Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Noćne linije GPP-a spašavale bi živote!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
paperje
Offline
Avatar

Ukupno postova: 794
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.09.2007. 13:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la: ›
Zoks je napisao/la (Pogledaj post): › koji put gledam već ove incijative za noćne buseve i tramvaje. no nikad ništa,boli njih kurac..


Je bas trebaju vozit pijane retardite koji sigurno ne kupuju kartu i maltretiraju vozace...

često sam se vozila u noćnim tramvajima i još nikada nisam osjetila potrebu istući vozača li kontroloru ne pokazat mjesečnu/godišnju... imam vozačku, nemam kola pa sam prisiljena obožavati gradski prijevoz Smile i zaista mi nije osobito mrzak, osim po noći kad ga nema...

_________________
ne moras biti super-optimist, ali ako na sve gledas crno, za tebe sunce zalazi vec ujutro
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.09.2007. 14:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

paperje je napisao/la: ›
često sam se vozila u noćnim tramvajima i još nikada nisam osjetila potrebu istući vozača li kontroloru ne pokazat mjesečnu/godišnju... imam vozačku, nemam kola pa sam prisiljena obožavati gradski prijevoz Smile i zaista mi nije osobito mrzak, osim po noći kad ga nema...

ma, jasno da treba istući te vozače, šta se oni imaju vozati kad sav pošten narod spava?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.09.2007. 14:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
paperje je napisao/la: ›
često sam se vozila u noćnim tramvajima i još nikada nisam osjetila potrebu istući vozača li kontroloru ne pokazat mjesečnu/godišnju... imam vozačku, nemam kola pa sam prisiljena obožavati gradski prijevoz Smile i zaista mi nije osobito mrzak, osim po noći kad ga nema...

ma, jasno da treba istući te vozače, šta se oni imaju vozati kad sav pošten narod spava?!

drndaju s tim tramvajima i turiraju autobuse...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.09.2007. 14:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la: ›
drndaju s tim tramvajima i turiraju autobuse...

i obratno...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zoks
Offline
Ukupno postova: 36
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.09.2007. 13:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

super odgovor rajnus..ipak svim tim ljudima iz okolnih mjesta je lakše provesti cijelu noć vani,do 5,6 ujutro ajde kad je ljeto još i nije problem,ali kad dođe zima i hladnije vrijeme. pa koliko sam puta bez ideje gdje ću,spavao po klupama i slično. no sve bi se to moglo riješiti s jednom ili dvije linije koje bi vozile oko 2,3 ujutro.

_________________
Nk Osijek Ultras
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: