Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Dostava Hrane u Osijeku! [catering]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 24.09.2008. 15:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Trebao si naručit 5-6 pizza na krivu adresu negdje blizu njih pa da vidiš što bi im se onda isplatilo. Kreteni. Smile

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.09.2008. 16:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la: ›
U Bonus se isplatilo ici samo neposredno nakon otvorenja...

U Bonusu su jedino pravi sarajevski ćevapi i uvijek se oduševim kad ih naručim.

Bio sam jedared u Sarajevu kod Želje i pojeo vrhunske ćevape, a onda desetak dana kasnije skoro pa iste takve u Bonusu. Tople preporuke!

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.10.2008. 0:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

skapavam od gladi. ima li ikakva pizzeria ili igdje u četvrtom gradu u Hravtskoj po veličini odakle se može naručiti klopa poslije 23 h?! osijek031.com smile

_________________
"si quid novisti rectius istis, candidus imperti; si nil, his utere mecum."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hagzi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 29
Lokacija: Džungla
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.11.2008. 12:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osijek je postalo selo. Osijek je valjda jedini veći grad u Europi (population over 100 000) gdje se nema šta za pojesti iza ponoći osim šiptarskog bureka i to je to. Selo moje malo. osijek031.com smile

_________________
...ako nemaš ništa pametno za reći onda ne seri...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
HELL
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.11.2008. 12:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hagzi je napisao/la (Pogledaj post): › Osijek je postalo selo. Osijek je valjda jedini veći grad u Europi (population over 100 000) gdje se nema šta za pojesti iza ponoći osim šiptarskog bureka i to je to. Selo moje malo. osijek031.com smile


kako nema...cevapi, cobanac i jos ponesto u cityju Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.11.2008. 12:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hagzi je napisao/la: ›
Osijek je postalo selo. Osijek je valjda jedini veći grad u Europi (population over 100 000) gdje se nema šta za pojesti iza ponoći osim šiptarskog bureka i to je to. Selo moje malo. osijek031.com smile

pa zašto bi netko otvarao bilo kakav fastfood, catering ili restoran koji bi radio 0-24 kad nema interesa za isti?

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.11.2008. 12:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...ni u Zg nije nešto bolja situacija...ovdje čak nema ni Cityja....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hagzi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 29
Lokacija: Džungla
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.11.2008. 13:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

HELL je napisao/la (Pogledaj post): ›
hagzi je napisao/la (Pogledaj post): › Osijek je postalo selo. Osijek je valjda jedini veći grad u Europi (population over 100 000) gdje se nema šta za pojesti iza ponoći osim šiptarskog bureka i to je to. Selo moje malo. osijek031.com smile


kako nema...cevapi, cobanac i jos ponesto u cityju Laughing


City je priča za sebe gdje se poslužuju ćevapi s muhama i komarcima (dobio na tanjuru nebrojeno puta) ali i to što kažeš tko bira ostane gladan.

Frost je napisao/la: ›
pa zašto bi netko otvarao bilo kakav fastfood, catering ili restoran koji bi radio 0-24 kad nema interesa za isti?


Kako molim te nema interesa pa jel ne vidiš da se ljudi raspituju da li postoji nešto što radi i odakle se može naručiti hrana u gluho doba noći, a čim se jedna osoba raspituje znači da postoji interes.

Osnove ekonomike, ponuda i potražnja. Uz adekvatnu ponudu i kvalitetnu uslugu pozitivno poslovanje takvog ugostiteljskog objekta je zajamčeno. Bilo riječ o čevabdžinici, cateringu, pizzeriji ili restaurantu, obrt koji bi pružao uslugu dostave do 2:00 bi bio vrlo poželjan, tražen i ekonomski isplativ. I opet naglašavam, naravno uz već pomenutu adekvatnu i kvalitetnu ponudu i uslugu.

_________________
...ako nemaš ništa pametno za reći onda ne seri...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.11.2008. 13:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hagzi je napisao/la: ›
Osnove ekonomike, ponuda i potražnja. Uz adekvatnu ponudu i kvalitetnu uslugu pozitivno poslovanje takvog ugostiteljskog objekta je zajamčeno. Bilo riječ o čevabdžinici, cateringu, pizzeriji ili restaurantu, obrt koji bi pružao uslugu dostave do 2:00 bi bio vrlo poželjan, tražen i ekonomski isplativ. I opet naglašavam, naravno uz već pomenutu adekvatnu i kvalitetnu ponudu i uslugu.

ne vjerujem da bi takva usluga omogućila poslovanje u plusu, mislim da bi eventualno održavali nulu, ako i to. sumnjam da bi im se svakodnevno isplatilo plaćati troje ljudi: kuhara, primača narudžbi i dostavljača, plus troškovi dostave... ne vjerujem da postoji tolika potražnja svakoga dana da bi im se isplatilo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.11.2008. 13:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ljudima uvijek nešto fali. A kad toga ima onda im ne treba.

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.11.2008. 14:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cane je napisao/la (Pogledaj post): › Ljudima uvijek nešto fali. A kad toga ima onda im ne treba.

tako je. osim dok se ne ukaže potreba pa bi prodali i bubreg samo da ubacim nešto u kljun kao u spomenutom slučaju.

kada sam gladan i city mi u blizni nije mi bed istočiti ni famoznih 13 kn iako je prije samo koji mjesec ista ta porcija došla kao jedno pivo - popularnog cenera. niti 27-30kn koliko već dođu ćevapi... zapravo baš mi se sada jedu mašćobe, idem naručiti nešto. još dok se može Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hagzi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 29
Lokacija: Džungla
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.11.2008. 14:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): ›
ne vjerujem da bi takva usluga omogućila poslovanje u plusu, mislim da bi eventualno održavali nulu, ako i to. sumnjam da bi im se svakodnevno isplatilo plaćati troje ljudi: kuhara, primača narudžbi i dostavljača, plus troškovi dostave... ne vjerujem da postoji tolika potražnja svakoga dana da bi im se isplatilo.


Kao i što sam naveo, adekvatna ponuda i kvalitetna usluga će omogućiti ekonomsku isplativost. Po principu dobar glas daleko se čuje.

Primjer:
Do prije par godina jedini catering i pizzeria za mene je bio Sebastian. Vrlo visoka cijena naspram konkurencije ali usluga dostave i kvaliteta naručenog jela su definitivno učinili skupoću, odnosno cijenu prihvatljivom. I tako je bilo godinama dok mi nisu 2-3 zeznuli narudžbu, dok nije došlo do kašnjenja i aljkavosti u poslovanju. Odustao sam od Sebastiana i prešao sam na La rossu. No u zadnje vrijeme i oni rade vrlo neprofesionalno i površno. Zeznu narudžbu, kasne po sat vremena, nemaju sitno za razmijeniti, sve u svemu polako gubim strpljenje s njima.

No da se vratim na temu. Ako bi se recimo pojavio catering (ne mora biti ni restoran ili pizzeria) koja bi radila do iza ponoći ili bar do ponoći, bila cijenom u granici normale (znači pizza s dostavom im ne bi bila preko 38kn) i pri tom bi posao obavljali profesionalno mislim da bi zadobili moju naklonost, a siguran sam i dobrog dijela Osječana.

_________________
...ako nemaš ništa pametno za reći onda ne seri...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.11.2008. 14:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@hagzi
jasno je meni što ti želiš reći, kao i da bi takva usluga imala tebe kao stalnog klijenta, ali svejedno mislim da ne bi imali dovoljno takvih klijenata da bi im bilo isplativo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hagzi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 29
Lokacija: Džungla
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.11.2008. 15:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): › @hagzi
jasno je meni što ti želiš reći, kao i da bi takva usluga imala tebe kao stalnog klijenta, ali svejedno mislim da ne bi imali dovoljno takvih klijenata da bi im bilo isplativo.


Vrlo lako moguće. Čak bih i ja rekao vjerovatno ali nekako mi se čini da po tom principu onda u Osijeku ne bi trebale postojati 3 pizzerije, a naprotiv ima ih stvarno čitavo čudo, što pizzeria, što cateringa Smile
Tu je i činjenica da se jako puno ljudi iza ponoći sjuri u city na loše ćevape i ćoravi paprikaš Smile
Eto pitam recimo tebe kao konzumenta koliko ti se puta tijekom postojanja dogodilo da ti se prigrizlo nešto toplo iza ponoći, a jednostavno nije bio usluge koja bi ti omogućila utaženje gladi nego si bio primoran mazati paštetu na šnitu kruha ili otići do obližnje pekarnice (ako pod obližnjom pekarnicom možemo nazvati pekarnice u tvrđi i pekarnicu kolbri) ? I da li bi platio neku normalnu cijenu za uslugu dostave ? I koliko si puta bio u takvoj situaciji recimo tijekom prošlog mjeseca?

_________________
...ako nemaš ništa pametno za reći onda ne seri...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.11.2008. 15:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hagzi je napisao/la: › Vrlo lako moguće. Čak bih i ja rekao vjerovatno ali nekako mi se čini da po tom principu onda u Osijeku ne bi trebale postojati 3 pizzerije, a naprotiv ima ih stvarno čitavo čudo, što pizzeria, što cateringa Smile
Ima ih, ali i propadaju k'o gljive poslije kise. Sjeca li se tko kojekakvih Simpsona, palacinka dzidzi-midzija?! Sve je to propalo. Prirodni tijek. Nadam se samo da ce ista sudbina pogoditi i prepostale skrtaroske cateringa tipa Saloon i Fratelli (da, nekad su oni imali svasta nesto dobro, sada je to obican siromasni drlog, bar sto se dostave tice).

Citat: › ...nazvati pekarnice u tvrđi i pekarnicu kolbri) ? I da li bi platio neku normalnu cijenu za uslugu dostave ? I koliko si puta bio u takvoj situaciji recimo tijekom prošlog mjeseca?
Istina sve sto govoris, ali danas nije lako dobiti dozvolu za 24h rad, a i to je situacija (prilika) koju bi vlasnici tih pekarnica trbali iskoristiti, ali to ili nisu prepoznali, ili znaju da bi zaronili.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: