Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kuće je nemoguće prodati za više od 50 tisuća eura!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
swamp
Offline
Avatar

Ukupno postova: 396
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.09.2007. 20:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Članak nema kurca smisla...

Ja sam iz Bilja i situacija je 'vaka. Cijene kuća rastu, a pogotovo cijene zemljišta. Ljudima s malom djecom je pun kurac muka živjeti u stanu od 50-60 kvadrata, bez dvorišta i ičega. ALI daleko od toga da se može dobit 1000 eura za kvadrat. To je krajnja debilana. Što se same prodaje tiče, čak i kad je cijena realna, prodati nešto za 100-200 tisuća eura je TEŠKO, jer je naći nekoga tko ima 100-200 tisuća eura JEBENO TEŠKO. Nebitno dali prodajete kuću, stan ili heroin.

Što se tiče života u Bilju:
Dok si mali, super ti je. Imaš mjesta za pizdarije stvarat, škola je oke, količina boleština koje ti se mogu desit je manja nego u Os.
Kad kreneš u srednju, SMRAČIŠ. Blago rečeno! Prcaš se po gradskim busovima do škole, sjebano ti je ić van u Osijek, jer zadnji bus ide u pol 11, pa se moraš snalazit. Svakojake drame ovdje počivaju, i doživiš razne opačine.
Kad položiš vozački je bolje, al se svejedno ne možež ići zapijat u Osijek kad ti se sprdne. Što si stariji, to ti postane manje bitno, a i nađeš načine da se snađeš, ak je baš neka zla pijanka Wink

Ostale relevantne pizdarije:
Komaraca i gamadi ima malo više nego u Os, al nedovoljno da snižavaju cijene nekretnina. Smradova isto tako. Uzgoj životinja unutar Bilja je zabranjen (znam jer imam farmu iza kuće). Naravno, to se krši, al otprilike u istoj mjeri kao u Os. Septičke smrde, ovisno kakvu imaš i kakvu ti konšija ima. Ak ste razumni, onda ne smrde.
Od infrastrukture, fali kanalizacija i plin, što već godinama obećaju da će uvesti. I nema kablovske.

Eto, to je istina. Riječ swampova. Swampu hvala.

_________________
"Now remember, I do my best work when I'm being worshiped as a god."
-- Johnny Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 14.09.2007. 21:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

potpisujem ovo. moja najbolja legica od 13 godine zivi u bilju pa sam tamo bila stalni posjetitelj, sve ove muke jesu stvarne, sve je to lijepo, al osijek je osijek

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
VESP
Offline
Ukupno postova: 285
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 14.09.2007. 21:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la: ›
Ova novinarka je katastrofa, strpala je Bilje i Osijek u isti koš, nije se uopće potrudila malo bolje istražit temu inače bi znala po kojim cijenama kuće u Osijeku idu i ovo o realnoj vrijednosti je trabunjanje, wtf je realna vrijednost!? Shocked
Ti si celav!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
swamp
Offline
Avatar

Ukupno postova: 396
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.09.2007. 22:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ruana je napisao/la: ›
potpisujem ovo. moja najbolja legica od 13 godine zivi u bilju pa sam tamo bila stalni posjetitelj, sve ove muke jesu stvarne, sve je to lijepo, al osijek je osijek

Slažem se, i ja se prvom prilikom selim u Os. Al da te oženim i da si napravimo čopor derišta, popizdili bi u stanu Very Happy Zato cijene u Bilju rastu, što mene vrlo raduje.

_________________
"Now remember, I do my best work when I'm being worshiped as a god."
-- Johnny Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.09.2007. 14:57 
Naslov:  Re: Kuće je nemoguće prodati za više od 50 tisuća eura!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čitam ovo pa računam što bi bilo po želji djece:
- do četvrtog osnovne živiš u Bilju (11 godina), (Kuća u Bilju)
- pa onda do kraja srednje u Osijeku (+8 godina), (stan)
- pa u Zagrebu ili Osijeku studiraš (+5godina),(Stud. dom ili podstanar)
- nađeš job,vežeš se, imaš klinca (+5godina) (podstanar ili stan)
- pa sa 30 kupiš kuću u Bilju i pustiš nove da se muče. (+45 godina) (Kuća u Bilju)

Krug je zatvoren. Kuća u Bilju ima smisla jer si u njoj 56 godina tj 2/3 života!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
swamp
Offline
Avatar

Ukupno postova: 396
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.09.2007. 15:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mvarga je napisao/la: ›
- pa u Zagrebu ili Osijeku studiraš (+5godina)

5, a? Very Happy lijepo je biti optimist Very Happy

_________________
"Now remember, I do my best work when I'm being worshiped as a god."
-- Johnny Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.09.2007. 23:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne sekirajte se! za koju godinu Osijek će pojest Bilje i okolna mjesta pa će biti i gradskog prijevoza i svih ostalih "pogodnosti" koje idu uz život u gradu.sjetite se samo koliko ćete novih vrsta troškova dobit za platit,pa vodovod i odvodnju, pa još svašta nešto

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nil
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.09.2007. 11:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › @nil, argumentiraj...

Danas mnogi sanjaju o kucici u Bilju, ali hmmm... meni se to cini kao put u Svijet kukaca.

Ljeti, kad bi prosjecan Hrvat i katolik trebao uzivati u dvoristu i popodnevnom lapezu uz gledanje zene jednom rukom umiruje copor djece, a drugom okrece kolo s janjcem, je najezda komaraca i ostalih insekata. Ljeti chifte septicne i svinjci, muhe, mravi, obadi...

Ili ja to sve skupa mozda krivo dozivljavam...

Odrastao sam u prigradskom naselju i ne bih to iskustvo mijenjao ni za sto... da se 100 puta rodim - opet bih to napravio, ali kontam da je Bilje nesto sasvim drugo...

sorry nisam stigao. Dakle ovako kanalizacija stiže, plin stiže ali i dalje ostaje stoka i to je ogroman problem ,ne stoka sama po sebi već pojedini ljudi koji je drže odnosno način na koji je drže i u kojim uvjetima. to je strašno a nadležni NIŠTA i tko je uostalom nadležan. igraju se ping- pong. općina - inspekcija, inspekcija općina, a meni je svejedno. meni smrdi. pa eto ti bilje. no valjda i tome ima kraja. a ide i zima pa ćemo zatvoriti prozore. komično. mislim da je to prava tema. kako natjerati ljude da uredno i po zakonu drže stoku. Bilje inače nije tako loše. A zelene koji se bune protiv avionskog tretiranja Bilja i okolice iz zraka bih privezao za vrbe u ritu pa neka uživaju u zaštiti komaraca . no oni uživaju u tretiranom osijeku bez komaraca . licemjerno. Za izgriženu biljsku djecu nitko ne brine pogotovo zeleni.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: