Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ispitni rokovi svakog mjeseca?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.09.2007. 11:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

svaki fakultet je tezak bio on po bolonji ili po necem drugom,ja sam oboje probala, i bolonjcima se nista ne popusta samo sto moras kontinuirano uciti, kolokvije ponekad moras poloziti samo zbog potpisa ( 2 od 3 moras dati),a ako se nekom popusta to su oni kojima se dao bezuvjetan upis na vise godine, pa tako sad na mom faksu ima ljudi koji ce upisati 4.god sa ispitima sa 1 god, i nitko ne provjerava kad izlaze ne ispite sa 3 i 4 god jesu li oni ocistili 1 i 2. god sto se po pravilniku mora!!
ako je vama lakse tjesit se dok ucite kako je bolonjcima lakse i kako ste vi pali jer je vama tesko onda niste ni trebali faks upisati! ali uvijek je trava u susjedovom dvoristu zelenija!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
game
Offline
Avatar

Ukupno postova: 474
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.09.2007. 16:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

betty je napisao/la: ›
svaki fakultet je tezak bio on po bolonji ili po necem drugom,ja sam oboje probala, i bolonjcima se nista ne popusta samo sto moras kontinuirano uciti, kolokvije ponekad moras poloziti samo zbog potpisa ( 2 od 3 moras dati),a ako se nekom popusta to su oni kojima se dao bezuvjetan upis na vise godine, pa tako sad na mom faksu ima ljudi koji ce upisati 4.god sa ispitima sa 1 god, i nitko ne provjerava kad izlaze ne ispite sa 3 i 4 god jesu li oni ocistili 1 i 2. god sto se po pravilniku mora!!
ako je vama lakse tjesit se dok ucite kako je bolonjcima lakse i kako ste vi pali jer je vama tesko onda niste ni trebali faks upisati! ali uvijek je trava u susjedovom dvoristu zelenija!

a šta ti misliš, da će fax završiti ti koji uopće ne izlaze na ispite??
sumnjam, jer im je rok 2010., mislim...
nisam ja htjela popljuvati bolonjce, nemoj me krivo shvatiti..
samo kažem da je potrebnije dati dodatne rokove studentima koji studiraju po starom programu, jer oni nemaju mogućnost polaganja ispita preko kolokvija kao vi..
a naravno da bi bilo najpoštenije svima povećati broj rokova, koji se svake godine smanjuju sve više i više..
isto tako nije fer što neki fakulteti ne odobre dekanske rokove, za razliku od drugih...

Evil Poodingh je napisao/la: ›
monstrume game je htjela reci kako se bolonjcima popusta...

pa, zar to nije jasno Wink
ajoj, predobar je homer, monstrume!! osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kugla
Offline
Avatar

Ukupno postova: 467
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.09.2007. 16:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

game je napisao/la: ›
samo kažem da je potrebnije dati dodatne rokove studentima koji studiraju po starom programu, jer oni nemaju mogućnost polaganja ispita preko kolokvija kao vi..
a naravno da bi bilo najpoštenije svima povećati broj rokova, koji se svake godine smanjuju sve više i više..


Kakvih kolokvija, ja sam ove godine imao 4 ispita s kolokvijima, a ostalih 17 isto dva roka u veljači, lipnju i rujnu. Po čemu vi predbolonjci imate predodžbu da je nama lakše, da imamo više rokova ili šta ja znam? Još i gradivo koje su predbolonjci prolazili kroz 4 godine, mi moramo kroz 3. Pola predmeta nismo ni odslušali cijele, al za ispit naravno moraš znat.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.09.2007. 16:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

betty je napisao/la: ›
svaki fakultet je tezak bio on po bolonji ili po necem drugom,

Je kurac svaki fakultet težak ,itekako postoje velike razlike u težini.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.09.2007. 16:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kugla je napisao/la: ›

Kakvih kolokvija, ja sam ove godine imao 4 ispita s kolokvijima, a ostalih 17 isto dva roka u veljači, lipnju i rujnu. Po čemu vi predbolonjci imate predodžbu da je nama lakše, da imamo više rokova ili šta ja znam? Još i gradivo koje su predbolonjci prolazili kroz 4 godine, mi moramo kroz 3. Pola predmeta nismo ni odslušali cijele, al za ispit naravno moraš znat.
Bu hu hu.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.09.2007. 18:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la: ›
betty je napisao/la: ›
svaki fakultet je tezak bio on po bolonji ili po necem drugom,

Je kurac svaki fakultet težak ,itekako postoje velike razlike u težini.

pa kad ves seres reci koje razlike?????? fakultet biras po onome sto te zanima, nisu svi talentirani za isto, i mozda ono sto je tebi lako je nekome drugome tesko.

game je napisao/la: ›
betty je napisao/la: ›
svaki fakultet je tezak bio on po bolonji ili po necem drugom,ja sam oboje probala, i bolonjcima se nista ne popusta samo sto moras kontinuirano uciti, kolokvije ponekad moras poloziti samo zbog potpisa ( 2 od 3 moras dati),a ako se nekom popusta to su oni kojima se dao bezuvjetan upis na vise godine, pa tako sad na mom faksu ima ljudi koji ce upisati 4.god sa ispitima sa 1 god, i nitko ne provjerava kad izlaze ne ispite sa 3 i 4 god jesu li oni ocistili 1 i 2. god sto se po pravilniku mora!!
ako je vama lakse tjesit se dok ucite kako je bolonjcima lakse i kako ste vi pali jer je vama tesko onda niste ni trebali faks upisati! ali uvijek je trava u susjedovom dvoristu zelenija!

a šta ti misliš, da će fax završiti ti koji uopće ne izlaze na ispite??
sumnjam, jer im je rok 2010., mislim...
nisam ja htjela popljuvati bolonjce, nemoj me krivo shvatiti..
samo kažem da je potrebnije dati dodatne rokove studentima koji studiraju po starom programu, jer oni nemaju mogućnost polaganja ispita preko kolokvija kao vi..
a naravno da bi bilo najpoštenije svima povećati broj rokova, koji se svake godine smanjuju sve više i više..
isto tako nije fer što neki fakulteti ne odobre dekanske rokove, za razliku od drugih...

Evil Poodingh je napisao/la: ›
monstrume game je htjela reci kako se bolonjcima popusta...

pa, zar to nije jasno Wink
ajoj, predobar je homer, monstrume!! osijek031.com smile

lako je sad kukati i svalit sve na bolonjce, kako ste do sada studirali i davali ispite vi tako i dalje nastavite pa ce biti i rezultata.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.09.2007. 18:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

betty je napisao/la: ›

pa kad ves seres reci koje razlike??????

Npr. teže gradivo ,više gradiva,viši kriteriji na ispitima itd.Sad češ ti meni reći da je jednako lagano završiti pravo i recimo filozofski ili psihologiju ili neki slično smješan fakultet(mislim po težini).

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.09.2007. 18:47 
Naslov:  Re: Ispitni rokovi svakog mjeseca?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Molim Vas sve da pogledate topic Naj profesori u Osijeku pod "...i obrazovanje".

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
heart3
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2381
Lokacija: to se i ja pitam...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.09.2007. 22:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ispitni rokovi svakog mjeseca? Može...što se mene tiče za sve!! Slažete se?! Smile

_________________
...Da te bar mogu probuditi
Kavu ti skuhati
U krevet donijeti
Pa te poljubiti
Al' toga nema i ne postoji...

http://www.last.fm/user/enyojthesilence
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
imbakis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 32
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2007. 1:00 
Naslov:  Re: Ispitni rokovi svakog mjeseca?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mislim da su svi ovi komentari vise nego suvisni!
ljudi previse guraju nos u tudje poslove....bolonjci ovo,bezuvjetni ovo...
a jebote pomirite se vise s tim u kojoj generaciji pripadate i jedni i drugi!
ono,svak za se travu pase....
a sto se tice ove odluke,totalno je podupirem kao i svaku odluku u kojoj se olaksava studiranje na ovaj ili onaj nacin.nisam za pustanje na ispitima,da se razumijemo.ali ako ce izbacit nepotrebno gradivo ili davat bezuvjetni,zasto ne.pa na pojedincu je da odluci koliko zeli nauciti i znati... osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MF
Offline
Avatar

Ukupno postova: 120
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.09.2007. 10:53 
Naslov:  Re: Ispitni rokovi svakog mjeseca?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hej ljudi, teško je i jednima i drugima. Inače, ja sam jedna od rijetkih (bar na mom faksu) koja stvarno uči i ne ide na ispite na sistem APP. A vjerujte mi svačega sam se nagledala. osijek031.com smile
najviše se bune upravo oni lijenivci . . .


Čast iznimkama koje uče, a profesori su se baš na njih zainatili

_________________
"KAD ČOVJEK NE ZNA ŠTO ŽELI NA KRAJU DOBIJE MNOGO ONOGA ŠTO NE ŽELI"
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2007. 14:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la: ›
betty je napisao/la: ›

pa kad ves seres reci koje razlike??????

Npr. teže gradivo ,više gradiva,viši kriteriji na ispitima itd.Sad češ ti meni reći da je jednako lagano završiti pravo i recimo filozofski ili psihologiju ili neki slično smješan fakultet(mislim po težini).
pa ja studiram pravo i tesko je ,da, ali ne omalovazavam ni one koji studiraju na filozofskom, ja ne bi to mogla,znaci i njihovo je meni tesko...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
game
Offline
Avatar

Ukupno postova: 474
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.10.2007. 20:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

betty je napisao/la: › lako je sad kukati i svalit sve na bolonjce, kako ste do sada studirali i davali ispite vi tako i dalje nastavite pa ce biti i rezultata.

de, jebemu, nisam niš svalila na bolonjce...
nemam šta svalit, samo kažem da bi bilo u redu da svi dobiju rokove...
isto tako hvala na razumijevanju!
uostalom, meni je potpuno svejedno tko će imati kada rokove jer sam ja pri kraju, ali bilo bi u redu za one koji imaju rok do kojeg moraju riješit ispite!


a za raspravu o težini fakulteta.....
mislim da je potpuno glupo govoriti koji je lagan, koji težak!
ako misliš da je neki fax lagan, upiši ga pa ćemo vidjeti oš dogurati do diplome..ako da, svaka čast! ali čist sumnjam!
svko odabire ispit prem vlastitim interesima, smo što ih puno fula jer se precijeni pa otuda ono- moj je najteži!
a uostalom, ne može ti biti tuđi najteži kad ga ne studiraš Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: