Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



NAJBOLJI profesori u Osijeku

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
malecka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1383
Lokacija: stol...i stolica..na tavanu desno pored dnevne sobe
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.04.2008. 18:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Avi je napisao/la: ›
Iz jezične prof. Minarik i prof. Bogdanović (starija) najbolji.

def Mirjana BOgdanović najbolja profa.....

_________________
I felt every ounce of me screaming out,
But the sound was trapped deep in me osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
keka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 183
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.04.2008. 20:40 
Naslov:  Re: NAJBOLJI profesori u Osijeku
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

prof. Nada Tolić-predaje baštinu u ugostiteljskoj Very Happy
prof.Lidija Njegomirović-predaje engleski
prof.Ivana Čović-predavala nam hrvatski pa ošla.cmi.
i dobra je prof.Sanja koja nam predaje njemački al neznam kak se preziva, osijek031.com smile
ugl to je to Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.04.2010. 12:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

keka je napisao/la: ›
prof.Lidija Njegomirović-predaje engleski
prof.Ivana Čović-predavala nam hrvatski pa ošla.cmi.
i dobra je prof.Sanja koja nam predaje njemački al neznam kak se preziva, osijek031.com smile
ugl to je to Very Happy

Ee...i meni je prof. Njegomirović bila najbolja uz profesora Slavka Horvata, a Čo je bila baš cool. Laughing Btw, keko, profa koja nam je predavala njemački u 4. razredu - Sanja, preziva se Vakanjac.

E da mi se vratit u srednju... Wink Bilo je baš fora i jako zanimljivo!

Fali mi moj razred, uključujući i keku. Wink

Btw, od profa na faxu su mi u dobrom sjećanju ostali prof. Ninoslav Novak i prof. Maja Lamza-Maronić. Smile

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mother Earth
Offline
Avatar

Ukupno postova: 675
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.04.2010. 18:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Po čemu ti je Lamza ostaLa u dobrom sjećanju majko miLa? Čekaj da na 3. godinu dođeš pa da onda vidimo xD xD

_________________
Dwight Schrute: Jim is my enemy. But it turns out that Jim is also his own worst enemy. And the enemy of my enemy is my friend. So Jim, is actually my friend. But, because he is his own worst enemy, the enemy of my friend is my enemy so actually Jim is my enemy. But...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
FunkyLady
Offline
Ukupno postova: 613
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.04.2010. 22:07 
Naslov:  Re: NAJBOLJI profesori u Osijeku
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

III. gimnazija
- Davor Tanocki - najbolji! Čovjek je legenda da veća ne može biti... Zahvaljujući njemu znam uistinu puno!
- Matija Bogdanović - izvrstan! Učini informatiku zanimljivom, drag je, traži znanje, ali ga i pruža i uistinu ga cijenim!

A faks...
- Sanda Ham - izrazito oštra, s neprimjerenim komentarima, ali meni je jako draga... Vjerojatno jer pruža uistinu puno znanja.
- Vlasta Rišner - najbolja do sada! Ne znam kako ju prokomentirati, ali odlična je!
- Helena Sablić-Tomić - otkačena kritičarka čiju odjeću možeš proučavati satima... Odlična je!
- Vladimir Frelih - umjetnik s dobrim ukusom!
- Davor Šarić - preseksi Very Happy

_________________
„Koja se to bit otkriva nakon što svi društveni snovi iščeznu, a čovjek uvidi da su "mogućnosti vjere za njega posve dokinute"? Tijelo. Samo ecce homo, očiti patetični, konkretni čovjek. Jer "jedno je sigurno: meso smo, potencijalne lešine. Kad god uđem u mesnicu začudim se što nisam ondje, umjesto tih životinja."“
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dr. zoidberg
Offline
Avatar

Ukupno postova: 643
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.04.2010. 23:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

FunkyLady je napisao/la: ›
III. gimnazija
- Davor Tanocki - najbolji! Čovjek je legenda da veća ne može biti... Zahvaljujući njemu znam uistinu puno!
- Matija Bogdanović - izvrstan! Učini informatiku zanimljivom, drag je, traži znanje, ali ga i pruža i uistinu ga cijenim!



III. gimnazija - neki novi profesori, nisam ih imo a nisam ni čuo za njih..

a nesretni faks da hvalim nekog profesora ne pada mi napamet...s zadnjim ispitima svi su mi prisjeli

_________________
I have come here to chew bubblegum and kick ass...and I'm all out of bubblegum.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.04.2010. 23:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U srednjoj Zvonimir Altman, matematika...

čovjek je pokolčio uvijek pola svakog razreda, ali nikada nitko nije bio gnjevan na njega, svi su to prihvačali, naučili i prolazili na popravnom, i svi su ga masovno cijenili. Uz to, mogao je u 10 minuta cijelom razredu objasniti nešto za što nekome treba jedan sat instrukcija da objasni jednoj osobi...

Na faksu, Prorektor Žagar, strašno smirena osoba, i najrealniji ocjenjivač kod kojeg sam polagao ispit...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
FunkyLady
Offline
Ukupno postova: 613
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.04.2010. 0:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dr. zoidberg je napisao/la (Pogledaj post): ›
III. gimnazija - neki novi profesori, nisam ih imo a nisam ni čuo za njih..


Bogdanović je novi, ali Tanocki nije. Radi već 20-ak godina...
U biti, ti si taman generacija mog brata, vama je Kos predavala Very Happy
E Tanocki je generaciji ispod vaše...

_________________
„Koja se to bit otkriva nakon što svi društveni snovi iščeznu, a čovjek uvidi da su "mogućnosti vjere za njega posve dokinute"? Tijelo. Samo ecce homo, očiti patetični, konkretni čovjek. Jer "jedno je sigurno: meso smo, potencijalne lešine. Kad god uđem u mesnicu začudim se što nisam ondje, umjesto tih životinja."“
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.04.2010. 0:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mother Earth je napisao/la (Pogledaj post): › Po čemu ti je Lamza ostaLa u dobrom sjećanju majko miLa? Čekaj da na 3. godinu dođeš pa da onda vidimo xD xD

Predavala nam je kolegij "Informatičke tehnologije u distribuciji", imala sam kod nje 4, riješila preko kolokvija. Upamtila sam ju kao veselu i opuštenu profesoricu, bila mi baš fora. Laughing

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatalni_cevap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 541
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.04.2010. 17:47 
Naslov:  Re: NAJBOLJI profesori u Osijeku
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nada Sabanov Juuupiii Juuupiii

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 27.04.2010. 1:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u srednjoj Benčić, na faksu Karić i Proklin.. sva trojica kraljevi i ak ih slušaš, možeš izvući čuda i iz za**bancije dat predmet.

EDIT: zaboravih na Horvaticu iz statistike, žena je napravila čudo, da se netko toliko trudi neću reći oko svog kolegija nego općenito oko posla, da je tako dobro organiziran, nisam nigdje vidio.. uz to što zna objasniti kako treba, koncipirala je cijeli predmet tako da ga i najgluplji mogu položiti uz malo truda, pametniji doslovno bez da pogledaš kod kuće (osim zadaća).

_________________
..vama ne treba govorit, vama treba zapovjedit, neću se borit sa bjednikom kad nemam šta pobjedit.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.04.2010. 9:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zla_tratinčica je napisao/la: ›
u srednjoj Benčić, na faksu Karić i Proklin.. sva trojica kraljevi i ak ih slušaš, možeš izvući čuda i iz za**bancije dat predmet.

EDIT: zaboravih na Horvaticu iz statistike, žena je napravila čudo, da se netko toliko trudi neću reći oko svog kolegija nego općenito oko posla, da je tako dobro organiziran, nisam nigdje vidio.. uz to što zna objasniti kako treba, koncipirala je cijeli predmet tako da ga i najgluplji mogu položiti uz malo truda, pametniji doslovno bez da pogledaš kod kuće (osim zadaća).

Po čemu su ti Karić i Proklin najbolji?

Ekonomiku kod Karića ne da je teško položiti, nego...+ to što kod njega na predavanju ne možeš ama baš ništa skontati, ni da ga slušaš 100 puta. On u dva sata izbifla toliko kompliciranog gradiva da je to...jedva da zapamtiš išta...Ja sam Ekonomiku položila preko kolokvija, ali s tim da sam k'o idiot učila svaki dan, četiri tjedna kako bih naučila i prošla. Nije to zbog Karićevih predavanja, nikako! To je predmet za koji ti je bolje sjediti kod kuće i učiti cijeli dan nego njega bezveze slušati, jer nikakve koristi od njegovih predavanja...I kad sam učiš teško je popamtiti svih 60 str. samog teksta za jedan tjedan (4x60=240 str.). A to je teksta takav da su to sve vrste troškova, grafikoni, krivulje, amortizacija...ma gradivo je odvratno...i kako on to može ispredavati da ti išta ostane u glavi...toliko gradiva (nekliko lekcija u 2-3 sata). Ljudi iz moje grupe od prošle godine, kad su skontali kako to kod njega ide, nisu više ni dolazili na predavanja kod njega, jer se ne isplati tu sjediti i slušati nešto što neće skontati dok on to predaje, već je isplativije učiti kod kuće - i naučiti.

A Proklin...ajme...tratinčice...što je s tobom? Wink

I Horvatica..? Da nisi položio Statistiku, vjerojatno ju ne bi svrstao ovdje, već bi prigovarao kako ti se nisu dale pisati sve one silne dosadne zadaće svaki tjedan, pa pripremne prije svakog kolokvija, kako ti se nije dalo ići na predvanja, vježbe i sl...

Meni osobno, taj tempo je bio naporan i sve nepotrebno rascjepkano na toliko tih sitnica, da moraš paziti na svaki bod...i oni mini testovi poslije svakih vježbi i predavanja...uf...

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mother Earth
Offline
Avatar

Ukupno postova: 675
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.04.2010. 11:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A za Horvaticu se sLažem, stvarno je biLo dobro organizirano, i baš te sve zadaće i timski radovi i ovo i ono me držaLo u tome i nisam mogLa zapostaviti i prošLa sam preko koLokvija, vrLo dobro Smile AL SteLLa svatko ima svoje viđenje nekoga, kao i većine npr. za Lamzu koja je tebi super. ILi prof. ŠundaLić, svi su *beep* po njemu, meni je čovjek zakon!

_________________
Dwight Schrute: Jim is my enemy. But it turns out that Jim is also his own worst enemy. And the enemy of my enemy is my friend. So Jim, is actually my friend. But, because he is his own worst enemy, the enemy of my friend is my enemy so actually Jim is my enemy. But...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.04.2010. 11:24 
Naslov:  Re: NAJBOLJI profesori u Osijeku
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Najbolji profesor je ŽIVOT.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.04.2010. 12:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mother Earth je napisao/la: ›
A za Horvaticu se sLažem, stvarno je biLo dobro organizirano, i baš te sve zadaće i timski radovi i ovo i ono me držaLo u tome i nisam mogLa zapostaviti i prošLa sam preko koLokvija, vrLo dobro Smile AL SteLLa svatko ima svoje viđenje nekoga, kao i većine npr. za Lamzu koja je tebi super. ILi prof. ŠundaLić, svi su *beep* po njemu, meni je čovjek zakon!

Razumijem da svatko ima svoje mišljenje, ali Karić i Proklin?? Ako je netko položio kolegij, ne treba zato hvaliti one koji nisu zaslužni za to...

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: