Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Đapić podnio ostavku

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.09.2007. 10:16 
Naslov:  Re: Đapić podnio ostavku
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Burence je napisao/la (Pogledaj post): › nek je otišao, i treba! valjda... ja sam još uvijek u dilemi za koga na izborima! hsp ili hdssb, u igri su mi samo njih 2 jer mi se čini da samo oni mogu zadržati naš novac u Osijeku..


So not true, novac u Osijeku moze zadrzati samo Sabor donosenjem novog poreznog zakona sto su djelom i napravili novim poreznim zakonom. Ono sto netko na vlasti moze i treba jest povuci novac iz drzavnog proracuna. Ovdje svi pametni i kuze se u politiku za popizdit...

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.09.2007. 10:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vlale je napisao/la (Pogledaj post): › Ja vas stavrno ne kužim kako možete misliti "za vrijeme Đapića se bar gradilo"?
To su sve projekti za šminku...


Postavljanjem kanalizacije kroz Livanu do Cepina bas i nije neka sminka. Postavljanje novih kolektora i vodovodnih cijeli po gradu bas i nije neka sminka. Obilaznica, borba za rupu bas i nije neka sminka. Nova Luka bas i nije neka sminka... I sad da ne nabrajam jer cu ispasti proDjapicevac...

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.09.2007. 10:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la: ›
Postavljanjem kanalizacije kroz Livanu do Cepina bas i nije neka sminka. Postavljanje novih kolektora i vodovodnih cijeli po gradu bas i nije neka sminka. Obilaznica, borba za rupu bas i nije neka sminka. Nova Luka bas i nije neka sminka...


Potpisujem! Grad sada tako ružno izgleda da definitivno nije šminka! Very Happy

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.09.2007. 14:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da, Kramer je bio najbolji- nije ništ radio pa nije ništ mogo ni zahebat. Uostalom nemaš blage veze-do isteka mandata bila bi pruga do juga2, športska dvorana, uređena lijeva obala Drave, novi kolodvor pa ti sad vidi jel to bitno ili nije...

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.09.2007. 14:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stjepan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.09.2007. 16:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la: ›
Da, Kramer je bio najbolji- nije ništ radio pa nije ništ mogo ni zahebat. Uostalom nemaš blage veze-do isteka mandata bila bi pruga do juga2, športska dvorana, uređena lijeva obala Drave, novi kolodvor pa ti sad vidi jel to bitno ili nije...


Jadni mi bez naseg Ante. Slijede nam potresi, poplave i pozari i onda ce nas Rusi i Ameri doc porobit. Jedino Anto to moze sprjecit. Ljudi spasavajte se...
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.09.2007. 17:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nitko niti ne kaže da je sve napravio Ante, ali je njegova ekipa, a i to treba znat odabrati.

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.09.2007. 18:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › Nitko niti ne kaže da je sve napravio Ante, ali je njegova ekipa, a i to treba znat odabrati.


Hm, ja bi rekao "ekipa" 95%, Ante 5%... Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
faktor-x
Offline
Ukupno postova: 447
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.09.2007. 19:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnuse kanalizaciju kroz livanu i čepin je platila država.Oko toga se digla prašina jer je Šeks otvarao pa je gradska vlast govorila da je to predizborni trik.To što su gradskr firme većinom odradile taj projekt je druga stvar!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.09.2007. 7:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U punom iznosu ili je samo sufinancirala kao i svaki veci projekat u gradu?

U tome i jest fora da se sto vise love izvuce iz drzavnog proracuna.

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nemo1
Offline
Avatar

Ukupno postova: 70
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.09.2007. 13:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Živim u maloj općini u kojoj je na vlasti HSP. Svih ovih godina glasovao sam za socijldemokrate(koji su jedno vrijeme i bili vladajući u toj općini). No, od kada su došli HSP-ovci toliko toga se radi, puno stvari se promjenilo na bolje. Jednostavno su doveli mlade ljude, željne rada i dokazivanja. I više me uopće ne zanimaju njihove igre na državnoj razini. Na slijedećim lokalnim izborima oni su moj izbor, ma što bilo s Antom. btw.Glavaševi su bili najgori, najviše su krali i najmanje radili za dobrobit općine

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.09.2007. 14:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koja je to općina, molim?

Ako su bili na vlasti i Sdp i Hdssb i Hsp, vlast se očito često mijenjala. Mladi ljudi? Toliko toga se radi?

Bez odgovora na ova pitanja ostat ću u uvjerenju da se radi o običnim subjektivnim panegirikama, motiviranim ili vlastitim interesom ili običnim simpatijama.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stjepan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.09.2007. 15:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nemo1 je napisao/la: ›
Ma svi su oni isti ili slični. Đapićevi su se malo prešli i objavili cijenu dvorane s najmom za slijedećih 25 gonina koji je oko 4 milijuna godišnje. A Glavaševci iskoristili situaciju da zamažu ljudi ...


Ovo si objavio na vise portala/foruma.
4 * 25 = 100
A što je s ostatkom? Vidimo dobro tko tu kome maze oci! Evil or Very Mad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: