješenja...

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 27.04.2010. 13:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la (Pogledaj post): ›
MissTake je napisao/la: ›
to je predmet koji moraš shvatiti... trebaš naučiti primjenjivat definiciju i onda nemaš problema... meni je bio lagan i bez problema sam ga dala

Istina...i za to treba malo više vremena da sam skontaš sve kako bi razumio na kolokviju ili ispitu. Kad ti postavi pitanje tipa: Kada prosječni prinos raste, kakvi su ukupni prinosi, u 2. sloju proizvodnje? A to jednostavno ne možeš napamet učiti, + to što nemaš ni taj grafikon po kojem bi to mogao zaključiti, pa je puno teže...

I još kad vidiš da ti na kompu odbrojava vrijeme 60 sec...pa se ti skoncentriraj...


ti sama sebe pobijaš svaka 3 posta xD

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.04.2010. 13:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zla_tratinčica je napisao/la: ›
ti sama sebe pobijaš svaka 3 posta xD

WTF?! Kažem da je kolegij stvarno težak, barem Ekonomika, i da ne možeš skontati skoro ništa od onoga što Karić pretrči...već moraš kod kuće sjesti i dobro to učiti s razumijevanjem kako bi skontao o čemu se radi, kad koji grafikon, što uopće znači i sl. Ima dosta tih fora pa nije jednostavno...

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.04.2010. 13:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a što očekuješ da odeš na predavanje i bez učenja ili vježbanja položiš predmet... to je kao da si rekla da odeš na matematiku, slušaš što prof. govori i ne moraš više učiti. jeste da je srednja škola daleko iza mene, ali koliko se sjećam nakon svakog sata trebalo je prvo sjesti i ponoviti predavanje i onda tek napisati zadaću

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.04.2010. 13:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la: ›
a što očekuješ da odeš na predavanje i bez učenja ili vježbanja položiš predmet... to je kao da si rekla da odeš na matematiku, slušaš što prof. govori i ne moraš više učiti. jeste da je srednja škola daleko iza mene, ali koliko se sjećam nakon svakog sata trebalo je prvo sjesti i ponoviti predavanje i onda tek napisati zadaću

Nisam rekla da bez učenja očekujem položiti predmet...L O L! Rekla sam da nama Karićeva predavanja iz Ekonomike poduzeća nisu bila od koristi, već sjesti i zagrijati stolicu...i dobro to gradivo naučiti.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 27.04.2010. 13:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: ›
zla_tratinčica je napisao/la: ›
ti sama sebe pobijaš svaka 3 posta xD

WTF?! Kažem da je kolegij stvarno težak, barem Ekonomka, i da ne možeš skontati skoro ništa od onoga što Karić pretrči...već moraš kod kuće sjesti i dobro to učiti s razumijevanjem kako bi skontao o čemu se radi, kad koji grafikon, što uopće znači i sl. Ima dosta tih fora pa nije jednostavno...


pa ja sam imao ekonomiku poduzeća ali govorim mikro jer je gotovo identično gradivo, kao i počela i OET.. nije jednostavan predmet, to nisam rekao, ja sam pohvalio Karića, a ti si rekla da on leti, da nije dobar, ovo-ono pa sam ti ja rekao kak sam ja mogao pratiti i da dobro čovjek objašnjava.. uostalom puno ovisi kome leži koji predmet. meni je 3put lakše bilo dati počela, mikro, statistiku, računovodstvo nego npr. gospodarstvo..

_________________
..vama ne treba govorit, vama treba zapovjedit, neću se borit sa bjednikom kad nemam šta pobjedit.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.04.2010. 13:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@zla_tratinchica...ima previše gradiva, a premalo vremena...kao i za svaki kolegij. Btw, jesi ti dao Gospodarstvo? Ako nisi, predavanja za izvanredne počinju sutra u 15.45 h. Ja sam Gospodarstvo položila u prošlom semestru preko kolokvija i nije mi bilo teško...učila kao i Ekonomiku 4 tjedna za redom i položila. Wink

Cheers!

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 27.04.2010. 13:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gospodarstvo nisam dao, znam da je sutra, idem se upisati da mogu na kolokvije. Very Happy

cheers Smile

_________________
..vama ne treba govorit, vama treba zapovjedit, neću se borit sa bjednikom kad nemam šta pobjedit.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Freya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 30
Lokacija: In Between
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.07.2010. 21:55 
Naslov:  Re: NAJBOLJI profesori u Osijeku
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nidzo je napisao/la (Pogledaj post): › Nada Sabanov Juuupiii Juuupiii


definitivno Smile

+ Miroslav Krajnović Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
snaša
Offline
Avatar

Ukupno postova: 820
Lokacija: 7 km od centra
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.07.2010. 7:32 
Naslov:  Re: NAJBOLJI profesori u Osijeku
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): › Najbolji profesor je ŽIVOT.


Skidam kapu !

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kolacic
Offline
Avatar

Ukupno postova: 171
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.07.2010. 10:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

na pravu:

prof. B. Ljubanović,
prof. Bakota i njegova asist. Jelena,
profesorica Papa,
asist. Berdica,
prof. Bosanac,
asist. Vuletić

ne pada mi više nitko na pamet...a kao NAJVEĆE SMEĆE na ovom faxu bi izdvojila: STIPE IVANDA!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: