Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osječani masovno na more idu avionom

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.07.2007. 3:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): › ...kad se osjecki aerodrom otvorio. letilo se po svim mjestima na moru, letovi su bili svaki dan, i vozili su avioni DC9, a ne ovo poljoprivredno smece.


Nije baš kupiti flotu isto kao ići na pijacu, osim za Emirate recimo...

ATR-42, mali McDonell Douglasi, Dash 8 i svi ti mali mlazno-elisni su savršeni za obujam prometa u HR, samo mene smeta zašto taj promet ne postoji i zašto nama, kao i stanovnicima krajnjeg juga ti letovi nisu subvencionriani!

A istina je, prija rata su bila dnevno dva leta za Zagreb.
Samo su spemenute DC-devetke i sve ostale ostale pokretnine iz zajedniče jugoslavenske flote "neobjašnjivo" završile u Srbiji, a s Klise i Čilipa otpremljena je i zadnja kemijska.

Avioni nisu džaba.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.07.2007. 8:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ingo je napisao/la (Pogledaj post): › ...kad se osjecki aerodrom otvorio. letilo se po svim mjestima na moru, letovi su bili svaki dan, i vozili su avioni DC9, a ne ovo poljoprivredno smece.


Nije baš kupiti flotu isto kao ići na pijacu, osim za Emirate recimo...

ATR-42, mali McDonell Douglasi, Dash 8 i svi ti mali mlazno-elisni su savršeni za obujam prometa u HR, samo mene smeta zašto taj promet ne postoji i zašto nama, kao i stanovnicima krajnjeg juga ti letovi nisu subvencionriani!

A istina je, prija rata su bila dnevno dva leta za Zagreb.
Samo su spemenute DC-devetke i sve ostale ostale pokretnine iz zajedniče jugoslavenske flote "neobjašnjivo" završile u Srbiji, a s Klise i Čilipa otpremljena je i zadnja kemijska.

Avioni nisu džaba.


mene fascinira kako su ljudi prepuni razumjevanja sto se ratnih razaranja tice. ali, mislim da bi za takvo razumjevanje trebao biti i neki ograniceni vremenski rok.

dakle, proslo je vec 17 godina ... i to sto danas nema NIKAKVOG prometa ZLO, nije vise uzrok rat, nego neke druge stvari.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: