Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Strahuju da im se kuće ne uruše kao u Zagrebu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.10.2007. 13:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la: ›
...no ipak vjerujem da ima dovoljno strucnih ljudi koji ce riješiti problem.....Cool

bojim se da nije stvar u tome ima li ih ili ne, nego u tome što se kod nas uvijek sve svodi na to čiju člansku iskaznicu ima koji direktor i tko kome čuva leđa. ne radi se o stručnosti, nego o pravdi koja je ovdje sve drugo, samo ne za sve jednaka... nažalost.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.10.2007. 16:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
tamna strana je napisao/la: ›
...no ipak vjerujem da ima dovoljno strucnih ljudi koji ce riješiti problem.....Cool

bojim se da nije stvar u tome ima li ih ili ne, nego u tome što se kod nas uvijek sve svodi na to čiju člansku iskaznicu ima koji direktor i tko kome čuva leđa. ne radi se o stručnosti, nego o pravdi koja je ovdje sve drugo, samo ne za sve jednaka... nažalost.


...ima nešto u tome što kažeš....al ima i u tome da se prema svemu što se u Osijeku radi prvo prilazi sa pljuvanjem po svemu i svacemu....a onda tek sagledavanjem pravih cinjenica.....
...kao što je jednom izjavio Bandic.....kome smetaju radovi u zagrebu....neka seli u zagorje....
....ako je cijena izgradnje osijeka....ta da moram izdržati gužve i cepove po prometnicama....i da mooram napraviti 5 km više da bi došao na određeno mjesto....jer moram ici okolnim ulicama....onda sam spreman to trpiti koliko treba...
....ja znam da je sad glupo što ja govorim o izgradnji eurodoma....i što ne vidim nikakav problem što je zgrada do gradilišta u poluraspadnutom stanju...jer tamo ne živim....i ne znam kakvo je realno stanje...(ne ono što se procita u novinama)....al vjerujem da ce pvi ti stanari koji sad pljuju po tom eurodomu....kasnije se hvaliti i kurciti....kako su njihovi stanovi pored najljepše zgrade u Osijeku.....(ovo najljepše....je figurativno).....Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chaknoris
Offline
Avatar

Ukupno postova: 591
Lokacija: L. A.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.10.2007. 16:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Wink


Zadnja promjena: chaknoris; 06.08.2010. 21:49; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.10.2007. 16:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

chaknoris je napisao/la: ›
Baš bi se kurčio i hvalio, "E lega ja živim kraj one nove zgrade. Ne vidim ništa od nje, a zidovi su mi ispucali. Ali nema veze živim kraj super nove zgrade".


...vrijeme pokaže sve....
..a primjer su ti stanari pored interspara.....koliko se sjecam u onom slucaju samo što nije izbila seljacka buna.....a gdje su sad ti stanari.....preko u intersparovom kaficu....ili stoje u trgovini i cekaju što ce biti na akciji...da prvi kupe.....Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.10.2007. 19:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

chaknoris je napisao/la (Pogledaj post): › Baš bi se kurčio i hvalio, "E lega ja živim kraj one nove zgrade. Ne vidim ništa od nje, a zidovi su mi ispucali. Ali nema veze živim kraj super nove zgrade".

upravo to. primjer nisu stanari koji su se bunili zbog interspara jer su potpuno različite situacije.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.10.2007. 21:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...ne vidim zbog cega je to razlicita situacija.....jer za razliku stanara kod interspara koji su trajno ostali bez parkinga ispred zgrade....i još nekih stvari....od interspara nisu dobili ništa.....a ovdje nitko nije rekao da se nece popraviti oštecenja nastala izgradnjom....tako da ipak ovi stanari ce na kraju dobiti ono što traže.......Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.10.2007. 23:50 
Naslov:  Re: Strahuju da im se kuće ne uruše kao u Zagrebu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da, gubitak parkinga i pucanje zgrade je identično.I stanari u Istarskoj su ostali bez parkirališta, ali nitko se nije bunio zbog toga, koliko je meni poznato.Ljudi su poludili kad su zgrade u Istarskoj počele pucat i naginjat se prema rupi. Ekipa iz Eurodoma je nekoliko puta mijenjala retoriku, prvo je bilo da nema nikakvih oštećenja, onda da oštećenja ima, ali nisu oni krivi, to je zbog gustog prometa i starosti zgrada, da bi sad lagano počeli najavljivat da možda ipak postoji mogućnost da su zajebali i da će platit sanaciju...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: