Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Poznajete li ovisnika?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.08.2007. 7:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"AKO ŽELIŠ POSTIĆ NIŠTA U ŽIVOTU POČNI PUŠIT TRAVU" ...ajde molim vas recite mi čija je to poslovica???? bar iz koje gpodneblja???? i koju bi poslovicu primjenili ako netko cuga ko tenkre...

_________________
Riding high, when I was king
Played it hard and fast, cause I had everything
Walked away, won me then
But easy come and easy go
And it would end
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kvakica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 339
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.08.2007. 9:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da si krivo pročitala Fairy. Piše ako želiš postići NIŠTA u životu počni pušiti travu. Ja se s tim slaže.
Ja nešto želim postići u životu pa ne pušim travu nit sam pušila.

_________________
Kad jednom ljubavi dodje kraj, slabići kukaju, energični smjesta pronađu novu ljubav, a pametni su je vec odavno imali u rezervi.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.08.2007. 10:29 
Naslov:  Re: Poznajete li ovisnika?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A uvatili se svi glupave poslovice koja je zapravo glupost i izmišljotina neke babe narikače "no no sinko pušit džojntova narašće ti rep i brkovi i dobićeš brata blizanca i kuća će ti se okretat". Ne kažem da treba pušit travu, pogotovo ne pretjerivat pa se srokavat svaki dan, cijeli dan i okolo bauljat i vegetirat, al 1 frula tjedno il mjesečno nikom neće naškodit. Uz onu dvojicu džanera koje poznajem znam još stotine ljudi koji su pušili travu il još uvijek puše pa su sasvim normalni, pozavršavali fakultete il ih završavaju, imaju sasvim normalan život i nisu kao zombiji što ih prikazuju "anti droga tv promo spotovi" pod pokroviteljstvom nepismenog Kirina.Na drogu se ne navlače pametni ljudi koji bar donekle imaju pojam kako bi im život trebao izgledat već oni koji nemaju šta za radit pa si tako skraćuju vrijeme, a kad shvate šta im se desilo prekasno je.Nitko prije 21 godine ne bi trebao probat bilo kakav oblik droge jer po meni do svoje 21 godine ne razmišljaš kao zrela i odrasla osoba već kao balonja koji želi impresionirat okolinu svojim glupim postupcima.DJECO KLONITE SE DROGE.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.08.2007. 11:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kvakica je napisao/la (Pogledaj post): › Mislim da si krivo pročitala Fairy. Piše ako želiš postići NIŠTA u životu počni pušiti travu. Ja se s tim slaže.
Ja nešto želim postići u životu pa ne pušim travu nit sam pušila.
..pa nisam srećo, dobro sam pročitala

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
flatline
Offline
Avatar

Ukupno postova: 139
Lokacija: dno Drave ispod željezničkog mosta
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.08.2007. 12:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nakon 15 godina dimljenja kontam da su riječi istinite, pun k vremena provedeš kontajući umjesto radeći...
Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.08.2007. 12:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

flatline je napisao/la: ›
nakon 15 godina dimljenja kontam da su riječi istinite, pun k vremena provedeš kontajući umjesto radeći...
Sad


So true... Ipak, ponekad (dosta često) moraš skontati ŠTO ćeš raditi, zar ne?

http://www.codinghorror.com/blog/archives/000809.html

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.08.2007. 12:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kvakica je napisao/la: ›
Mislim da si krivo pročitala Fairy. Piše ako želiš postići NIŠTA u životu počni pušiti travu. Ja se s tim slaže.
Ja nešto želim postići u životu pa ne pušim travu nit sam pušila.


Još kad bi nam definirala što to znači 'postizanje nečega'? Dobiti posao? Sagraditi kuću? Imati lijepu obitelj i djecu koja će te ionako napustiti kasnije? Dobar auto?
Ima ljudi kojima je postizanje ničega upravo životni cilj. Prvi teorem postojanja našeg univerzuma govori nam o balansu, o nuli. Svaka jednadžba ljudskog života na kraju ionako u kozmičkim razmjerima završava na nuli, materijalno gledajući. Postoje ljudi koji nemaju dom, posao i obitelj, a opet su postigli puno više od presretne osobne bankarice kojoj su stančić i opel tigra krajnji dometi sreće (i pameti).
Dakle, tražimo definiciju 'nečega' Smile i zabrazdismo debelo u OT...

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.08.2007. 7:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): ›
kvakica je napisao/la: ›
Mislim da si krivo pročitala Fairy. Piše ako želiš postići NIŠTA u životu počni pušiti travu. Ja se s tim slaže.
Ja nešto želim postići u životu pa ne pušim travu nit sam pušila.


Još kad bi nam definirala što to znači 'postizanje nečega'? Dobiti posao? Sagraditi kuću? Imati lijepu obitelj i djecu koja će te ionako napustiti kasnije? Dobar auto?
Ima ljudi kojima je postizanje ničega upravo životni cilj. Prvi teorem postojanja našeg univerzuma govori nam o balansu, o nuli. Svaka jednadžba ljudskog života na kraju ionako u kozmičkim razmjerima završava na nuli, materijalno gledajući. Postoje ljudi koji nemaju dom, posao i obitelj, a opet su postigli puno više od presretne osobne bankarice kojoj su stančić i opel tigra krajnji dometi sreće (i pameti).
Dakle, tražimo definiciju 'nečega' Smile i zabrazdismo debelo u OT...

zašt ti nisi loma stariji da te mogu zbarit???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.08.2007. 22:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam osobno u srednjoj školi imala dečka ovisnika.. i onak.. to nije fora.. bio je u komi 3 mjeseca jer se predozirao, a iz kome je izašao sa jednim oblikom epilepsije.. i sad je negdje u komuni u Zagorju..

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: