Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



muškarci i prdež

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.08.2007. 20:07 
Naslov:  Re: muškarci i prdež
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
betty je napisao/la: ›
ja ne mogu zbog treme....jedan decko me nagovarao da to napravim kao da se jos vise zblizimo
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ne vjerujem, kakva romantična duša!!!! osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
pa da nesto smo pricali kao sta nam je neugodno nakon godinu dana veze reci ili napraviti jedno pred drugim....i onda sam ja rekla to...pa kao da razbijemo led...ali nije islo... Embarassed

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.08.2007. 20:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Preporučam na tu temu film Želimira Žilnika, Kako se kalio čelik.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.08.2007. 21:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gle Cat to ti je zapravo jedan socioloski fenomen. Nisam to shvatio dok nisam bio na jednom seminaru u Krapinskim toplicama. Uglavnom, bio sam cimer sa jednim likom iz Zagreba. Na predavanju smo se svi skupa upoznali i nakon predavanja svatko u svoju sobu... I tak ja i on u sobi pricamo... A lik kao treba nes na balkon, a zapravo je odradio zvekete... Jebiga tek se znamo, nije u redu... I tako trebalo nam je jedno 15 min da predjemo na zene i shevu... Tu smo vec pricali ko da se znamo barem godinu dana i nekoliko puta napili. U jednom trenutku vidim ja on se uzjebao..bil' ne bil'... Kazem ja njemu...uredu je brate sad smo dobri... I zvekne ga on... Nakon toga smo otisli dolje na sank i napili se... Poanta price je: Covjek kada se osjecao komotnim odradio je vjetar i dao mi do znanja da se osjeca ugodno u mom drustvu i da mu nije bed.

To ti je nesto kao kad u Japanu podrignes za stolom i das do znanja da ti je godio rucak... Bottom line is...kada netko prdne pred tobom bez pardonam, zapravo ti daje do znanja da se osjeca ugodno u tvom drustvu. To bi trebali prihvacati sa veseljem, a ne sa gadjenjem Wink

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.08.2007. 21:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svojedobno je Boris Dvornik pričao anegdote iz burnog života, pa je ispričao i na ovu temu. Uglavnom, pred svojom sadašnjom suprugom se dugo "ženirao" da mu se ne dogodi, a kad je upoznao gospođu Anikicu Tuđman, kad je pružio ruku, odmah je ispunio vjetar, da se finski izrazim. Znači da se osjećao ugodno u njenom društvu... osijek031.com smile
Ali pitanje je što je iz toga trebala zaključiti njegova supruga. Rolling Eyes

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.08.2007. 22:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da je imao tremu Smile

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PuKoTiNa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 286
Lokacija: Avalon
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.08.2007. 22:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja se povodim za onom medicinski dokazanom tvrdnjom da je nezdravo zadrzhavati vjetrove s Dinare, tako da, kad sam u relativno nepoznatom drushtvu, se udaljim van dometa i olaksham se... Ali, da, kada prdnesh u nechijem drushtvu, to je znak da ti je ta osoba sjela... Samo, ako ti nisi istu vezu pobudio kod druge strane, onda je bed... Very Happy

_________________
Céad míle fáilte, póg ma thoin
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.08.2007. 22:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne bi mi uopće bio bed pokazati na taj način kako mi je ugodno u nečijem društvu kada bi mirisalo na Givenchy Hot Couture Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.08.2007. 22:33 
Naslov:  Re: muškarci i prdež
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

prđenje uvijek i u svakoj prilici naravno u prisutstvu uže obitelji, dobrih prijatelja i cure. najviše mi je žao potonje jer imam osjećaj da ona više pizdi što ona ne prdi nego što ja prdim. jednostavno joj je neugodno iako smo već 3,5 godine zajedno, naime ona ne prdi ni pred obitelji, tako se naučila Laughing. s druge strane jedan moj poznanik prdi uvijek i svuda čak i pred curama neposredno nakon što ih upozna. bilo bi lijepo proširit temu na jelo nakon kojeg najviše i najbolje prdite kod mene su uvjerljivo prva tri mjesta:
1. sataraš
2. čobi
3. fiš Sranje

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.08.2007. 23:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

topic je pre-smiješan.. Laughing Laughing al neka, trebalo je progovoriti i o tome!! ja sam osobno odgojena da je to nepristojno, i uvijek nađem načina da to nekako diskretno izvedem.. tipa, vidi elvis.. !! i onda ja nastupim.. osijek031.com smile naravno, nikad me se nije skontalo osijek031.com smile

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aggy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.08.2007. 23:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

betty je napisao/la (Pogledaj post): › ajd sad cure jeste li ikada prdnule pred deckom???ja nisam ali ne zato sto nisam morala nego zato sto sam se svim silama trudila da se to ne dogodi...mislim da vam ni ne trebam pisati o suprotnoj strani i njhovim suzdrzavanjima.


Nikad nisam prdnula pred deckom, sestrom, bilo kime. Bar ne namjerno. Ak sam ikad opalila, crvenila bih se pola sata Embarassed Jbg, nije po bontonu,a i nikom to ne zelim priustiti (miomiris)Mr. Green

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aggy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.08.2007. 23:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I ispricavam se svom puku u tramvaju koji je to ikad morao namirisat, sta ces, muesli za dorucak moze bit opak osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.08.2007. 23:32 
Naslov:  Re: muškarci i prdež
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): › prđenje uvijek i u svakoj prilici naravno u prisutstvu uže obitelji, dobrih prijatelja i cure. najviše mi je žao potonje jer imam osjećaj da ona više pizdi što ona ne prdi nego što ja prdim. jednostavno joj je neugodno iako smo već 3,5 godine zajedno, naime ona ne prdi ni pred obitelji, tako se naučila :lol:. s druge strane jedan moj poznanik prdi uvijek i svuda čak i pred curama neposredno nakon što ih upozna. bilo bi lijepo proširit temu na jelo nakon kojeg najviše i najbolje prdite kod mene su uvjerljivo prva tri mjesta:
1. sataraš
2. čobi
3. fiš :sranje:


Zene ne prde!

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.08.2007. 0:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la (Pogledaj post): › ...iskreno meni nema ništa posebno u tome kad prdnem....al ne znam s cime bi usporedio onaj nadasve neopisivi užitak....kad pišaš....i u tom trenutku još i prdneš.....po meni je to nešto neprocjenjivo....Cool

osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aggy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.08.2007. 1:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zene ne prde?! super, sad znam da nisam zensko Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.08.2007. 6:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mi kad prdnemo, zna se. One kad prdnu... podmuklo, prikrade se, i udavi te skoro da nisi bespomocan.
Vidio sam psa u autu, jadan je izgrebao sav prozor da nekako izadje van a prekrasna gospodjica za volanom pukla od smijeha. Naravno, drzala je ruku na svom nosu. Kazu da je zdravo zaprditi... kako za koga.

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: