Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Sponzoruse, sponze, sponzorstvo...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.09.2007. 13:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la: ›
goose je napisao/la: ›
bastion saks. hrpa nabildanih maloumnika i sponzorusa. eto
Apsolutno se slažem sa navedenim.

Izbildaj tijelo, "izbildaj pamet", zaradi pare pa će se pice okretati samo za tobom!
Ako i nebudu to je zato što ne znaju što propuštaju!
Ako ništa drugo vjerujem da ćeš biti barem sam sa sobom zadovoljan!
ETOGAC RECEPT pa PRIONITE!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.09.2007. 13:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

goose je napisao/la: ›
mislim da se ovdje netko bezrazlozno osjecao prozvanim.
i sad ce ova trakavica trajat duze od sante barbare. al neka,barem se mozemo slatko nasmijat Very Happy Very Happy
A naravno da znamo tko se osjećao prozvanim, samo ne bezrazložno.I ja tu nevidim ništa smiješno.Ovo je vrlo ozbiljna tema.Možda čak jedna od najozbiljnijih jer se cijeli svijet okreće oko ženskog međunožja a ne oko novca.Novac je samo sredstvo za dolaženje do tog cilja (a on je poznat, bar za muškarce).

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gospodar majmuna
Offline
Avatar

Ukupno postova: 194
Lokacija: svugdje samo ne tamo gdje treba
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.09.2007. 14:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u butch-bitch rasprave...sad će se umješati netko i sve vas izlupat peškirićem...

ontopic...

jednom sam vidio lijep primjer sponzorstva, šljakali smo u kauflendu nešto onako honorarno. I tako ej vani ispred kauflanda negdje oko 1 poslije ponoći dolazi ženskica, onako svojih 20-ak godina, plava, zgodna neki dopičnjak (da je kraći bio bi kragne), čizme do koljena i čeka jedno par minuta kad dolazi bmw 5 i otvaraju se vrata i ona ulazi unutra a unutra deda 5 i pol 6 banki...dobro možda griješim pa joj je to stric

_________________
Jesus loves you!...Everyone else thinks you´re an asshole!

http://obnevidjelicuvar.blog.hr
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.09.2007. 14:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...da je meni jedan student, bez auta,bez love,...
a drag, a pametan...

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.09.2007. 14:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kiki_08 je napisao/la: ›
muškarac može biti sa ženskom samo zbog njezina fizičkog izgleda?!?


može. al ne dugo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.09.2007. 14:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

betty je napisao/la: ›
znas li ti uopce odakle pojam sponzorusa???? bio je u jutarnjem listu ljetos bas veliki clanak o tome. to je pojam koji je nastao u beogradu 90-tih godina za vrijeme slobine vladavine, kad ljudi nisu imali novaca, a zene nisu imale toliku mogucnost skolovanja, i onda su ih ucili da je bitno samo dobro se udati jer bi dobrom udajom spasile cijelu obitelj, eeee a toga postoji odkada je svijeta i vijeka.


mudrost je uvijek s istoka dolazila Smile)


btw. jutarnji list ? pozivas se na njega pri definiciji necega ?? wtf ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 18.09.2007. 14:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gospodar majmuna je napisao/la: ›
u butch-bitch rasprave...sad će se umješati netko i sve vas izlupat peškirićem...

ontopic...

jednom sam vidio lijep primjer sponzorstva, šljakali smo u kauflendu nešto onako honorarno. I tako ej vani ispred kauflanda negdje oko 1 poslije ponoći dolazi ženskica, onako svojih 20-ak godina, plava, zgodna neki dopičnjak (da je kraći bio bi kragne), čizme do koljena i čeka jedno par minuta kad dolazi bmw 5 i otvaraju se vrata i ona ulazi unutra a unutra deda 5 i pol 6 banki...dobro možda griješim pa joj je to stric


ja znam više takvih slučajeva......
kod mene u birtiju dolaze dvije curke...nekidan saznala da imaju 15 godina...male slatke ko šećer,kad narastu ima da se momci okreću za njima.....
kad su same...jedva skupe 7 kuna za jednu cedevitu sa dvije slamčice...
međutim,dođe frajer u novom mercedesu.cca 60 godina....umirovljeni policajac...sjeda s njima...male odmah po žesti i to ne po pelinu,votki ono 6-7kn nego po balantajmsu(ne znam kak se piše Embarassed) jegeru.jack danielsu i to odma dupli trodupli a jedan je 15kn...
kasnije saznah da taj frajer doslovce ide od lokala do lokala i traži tako male curke i plaća ih i onda hopa cupa....

mislim i da ima ne znam što ..šta KLINKA OD 14-15 GODINA IMA RADITI SA DJEDICOM OD 60 GODINA?DA JOJ MATER ZNA ŠTA RADI IZBACILA BI JU IZ KUĆE....I ŠTA TO ON NJOJ U KREVETU MOŽE PRUŽITI?NIKAKAV KURAC?!!!

A što se tiče bildera i lijepo sređenih cura....
iskreno ne znam ni ja baš puno pametnih bildera...svi su malo zadrti...ima ih puno koji vole svoje tijelo više nego svoju curu....

A cure,lijepo sređene...ako si pankerica...nosiš starke,isfucane hlače i imaš takav stil odijevanja,zašto bi oblačila čizme,dopičnjake i nekakve topiće u kojima bi sise pokazivala...???ako se osjećaš udobno u onome u čemu si,zašto bi zbog nekoga mijenjala svoj stil....
ja sam jednom to napravila i nije mi bilo ugodno...coctail bar,cajkaroško okupljalište,ekipa ide na cajke moram i ja....i sad se moram prilagoditi njima,obukla čizme na cca 12cm petu,minić i topić,sredila se i baš sam se ko kreten tako osjećala...izgledala sam baš ko prava cajkrošica....ma fuj...

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 18.09.2007. 14:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a da sam pankerica i da me u starkama i takvih hlačama ne puste u željeni lokal,napravila bi im takvu pizdariju da boli glava...nisu svi šminkeri...
u pičku,kao ne smiješ u patikama u tufnu i q club...zamisli....legu nisu pustili u cipelama u tufnu jer su crne i izgledale su ko patike.doslovce ih je morao skinuti i staviti frajeru pred nos da se uvjeri da su to cipele...jebem ti te na ulazima...samo oni u pivnici su pristojni...svaka čast dečki...

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.09.2007. 15:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toni je napisao/la: ›
betty je napisao/la: ›
znas li ti uopce odakle pojam sponzorusa???? bio je u jutarnjem listu ljetos bas veliki clanak o tome. to je pojam koji je nastao u beogradu 90-tih godina za vrijeme slobine vladavine, kad ljudi nisu imali novaca, a zene nisu imale toliku mogucnost skolovanja, i onda su ih ucili da je bitno samo dobro se udati jer bi dobrom udajom spasile cijelu obitelj, eeee a toga postoji odkada je svijeta i vijeka.


mudrost je uvijek s istoka dolazila Smile)


btw. jutarnji list ? pozivas se na njega pri definiciji necega ?? wtf ?
to je bio veliki clanak o knjizi koja je tada izlazila u srbiji o fenomenu sponzorusa, kako je to krenilo i kako je doseglo takvu razinu da se sve zene prozivaju sponzorusama ako su pametne,lijepe i drze do sebe, nesto kao lov na vjestice.
[quote="legica_os"...ako si pankerica...nosiš starke,isfucane hlače i imaš takav stil odijevanja,zašto bi oblačila čizme,dopičnjake i nekakve topiće u kojima bi sise pokazivala...???ako se osjećaš udobno u onome u čemu si,zašto bi zbog nekoga mijenjala svoj stil....
ja sam jednom to napravila i nije mi bilo ugodno...coctail bar,cajkaroško okupljalište,ekipa ide na cajke moram i ja....i sad se moram prilagoditi njima,obukla čizme na cca 12cm petu,minić i topić,sredila se i baš sam se ko kreten tako osjećala...izgledala sam baš ko prava cajkrošica....ma fuj...
[/quote]minice i cipele na petu su se nosile i prije cajki, to je druga stvar kako ih neko nosi, a lijep dekolte nije pokazivanje sisa,koliko ja znam zene su u 16.st nosile korzete da naglase tanak struk i lijepe grudi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.09.2007. 15:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ah, taj vjecni problem... zene vulgaris, zene sponze, likovi koji ih imaju, likovi koji bi ih htjeli imati...

Pojam "sponzorusha" postoji i prije nego se pojavio na Balkanu, samo sto se to u zemljama razvijenog kapitalistickog neorobovlasnickog drustva naziva "okruzivanjem lijepim zenama".

Tako su razni milijunasi, milijarderi i ina lica koja pune casopise za dokone kucanice, wanna-be manekenke i sl., uvijek "okruzeni lijepim zenama", najcesce na jahtama, primanjima, imanjima... Postoje i likovi poput Hefnera ciji se uspjeh moze mjeriti s uspjehom pobijanja temeljnog fizikalnog zakona po kojem se isti polovi odbijaju - covjeku uspijeva (vec dulji niz godina i u javnom skladu) odrzavati preko nekoliko zena na istom mjestu i s jednakom funkcijom.

Njemu, kao i ostalim likovima koji su "okruzeni lijepim zenama" to uspijeva samo iz razloga sto se na trzistu zivotnih uzitaka ponuda uzitaka (u kolicini i intenzitetu koji oni mogu pruziti) daleko manja od potraznje. No, to i ne cudi, kada se zna da 5% najbogatijih drzi 80% svjetskog bogatstva. A, kao sto znamo, zenska (i muska) ljepota nije funkcija koja je nuzno vezana uz imastinu, sto ce reci da se lijepe zene podjednako radjaju u tih 5%, kao i u onih 95%.

Dakle, formula je jednostavna - postoje ljudi koji su stvarni i veliki sponzori, postoje zene koje javno prihvacaju ulogu sponzorushe. Jasno, postoje i zene kojima to nije bitno, kao i muskarci koji se mogu "okruziti lijepim zenama" i bez novca. No, ovo nije tema o njima... tema nije ni o Hefner-like tipovima, nego o balkanskoj inacici sponzorizma. Kao i u vecini stvari, radi se samo o losoj kopiji, fake sponzorima, fake sponzorushama...

Kod nas (as in Balkan region) se to pojavilo razbijanjem klimavog i relativno lose uredjenog pseudosocijalizma, cija je glavna znacajka bila da su svi bili podjednako siromasni, odnosno nije postojala situacija gdje je 5% bogatih imalo 80% bogatstva, vec je (pojednostavljeno) 100% ljudi imalo 100% bogatstva (kakvog - takvog). Upravo ta (pod()jednakost raspodjele bogatstva je omogucavala da svi podjednako (ne) uzivaju u zivotnim uzicima. Svi podjednako nisu mogli ici na skijanje, krstarenja Sredozemljem, putovati na Tajland, kupovati bunde od pravog krzna (to je tada, naime, bio modni hit ;-))...

Doduse, postojali su oni koji su se mogli ogrebati i priskrbiti si nesto vise bogatstva (samim time i privuci ponesto lijepih zena), ali o njihovom ponasanju se malo govorilo i malo javno pisalo, buduci da je to smatrano drustveno stetnim devijantnim ponasanjem, a oni skloni tome su nazivani skorojevicima, snobovima i burzoaskim parazitima.

A onda su dosle '90te... price o boljem zivotu, blagodatima kapitalizma, price o ispunjenu americkih, njemackih i inih snova... ljudi, ovce kakve vec jesu, posisali su tu pricu (posoljenu s ponesto nacionalizma, nacionalne mrznje i ostalim zacinima koja su u svjetskim razmjerima ionako na izdisaju).

Rat je samo pripomogao da tvrdja govna bolje isplivaju, a mulj poraca dobro je skrivao pravi i istinski vonj, dobro skrivajuci sto se sve muti po njegovom mutnom dnu.

Kao rezultat te fekalne kashe imamo situaciju gdje postoje likovi koji glume onih 5%, i nepromijenjenu situaciju s prirodnom zenskom (ljudskom) ljepotom. Dakle, pojavili su se likovi koji mogu, ili se prave da mogu, pruziti vise zivotnih uzitaka... recimo da se pojavilo onih 5%, iako se zapravo radi o totalnom fakeu, tzv. balkanskom jetsetu, koji varira od nacionalnog pseudojetseta o kojem se moze gledati na TVu, do lokalnog pseudojetseta (gdje se u jednom gradu srednje velicine zna tocno tko vozi koji auto i koliko nekretenina ima), do mikro razine, gdje nezaposleni dize kredit kako bi kupio auto koji je bolji od njegovog susjeda...

Buduci da lijepih zena ima jednako, ako ne i vise (racunamo li napredak kozmeticke industrije i industrije atributivnih plasticnih opsjena), jasno je da postoje i one lijepe zene koje svojim vanjskim obiljezjima zele maksimizirati kolicinu zivotnih uzitaka...

Buduci da postoje zivotni uzici koji se ne mogu kupiti novcem (npr. tvrd i sposoban kurac, kvalitetni razgovori uz veselo pucketanje vatrice, ...) dio lijepih zena (osoba) kojima su to prioriteti one zivotne uzitke koji se mogu kupiti novcem stavlja u drugi plan.

Dakle, za svakog ima ponesto...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.09.2007. 15:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja stvarno neznam koji kurac ja uopće raspravljam sa osobama koje tvrde da jedna Fani Stipković nije sponzoruša.Mislim ako ona nije ja stvarno neznam tko je.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 18.09.2007. 15:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la: ›
Ja stvarno neznam koji kurac ja uopće raspravljam sa osobama koje tvrde da jedna Fani Stipković nije sponzoruša.Mislim ako ona nije ja stvarno neznam tko je.


Fani Stipković?A šta kažeš na Vlatku Pokos?

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.09.2007. 15:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Za one kojima se ne da citati... ;-)

Dakle, ili imas para, ili imas dobar kurac, ili si pametan, drag, njezan. Ili si svo troje, ili nijedno, ili si uspio upariti ove kvalitete.

Kako god bilo, kao sto na trzistu postoje ovakvi ili onakvi muskarci, tako postoje ovakve i onakve zene. Svatko si nadje svog para, prije ili kasnije... netko si nadje i vise komada, khm, khm... ;-)

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.09.2007. 15:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la: › Ja stvarno neznam koji kurac ja uopće raspravljam sa osobama koje tvrde da jedna Fani Stipković nije sponzoruša.Mislim ako ona nije ja stvarno neznam tko je.
Koliko si rijeci razmijenio s Fani? Koliko puta si pokusao popricati s njom, ili ju barem dobrano izjebati?!

Zasto uopce razmisljas o njoj i o tome tko je i sto je Fani Stipkovic, ako si svjestan da si za nju obicni mali crv?!

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.09.2007. 15:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
kopile je napisao/la: › Ja stvarno neznam koji kurac ja uopće raspravljam sa osobama koje tvrde da jedna Fani Stipković nije sponzoruša.Mislim ako ona nije ja stvarno neznam tko je.
Koliko si rijeci razmijenio s Fani? Koliko puta si pokusao popricati s njom, ili ju barem dobrano izjebati?!

Zasto uopce razmisljas o njoj i o tome tko je i sto je Fani Stipkovic, ako si svjestan da si za nju obicni mali crv?!

a još je i gadna.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: