Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Sponzoruse, sponze, sponzorstvo...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.09.2007. 12:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
mladim glupačicama željnim prada cipelica i fancy izlazaka,
Jer ja to vidim ljubomoru ili mi se samo čini.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.09.2007. 12:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

znas li ti uopce odakle pojam sponzorusa???? bio je u jutarnjem listu ljetos bas veliki clanak o tome. to je pojam koji je nastao u beogradu 90-tih godina za vrijeme slobine vladavine, kad ljudi nisu imali novaca, a zene nisu imale toliku mogucnost skolovanja, i onda su ih ucili da je bitno samo dobro se udati jer bi dobrom udajom spasile cijelu obitelj, eeee a toga postoji odkada je svijeta i vijeka.
a mi smo naravno (kao sto to hrvati uvijek cine) taj izraz preuzeli od drugih i poceli se s njim razbacivati, iako je u nasoj kulturi oduvijek i bilo pravilo da decko placa cugu curi, samo sto su svima financijske prilike lose pa su te sponzoruse super izgovor.
a ocito ti pratis ko sta u gradu ima, pa je to tebi bitno, i da pogodim tesko bi podnosio da je tvoja cura dobro situirana i da ona vrti runde tvojoj ekipi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.09.2007. 12:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la (Pogledaj post): ›
Kiki_08 je napisao/la: ›
Žena ne može biti s muškarcem zbog novaca,a muškarac može biti sa ženskom samo zbog njezina fizičkog izgleda?!? Tko je licemjeran?
Pa vi ste licemjerni jer nijedna od tih koje su sa nekim zbog para to nežele priznati,dok će ti 90% muškaraca priznati da je sa nekom djevojkom prije svega zbog njenog izgleda ili da bi bio sa nekom djevojkom zbog njenog izgleda.

Uopće nije sitina, priznaju i žene da su s nekim zbog para......evo ja priznajem da mi je kao ženi godilo da se dođe po mene i odvede na večericu i ugađa mi se kakvim sitnicama, a kad je bivši dobio otkaz ja sam doalzila po njega i kupila mu pljuge i sve što je trebalo,,,,i opet super,,,,,

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.09.2007. 12:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

betty je napisao/la: ›
iako je u nasoj kulturi oduvijek i bilo pravilo da decko placa cugu curi, samo sto su svima financijske prilike lose pa su te sponzoruse super izgovor.
a ocito ti pratis ko sta u gradu ima, pa je to tebi bitno, i da pogodim tesko bi podnosio da je tvoja cura dobro situirana i da ona vrti runde tvojoj ekipi.
Toliko o emancipaciji i feminizmu.I ne meni uopće nebi smetalo da mi je djevojka situirana ,isto kao što mi nebi smetalo da nije,što se za većinu vas nebi moglo reći.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.09.2007. 12:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la: ›
CatCloe je napisao/la: ›
mladim glupačicama željnim prada cipelica i fancy izlazaka,
Jer ja to vidim ljubomoru ili mi se samo čini.

o bože osijek031.com smile osijek031.com smile da, to mi je životna želja

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.09.2007. 12:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fairy je napisao/la: ›

a kad je bivši dobio otkaz ja sam doalzila po njega i kupila mu pljuge i sve što je trebalo,,,,i opet super,,,,,
Pa vjerojatno je bivši zato što je dobio otkaz.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.09.2007. 12:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajmo mi zaključiti priču..
kopile, žene te sigurno odbijaju zato jer nemaš para i sve redom su sponzoruše. to nipošto nije zato jer nemaš takta, šarma, stila, inteligencije, duhovitosti ili nečeg što ima veze s dobrim izgledom. ne, nego zato jer su sve sponzoruše, drolje i licemjerke! a k tome su još i ograničene.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.09.2007. 12:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la (Pogledaj post): ›
fairy je napisao/la: ›

a kad je bivši dobio otkaz ja sam doalzila po njega i kupila mu pljuge i sve što je trebalo,,,,i opet super,,,,,
Pa vjerojatno je bivši zato što je dobio otkaz.

Pa naravno, Bože dragi,,,,i još kada sam ga ostavila usput sam onako ovlaš zbarila njegovog oca koji je imao puno novaca i tako sam mu sada maćeha u prada cipelicama,,,ali gle, rekla sam mu, ako bude jako vrijedan i uporan u životu možda, ali samo možda opet budem njegova,,,,,,

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.09.2007. 12:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
ajmo mi zaključiti priču..
kopile, žene te sigurno odbijaju zato jer nemaš para i sve redom su sponzoruše. to nipošto nije zato jer nemaš takta, šarma, stila, inteligencije, duhovitosti ili nečeg što ima veze s dobrim izgledom. ne, nego zato jer su sve sponzoruše, drolje i licemjerke! a k tome su još i ograničene.
A na osnovu čega si ti zaključila da mene žene odbijaju zato što sam rekao da je u bastionu pun kurac sponzoruša.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.09.2007. 12:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la: ›
fairy je napisao/la: ›

a kad je bivši dobio otkaz ja sam doalzila po njega i kupila mu pljuge i sve što je trebalo,,,,i opet super,,,,,
Pa vjerojatno je bivši zato što je dobio otkaz.
a ti vjerovatno ni ne mozs biti neciji bivsi jer imas ovakve stavove o zenama.pa si utjehu nasao u teoriji da su sve zene sponzoruse.
meni je jako zao sto se neki ne mogu pomirit sa cinjenicom da je 21.st doslo i da zene imaju jednake mogucnosti kao i muskarci, da rade, skoluju se, imaju ponekad bolje placene poslove od muskaraca i ne stide se to pokazati. kad frajer ima bmw, onda je to ok sto je on svoju lovu na to potrosio, a kad se cura subotm sredi za van onda nije uredu sto je ona svoju lovu dala na dobre cilpele i lijepu haljinu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.09.2007. 12:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la: ›
A šta misliš koja je svrha toga što su one "skockane"? Odgovor je vrlo jednostavan ,a on je nemoj me ni pogledat a kamoli nešto više ako ne zadovoljavaš određene kriterije(prije svega ekonomske).U ostalom pogledajmo s kime takve djevojke u velikoj većini slučajeva završe.Statistika je neumoljiva.

kopile je napisao/la: ›
betty je napisao/la: ›
mislim da taj izgovor ona je sponzorusa muskarci koriste kad znaju da kod cure nemaju sanse.
Pa nemaju šanse prije svega zato što nemaju novaca(dovoljno).


kopile je napisao/la: ›
fairy je napisao/la: ›

a kad je bivši dobio otkaz ja sam doalzila po njega i kupila mu pljuge i sve što je trebalo,,,,i opet super,,,,,
Pa vjerojatno je bivši zato što je dobio otkaz.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kiki_08
Offline
Avatar

Ukupno postova: 102
Lokacija: i tu i tamo
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.09.2007. 12:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la: ›
Kiki_08 je napisao/la: ›
Žena ne može biti s muškarcem zbog novaca,a muškarac može biti sa ženskom samo zbog njezina fizičkog izgleda?!? Tko je licemjeran?
Pa vi ste licemjerni jer nijedna od tih koje su sa nekim zbog para to nežele priznati,dok će ti 90% muškaraca priznati da je sa nekom djevojkom prije svega zbog njenog izgleda ili da bi bio sa nekom djevojkom zbog njenog izgleda.
Da,naravno da će priznati,svojim frendovima,ali ne curi s kojom je zbog njezinog izgleda!
Zašto se ti pjeniš oko toga toliko?Ako frajeru/sponzoru ne smeta što je zgodna ženska s njim zbog para jer je očito tražio takvu,zašto bi tebi ili bilo kome drugom smetalo!Sve je to razmjena dobara-on ulaže svoj novac u vezu,a ona svoju ljepotu i svi sretni!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.09.2007. 12:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

betty je napisao/la: ›

a ti vjerovatno ni ne mozs biti neciji bivsi jer imas ovakve stavove o zenama.pa si utjehu nasao u teoriji da su sve zene sponzoruse.
meni je jako zao sto se neki ne mogu pomirit sa cinjenicom da je 21.st doslo i da zene imaju jednake mogucnosti kao i muskarci, da rade, skoluju se, imaju ponekad bolje placene poslove od muskaraca i ne stide se to pokazati. kad frajer ima bmw, onda je to ok sto je on svoju lovu na to potrosio, a kad se cura subotm sredi za van onda nije uredu sto je ona svoju lovu dala na dobre cilpele i lijepu haljinu.
[/quote]Ja nikada nisam rekao sve nego većina nemoj izvrtati moje riječi.Nije problem u tome što se ona sredila za izlazak,nego je problem u svrsi toga sređivanja.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.09.2007. 12:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la: ›
goose je napisao/la: ›
bastion saks. hrpa nabildanih maloumnika i sponzorusa. eto
Apsolutno se slažem sa navedenim.
vratimo se na pocetak price, vec smo zakljucili da je zgodna , srednje cura sponzorusa,
a ocito i frajer koji je zgoda je retard.
mozda su to ljudi koji drze do sebe,redovito vjezbaju, mozda bi i ti trebao poceti, znas kako se kaze u zdravom tijelu zdrav duh!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.09.2007. 13:20 
Naslov:  Re: Sponzoruse, sponze, sponzorstvo...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fairy je napisao/la: ›
kopile je napisao/la (Pogledaj post): ›
betty je napisao/la: ›
da ali sigurno u bastionu subotom nije okupljanje bodybuildig cluba osijek. bila sam, i ono sto sam vidjela su bili decki od 22-30 god,i niti jedan nije izgledao kao bodybuillder vec kao zgodan decko s lijepo oblikovanim tijelom.
a vidim tvoj avatar je isto nablidani tip, pretpostavljam neka tiha patnja ili kompleksi sto si od djetinjstav htio biti on a nije ti uspjelo.
To na mom avataru je Konan, za neupučene.Lik koji je inače plod mašte.Tako šta u stvarnosti ne postoji,bar danas.
Ja bih rekla da ni ti u stvarnosti ne postojiš i da si plod nečije mašte...
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
ja znam da je to konan!! a isto tako znam da su ga decki kad su bili mali volili, pa im tako nije za zamjeri ako zele biti malo nabildani, isto kao sto su se curice igrale barbikama , pa jos od djetinjstva ih se uci da trebaju biti lijepe i drzati do sebe.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: