Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Pred bolnicom prevaranti ‘čuvaju’ parking

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.09.2007. 2:05 
Naslov:  Pred bolnicom prevaranti ‘čuvaju’ parking
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječki građani odnedavno su na udaru samozvanih čuvara parkirališta ispred bolnice koji, kao, pomažu vozačima naći slobodni parking, a zapravo stoje kraj slobodnih mjesta. Za naknadu za uslugu traže koju kunu. Problemi nastaju, kažu naši sugovornici, kada nemate sitnog novca ili ne date ništa.

- Strašno je što se svakodnevno događa! Od jutra do kasne večeri ovdje stoji jedan lokalni pijanac koji nas sve maltretira. Najviše mu ljudi plati što im on, kao, pronađe parking, iako zapravo stoji pokraj ionako slobodnih mjesta i samo pokazuje na njih - kaže sugrađanka koja svakodnevno parkira u krugu bolnice i sama je bila jedna od žrtava.

- Prekipjelo mi je kada jednom nisam imala sitnoga. Prišao mi je i rekao da mu dam dvije kune. Nije ih dobio i onda je krenulo: ‘Idi u p...u m......., nadam se da ćeš poginuti’ i slično. Strašno sam se osjećala iako sam svjesna da se radi o pijanom čovjeku.

Inače, moram napomenuti da sam se naslušala takvih ružnih riječi i prijetnji jer sam ovdje svakodnevno. Najčešće prijeti posjetiteljima da će im izgrebati i oštetiti automobil te prostači
- kaže uznemirena žena koja nije željela da joj objavimo ime.

Policijski službenik za prevenciju u cestovnom prometu Ivica Vuko kaže da građani u slučaju bilo kakvog vrijeđanja mogu nazvati policiju, a poslije podići privatnu tužbu.

Autor: Slavonski dom

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
031OS
Offline
Avatar

Ukupno postova: 41
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.09.2007. 2:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da vidim da mi izgrebe auto krvi bi mu se napio

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.09.2007. 2:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ljudi parkirajte zato u tranzit.pred bolnicom ionako nikad nema mjesta.đabe se voziš dva kruga misleći da će netko izaći.susjeda liječnica kaže da liječnici parkiraju okolo bolnice.a ta budala što se prijeti...dio bi on boga svoga....

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.09.2007. 10:50 
Naslov:  Re: Pred bolnicom prevaranti ‘čuvaju’ parking
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da li je kriv lokalni cuger koji je našao priliku uzeti koju bakšu ili oni koji nisu u stanju već 20 godina osigurati praking za posjetitelje i djelatnika KLINIČKE BOLNICE ?
A murja predlaže podizanje privatne tužbe. Nek' se j... Plaćeni su valjda samo zato da uzimaju porez zbog prebrze vožnje na ravnoj i preglednoj cesti u 2:00 ujutro.

P.S. Nemojte tući pijanca ako ogrebe auto. Ukoliko je šteta manja od 1000,00 kn privest će vas zbog nasilništva. Ukoliko je šteta veća od 1000,00kn možete ga privatno tužiti, ali opet će Vas privesti zbog nasilničkog ponašanja. Murja NE intervenira pa ih nemojte ni uznemiravati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.09.2007. 10:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cijela ta priča me malo podsjeća na mađu, dođeš na parking a ono 100 cigojnera koji viču nešto na mađarskom što vjerovatno u prijevodu znači "kume kume plati da ti čuvam kola" pa kad se vratiš kola na klocnama bez radija, zvučnika, brisača i bilo čega imalo vrijednogvrijednog

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Danchy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 53
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.09.2007. 11:18 
Naslov:  Re: Pred bolnicom prevaranti ‘čuvaju’ parking
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma nije uopće tako dramatična situacija. Naime radim u KBO i parkiram se uvijek na tom parkiralištu. Čovjek koji traži te kunice, bar je iskren za razliku od mnogih prosjaka po gradu koji kao "trebaju za kruh". Ovaj naš parking-man lijepo kaže da mu treba za cugu i svaka mu čast. Vrlo rijetko, da budem iskrena dam koju kunicu, ali i kada ne dam nema problema. Nasmješim se, pitam ga kako je i kako ide "posao", on sasvim pristojno odgovori i kaže "nema veze, dat ćeš drugi puta". Dakle, dragi moji ljubaznost se vraća ljubaznošću. S koliko prevaranata komuniciramo svaki dan? S koliko alkoholičara surađujemo? Ali svi su oni prikriveni dobrim i društveno prihvatljivim maskama, pa to prolazi bez ovakvih komentara. Čovjek si je "našao posao", ne sjedi sam na uglu neke ulice i ne kuka da mu udjelimo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.09.2007. 12:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa nek ode skupljat plastične boce...

_________________
TIII ZNAŠ ŠTA JE ISTINA...........IMA...U OVOJ DRŽAVI....KO JE ZADUŽEN....ZA ISTINU !!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
stolefedro
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 19.09.2007. 13:30 
Naslov:  Re: Pred bolnicom prevaranti ‘čuvaju’ parking
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Danchy je napisao/la (Pogledaj post): › Ma nije uopće tako dramatična situacija. Naime radim u KBO i parkiram se uvijek na tom parkiralištu. Čovjek koji traži te kunice, bar je iskren za razliku od mnogih prosjaka po gradu koji kao "trebaju za kruh". Ovaj naš parking-man lijepo kaže da mu treba za cugu i svaka mu čast. Vrlo rijetko, da budem iskrena dam koju kunicu, ali i kada ne dam nema problema. Nasmješim se, pitam ga kako je i kako ide "posao", on sasvim pristojno odgovori i kaže "nema veze, dat ćeš drugi puta". Dakle, dragi moji ljubaznost se vraća ljubaznošću. S koliko prevaranata komuniciramo svaki dan? S koliko alkoholičara surađujemo? Ali svi su oni prikriveni dobrim i društveno prihvatljivim maskama, pa to prolazi bez ovakvih komentara. Čovjek si je "našao posao", ne sjedi sam na uglu neke ulice i ne kuka da mu udjelimo.


Bravo! Veći su klošari ovi što su škrti dat kunu- dvije. Nek mu onda naprave fellatio!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SmokeY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 371
Lokacija: Mece
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.09.2007. 13:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne zelim biti bezobziran prema ljudima koji nemaju novaca ali smatram da je to javno uznemiravanje. I stavio bih u istu kosaru i one ljude koji zicaju po kaficima. Ja sam vise puta znao kruziti trazeci parking i sta onda, nema ga i dobro... nikom nista. Ma koliko puta sam prolazio vidjevsi da bi mogao biti meta moljakanja (najcesce pred trgovinom) i onda mi vec prisjedne i ulaziti u nju. To je psihicko zlostavljanje. U ovom slucaju sta on meni ima pokazivati na prazno parkiraliste kad ga vidim i sam i onda uzeti sebi za kredit da mi je ucinio neku uslugu. Nisam skrt ali ako me netko uznemirava tesko da cu mu dati nesto jer mu je to navika i za 5 minuta te se nece ni sjetiti, nemaju ni trunke postovanja ako im kazes da nemas jer si onda ti drzak, pn sebe i sta ja znam.
Ako imas dobru namjeru onda objesi tablu, napisi koliko si jadan i koliko ti je pomoc potrebna, stavi ispred sebe kutiju ili sesir i nadaj se najboljemu.
U principu cijenim vise sebe kad dam svojevoljno a ne da mi se netko prvo obraca jer ispada da nije nista ni rekao ne bi nista ni dobio. Gadi mi se sto se grad pretvorio u hrpu moljakarosa a da im se nije mogao priustiti neki dostojanstveni posao/poslic koji bi im vratio dostojanstvo.

_________________
People that scan away messages for entertainment are pathetic. Let me know if you find any good ones.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.09.2007. 14:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovce su da se šišaju pa svi koji mislite da vam je učinio uslugu - platite!
dovoljno je da mu priprjetite i pustit će vas na miru.

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
honey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 230
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.09.2007. 15:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moja stara ga zove "skretač"... ja kad sam pred bolnicom uvijek ga sprdam kao : Ovdje? I da ću uparkirati i onda produžim!

Inače, njemu je rođeni brat Vlasnik "Dalija", ali eto šta oporuka napravila, kad sve dobije- 1 sin....

_________________
nije bogat čovjek koji puno ima, nego onaj koji malo treba Vjestica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mladen.jr
Offline
Avatar

Ukupno postova: 332
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.09.2007. 17:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

honey je napisao/la: ›
Moja stara ga zove "skretač"... ja kad sam pred bolnicom uvijek ga sprdam kao : Ovdje? I da ću uparkirati i onda produžim!

Inače, njemu je rođeni brat Vlasnik "Dalija", ali eto šta oporuka napravila, kad sve dobije- 1 sin....

A zamisli, neki ni ne propadnu bez oporuke, nego žive od svoje zarade! Zaista nesvakidašnje. Naravno da je uvijek netko drugi kriv za one koji ništa nisu napravili u životu.
Ne treba čovjeka sprdati, ali nitko mu nije kriv.

_________________
osijek031.com smile Mislim, dakle jesam! osijek031.com smile
osijek031.com smile "Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 19.09.2007. 17:34 
Naslov:  Re: Pred bolnicom prevaranti ‘čuvaju’ parking
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mvarga je napisao/la (Pogledaj post): › Da li je kriv lokalni cuger koji je našao priliku uzeti koju bakšu ili oni koji nisu u stanju već 20 godina osigurati praking za posjetitelje i djelatnika KLINIČKE BOLNICE ?A murja predlaže podizanje privatne tužbe. Nek' se j... Plaćeni su valjda samo zato da uzimaju porez zbog prebrze vožnje na ravnoj i preglednoj cesti u 2:00 ujutro.

P.S. Nemojte tući pijanca ako ogrebe auto. Ukoliko je šteta manja od 1000,00 kn privest će vas zbog nasilništva. Ukoliko je šteta veća od 1000,00kn možete ga privatno tužiti, ali opet će Vas privesti zbog nasilničkog ponašanja. Murja NE intervenira pa ih nemojte ni uznemiravati.


Ovo boldano je najveća sramota za grad i one koji njime upravljaju. Nesposobni demagog Kramarić je valjda zdrav kao bik pa nije imao potrebe dolaziti u bolnicu i tražiti parkiralište, a najvjerojatnije nikome ne dolazi niti u posjete obzirom da je jako zauzet svojim političkim djelovanjem. Isto se odnosi i na ostale vođe grada ali njega izdvajam jer je bio na toj funkciji najduže. Kad bi oni češće dolazili nekome ili radi sebe u bolnicu, parkiralište bi se izmislilo, stvorilo. Ja ne znam jel ti ljudi iz politike imaju potreba kao i mi ostali gradjani i zar ne vide koje sve stvari pod hitno treba rješavati?!

Glede pijanaca i ja sam imao bliski kontakt treće vrste, inače sam često s djecom (malom) kod doktora i nemam svaki puta sitno da im dam, niti budem baš raspoložen za natezanje s njima. Jednom sam mu ponudio cigarete i uzeo je, ali je htio i kunu pride za cugu.
Zvati policiju takodjer nema smisla jer oni imaju ozbiljnijih poslova pa ne stignu intervenirati, a mislim da nema ni svrhe jer oni će opet doći i kad ih se potjera.

Dakle rješiti pitanje parkiranja je prijeko potrebno i na tome bi trebalo više inzistirati. Jedna podzemna garaža u nekoliko etaža u sklopu bolnice, ali nikako ne parkiralište udaljeno 10 min hoda od bolnice.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 19.09.2007. 17:44 
Naslov:  Re: Pred bolnicom prevaranti ‘čuvaju’ parking
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Danchy je napisao/la (Pogledaj post): › Ma nije uopće tako dramatična situacija. Naime radim u KBO i parkiram se uvijek na tom parkiralištu. Čovjek koji traži te kunice, bar je iskren za razliku od mnogih prosjaka po gradu koji kao "trebaju za kruh". Ovaj naš parking-man lijepo kaže da mu treba za cugu i svaka mu čast. Vrlo rijetko, da budem iskrena dam koju kunicu, ali i kada ne dam nema problema. Nasmješim se, pitam ga kako je i kako ide "posao", on sasvim pristojno odgovori i kaže "nema veze, dat ćeš drugi puta". Dakle, dragi moji ljubaznost se vraća ljubaznošću. S koliko prevaranata komuniciramo svaki dan? S koliko alkoholičara surađujemo? Ali svi su oni prikriveni dobrim i društveno prihvatljivim maskama, pa to prolazi bez ovakvih komentara. Čovjek si je "našao posao", ne sjedi sam na uglu neke ulice i ne kuka da mu udjelimo.


E baš si je lijep posao našao, žicati da se može opijati. Vi koji to odobravate niste ni svjesni koliko mu štete nanosite. Umjesto da ga nadležene institucije pošalju na liječenje i odvikavanje od alkohola i pokušaju čovjeka spasiti, ovakvim odobravanjem će samo prije dva metra pod zemlju. Ako je to rješenje onda mi se čini da vi imate nekakav poremećaj vrijednosti ili što?!

Kažeš, čovjek ne sjedi na uglu ulice i ne kuka da mu udjelimo??? Molim lijepo da objasniš što je to što ta ekipa radi ???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.09.2007. 19:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mogu vam samo reći da je dotični "Skretač" nedavno radio kao pomagač zidarima, al ga je očito alkohol davno preuzeo tako da je zadnjih par mjesecio radio za tri piva dnevno. Isto tako malo ljudi koji se sjećaju Kreje znaju da je i on bio normalan građanin ovoga grad i ako se dobro sjećam uspješan sportaš, no nakon životnog brodoloma završio je kao žicaroš. Ima još primjera gdje ugledni liječnici i odvjetnici dožive obiteljsku katastrofu i završe na ulici.
I da kada imam dati ću kunu-dvije tim ljudima, jer za razliku od njih ja ih se sjetim kad ih ponovno vidim.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: