Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Dostava Hrane u Osijeku! [catering]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
hagzi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 29
Lokacija: Džungla
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.11.2008. 15:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
hagzi je napisao/la: › Vrlo lako moguće. Čak bih i ja rekao vjerovatno ali nekako mi se čini da po tom principu onda u Osijeku ne bi trebale postojati 3 pizzerije, a naprotiv ima ih stvarno čitavo čudo, što pizzeria, što cateringa Smile
Ima ih, ali i propadaju k'o gljive poslije kise. Sjeca li se tko kojekakvih Simpsona, palacinka dzidzi-midzija?! Sve je to propalo. Prirodni tijek. Nadam se samo da ce ista sudbina pogoditi i prepostale skrtaroske cateringa tipa Saloon i Fratelli (da, nekad su oni imali svasta nesto dobro, sada je to obican siromasni drlog, bar sto se dostave tice).

Eto vratili smo se opet skoro na početak i moju prvu tezu, ako nešto nije zadovoljilo nekim kriterijem; cjenovnim, kvalitativnim, kvantitativnim, adekvatnom uslugom, nije prepoznato od strane pučanstva kao nešto kvalitetno i propalo je.
To isto čeka sve ostale koji ne znaju zadovoljiti tržište i zahtjeve istoga odn. potražnju. Spominješ Saloon i Fratelli i u potpunosti se slažem s tobom, jako loša usluga i loša hrana što rezultira ne zanimanjem za iste što će na kraju rezultirati s ključem u bravi.

Što se tiče pekarnica, znam iz sigurnih izvora da par pekarnica nema dozvolu za rad noću no taj im se rad, pogotovo vikendom i noću toliko isplati da im je jednostavno isplativije platiti kaznu kada ih uhvate u varanju države, nego ishodovati i plaćati dozvolu za rad. Wink

I sada se povlači drugo pitanje, da li je državi toliki problem i čiji su interesi u pitanju kada se zabranjuje rad noću. Ne bi li i država imala više koristi kada bi neke pizzerije, caterinzi, pubovi i kafići radili noću do recimo 2:00, utržili nešto veći promet ergo platili državi veći dio od svoga kolača (legalno prodanog). Smile

_________________
...ako nemaš ništa pametno za reći onda ne seri...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.11.2008. 18:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hagzi je napisao/la: ›
Eto pitam recimo tebe kao konzumenta koliko ti se puta tijekom postojanja dogodilo da ti se prigrizlo nešto toplo iza ponoći, a jednostavno nije bio usluge koja bi ti omogućila utaženje gladi nego si bio primoran mazati paštetu na šnitu kruha ili otići do obližnje pekarnice (ako pod obližnjom pekarnicom možemo nazvati pekarnice u tvrđi i pekarnicu kolbri) ? I da li bi platio neku normalnu cijenu za uslugu dostave ? I koliko si puta bio u takvoj situaciji recimo tijekom prošlog mjeseca?

ja ti baš i nisam mjerodavan za to, s obzirom da nemam običaj jesti navečer ili tijekom noći, a kad mi baš dođe da mi se nešto jede, s obzirom da živim vrlo blizu pekare "kolibri" u ružinoj te da obožavam njihov burek, ne bude mi mrsko skočiti po jedan, čak naprotiv.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anonymous
Post Postano: 11.11.2008. 17:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ljudi, probajte čevape i pljeskavicu iz "Planet grill-a, novootvoreni fast food kod Tvrđe
20 10 99
fini, jeftini, brza dostava ...isplati se

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.11.2008. 19:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Anonymous je napisao/la (Pogledaj post): › ljudi, probajte čevape i pljeskavicu iz "Planet grill-a, novootvoreni fast food kod Tvrđe
20 10 99
fini, jeftini, brza dostava ...isplati se

da.. i ja preporučam svim ljubiteljima maščoba. super su.. jedino ako je narudžba ispod 30 kn naplate još pet za dostavu...

ona pileća prsa po 14 kn su odlična! i like.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Emma
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.11.2008. 16:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da.. i ja preporučam svim ljubiteljima maščoba. super su.. jedino ako je narudžba ispod 30 kn naplate još pet za dostavu...

ona pileća prsa po 14 kn su odlična! i like.[/quote]I ja sam probala ćevape i pljeskavicu kod njih,njam njam! Snizili su narudžbu,sada se plaća 5 kn ako je ispod 20 kn ,što je ok!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.11.2008. 11:09 
Naslov:  Re: Dostava Hrane u osijeku!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

2 do 3 puta mjesečno naručim pizzu, redovito iz Saloona, meksičku, i mogu reći da sam prezadovoljan. Od te pizze se čovjek stvarno može prejesti, ukusna je-ako volite ljuće, ima svega dovoljno i previše na njoj-grah, mljeveno meso, kukuruz, mislim da je jedna od jeftinijih u gradu (30 kn) i dođe za 30-40 minuta.

Danas sam, ponukan brojnim pohvalama pizze iz La Rose naručio njihovu meksičku, i nisam zadovoljan. (Sad će me skontat tko sam, još će mi doć na vrata pa me prebit Very Happy). Pizza je bila hladna, tijesto pretanko (dobro, to je već stvar osobnog ukusa tko voli kakvo tijesto), premalo sadržaja na njoj, nešto kulena, kukuruza, peperoncini-i to je to. Za 37 kuna je to premalo (32 kn pizza + 3 kn dostava + 2 kune kutija). Usto, na njihovoj stranici http://www.caffepizzerialarosa.hr/ piše da je kutija besplatna, što nije istina, i nije u redu.

Ma neću više ni jest pizzu, više mi se ne uklapa u jelovnik. Very Happy

I idu mi više na jetru ti nazivi na stranim jezicima, pa jel tolki problem nazvati pizzeriju "Ruža", samo primjera radi... A ako se ne varam, a ne varam se:D, prema Zakonu o trgovačkim društvima tvrtka (to je ime pod kojim trgovačko društvo posluje i pod kojim sudjeluje u pravnom prometu) mora biti na hrvatskom jeziku. Hm, mogao bih otvoriti topic o ovom pitanju.

Ako hoćete pojesti nešto doista fino, a k tome i prilično zdravo, preporučujem vam pile iz mesnice Cekin (Vindija) na raskrižju Gundulićeve i Anine, 30 kn za preogromno pile (ovi iz trgovačkih centara mu nisu ni do batkova!), jako ukusno, vruuuće... Mislim da peku u 3 ture, od prijepodne pa do negdje 14-15 sati, može se rezervirati telefonom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.11.2008. 11:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zen031 je napisao/la: ›
I idu mi više na jetru ti nazivi na stranim jezicima, pa jel tolki problem nazvati pizzeriju "Ruža", samo primjera radi... A ako se ne varam, a ne varam se:D, prema Zakonu o trgovačkim društvima tvrtka (to je ime pod kojim trgovačko društvo posluje i pod kojim sudjeluje u pravnom prometu) mora biti na hrvatskom jeziku. Hm, mogao bih otvoriti topic o ovom pitanju.

može biti na hrvatskom ili latinskom. na nekom drugom jeziku samo ako postoji poseban razlog, recimo neprevodivost tog termina i sl.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.11.2008. 11:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo što kaže zakon.

Članak 20.

(1) Tvrtka trgovačkoga društva mora biti na hrvatskom jeziku.

(2) Tvrtka trgovačkoga društva može sadržavati pojedine strane riječi ako one čine ime, odnosno tvrtku člana društva ili robni ili uslužni žig člana, odnosno njegova društva registriranog u Republici Hrvatskoj, ili ako su uobičajene u hrvatskom jeziku, ili ako za njih nema odgovarajuće riječi u hrvatskom jeziku, ili ako se radi o riječima na mrtvom jeziku.

Al to je ipak druga tema, pa možemo ju otvorit.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alkemičar
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.01.2009. 15:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

RATELLI NA SVOJOJ STRANICI PIŠE DA JE DOSTAVA BESPLA A KAD TI
DOFURAJU HRANU NAPLATE 3 KN!! KOMA, NE VJERUJEM DA SLOVE KAO NEKI OK CATERING A
TAKVE SI STVARI DOPUŠTAJU. DRUGO, JEDNOM PRILIKOM SMO IH ČEKALI SA DOSTAVOM SAT I
POL VREMENA. KAD SU NAPOKON DOŠLI I KAD SMO IH PITALI ZAŠTO KASNE TOLIKO, ODGOVOR
JE BIO : "NEMOJTE ONDA VIŠE NARUČIVATI OD NAS! " PROFESIONALNOST ISPOD NULE, A
DOBRA HRANA SE MOŽE I DRUGDJE NAĆI. ZATO, NE NARUČUJTE IZ FRATELLIJA!! POZZ

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.01.2009. 16:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Fratelli sam davnih dana prekrizio. Proslavili su se sendvicima koji su bili vrhunski - veliki, bogato nafilovani, jos vruci kad bi stigli. Nisu uspjeli pratiti rast popularnosti i dostava se morala cekati i po sat i pol, da bi na kraju poceli stedjeti i na fillanju pizza i sendvica.

Zaokruzena prica o catering poslu - od male entuzijasticne sendvicarne do olinjalog mastodonta na izdisaju.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.01.2009. 21:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

znam neke insider informacije iz Fratellija, a stvar je u tome da jedan šef kuharima kaže jedno, drugi kaže drugo, pa prvi kaže zašto slušate drugog kad sam vam ja rekao ovako.

jebiga. zato ja nazovem frenda koji radi u Palaceu u Wilsonovoj i napravi pizzu da boli glava Smile

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kyx
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1524
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.01.2009. 21:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e malo offtopic.

jel bio itko u pizzeriji Index u Radicevoj,navodno najskuplja pizza 17kn?

_________________
osijek031.com smile "jebo babu, i baba je fina, i u babi ima vitamina" op sa sa osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.01.2009. 21:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e, to sam i ja vidio kad sam prolazio Radićevom

dajte više info ako imate! Very Happy

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cezar
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.01.2009. 23:07 
Naslov: Funny a dal ce i meni napravit da boli glava pizzu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la (Pogledaj post): › znam neke insider informacije iz Fratellija, a stvar je u tome da jedan šef kuharima kaže jedno, drugi kaže drugo, pa prvi kaže zašto slušate drugog kad sam vam ja rekao ovako.

jebiga. zato ja nazovem frenda koji radi u Palaceu u Wilsonovoj i napravi pizzu da boli glava Smile
a dal ce i meni napravit da boli glava pizzu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.01.2009. 3:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

naravno da oće, dečko ima žicu za takvu vrst kuhinje

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: