Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Q Club vs. Bastion ?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: q club vs. bastion

q club
36%
 36%  [ 32 ]
bastion
63%
 63%  [ 56 ]
Ukupno glasova : 88


Autor Poruka
echoes
Offline
Avatar

Ukupno postova: 345
Lokacija: deep beneath the rolling waves in labyrinths of coral caves
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.07.2008. 23:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

prije mi se znalo zalomit da odem do bastiona, al TAKO MI SVEGA više mi se neće zalomit...u Q-u sam bila jednom u životu na 15 sec.i ne namjeravam više nilkad ić.

_________________
samo da nađem mjesto da je posadim, ona procvjeta brzo i dosadi, ljubav, pa zar i ljubav...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
znalac10
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.09.2008. 17:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a sta sad imate za reci?????? pa i u bastionu sviraju cajke.....samo na terasi nesviraju......a kolko ce jos terasa raditi??????? ja dajem glas za Qclub.....tamo je ekipa dobra, sve znam i svi mene znaju.....i nije to raj za kurve, ima tamo i dobrih cura, ima i kurvi......jbg.....di god dodes ima ih.....tako da to nije nista cudno.......ima ih i u bastionu na terasi, samo se prave malo fine.....al necemo nikog prozivati........ Twisted Evil Twisted Evil

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
judge
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.09.2008. 18:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ljudi moji i bastion i q su rupe nad rupama, smrdljivi narodnjaci, skupa cuga i stoke na izvoz. bolje bi vam bilo da ostanete doma i spavate. 100 % je ovu temu pokrenuo netko iz q ili bastiona jer je bitno da se priča pa makar i o tome kako je grozno

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
heart3
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2381
Lokacija: to se i ja pitam...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.09.2008. 18:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ova tema je otvoren prije nego što su u Bastionu svirali narodnjaci.

_________________
...Da te bar mogu probuditi
Kavu ti skuhati
U krevet donijeti
Pa te poljubiti
Al' toga nema i ne postoji...

http://www.last.fm/user/enyojthesilence
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 03.09.2008. 3:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

judge je napisao/la (Pogledaj post): › ljudi moji i bastion i q su rupe nad rupama, smrdljivi narodnjaci, skupa cuga i stoke na izvoz. bolje bi vam bilo da ostanete doma i spavate. 100 % je ovu temu pokrenuo netko iz q ili bastiona jer je bitno da se priča pa makar i o tome kako je grozno

ja otvorio temu...bzvz...samo da čujem glas naroda...s tim da je prije bilo zanimljivije jer je u jednom bila susjedna glazba,a u drugom strana...sad to više nije to...još kad se sad terasa zatvori...pih

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 03.09.2008. 3:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica_os je napisao/la (Pogledaj post): › nema dileme.bastion će jednom postati q club.

reče žena prije točno godinu dana...idi u kladionicu brate mili i zaradi pare...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 03.09.2008. 11:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e a jel se nije pricalo da ce se otvoriti i ona druga prostorija u bastionu i da ce tamo biti stranop onda?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mrki_2004
Offline
Avatar

Ukupno postova: 87
Lokacija: Nepoznata lokacija LOL
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 03.09.2008. 12:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Q CLUB RULZZZZZZZZZZZZZ

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.09.2008. 21:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cijelo ljeto nisam u Osijeku izašla van. Ne zato što mi se nije dalo, nego zato što nemam gdje. Katastrofa. Gdje god se okreneš - cajke.. pa ima li u ovome gradu još netko normalan?? osijek031.com smile

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 03.09.2008. 22:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la (Pogledaj post): › Cijelo ljeto nisam u Osijeku izašla van. Ne zato što mi se nije dalo, nego zato što nemam gdje. Katastrofa. Gdje god se okreneš - cajke.. pa ima li u ovome gradu još netko normalan?? osijek031.com smile

pravac bastion terasa...ponesi jorgan...ili čekaj ufo pa idi van

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dambix
Offline
Avatar

Ukupno postova: 137
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 03.09.2008. 23:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ni jedno ni drugo osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kikica1987
Offline
Avatar

Ukupno postova: 86
Lokacija: U krevetu!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.09.2008. 15:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

judge je napisao/la (Pogledaj post): › ljudi moji i bastion i q su rupe nad rupama, smrdljivi narodnjaci, skupa cuga i stoke na izvoz. bolje bi vam bilo da ostanete doma i spavate. 100 % je ovu temu pokrenuo netko iz q ili bastiona jer je bitno da se priča pa makar i o tome kako je grozno


zbog ovakvih mi je taaaako drago što je i bastion postao "narodnjačka rupa" kako kažu..hahahaha!!! jedino mi one plesačice (čitaj klinke) u kavezu nisu jasne?!?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jack.sparrow
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.10.2008. 14:24 
Naslov: Great ! Bastion vs Q-Club (Alien vs Predator)
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gdje vam je trenutno bolji turbo-folk ?.Što mislite tko će pobijediti u ovoj borbi za naslov No.1 Folk Cluba u Tvrđi.Da li našem gradu treba još više ovakvih mjesta ? Koji vam je trenutno Folk Hit No.1 koji se vrti u tim klubovima ? Treba li dati više prostora takvoj glazbi u Osijeku pa i šire i možda povećati broj koncerata folk estradnih zvijezda a a naše domaće potisnuti sa scene i baciti u zaborav?...Zna li netko odgovor na pitanje ...kuda ide ova nova generacija mladih koja redovno posjećuje ovakva mjesta i što ih vodi upravo tamo? Koji je razlog tako velikoj popularnosti folka kod nas? Jeste li i Vi možda jedan od njih ?...Recite iskreno i otvoreno što mislite o svemu tome ?

P.S. " Tema je aktivna već duže vrijeme ali nije loše obnoviti je da se čuje glas naroda ponovo, možda se sazna i nešto novo "

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 25.10.2008. 15:27 
Naslov: Great ! Re: Bastion vs Q-Club (Alien vs Predator)
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jack.sparrow je napisao/la (Pogledaj post): › Gdje vam je trenutno bolji turbo-folk ?.Što mislite tko će pobijediti u ovoj borbi za naslov No.1 Folk Cluba u Tvrđi.Da li našem gradu treba još više ovakvih mjesta ? Koji vam je trenutno Folk Hit No.1 koji se vrti u tim klubovima ? Treba li dati više prostora takvoj glazbi u Osijeku pa i šire i možda povećati broj koncerata folk estradnih zvijezda a a naše domaće potisnuti sa scene i baciti u zaborav?...Zna li netko odgovor na pitanje ...kuda ide ova nova generacija mladih koja redovno posjećuje ovakva mjesta i što ih vodi upravo tamo? Koji je razlog tako velikoj popularnosti folka kod nas? Jeste li i Vi možda jedan od njih ?...Recite iskreno i otvoreno što mislite o svemu tome ?

P.S. " Tema je aktivna već duže vrijeme ali nije loše obnoviti je da se čuje glas naroda ponovo, možda se sazna i nešto novo "

ova tema je otvorena dok je u bastionu bila strana glazba iz zapadne europe Smile a u q-u susjedna...a sada je to sve isto...zato rijetko kad i odem van subotom...ali baš jučer čekam tramvaj na stanici i prolazi lik od 30-ak godina u mercedesu i odere glazbu onu...glavobolja od vina a nigdje aspirina...tako da nije to samo mlada generacija od cca 18 god...sve je zahvatila folkomanija

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jack.sparrow
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.10.2008. 19:27 
Naslov: Great ! 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OMG ! zašto mi je taj scenario tako poznat...živjela harmonika,opanci, kratke suknjice i prirodne plavuše !...Istina živa ni stariji nisu imuni na harmoniku, to je činjenica i surova stvarnost.Nego nisi objasnio svekolikom pučanstvu jel' taj lik odvrnio Seku Aleksić u klasičnom folk ili novoj House RMX verziji Aspirin ??? Very Happy Smile Smile Smile Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: