Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



muškarci i prdež

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.08.2007. 6:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

betty je napisao/la (Pogledaj post): › ajd sad cure jeste li ikada prdnule pred deckom???ja nisam ali ne zato sto nisam morala nego zato sto sam se svim silama trudila da se to ne dogodi...mislim da vam ni ne trebam pisati o suprotnoj strani i njhovim suzdrzavanjima.

nikada nisam pred nikim i to mi je totalni bed i ne želim da itko ispušta prdac ispred mene,,,,,zato što dismr,,,, Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.08.2007. 10:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gledala sam na tv-u nesto da je mislim u svedskoj ( nemojte me drzat za rijec) normalano ispustit ga cak i na ulici i da oni to dozivljavaju kao kihanje....dobro sigurno neces za stolom u gostima, ali vidis kako su liberalni.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.08.2007. 10:17 
Naslov:  Re: muškarci i prdež
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Naime prđenje je fiziološka potreba kao i svaka druga uzrokovana razgradnjom proždrte hrane, e sad zašto ne prditi, naravno nije kulturno (od zapada nametnuto mišljenje) prditi svuda i svagdje i u svakoj prilici, al najozbiljnije kad netko prdne pored vas da li se zgražate, kao joj baš si svinja i odete glavom bez obzira, ili prebacite pogled ispod obrve, možda smiješak i life goes on.
Prditi treba, u društvu prijatelja i obitelji što glasnije, smrdljivije i jače, u društvu tek upoznatih ljudi samo poslje nekog vremena (čitaj par sati ili par popijenih piva), prva reakcija će biti prostrel pogledima od svih oko tebe, onda sačekaš još sat vremena pa ga jope okineš, to već mami smijeh na lice, a poslje si slobodan kao ptica na grani i prdiš sve u 16 i niko više ne mari jer se zna on će prdnit kad mu dođe, okolina će biti naviknuta, nitko više neće marit što si prdnuo i svi sretni i zadovoljni, to je nešto slično kao dresiranje kera Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gospodar majmuna
Offline
Avatar

Ukupno postova: 194
Lokacija: svugdje samo ne tamo gdje treba
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.08.2007. 15:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma flatulencija je najbolja zabava za pijanke...jedino se žemskinje zgražaju pomalo ali one koje te poznaju zagražaju se uz smijeh, u biti reda radi...a žene kako ne prde, a ako im se i desi to su oblaci roza plina koji miriše na orhideje

_________________
Jesus loves you!...Everyone else thinks you´re an asshole!

http://obnevidjelicuvar.blog.hr
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
davorccc
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1400
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 29.08.2007. 9:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
dragi, uvaženi forumaši.. molim vas lijepo, prosvijetlite me i pokušajte objasniti (ako je toliku količinu ljubavi moguće pretočiti u pisanu riječ) zašto vas vlastiti prdež toliko fascinira???
čini se kao jedna bezgranična ljubav, a o prevažnoj temi razgovori nikada ne prestaju..
primjerice - koji su bolji, zvonimiri ili tihomiri, oni ispod pokrivača, ili pak u kadi... u autu možda ili kafiću punom ljudi...
pa onda varijacije na temu - paljenje prdeža. doznah kako se plamen (kada si u riflama) razlijeva, dok je onaj u pidžami bolji, pošto ostane u mlazu.. itd. itd. itd.
ovaj je topic za vašu razonodu i pokazivanje emocija (napokon) a ja možda otkrijem štošta novoga...
cincerely yours, catcloe


PONOS NA VLASTITI PROIZVOD, POGOTOVO AKO UBIJA SVE OKO SEBE.

_________________
Sranje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.11.2007. 13:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eo opet sam prdno u upaljač i skoro sam se cijeli zapalio, kvragu, jedan dan ću samo planut, i onda se ljudi kao čude spontanim zapaljenjima, ljudi prdite pa se nećete zapaljivat, a bože što čudnog svijeta ima osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
saddam
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.11.2007. 14:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

to je najnormalnija stvar kao i disanje.ajde probajte to nenapraviti,mozda se i moze par puta suzdrzati,ali kasnije nece da bude dobro.
nema svrhe pricati o tome.zene to rade isto kao i muskarci,samo su one napravile tabu od toga.
sto se mene tice,nesmeta mi ako neko okine glasno,ali moram dobro poznavat tu osobu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.11.2007. 14:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

muškarci ne prde........

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: